NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
a mibbit chat még nem indult?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mallettet tartják a legjobb pure passernek az idei classban. én rá szavaznék dalton ellenében, a palmeres hasonlatot is találónak gondolom, csak kevésbé tűnik megfontoltnak, ami nem biztos h mindig baj.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Mallett-tel ne vicceljünk, nagyon nem kellene. Olyan mint egy erősen lebutított, tapasztalatlan Palmer. WCO kompatibilis egyáltalán?
(biztos az, ha Grudenék gondolkodnak benne, de nekem fura)nasheem
azt nem tudom, de Dalton állítólag WCO kompatibilis.

eddig azt hittem, hogy a WCO-ba futni tudó QB illik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
bengalFlasH 74
hú, de rég jártam erre.
én őszinte leszek, Mallettnek örülnék legjobban. régebben olvastam egy nagyon hosszú és mindenre kitérő cikket Mallett pályán kivűli dolgairól, számomra egyértelmű, hogy túl van fújva ez a dolog. Dalton lehet "tisztább" játékos, sőt, a systemnek is talán ő felel meg jobban, de Mallett hihetetlenül tehetséges, és a leg NFL-readybb a maradék QB-k közül.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Mallett-tel ne vicceljünk, nagyon nem kellene. Olyan mint egy erősen lebutított, tapasztalatlan Palmer. WCO kompatibilis egyáltalán?
(biztos az, ha Grudenék gondolkodnak benne, de nekem fura)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
During a SportsCenter update with draft picks selecting early in the second round, ESPN's Bob Holtzman provided some insight into the Bengals second round plan kicking off Friday evening. The Bengals are targeting two players right now, TCU quarterback Andy Dalton and Arkansas quarterback Ryan Mallett. Dalton, Holtzman reports, is "Plan A" while Mallett is "Plan B".Cincy Jungle
Alakul ez, jóvan.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
The last day of Palmer's four-day passing minicamp at his old high school in Mission Viejo, Calif., is Friday and he's raving about wide receivers Jerome Simpson and Andre Caldwell.

"They both look great," Palmer said. "Jerome's not practicing like he just wants to make the team, he's practicing like he wants to go to the Pro Bowl. I think the big difference is he just is playing with so much more confidence. He's at his peak. And Bubba (Caldwell) looks good, too. They're both ready."bengals.com
Természetesen kis Palmer az érintett.
Elmondani nem tudom, mennyire várom már, hogy Simpsont egyértelmű kezdőként lássam játszani... szóval legyen már szeptember!!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem lehet h aj green képességeinek maximálásához egy big time passer kellene ? (mallett)

stanzit harmadik körre várjuk, Igor 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Mi ez a nagy Stanzi-likeolás a 2. körben errefelé? Höri, ennyire népszerű? 😊

Engem meglepne, ha Stanzi kimenne Kaepernick v. Mallett előtt... Daltont fene tudja. Én sok TCU meccset láttam, és ő az akinél gond lehet a kar erősségével (amúgy Stanzi sem erről híres) - de 2/35-re Dalton és Stanzi is reach sztem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Most Dalton vagy DLF a nagyobb zsákbamacska?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
"...But we definitely need some more weapons at the quarterback position, and hopefully somebody will fall that we really, really like.”

szóval van valaki, aki jó eséllyel a szmöre.gabtsi
Hosszú idő fog eltelni addig, míg megszokom ezt a szmörézést.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A Grudenek elég jó arcok.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Azt tudom hogy én nem szeretném viszontlátni. Legjobbakat kívánom neki, de sokkal izgatottabb lennék egy Pondertől (😕) vagy szinte bárkitől minthogy mégegyszer lássam azt a csalódott arcot. Ő még egy igen komoly nyoma egy szomorú Bengalsnak aminek remélhetőleg az új fiatalokkal véget vethetünk 😊

Egyedül vagyok vagy nektek is szimpatikus hogy végre van egy edzőnk Gruden személyében aki próbál mondani is valamit és úgy általában őszintén nyilatkozik? Összességében nagyon szimpatikus karakter eddig

szerk: még a Palmert lehet hogy vissza akarjuk csalni felvetésre reagáltam


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
ide is beírom, Stanzi nem fog kimenni a Dalton-Kaepernick duó előtt, de Mallett előtt is poénos volna.

