NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Dalton-ban pedig bízok, mást úgysem tehetek...Amadeus91
Meg amúgy is megérdemli, mert tehetséges és szimpi srác.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
A.J.-vel több baja lesz a Vasas Sec-nek mint amennyi T.O.-val és Ochocinco-val együtt volt. 😉 Mind2nél nagyon WR lesz A.J. Egyébként elvakult T.O. fan vagyok.

Dalton-ban pedig bízok, mást úgysem tehetek...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
ahhoz el is kell dobnia a lasztit nyuszifünek, de majd megfigyelmezzük az első meccsit. Mondjuk MekKoly nem fosott maga alá, de két három év múlva válhat ez igazán nyomasztóvá. Nekem se tartozik a kedvenceim közé mikor HalottIngGatya felvillanyozott képit nézdegélem, hogy-hogy és miként ropizza széjjel BigBang fizimiskáját.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jah, hát az nem vitás h dalton a mély vízbe került 😊

de majd leshetei a pitt meg a holló f7 green hátát és/vagy dalton felemelt kezeit. a cornerek meg decens hátrányból tapsolnak majd :p

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
mi szépen gyúrunk a front7re, tudjuk, hogy egyre érkeznek az új húsok - akiket mégmielőtt belelendülnének be kell törni.
futás-futás-pass-bigD 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
...a Vasas se fogja megállítani a csapatot abban, hogy amint Daltonék is szereznek némi NFL rutint, sorra nyerje a Super Bowlokat!!

Nagyon jó érzés, hogy a Bengals szépen, okosan draftol már negyedik éve, miközben néhány csapat - direkt nem nevesítek - a nevetség tárgyává teszi magát.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
átnézve a sajtót, jó véleménnyel vannak általában a draftunkról, A vagy B+ jellemzően, csak az SI-nél láttam C-t, de a cikkből kiderült h halvány gőze nincs a csapatról annak aki írta. a moch draftot sok helyen lávolják, vagy mondják rá h great pick. amen.

és bár korábban szitokszónak gondoltam, hogy "dicsérjen téged a mel kiper", de egyszer lehet neki is igaza 😊

összességében ha andre smith végre oda tudná tolni a zsíros picsáját a line-ra, akkor az elmúlt négy év draftjára bőven lehet csapatot építeni:
08: rivers, rome, sims, bubba, (collins).
09: fatman, mau, mj, huber, trent, bernard
10: gresham, dunlap, shipley, gino, (ghee)
11: aj, dalton, moch, boling, sands, whalen

(és akkor sírhatunk szerencsétlen 07es draft után: pollack, thurman, henry 😕 ) chris perry óra nem húztunk bustot az első körben (szívesen André), ami szintén nagyon jó. szóval ha az ideiből csak három bejön, az majd 20 ember az elmúlt 4 évből, aki fontos része a csapatnak. az jó. mi kell még ? pl meg kéne tartani a jó pickjeinket!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hogy 40 éves, az előny lenne... viszont hogy nem FA, az nem egészen... 😊

Nekem igazából mindegy. Qrva lockout érjen véget minél előbb, hogy Daltonnak (és a többieknek, of course) minél több ideje legyen felkészülni...
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Kitna biztos nem fog jönni még ha jó is lenne, 40 éves és nem FA


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Egyébként Kitna mennyire jártas a WCO-ban?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nem is azért kellene Kitna, hogy majd ő elvisz minket a superbowlba, hanem hogy mentorálja a kisgyereket. erre meg kevés jobb van nála.

Hasselbeck akkor jöjjön amikor én meghaltam, köszi. 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Nekem is elsősorban az a bajom, hogy nincs veteránunk. Palmer előtt Kitna már 4 éve volt kezdő az NFL-ben amiből 2 évig nálunk szóval ismerte a rendszert is. Most ha hozunk mondjuk egy Hasselbecket akkor a mentor megvan csak gyakorlatilag neki is most kéne még beleszoknia az új közegbe.

Kitna jó lenne csak már vagy 40 éves 😀

Azért örülök hogy bejöttek a változások amikben bíztunk így az offseasonben, tényleg egy új csapat fogja elkezdni a következő szezont.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sajnos nem olyan kész csapat ez, hogy be tudjál tenni egy rookie qb-t gond nélkül, ehhez elsősorban a stabil fal (/futójáték hiányzik), meg az hogy a védelem a 2009-es fényében tündököljön.

Palmer 1/1 volt és neki is kellett egy év Kitna mögött (sztem pl ő most is elérhető), mire 2004-ben készen állt, (persze nem tudjuk mi lett volna ha egyből bekerül a mély vízbe) és ez így volt jó.

