NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Szerintem valami Stream-n élőben fogom nézni. Tuti leszek fórum.Amadeus
Lesz bowl.hu-s stream, mellette chattel. http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2194
(Feltéve, hogy nem valami kinti közvetítést akarsz nézni.)


Természetesen leszek én is, hogy kiszurkoljam a letrade-et és a Ponder picket.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
áll a pecek már ezerrel.

kár h részeg leszek estére, de azért lesztek ugye ?

a tavalyi évhez hasonlóan a facebookon és a twitteren jelenti be először a Bengals a pickeket.gabtsi
chat-en lesztek vagy fórumozzunk inkább?
Most olvasom, hogy a stream mellett lesz chat is. Így kicsit egyszerűbb lesz az élet.
Viszont ha összejön a letréd, akkor nem árt ráaludni a ma éjszakára picit!nasheem
Nekem elvileg bolondballagás van holnap.. de leszarom.. ma is 11kor keltem és délben mentem suliba. 😀 😀 😀 Szerintem valami Stream-n élőben fogom nézni. Tuti leszek fórum.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
áll a pecek már ezerrel.

kár h részeg leszek estére, de azért lesztek ugye ?

a tavalyi évhez hasonlóan a facebookon és a twitteren jelenti be először a Bengals a pickeket.gabtsi
chat-en lesztek vagy fórumozzunk inkább?
Most olvasom, hogy a stream mellett lesz chat is. Így kicsit egyszerűbb lesz az élet.
Viszont ha összejön a letréd, akkor nem árt ráaludni a ma éjszakára picit!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
áll a pecek már ezerrel.

kár h részeg leszek estére, de azért lesztek ugye ?

a tavalyi évhez hasonlóan a facebookon és a twitteren jelenti be először a Bengals a pickeket.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
If the Bengals wanted to make a deal with their first-round pick, Houston and Atlanta could be interested. The Texans, who have the No. 11 pick, might want to move up to get defensive help with Miller or Peterson, and the Falcons, with the 27th pick, might want to grab either Green or Jones at wide receiver.

The Bengals have not traded down in the first round of the draft since 2004, and they haven't traded up since 1995.
Egyre inkább kezd az a gondolat úrrá lenni rajtam, hogy csak nehogy elbasszák Lewisék.

16 óra...
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Végre egy top prospect, aki el tudja magát képzelni Bengals játékosként.

Green can see himself as a Bengal

“I can definitely see myself playing for them,” Green said. “I’ve had good meetings and visits with them.”

“They were good meetings. The coaching staff seems pretty laid back and I got along with all of them,” Green said.Mikey
Az a durva hogy én nem is tudok hibáztatni senkit aki nem hajlandó nálunk focizni. Pofátlanságnak tartom, de szakmailag jogosnak


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Végre egy top prospect, aki el tudja magát képzelni Bengals játékosként.

Green can see himself as a Bengal

“I can definitely see myself playing for them,” Green said. “I’ve had good meetings and visits with them.”

“They were good meetings. The coaching staff seems pretty laid back and I got along with all of them,” Green said.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
No, akkor jöjjön Green. Értem én, hogy Ocho öreg, le is jár a szerződése, de egy évig akkor is jó lett volna megtartani. Túl sok lesz a foltozandó poszt. Erre nagyon kevés a draft... Remélem JoJo legalább hosszabbít.nasheem
egyre inkább úgy néz ki, hogy offense rebuild lesz a következő 1-2 évben. WR, QB, RB, FB, OL....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
No, akkor jöjjön Green. Értem én, hogy Ocho öreg, le is jár a szerződése, de egy évig akkor is jó lett volna megtartani. Túl sok lesz a foltozandó poszt. Erre nagyon kevés a draft... Remélem JoJo legalább hosszabbít.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81f7ff74/article/wr-ochocinco-tweets-ive-done-all-i-can-for-bengals?module=HP_headlines

WR Ochocinco tweets 'I've done all I can' for Bengals

Chad Ochocinco appears to be joining quarterback Carson Palmer on the train headed out of Cincinnati.

The Bengals wide receiver fired off a slew of Twitter posts Tuesday in response to questions from followers, boldly declaring "my time is up" in Cincinnati.

The conversation was sparked when one follower asked Ochocinco for his thoughts on Georgia wide receiver A.J. Green, considered by some the top wideout in the draft and often linked to the Bengals, who own the fourth overall pick in Thursday's draft.
Feels like this is it for Chad
Yes, Chad Ochocinco has a flair for the dramatic, but the veteran wide receiver's tweets on Tuesday just might spell the end of his days with the Bengals, writes Steve Wyche. More...

"He'd be perfect," Ochocinco said of Green. "I've done all I can, my time is up."

He added: "I love Cincy, but coach Lewis is mean to me now so I think I am gone."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Only One Bengal Showed Up at Paul Brown Stadium Today

According to Joe Reedy, Bengals offense lineman Dennis Roland was the only Bengal to show up at Paul Brown Stadium today.

