NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Nem tudom ki lenne ideális veterán, szerintetek? Palmer juniort viszont kirúghatnánk úgysincs semmi értelme hogy itt van, na nem mintha sok vizet zavarna, csak engem zavar hogy az emberek néha tényleges opcióként beszélnek róla.

Daltonnak kezdenie kell szeptemberben


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
According to the Mothership, the Bengals are going to discuss their options.

Lewis says the club is going to consider in the next few days whether it should sign a veteran quarterback to join second-rounder Andy Dalton and returning backups Jordan Palmer and Dan LeFevour while keeping in mind there is a total of 14 NFL passes among them.

But what about Dalton? Could he be the first since Greg Cook to start the first regular season game as a rookie?

"I don't think there's an exact need. I feel really good about the guy we were able to draft," Lewis said. "If he ends up being the starter as a rookie, I think he can do that."Cincy Jungle
Egyébként Mel Kiper - őt utáljuk, vagy szeretjük? hirtelen nem is tudom... - közben A- osztályzatot adott a Bengals draftjára.
Ezt azért túlzásnak érzem.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Lindseyről több helyen olvastam, hogy steal lehet. Hát majd meglátjuk, hogy 5. cornerként rosterre kerül-é.
(Ehhez Ghee-t, Trentet és Wade-et kéne legyőznie, nem lehetetlen ha tényleg annyira jó...)

@Amadeus: szerintem nem sok mindent lehetne kapni Odomékért. A cut sokkal esélyesebb.
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A small school guru JB Scouting értékelése (2011 NFL Draft Small School Superlatives ):

BIGGEST STEAL

CB Korey Lindsey-Woods, Southern Illinois, 7th round, 207 overall, Cincinnati
This pick could be a big time steal as KLW provides a big play corner with ball skills, return ability, and excellent skills to fit a cover two scheme. We believe he will not only make their roster but prove to be one of the top 5 steals from the last three rounds.
Ezek szerint jól jártatok.
Persze ne higgyetek el neki mindent, hiszen van amiben nagyot téved 😛 :
BIGGEST REACH

CB Cortez Allen, The Citadel, 4th round, 128 overall, Pittsburgh
The Steelers do a graet job in the draft so perhaps they feel like they can coach him up and make him a starter, which he has the potential to do, but Allen did not deserve to be taken ahead of 3-time All-Americans Mark LeGree, Korey Lindsey-Woods, and four-time All-American Justin Rogers in any characteristic but size and speed. He will need to be coached up and work on not making mental mistakes in coverage but he has ideal tools. We saw him give up two touchdowns in one game to a junior prospect whom we now believe cements himself as the number one prospect for next year after seeing Allen go so high.
Egy kis plusz párharc nekik 😀 .


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Bensonnál nem tudom találunk-e alkalmasabbat ár/értékben, kockáztatni meg nem kéne mert nem nagyon jönnek be a FA igazolások.

Odomot és Geatherst meg már csapaton kívül akarom tudni, mindenhol frissülünk nehogy pont ők maradjanak meg.

A draft összefoglalóval abszolút egyetértek. Whalen belerondít a dologba, rajta kívül mindenki miatt izgatott nagyon izgatott vagyok


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Odom és Geathers-ért milyen picket kaphatunk? (ha csak nem FA-k)

JoJo alap, Benson meg nem tudom...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 076 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát Flaccot nem láttam egyetemi éveiben s közvetlen az NFl előtt, de biz Dalton jobbnak tűnik. Bár ő még élesben persze nem lett kipróbálva az a NFL-ben Flacco meg azért már két PO-t játszott és rendben jó a csapat körülötte de ő is megoldotta amit neki kellett, nagyon szeretném hogy Dalton fr QB legyen nálatok (ha már nálunk nem lehetett 😛 )
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Bazz, pedig még te is írtad 3 sorral feljebb. Kötelezően újra kell igazolni őt is!!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
leonard is FA, még őt is szeretném 😊

a lista korrekt!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Én sem írhattam volna szebben.

