NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Ha jól értem, amit Lewis mond, akkor Moch versenyben lehet a kezdő SLB posztért.
http://www.bengals.com/media-lounge/videos/NFL-Network-Marvin-Lewis-on-the-Draft-5511/bf360a81-db55-449e-9355-30a4cce5dca0

Mondjuk meglepne, ha meg is szerezné a kezdő posztot, főleg, ha Brandon Johnson visszajön.

Egyébként érdekes, hogy mekkora csend van Dhani Jones körül, miközben azt többször is nyilatkozták Lewisék, hogy Joseph és Benson újraigazolása top prioritás. Nagyon alakul, hogy Maualuga lesz a kezdő MLB. (Aminek én végtelenül örülnék.)Mikey
Rohadt sok lesz a változás a frontban (is). A DE-k lecserélése nem nagy ügy, ezzel csak előrébb leszünk. Legalábbis nagyon remélem, hogy kivágjuk mindkettőt. Középen erősen bízom egy Tank-Geno aránycserében, de erre van a legkisebb sansz.
Az LBknél, Mau alig volt MLB még, így gyakorlatilag a 7 emberből 4 új lenne, ha Moch tényleg kezdene, ha neadj isten Geno is, akkor 4,5. Elég kockázatosnak tűnik, főleg ha alig lesz idő felkészülni a szezonra. Viszont ha valaki meg tudja csinálni, akkor az Zimmer.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ha jól értem, amit Lewis mond, akkor Moch versenyben lehet a kezdő SLB posztért.
http://www.bengals.com/media-lounge/videos/NFL-Network-Marvin-Lewis-on-the-Draft-5511/bf360a81-db55-449e-9355-30a4cce5dca0

Mondjuk meglepne, ha meg is szerezné a kezdő posztot, főleg, ha Brandon Johnson visszajön.

Egyébként érdekes, hogy mekkora csend van Dhani Jones körül, miközben azt többször is nyilatkozták Lewisék, hogy Joseph és Benson újraigazolása top prioritás. Nagyon alakul, hogy Maualuga lesz a kezdő MLB. (Aminek én végtelenül örülnék.)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ja, a CJ post címe hivatkozik rá mint Palmer's agent. pedig nem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ha jól sejtem, a WQAM egy miami rádióállomás, és ők csináltak interjút mindenki kedvenc ügynökével.
Korábban pedig volt az a pletyka, hogy a Dolphins is érdeklődik iránta, gondolom ezért kérdezhették.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Agent Drew Rosenhaus believes QB Carson Palmer will be traded for a first-round pick. He told WQAM Palmer and Philadelphia QB Kevin Kolb will warrant a top pick when the lockout lifts. That value could interest Mike Brown but likely will take adding a second pick for him to pull the trigger.
Remélem is, hogy valamelyik csapat megadja a 1st picket érte.

Mikey
nem David Dunn Palmer ügynöke ? vagy a rózsiház mikor került képbe ? vagy mire föl mondja ezt ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
#49 Predator

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Agent Drew Rosenhaus believes QB Carson Palmer will be traded for a first-round pick. He told WQAM Palmer and Philadelphia QB Kevin Kolb will warrant a top pick when the lockout lifts. That value could interest Mike Brown but likely will take adding a second pick for him to pull the trigger.
Remélem is, hogy valamelyik csapat megadja a 1st picket érte.

szerk.: a rookie-k mezszámai, ilyenkor ez is hír.

#14 - Dalton (érdekes, hogy megkapta Ken Anderson egykori mezszámát... néhány kinti fannek nem is tetszik a dolog)
#18 - Green
#33 - Finley
#38 - Lindsey
#49 - Sands
#52 - Moch
#65 - Boling
#88 - Whalen
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Napi bulvár:
Former Cincinnati Bengals wide receiver Cris Collinsworth has one more piece of mantle bling to go along with his 1981 AFC Championship ring, his signed picture of Jason Garrison and 11 Emmy Awards for sports journalism. That new award is yet another Emmy, won on Monday night for his role on NBC's "Sunday Night Football." The latest Emmy was for Outstanding Event Analyst.

Collinsworth — the former Bengals receiver and WLW-AM "SportsTalk" host from Fort Thomas – helped NBC tie with HBO for the most Sports Emmys (7) last night, while his NBC broadcast partner Al Michaels was presented a lifetime achievement award.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Szerencsére egyre kevesebb van belőlük. Vagy legalábbis csak elvétve csinálnak marhaságot. Az az egy vagy két ittas vezetés ami volt az elmúlt 2 évben, az meg "belefér" (tessék jól érteni - elítélem én is, de ez legyen a legnagyobb szabálysértése a srácoknak).
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Nekem a két RB és a két LB szúrt szemet leginkább, valamint OG lévén Hurd.
McDanielt csípem - nem véletlen írtam többször is a nevét a draft előtt és alatt - de Sands érkeztével nincs túlzottan szükség rá. Persze azzal számolva, hogy Ndukwe marad.