...

Nem, nem Palmer. 😊Mikey
Tőle még a lockout is csak ideig-óráig szabadított meg minket 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Only One Bengal Showed Up at Paul Brown Stadium Today

According to Joe Reedy, Bengals offense lineman Dennis Roland was the only Bengal to show up at Paul Brown Stadium today.

...

Nem, nem Palmer. 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Geoff Hobson Gabbertet húzta a media mockban, hát jobban ráz a hideg a gondolattól mint Newtontól. ha nem húzunk QB-t én elégedett leszek.gabtsi
Hobson már annyira közel van a tűzhöz, hogy neki is kötelező a smokescreen 😊
(Remélem)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Geoff Hobson Gabbertet húzta a media mockban, hát jobban ráz a hideg a gondolattól mint Newtontól. ha nem húzunk QB-t én elégedett leszek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Szerintem Jones is simán. De szerintem Simpson is bele tudna tanulni a másik posztba. Idővel. 😛

Amúgy nasheem, sajnos túlságosan antipatikus számomra Fairley ahhoz, hogy ennyivel megnyerj. 😛
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szerintem Green tudna Simpsonnal átellenes oldalon játszani. mint Ocho és TO.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
de a legjobb lenne ha a Patriots jönne fel greenért az 1/17 + 2/1 komboval, és akkor bármely nekünk tetsző qb, első körből kicsúszó DT.gabtsi
Nagyon tudnám lájkolni, ha inkább így történne, de írtam is, hogy trade-ekre nem alapozok. Jó lenne a jövőbe látni, de sajnos nem megy. 😊

Amúgy a nasheem által írt draft is simán tetszetős lenne, bár azzal maradéktalanul nem lennék elégedett. Mondjuk ez leginkább Fairley miatt lenne.Mikey
... és ha Cannont Hudsonra cserélem? 😊

Az idei draaftunkban számomra az a leginkább fura, hogy pont az első picket nehéz jól "elkölteni". A 3 legsúlyosabb lyukra (QB, OG, FS) ugyanis nem tudunk ott húzni. Utána persze jön a WR poszt, így nem véletlen, hogy 10-ből 8 mock Greennel boronál össze. Green tényleg vaddisznó, de az én szívem egyik csücske még mindig (egyre inkább) Simpsoné. Ezért nem lennék 100%+-osan boldog, ha ő jönne, persze miután bezsebeli a ORoY-t, majd feledem az aggályaimat 😊


A Pats tréd túl szép, hogy igaz legyen. Adná, az ég...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
de a legjobb lenne ha a Patriots jönne fel greenért az 1/17 + 2/1 komboval, és akkor bármely nekünk tetsző qb, első körből kicsúszó DT.gabtsi
Nagyon tudnám lájkolni, ha inkább így történne, de írtam is, hogy trade-ekre nem alapozok. Jó lenne a jövőbe látni, de sajnos nem megy. 😊

Amúgy a nasheem által írt draft is simán tetszetős lenne, bár azzal maradéktalanul nem lennék elégedett. Mondjuk ez leginkább Fairley miatt lenne.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
nasheem: Cannonnál most kezdtek kezelést, non-Hodgkin lymphomara, amely egy olyan ráktípus amit a nyirokrendszert támadja. sugárkezelést kap, jó eséllyel udfa.gabtsi
Basszus ezt nem is hallottam. Szegény csórikám... Jobbulást neki innen is.
😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nekem tetszik a mock Mikey, és igen reális scenario.

de a legjobb lenne ha a Patriots jönne fel greenért az 1/17 + 2/1 komboval, és akkor bármely nekünk tetsző qb, első körből kicsúszó DT. RB/jobb C/G pospect kombó tetszene. 3. körben meg valamelyik SS. McDaniel pl.

nasheem: Cannonnál most kezdtek kezelést, non-Hodgkin lymphomara, amely egy olyan ráktípus amit a nyirokrendszert támadja. sugárkezelést kap, jó eséllyel udfa.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Az elsőkörös QB draft idén inkább szerelem kérdése lesz, nem pedig value kérdés. Locker és Mallett egy normális classban a második körbe se férne be. Gabbert sem lehetne tuti első körös pick, most meg tuti top10.
Pondert és Stanzit is nagyon bírom (ha jönnek rendelem is a mezt), de mindkét srác legnagyobb előnye a vezetési képesség. Ilyen QBk ritkán kelnek el az első 2 körben. Most el fognak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
De tudtam, hogy kihagyok valamit (TE), pedig direkt átnéztem a rostert is előtte, hogy véletlenül se.
Egy elsősorban blokkolni tudó TE valóban kellene, mert ha jól emlékszem, Kelly megtartását nem fogja erőltetni a csapat.
De akkor ezt megoldják majd free agencyről, hogy ne kelljen módosítanom. 😛

WR: Chad korántsem biztos, hogy marad (és egyébként is 33 éves). Green vagy Jones pedig a többi WR-nél azért sokkal nagyobb potenciállal rendelkezik, mondom ezt úgy, hogy én aztán elfogult vagyok a Simpson-Caldwell-Shipley hármas mellett. Szóval bűn lenne kihagyni itt bármelyiküket is.