Free agency érdekes lesz így. Amik kellenek:

1) Joseph
2) power RB (állítólag igen komoly a szándék Benson újraigazolására)
3) blokkoló TE (állítólag Kelly nem marad)
4) Ndukwe (egészen jól hangzana a Crocker-Ndukwe kezdő duó és a R. Nelson-Sands cseresor)
5) OL depth (Livings szigorúan cserének megtenné, Mathisről azt olvastam, nem akar visszajönni; Roland nemtudom, szóval egy veterán guardot és tackle-t várok)
6) DE depth (ha és amennyiben Odom és Geathers ki lesz baszarintva; Fanene remélem visszajön)

Ha jól gondolkozok, más nincs.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jóreggelt! aludtam rá egy kellemeset, lássuk:
1; A.J. Green, WR, Georgia: a draft (talán) legjobb játékosa, és konszenzusos legjobb támadó playa, ami egy O rebuildnél nem elhanyagolható szempont. nem tudok olyan (jobb) picket mondani, ami ne lenne legalább ennyire "vitatható". nem a legnagyobb needünk ez egyértelmű, de azokra itt hozni valaki röhej lett volna. nem mellesleg kellenek a sztárok, kell a playmaker, és kell a Pro Bowler is.

2, Andy Dalton, QB, TCU: én szeretném a legjobban, ha erre a pickre semmi szükség nem lett volna, és húzhattunk volna itt, egy kiemelkedő futót, egy jó DT-t, egy whitworth szintű OL-t, top safety-t, bárkit, de a kényszer nagy úr. már a draft előtt nyilvánvaló volt, hogy Daltonnal van nagy szerelem, és a top12-nél sztem kevesen gondoltuk, hogy bent lesz még 35-re. week1 starter, kíváncsi leszek hol vannak a határai, ha egy flaccoval főcsoport-döntős, és stabil playoff csapatot lehet építeni, akkor daltonra is sztem. értelemszerű döntés volt.

3, Dontay Moch, LB, Nevada: amennyire nem értettem mikor először megláttam, annyira tetszik most. szerintem egy kezemen meg tudom számolni, hogy a kezdő OLB páros, hány sacket gyűjtött az elmúlt két évben. a DE párosunk abszte megvan a jövőre, így a pass rush minőségét a LB sorból kívánják emelni. az emberről én rosszat nem olvastam, mind emberi mind fizikális oldalról szopkodták körbe-körbe. kicsit luxus, mert Brandon Johnsonnal így 5 OLB van a kezdő poszt kapujában, csak épp (johnson, muck, moch közül) egyik sem igazán komplett, inkább a játék-egy egy kiemelkedők. moch sebessége megvan, hogy coverben is tudjon érvényesülni, ha meg tudja tanulni, nagyon fasza kis kezdő lehet.

4, Clint Boling, OG, Georgia: Nagyon jó pick, egyik legnagyobb needünkre, még azt se zárnám ki, hogy már az első héten versenghet a posztért, és akár RT-ben is ki tud segíteni, ha a csöcsivel gond lenne. nagyon kellett, ha itt sikerült kezdőt húzni az több mint korrekt.

5, Robert Sands, S, West Virginia:
másik nagy need is orvosolva lett, elsősorban depth erősítésre jelenleg, de simán átveheti crockertől a kezdő FS poziciót jövőre. a sérülések esetén akár idén. boom or bust playanak tűnik, szerencsére crocker értelmes gyerek, ha a szárnyai alatt megérti a játékot, akkor egy újabb kezdőt húztunk.

6, Ryan Whalen, WR, Stanford:
WTF ?? további needek közül még se rb-t se cb-t nem húztunk, erre egy második wr. első benyomásom az volt, hogy húztunk még egy shipleyt kicsit fizikálisabb kiadásban. nem az emberrel van bajom, mert jó srácnak tűnik, de totál nem értem, hogy erre mi szükség volt, lehet h magasan volt a boardon, vagy nem volt ott olyan value aki tetszett volna, nyilván jobban tudják, de én egyszerűen nem értem. vagy h pl cosbyval mi lesz így, gondolom nem kell 3 ember a slotba.

7, Korey Lindsey, CB, Southern Illinois:
FCS All-Americanből, Practice Squad All-Pro.

8, Jay Finley, RB, Baylor:
hát nem egy hammer amire szükség lenne, de arra talán van peerman, ha lenoard nem jönne vissza (elő ne forduljon!!!), akkor szóba jöhet mint 3rd down back, ha a blitzet fel tudja venni.

én egy B- osztályzatot adnék.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Some number!

No Bengals quarterback has worn No. 14 since Ken Anderson, who led Cincinnati to its first Super Bowl in the 1981 season.
"Kenny Anderson -- I don't know a lot about him, but I know he played here for a long time and was very successful," Dalton said. "So, it's great to get No. 14. My best friend's wife's dad went to high school with Kenny Anderson and they were friends."