3. körben tiétek lehet, ha meg nem kell, akkor megy Miamibe.Höri
A-aaaa oda már a vegasi colost várják.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A hajszíne megy a csapathoz is meg a szamoai barátunkéhoz is 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ide is beírom, Stanzi nem fog kimenni a Dalton-Kaepernick duó előtt, de Mallett előtt is poénos volna.

3. körben tiétek lehet, ha meg nem kell, akkor megy Miamibe.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ja, közben olvastam:

Are you confident that one of the quarterbacks that you guys like will slip a few spots and be there for your second-round pick? Gruden: “We like a lot of players. And when you’re picking at four, you have a lot of needs, and we have some other needs that we have to look at. But definitely, quarterback is one of the major needs, and hopefully we’ll get somebody in the second round. But if not, weirder things have happened. We’ll see what happens. Right now, we have Jordan (Palmer)right now as the backup quarterback — or starting quarterback, whatever. But we definitely need some more weapons at the quarterback position, and hopefully somebody will fall that we really, really like.”

szóval van valaki, aki jó eséllyel a szmöre.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
és mit gondoltok arról a lehetőségről, hogy AJ Green része egy, a Palmer visszahódítására kieszelt tervnek ?gabtsi
Valószínűleg tényleg lelép, tekintve hogy Dalton okán tárgyaltatok a Packersel.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
és mit gondoltok arról a lehetőségről, hogy AJ Green része egy, a Palmer visszahódítására kieszelt tervnek ?gabtsi
Benne van, de szerintem most már fölösleges okoskodni. Ma éjjel úgyis kiderül, mi a pontos helyzet.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem csak a green pick önmagában, hanem h így viszlát ocho.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
és mit gondoltok arról a lehetőségről, hogy AJ Green része egy, a Palmer visszahódítására kieszelt tervnek ?gabtsi
Szerintem lemondtunk már róla. Az elkapók hiányára tavaly már panaszkodott, akkor jött neki TO, meg Gresham és Shipley. Most már okot sem jelölt meg, hogy nehogy teljesíteni próbáljuk. Le akar lépni és ezt Lewisék valószínűleg pontosan érzékelik. Persze csak találgatás, de szerintem ehhez nem volt köze a Green picknek. Röhögnék ha DLF-fel lényegesen jobb szezont futnánk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem elvetélt ötlet, de akkor falat is kap ne féljen annyit.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
és mit gondoltok arról a lehetőségről, hogy AJ Green része egy, a Palmer visszahódítására kieszelt tervnek ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
azért h Ponder 1/12 az vulkánforró, mi meg azt hittük, hogy 20körülre tradelve reachelhetünk érte 😂

ennek tükrében sokkal jobb az AJ Green pick, kellenek az elit playak.

btw, abban sem vagyok biztos hogy qb-ra megyünk a 2/3-mal, van ott sok opció.gabtsi
Rövidesen kiderül. Ez a legizgalmasabb pickünk. Bowers, Aaron Williams, Paea, a lengyel, Ijalana vagy a 2 QB. Egy csomó olyan playa, akivel lehet nagyot alkotni. Persze továbbra is Stanzi a személyes favoritom. Schefteré pedig Dalton.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Arról nem beszélve, hogy a 49ers, Raiders, Skins stb.. is még szívesen látna QB-t, és tradelne fel akár 2/1-re. Inkább OL-ba vagy S-t hoznék 2.ra..esetleg RB-t.

criminal lawyer or criminal lawyer?