Stitser... hát azért egy FG-t és két XP-t csak kihagyott... szóval ő aligha megoldás. Persze Nugent nálam bőven jó lenne, csak kérdés, hogy a térdszalagszakadása rendbejön-e. Szóval ezért csak amolyan "titkon elképzelhető" pick nálam a K.

szerk.: ha OG-t vagy S-t már második körben hoznál, akkor QB-t mikor? Mert azzal gondolom egyetértesz, hogy kell...Mikey
Az a baj, hogy 2/4-re nem igen marad bent olyan QB aki nem nagyobb zsákbamacska mint DLF. Idén rengeteg csapat akar QB-t vinni; Panthers, mi, Vikings, Titans, Patriots, Colts, Dolphins, lehet beszáll a Bills is. SEAHAWKS. Kell irányító, de ha elmegy Palmer, márpedig szerintem el fog, akkor lehet meg kéne próbálni DLF-t, vagy elé csak egy idősebb irányítót hozni FA piacról, pl McNabb, DLF pedig lehetne egy projekt aki majd átveszi egy szép napon a Franchise-t.

Egyébként egy nagyon régi, lassan elfeledett téma ugrott be a blokkoló TE-ről; FB. Pressley most marad rosteren? Vakapuna-val mi a jó atyavilág van már? Ha jól tudom a 3. körre várnak egy korrekt FB prospect-t az elemzők, csak a neve nem ugrik be. Ha tényleg Runfirst csapat leszünk, akkor nagyon fog kelleni a FB.

A Patriots és Colts QB érdeklődése meg egész friss. A Pats-cel kapcsolatban nem tudom hol olvastam, a Colts-nál pedig az a helyzet, hogy Payton tendere talán nem okés most már a bírósági döntés miatt, ergo FA, és eszükbe jutott, hogy ő sem fiatal már. A Redskins-t ki is hagytam.. na ők igazából mindent akarnak vinni, mert nyakig vannak, esélyes egy QB pick ott is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Mikey, teljesen rendben van, amit írtál, simán ki is egyeznék egy ilyen drafttal, de annyira sok a lehetséges kimenetel, hogy írok egy más milyet, amivel szintén legalább ennyire elégedett lennék.
1/4 DT Fairley
2/35 QB Ponder (na jó nem lesz tök másmilyen, mert a draftunk ott dől el, hogy a második pickre tud-e jönni a 3 általad írt srácból vki)
3/66 OG Cannon
4/101 S Jarrett
5/134 WR Austin Pettis
6/167 RB Havili
7. kör CB, OLB, DE, K, WR, S... őőő van még poszt amit nem írtam? 😊

Szerk.: Cannon délibáb 3/66-ra, úgyhogy egy reach is legyen: 3/66 OG Kelce a local hero 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
1/4-ről ha nem tudunk letrédelni akkor tényleg csak Greent érdemes behúzni, még ha elég ígéretes WR corp is van a csapatnál...csak sajna Simpson így valszeg kuka lenne 😕 .
Legjobb megoldás imho: letrade 1/15-20 körülre, és behúzni Pondert.
amugy csak nekem ugrott be egyből hogy Talibot ha kirakja a Tampa akkor jöhetne hozzánk? 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
De tudtam, hogy kihagyok valamit (TE), pedig direkt átnéztem a rostert is előtte, hogy véletlenül se.
Egy elsősorban blokkolni tudó TE valóban kellene, mert ha jól emlékszem, Kelly megtartását nem fogja erőltetni a csapat.
De akkor ezt megoldják majd free agencyről, hogy ne kelljen módosítanom. 😛

WR: Chad korántsem biztos, hogy marad (és egyébként is 33 éves). Green vagy Jones pedig a többi WR-nél azért sokkal nagyobb potenciállal rendelkezik, mondom ezt úgy, hogy én aztán elfogult vagyok a Simpson-Caldwell-Shipley hármas mellett. Szóval bűn lenne kihagyni itt bármelyiküket is.

Stitser... hát azért egy FG-t és két XP-t csak kihagyott... szóval ő aligha megoldás. Persze Nugent nálam bőven jó lenne, csak kérdés, hogy a térdszalagszakadása rendbejön-e. Szóval ezért csak amolyan "titkon elképzelhető" pick nálam a K.

szerk.: ha OG-t vagy S-t már második körben hoznál, akkor QB-t mikor? Mert azzal gondolom egyetértesz, hogy kell...