Dalton has to try to get in touch with teammates he doesn't know but will soon try to lead. He got a text message from Green after he was picked and a congratulatory phone call from second-year receiver Jordan Shipley. Most of his new teammates on offense spent last week in California working out with quarterback Jordan Palmer, whose status also is unclear now.

úgy látom, a jó Isten sem ment meg minket egy Super Bowltól. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Több helyen láttam, hogy azért Sands nagy fogás lehet az 5. körben. Remélem tényleg Predator lesz.

Egyébként az első 5 kör tökéletes. A 6.-t nem értem, a 2 7.-t meg nem ismerem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
A futósrácban akár még sok is lehet ott nem ritka hogy kincset talál az ember ilyen késői körben de Whalent nem értem. Már nagyon kíváncsi vagyok kiktől válunk meg.

A Moch pick viszont egyre jobban tetszik, LB és DL is hiányposztnak volt feltüntetve és vele végülis mindkettőt betömtük kicsit. Sands meg beillik a többi ballhawk safetynk közé 😀

Boling nagy pick volt, mit nem adnék ha Smith végre elbírná a saját testsúlyát mert akkor pusztító falunk lehetne


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Szerintem csak csere lesz elsőre, ha Ndukwe marad.


Na végül lett futónk is, bár nem lettem nyugodtabb. Ezek szerint vagy marad Benson, vagy jön valaki FA-n kezdőnek.

Összességében nagyon elégedett vagyok. In Marvin I trust!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Remélem Predator első naptól ott figyelget majd TRRW helyén

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jó mulatság, fériminka volt!

sztem ismét jó draftot zártunk, cél az univerzum!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Urak, ezúton is köszönöm az elmúlt 3 nap társaságát. Örültem, hogy ilyen sokan voltunk folyamatosan jelen. Durván fárasztó végignézni ezt a 3 napot, de az alváshiány ellenére nagyon élveztem.

SBre fel! Who dey!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Egy gyorsértékelés a walterfootballtól:
Green A
Szász Marci A
Moch B
Boling A
Sands B
Whalen D
Lindsey B
Finley C

Az átlag minimum B+, tekintve hogy az első 5 pickből 3A és 2B. Fogtunk 3 kezdőt (Boling az lesz a szezon végén), egy nagyon jó szituációs játékost és egy projektet reális kezdőeséllyel. A vége különösebben nem érdekel.

Még valami az új vezérről:
http://blogs.nfl.com/2011/04/29/round-2-redux-paea-gift-wrapped/?module=HP_spotlight3col

Igazából rajta áll vagy bukik az idei draft. Reméljük mielőbb láthatjuk az új O-t.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jjaja

az a durva, hogy deandre mcdaneil még bent van, és én még 3. körben is el tudtam volna képzelni. megpróbálnám udfa-n behúzni, (ha majd lehet)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Megjött az RB pick😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Igazából a futó kivételével mindenhova jött játékos ahova kellett.Amadeus91
Majdnem meglett az is. Daniel Thomast akartuk a 3. húzásunkra, de a genya Fins felugrott érte elénk 2/30-ra, így nagyhírtelen jött Moch. Négy pickre voltunk egy A+-os drafttól. Kár érte, de így sem rossz. Húztuk a needeket szépen sorban. Reméljük Daltonban tényleg van annyi, mint amit várunk és akkor nagy draft volt az idei (is).

Az értékeléssel azért várnék még, no meg egy pickünk még van is.nasheem
RB majd jön FA.


Super Bowl? Asszem Tocho agyfaszt kapna ha nélkülük rögtön eredményt produkálnánk. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Igazából a futó kivételével mindenhova jött játékos ahova kellett.Amadeus91
Majdnem meglett az is. Daniel Thomast akartuk a 3. húzásunkra, de a genya Fins felugrott érte elénk 2/30-ra, így nagyhírtelen jött Moch. Négy pickre voltunk egy A+-os drafttól. Kár érte, de így sem rossz. Húztuk a needeket szépen sorban. Reméljük Daltonban tényleg van annyi, mint amit várunk és akkor nagy draft volt az idei (is).

Az értékeléssel azért várnék még, no meg egy pickünk még van is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
hazaértem az érettségi találkozór.

gát hegyrekek, championship!gabtsi
Ha ez hát gyerekek szeretett volna lenni, akkor rövid, de hatásos volt az érettségi találkozó! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)