Nyilván sok csapat szeretné majd őket leigazolni, de hátha valamelyikük Cincybe kerül. 😊Mikey
LBben elég vastagok vagyunk néhány másik csapathoz képest, így nekik kevésbé leszünk szimpatikusak. McDaniel és Sands valóban nehezen elképzelhető egyszerre rosteren, de a versenyhelyzet nem árt. Az asszonyveréstől eltekintve McDaniel azért jobb prospectnek tűnik.

Csak jöjjenek, csak jöjjenek 😊nasheem
nem mintha nem lett volna eddig is pár balhés játékosunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Nekem a két RB és a két LB szúrt szemet leginkább, valamint OG lévén Hurd.
McDanielt csípem - nem véletlen írtam többször is a nevét a draft előtt és alatt - de Sands érkeztével nincs túlzottan szükség rá. Persze azzal számolva, hogy Ndukwe marad.

Nyilván sok csapat szeretné majd őket leigazolni, de hátha valamelyikük Cincybe kerül. 😊Mikey
LBben elég vastagok vagyunk néhány másik csapathoz képest, így nekik kevésbé leszünk szimpatikusak. McDaniel és Sands valóban nehezen elképzelhető egyszerre rosteren, de a versenyhelyzet nem árt. Az asszonyveréstől eltekintve McDaniel azért jobb prospectnek tűnik.

Csak jöjjenek, csak jöjjenek 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nekem a két RB és a két LB szúrt szemet leginkább, valamint OG lévén Hurd.
McDanielt csípem - nem véletlen írtam többször is a nevét a draft előtt és alatt - de Sands érkeztével nincs túlzottan szükség rá. Persze azzal számolva, hogy Ndukwe marad.

Nyilván sok csapat szeretné majd őket leigazolni, de hátha valamelyikük Cincybe kerül. 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
CJ-n írtak egy listát azokról az UDFA-król, akiket szívesen látnának.
http://www.cincyjungle.com/2011/5/2/2150093/2011-nfl-draft-undrafted-free-agents-for-the-bengals-to-target#storyjump

Mennyi jó név... Locke, Evans, Williams, McDaniel, Herzlich, Hurd, Tolliver, Lutrus...
Néhányat közülük jó lenne majd megszerezni...

+ szerk.: Nugentről jó hírek érkeznek!!

"According to the Mothership's Geoff Hobson, in the one day that players were allowed to return to the stadium, Cincinnati Bengals kicker Mike Nugent was not only able to kick the ball, but he made every field goal he attempted. This was just five months after getting reconstructive surgery on his kicking knee."Mikey
Az UDFA piac elég érdekes lesz. Szerintem ezek a nevek kb 15-20 csapat listáján szerepelnek. Remélem legalább 1-2 leesik hozzánk. A futók és McDaniel leginkább.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
CJ-n írtak egy listát azokról az UDFA-król, akiket szívesen látnának.
http://www.cincyjungle.com/2011/5/2/2150093/2011-nfl-draft-undrafted-free-agents-for-the-bengals-to-target#storyjump

Mennyi jó név... Locke, Evans, Williams, McDaniel, Herzlich, Hurd, Tolliver, Lutrus...
Néhányat közülük jó lenne majd megszerezni...

+ szerk.: Nugentről jó hírek érkeznek!!

"According to the Mothership's Geoff Hobson, in the one day that players were allowed to return to the stadium, Cincinnati Bengals kicker Mike Nugent was not only able to kick the ball, but he made every field goal he attempted. This was just five months after getting reconstructive surgery on his kicking knee."
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Mi van itt? Vasárnap a Heinzen játszunk vagy ők jönnek? Egy fél napig nem olvasok híreket és nem elég, hogy a lockout véget ért, már a szezon is megy? 😊nasheem
A jegyeket már árulják: link 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
igy van megyünk a CFL-be

DL - Ha'Ra'Shon + Heyward, Worthington nem tom huva lett- ugyhogy lesz
Kézi-pótlás, hümmm - esetleg ND-ből vagy FA