de nem tudok most olyan veterán FA-t mondani, akit szívesen látnék a center mögött, és remélem dalton hamar belenő a szerepébe.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Az hogy valakit hol draftolnak nagyon sok dolgon múlik, az alapján hogy 2. körös volt valaki nem mondanám hogy nem lehet kezdő.
Biztos fog buta hibákat csinálni ha odajut, de abból tanul legjobban az ember. Én sokkal jobban örülnék ha őt látnám kezdőként mintha bárki mást, olyan nagyon jó veteránt nem hiszem hogy tudunk hozni szóval akárki kezd is irányítóként nem a superbowl lesz a szezon célja (persze az itteni fanoknak így nekem is igen, de Ohioban nem hiszem). Más lenne ha lenne Palmer mert mögötte tanulhatna, de hogy csak azért idehozzunk valaki szart hogy ne kezdessük a második körös vörösünket nekem faszságnak tűnik.85
Ezen én is gondolkodtam sokat, de csak látszólag faszság. Nagyon más élesben a pályán, mint edzésen, vagy akár a pre meccseken. Akkor is tanul, ha először csak szokja a légkört és nézi a padról az O-t. Sőt ilyenkor tanul meg olyasmit egy újonc, amit sehogy máshogy nem tud elsajátítani. Szintén rohadt fontos, hogy legyen mentora a fiatal QBnek, bár ezt egy jó QB coach vagy egy veterán QB is megoldaná talán, de egy még aktív, tapasztalt emberrel átbeszélni a konkrét szituációkat biztos hatékonyabb módja a támogatásnak.

Ezzel együtt én is azt szeretném, ha az első meccstől kezdve Marci vezetné a O-t, de csakis akkor, ha készen áll rá. Egy félkész QB-t az első meccsek kudarca nagyon hosszú időre hazavághat.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Az hogy valakit hol draftolnak nagyon sok dolgon múlik, az alapján hogy 2. körös volt valaki nem mondanám hogy nem lehet kezdő.
Biztos fog buta hibákat csinálni ha odajut, de abból tanul legjobban az ember. Én sokkal jobban örülnék ha őt látnám kezdőként mintha bárki mást, olyan nagyon jó veteránt nem hiszem hogy tudunk hozni szóval akárki kezd is irányítóként nem a superbowl lesz a szezon célja (persze az itteni fanoknak így nekem is igen, de Ohioban nem hiszem). Más lenne ha lenne Palmer mert mögötte tanulhatna, de hogy csak azért idehozzunk valaki szart hogy ne kezdessük a második körös vörösünket nekem faszságnak tűnik.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Kicsit másként, de már volt:

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=252243#p252243
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Andy Dalton - QB - Bengals

Bengals coach Marvin Lewis believes No. 35 overall pick Andy Dalton is plenty capable of being a Week 1 starter.
"I don't think there's an exact need," said Lewis about the possibility of signing or trading for a veteran quarterback. "I feel really good about the guy we were able to draft (Dalton), and if he ends up being the starter as a rookie, I think he can do that. ... We chose Andy because we feel that he has less of a learning curve and will be able to do things very quickly."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hát igen, ideális esetben tuti nem kezdene. De ez minden, csak nem ideális eset.Mikey
Húúúú az meleg lesz nagyon, ő nem Bradford (még) azért.Delonso_
Ez egyértelmű.
Ahhoz hogy 5.cornerként legyen rosteren 4 CB kell hogy előtte legyen, tehát Hall-JoJo-Pacman-Ghee. Tehát Ghee-t miért kellene megelőznie, vagy én hagytam ki vkit?MarioAna
Hát öö... én még valakit beleszámoltam... de jogos.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Lindseyről több helyen olvastam, hogy steal lehet. Hát majd meglátjuk, hogy 5. cornerként rosterre kerül-é.
(Ehhez Ghee-t, Trentet és Wade-et kéne legyőznie, nem lehetetlen ha tényleg annyira jó...)Mikey
Ahhoz hogy 5.cornerként legyen rosteren 4 CB kell hogy előtte legyen, tehát Hall-JoJo-Pacman-Ghee. Tehát Ghee-t miért kellene megelőznie, vagy én hagytam ki vkit? 😊MarioAna
Igazából sem Trent sem Wade helyzete nem sziklaszilárd.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát igen, ideális esetben tuti nem kezdene. De ez minden, csak nem ideális eset.
Mikey
Húúúú az meleg lesz nagyon, ő nem Bradford (még) azért.
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Lindseyről több helyen olvastam, hogy steal lehet. Hát majd meglátjuk, hogy 5. cornerként rosterre kerül-é.
(Ehhez Ghee-t, Trentet és Wade-et kéne legyőznie, nem lehetetlen ha tényleg annyira jó...)Mikey
Ahhoz hogy 5.cornerként legyen rosteren 4 CB kell hogy előtte legyen, tehát Hall-JoJo-Pacman-Ghee. Tehát Ghee-t miért kellene megelőznie, vagy én hagytam ki vkit? 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Whalen miért jó? Ha Dalton bukik, rámegyünk Luck-ra, neki meg tavaly a kedvenc célpontja volt. Addig meg ellesz a PSben 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hát igen, ideális esetben tuti nem kezdene. De ez minden, csak nem ideális eset.

FA-k közül mondjuk Hasselbeck tetszene.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Huhh azért kezdetni rögtön egy második körös QB- t merésznek tűnik kicsit.
Nem ártana egy veterán előtte míg kissé felveszi a ritmust.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Nem tudom ki lenne ideális veterán, szerintetek? Palmer juniort viszont kirúghatnánk úgysincs semmi értelme hogy itt van, na nem mintha sok vizet zavarna, csak engem zavar hogy az emberek néha tényleges opcióként beszélnek róla.

Daltonnak kezdenie kell szeptemberben85
JMR

(Csak vicc. 😛 )

Dalton és DLF biztos. 2-3. számú QB kell úgy is, azt meg majd csak találunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?