NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Erről a Ingram-s pletykáról mit gondoltok? Hogy vele építenénk újra az offense-t. Kéne egy futó, de csak nem 1/4-re.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Matt Flynnről mit gondolunk urak ? JT első jó ötletének tűnik, ha jól emlékszem vissza blogger pályafutására.gabtsi
Jó rég láttam. Mikor jött a ligába? 4-5 éve? UDFA volt ha jól emlékszem. Azóta gondolom kb annyit lehetett pályán, mint nálunk JP. Mondjuk a kis Palminál biztos jobb backup.
Ponder igen jó lenne. Tényleg, Höri emberével nem beszélgettünk még? Ő nem érdekli Marvinékat?nasheem
Flynn 2007-es NCAA bajnok a Glenn Dorsey-féle LSU-val.
Draftolták is hátul.
Idén villogott a Pats elleni MNF-en, ezért van kinyalva a segge.

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Matt Flynnről mit gondolunk urak ? JT első jó ötletének tűnik, ha jól emlékszem vissza blogger pályafutására.gabtsi
Jó rég láttam. Mikor jött a ligába? 4-5 éve? UDFA volt ha jól emlékszem. Azóta gondolom kb annyit lehetett pályán, mint nálunk JP. Mondjuk a kis Palminál biztos jobb backup.
Ponder igen jó lenne. Tényleg, Höri emberével nem beszélgettünk még? Ő nem érdekli Marvinékat?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az új CP-vel lesz második találka is, ezúttal egy privát workoutra utazik dallasba marv és gruden.

:fingerscrossed:

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Backupnak jöhet.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Matt Flynnről mit gondolunk urak ? JT első jó ötletének tűnik, ha jól emlékszem vissza blogger pályafutására.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én sztem még mindig olyan részeg lennék, hogy nem igen tudnék se írni se beszélni. 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Azt nem tudom, miről beszélnénk, ha nyerne egy SB-t a csapat. 😊 Perfekt szezon 19 shutouttal? 😀
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tavaly ilyenkor superbowlról beszéltünk, amit most a 4-12 hatására lejjebb adtunk 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Lényegesen könnyebbnek tűnik, mint a tavalyi volt. Külön tetszetős, hogy az utolsó 4 meccsből hármat a Paul Brownban játszik majd a csapat. Ez jól jönne, ha úgy alakulna, hogy a playoffért harcolna a csapat.

Azért valahol fura, hogy egy 4-12 után is playoffról beszélgetünk. 😊 Más egy ilyen szezon után álmodni se... 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én remélem h CP. vagy ez, vagy az.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
elég jó schedule. rájátszás a minimum 😊gabtsi
Ha lenne QBnk, akkor egy 6-3-as kezdés kijöhetne belőle, amiből meg simán lehetne PO. Kár, hogy lövésünk sincs, hogy ki kapja az első snapet, no meg arról sem, hogy mikor 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
elég jó schedule. rájátszás a minimum 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Ha lesz szezon, ilyen lesz:
BENGALS 2011 SCHEDULE
Day Date Opponent Time Location
PRESEASON
Fri. Aug. 12 at Detroit 7:30 p.m. Ford Field
Sun. Aug. 21 at N.Y. Jets 7 p.m. New Meadowlands Stadium
Thu. Aug. 25 CAROLINA 7 p.m. Paul Brown Stadium
Thu. Sept. 1 INDIANAPOLIS 7 p.m. Paul Brown Stadium
REGULAR SEASON
Sun. Sept. 11 at Cleveland 1 p.m. Cleveland Browns Stadium
Sun. Sept. 18 at Denver 4:15 p.m. INVESCO Field at Mile High
Sun. Sept. 25 SAN FRANCISCO 1 p.m. Paul Brown Stadium
Sun. Oct. 2 BUFFALO 1 p.m. Paul Brown Stadium
Sun. Oct. 9 at Jacksonville 1 p.m. Everbank Field
Sun. Oct. 16 INDIANAPOLIS 1 p.m. Paul Brown Stadium
--BYE--
Sun. Oct. 30 at Seattle 4:15 p.m. Qwest Field
Sun. Nov. 6 at Tennessee 4:05 p.m. LP Field
Sun. Nov. 13 PITTSBURGH 1 p.m. Paul Brown Stadium
Sun. Nov. 20 at Baltimore* 1 p.m. M&T Bank Stadium
Sun. Nov. 27 CLEVELAND* 1 p.m. Paul Brown Stadium
Sun. Dec. 4 at Pittsburgh* 1 p.m. Heinz Field
Sun. Dec. 11 HOUSTON* 1 p.m. Paul Brown Stadium
Sun. Dec. 18 at St. Louis* 1 p.m. Edward Jones Dome
Sat. Dec. 24 ARIZONA 1 p.m. Paul Brown Stadium
Sun. Jan. 1 BALTIMORE* 1 p.m. Paul Brown Stadium


A pihenőig igen kellemes és utána sem veszett nehéz. arra lenne egy nagyobb összegű fogadásom, hogy idén nem a miénk lesz a legmagasabb ellenfélerősség mutató. Kérdés mit hozunk ki belőle.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
A Dunta-s rész azért erős túlzás...adam8
Én személy szerint nagyon nem szeretem, és úgy emlékszek, hogy Texans topikban sem síratták meg nagyon amikor elment tőlük.
Idén nem figyeltem annyira a játékát, lehet fejlődött annyit hogy egy szolíd kezdő szintet talán megüt, de nem tartom top 20-ba érdemes CB-nek, Tracy Porter, Brandon Carr pl nálam előrébb vannak, és ők meg még csak a listán sincsenek rajta.
Peace

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
A Dunta-s rész azért erős túlzás...

több mint 13 éve
MarioAna 1 997
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/23050/power-rankings-top-10-nfl-cornerbacks

rettenet bohóc, nem is kommentálom.gabtsi
Pedig nagyjából rendben van, Winfield 6. helye egy vicc, oda mondjuk én Routt-ot, McCourty helyére meg Brandon Flowerst sorolnám.
Dunta Robinson nem tudom mit keres ott, mikor kb nem kezdő szint, nemhogy Top15....ahova meg nehogy már ne férjen be egy JoJo-Hall páros 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Én négy betűt írok. ESPN.

(Innentől kezdve nem szabad komolyan venni.)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/23050/power-rankings-top-10-nfl-cornerbacks

rettenet bohóc, nem is kommentálom.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
DERF magazine: All stories are fictional and satirical and should not in any way be construed as fact.

Ilyeneket szerintem ne nagyon linkelgessetek, mert még valaki komolyan veszi...gsn
Bocs, szmájlival tettem be, nem gondoltam ilyen következményekre 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mint gsn posztjából is kiderült, ez kamu hír, olyan oldalon jelent meg mint a hírcsárda, ahol vicces, szarkasztikus híreket gyártanak, amiből többnyire semmi sem igaz.

szal nincs ilyen hír, nem mondott ilyen newton, ez csak egy vicc, de sztem jó, bár ezek szerint veszélyes 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Nem igazán értek jól angolul. Most azt mondja, hogy CP-hez hasonlóan, ő is visszavonul, ha esetleg hozzánk kerül?

A SEC-ben meg hogy szedte magát, amikor nincs is fizetés a Collega Futballban? Majd az eszéből él meg? Ami nincs?Amadeus91
igen, ezt mondja.

NCAA-ben nincs fizetés, de Newton apjának fizetett az Auburn, hogy hozzájuk küldje a kisfiát.Höri
úgy tudtam, hogy büntetés jár az egyetemnek és a játékosnak is, ha kiderül, hogy bármilyen úton - módon pénzt kap ő, vagy a családja. Nem úgy van, hogy még 1 Hamburgert sem fizethet a játékosügynök a srácoknak, mert már az is szabályellenes? Vagy ez a szülőkre nem érvényes?Amadeus91
a mikulás meg nem létezik.

elég hülyén mutatott volna, ha Newtont letiltják év közben vagy akár a BCS döntő előtt.. túl sok pénz van benne, hogy ennyire belenyúljanak... most meg már mindegy. talán 4 év múlva ott is lesújt a kaszás.

OFF

legjobb példa Ohio State - a bowl meccs előtt kiderül a szabályszegés, mindenki hőzöng, az NCAA meg példát statuál, de mivel a csapat legmeghatározóbb játékosairól volt szó csak ősszel lép életbe az eltiltás, és így nem zuhant nullára a bowl nézettsége

ON
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
az apja fogadott el pénzt, papíron Cam nem tudott róla (persze-persze), így őt végül nem büntették meg.gabtsi
Azért elég érdekes Newton előélete is...


mellesleg nem tudom, én el tudok képzelni sokkal rosszabb dolgokat is a világon mint kezdőirányítónak lenni a Bengals csapatánál, az NFL-ben..ahova mindig is vágyott (elvileg). Mit várt amúgy meg? Elviszi a Green Bay vagy Cowboys?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az apja fogadott el pénzt, papíron Cam nem tudott róla (persze-persze), így őt végül nem büntették meg.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Nem igazán értek jól angolul. Most azt mondja, hogy CP-hez hasonlóan, ő is visszavonul, ha esetleg hozzánk kerül?

A SEC-ben meg hogy szedte magát, amikor nincs is fizetés a Collega Futballban? Majd az eszéből él meg? Ami nincs?Amadeus91
igen, ezt mondja.

NCAA-ben nincs fizetés, de Newton apjának fizetett az Auburn, hogy hozzájuk küldje a kisfiát.Höri
úgy tudtam, hogy büntetés jár az egyetemnek és a játékosnak is, ha kiderül, hogy bármilyen úton - módon pénzt kap ő, vagy a családja. Nem úgy van, hogy még 1 Hamburgert sem fizethet a játékosügynök a srácoknak, mert már az is szabályellenes? Vagy ez a szülőkre nem érvényes?

criminal lawyer or criminal lawyer?