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
csak egy kis faszméricskélés 😀

btw:
We drafted at least six Hall of Famers, if you listened to Jon Gruden this weekend.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Mi van itt? Vasárnap a Heinzen játszunk vagy ők jönnek? Egy fél napig nem olvasok híreket és nem elég, hogy a lockout véget ért, már a szezon is megy? 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nömlösz minőségi visszaesés a DLbensutianap
szerinted aaron smith és hampton (egymáshoz is) közeli visszavonulását döccenés nélkül átvészelitek ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
hát játék lesz, nem szájkarate - nekem kissé sok volt a show. Azért mink is húztunkegy Brown/Allen párost a nagy WResitett AFC draft alakmából.
lesz dolga a QB edzőknek +McPhee,PhilTaylor,Sheard,Heyward az eddigi nemgyengeségek mellé 😂
az is lehetne majd a csoport neve, hogy Morzsa 😂 😂sutianap
Már csak az lenne szép, ha Zimmer újra összerakná a védelmet nálunk. Beépíti Moch-t a Pass Rush-ba, MJ-Dunlap a két végén a falnak, és Big Ben már a földön is. 😉 Dobni meg fölösleges mert JoJo-Hall leszedi, vagy Sands a Predator kinyír mindenkit tőletek aki a labda közelébe megy. 😀 😀 😂Amadeus91
innentől csak az a kérdés kinek van a legfaszább 3.QB-je. Ja Yeah, nyertünk!sutianap
és akkor örülhetünk, hogy a Lions-t idén elkerüljük.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
A.J.-vel több baja lesz a Vasas Sec-nek mint amennyi T.O.-val és Ochocinco-val együtt volt. 😉 Mind2nél nagyon WR lesz A.J. Egyébként elvakult T.O. fan vagyok.

Dalton-ban pedig bízok, mást úgysem tehetek...Amadeus91
hát játék lesz, nem szájkarate - nekem kissé sok volt a show. Azért mink is húztunkegy Brown/Allen párost a nagy WResitett AFC draft alakmából.
lesz dolga a QB edzőknek +McPhee,PhilTaylor,Sheard,Heyward az eddigi nemgyengeségek mellé 😂
az is lehetne majd a csoport neve, hogy Morzsa 😂 😂sutianap
Már csak az lenne szép, ha Zimmer újra összerakná a védelmet nálunk. Beépíti Moch-t a Pass Rush-ba, MJ-Dunlap a két végén a falnak, és Big Ben már a földön is. 😉 Dobni meg fölösleges mert JoJo-Hall leszedi, vagy Sands a Predator kinyír mindenkit tőletek aki a labda közelébe megy. 😀 😀 😂Amadeus91
innentől csak az a kérdés kinek van a legfaszább 3.QB-je. Ja Yeah, nyertünk!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
nömlösz minőségi visszaesés a DLben


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
A.J.-vel több baja lesz a Vasas Sec-nek mint amennyi T.O.-val és Ochocinco-val együtt volt. 😉 Mind2nél nagyon WR lesz A.J. Egyébként elvakult T.O. fan vagyok.

Dalton-ban pedig bízok, mást úgysem tehetek...Amadeus91
hát játék lesz, nem szájkarate - nekem kissé sok volt a show. Azért mink is húztunkegy Brown/Allen párost a nagy WResitett AFC draft alakmából.
lesz dolga a QB edzőknek +McPhee,PhilTaylor,Sheard,Heyward az eddigi nemgyengeségek mellé 😂
az is lehetne majd a csoport neve, hogy Morzsa 😂 😂sutianap
Már csak az lenne szép, ha Zimmer újra összerakná a védelmet nálunk. Beépíti Moch-t a Pass Rush-ba, MJ-Dunlap a két végén a falnak, és Big Ben már a földön is. 😉 Dobni meg fölösleges mert JoJo-Hall leszedi, vagy Sands a Predator kinyír mindenkit tőletek aki a labda közelébe megy. 😀 😀 😂

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ahhoz el is kell dobnia a lasztit nyuszifünek, de majd megfigyelmezzük az első meccsit. Mondjuk MekKoly nem fosott maga alá, de két három év múlva válhat ez igazán nyomasztóvá. Nekem se tartozik a kedvenceim közé mikor HalottIngGatya felvillanyozott képit nézdegélem, hogy-hogy és miként ropizza széjjel BigBang fizimiskáját.sutianap
a jó whitworth-tel eddig se tudott mit kezdeni a fürdősribi, és ha majd woodleyt végre megeszi reggelire smith akkor aztán majd leshettek. kíváncsi leszek a minőségi visszaesés ami elkerülhetetlen a DLine-otokban, mekkora hatással lesz a többi egységre (idővel persze).

jó lesz ez (persze minden évben ezt mondom).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
A.J.-vel több baja lesz a Vasas Sec-nek mint amennyi T.O.-val és Ochocinco-val együtt volt. 😉 Mind2nél nagyon WR lesz A.J. Egyébként elvakult T.O. fan vagyok.

Dalton-ban pedig bízok, mást úgysem tehetek...Amadeus91
hát játék lesz, nem szájkarate - nekem kissé sok volt a show. Azért mink is húztunkegy Brown/Allen párost a nagy WResitett AFC draft alakmából.
lesz dolga a QB edzőknek +McPhee,PhilTaylor,Sheard,Heyward az eddigi nemgyengeségek mellé 😂
az is lehetne majd a csoport neve, hogy Morzsa 😂 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak