NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Marvin megtartotta a draft előtti sajtótájékoztatót, és szokás szerint nem mondott semmit, számtalan "it s a good thing"-et kivéve.

ami mindenképpen pozitív:
We’ve evaluated quarterbacks but I don’t think we’re forced into any situation any way or another,” Lewis said. “I think we want to be very, very careful to make sure we make the picks that we make and we get the value for the picks where we’re making them and we feel real good about him in that particular slot.”

ha ez így van akkor nem lesz #4re QB, juppijegabtsi
Palmer meg visszavonul... ennél szebb csak az lesz, ha 2. körre már nem lesz bent épkézláb irányító.Amadeus91
Akkor marad DLF, mint kezdő QB 😊
Bár sokan mondogatják, hogy a rengeteg QB needes csapat miatt akár 6-7 QB is kimehet az első körben, de ezt én elképzelhetetlennek tartom.
Szerintem olyan draft még nem nagyon lehetett, ahol az első körben minden 5. játékos QB volt és ez a mostani QB osztály azért közel sem bivaly. A Dalton, Ponder, Stanzi trióból legalább egy elérhető lesz a 2. húzásunknál. Szerintem.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
hát ha nem marad, akkor nem húzunk.

jövőre is lesz draft, akkor inkább építsunk egy bika csapatot amibe csak be kell rakni az új qb-t majd.

amúgy Palmer is elmegy a picsába, jó eséllyel megkapja az elmúlt 4 draft legjobb elkapóját, tavaly megkapta a legjobb TE-t, és egy nagyon ígéretes slot receivert. és akkor még ott van simpson is. ennél jobb corp nem igen van sztem. hát a kisfaszom nemkéne még ??gabtsi
T.O.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát ha nem marad, akkor nem húzunk.

jövőre is lesz draft, akkor inkább építsunk egy bika csapatot amibe csak be kell rakni az új qb-t majd.

amúgy Palmer is elmegy a picsába, jó eséllyel megkapja az elmúlt 4 draft legjobb elkapóját, tavaly megkapta a legjobb TE-t, és egy nagyon ígéretes slot receivert. és akkor még ott van simpson is. ennél jobb corp nem igen van sztem. hát a kisfaszom nemkéne még ??

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Marvin megtartotta a draft előtti sajtótájékoztatót, és szokás szerint nem mondott semmit, számtalan "it s a good thing"-et kivéve.

ami mindenképpen pozitív:
We’ve evaluated quarterbacks but I don’t think we’re forced into any situation any way or another,” Lewis said. “I think we want to be very, very careful to make sure we make the picks that we make and we get the value for the picks where we’re making them and we feel real good about him in that particular slot.”

ha ez így van akkor nem lesz #4re QB, juppijegabtsi
Palmer meg visszavonul... ennél szebb csak az lesz, ha 2. körre már nem lesz bent épkézláb irányító.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Marvin megtartotta a draft előtti sajtótájékoztatót, és szokás szerint nem mondott semmit, számtalan "it s a good thing"-et kivéve.

ami mindenképpen pozitív:
We’ve evaluated quarterbacks but I don’t think we’re forced into any situation any way or another,” Lewis said. “I think we want to be very, very careful to make sure we make the picks that we make and we get the value for the picks where we’re making them and we feel real good about him in that particular slot.”

ha ez így van akkor nem lesz #4re QB, juppije

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Ez volt már?
http://news.cincinnati.com/article/20110421/SPT02/304210075/Bengals-considering-their-own-indoor-practice-facility?odyssey=tab|topnews|text|Bengals

Brown bá' meg is találta a kibúvót a fedett edzőpálya megépítése elől. Jó, mondjuk ez most nagyjából érthető is, de ha elmúlik a vihar, akkor is lesz kifogás, ebben biztos vagyok 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Egy szurker szavazás QB témában:
What QB do you want the Bengals to draft

1. Gabbert Percentage of vote: 5.56%
2. Newton Percentage of vote: 11.11%
3. Mallett Percentage of vote: 14.81%
4. Locker Percentage of vote: 11.11%
5. Dalton Percentage of vote: 12.96%
6. Ponder Percentage of vote: 16.67%
7. Kaepernick Percentage of vote: 3.70%
8. Wait until 2012 Percentage of vote: 24.07%
9. Stanzi Percentage of vote: 0.00%

Stanzi és Mallett meglepett.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
ProFootball-n olvastam, egy cikk szerűséget, hogy, ha JoJo nem térne vissza, akkor Pacman Jones lenne (lehetne) a Cb#2 Hall meg ugye a #1. Na most én nem preferálom Pacman -t mint #2... csak hát Ghee pl. nem igen játszott, Wade meg nem tudom, hogy hosszabb szerződéssel bír -e. Bár ő sem az a kiköpött kezdő, de legalább lehozta azt a keveset amit le kellett. Honnan az istenből szereznénk kezdő CB-t, Draft után?

Amadeus91
FA?empty taxi
majd lesz valamikor...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
ProFootball-n olvastam, egy cikk szerűséget, hogy, ha JoJo nem térne vissza, akkor Pacman Jones lenne (lehetne) a Cb#2 Hall meg ugye a #1. Na most én nem preferálom Pacman -t mint #2... csak hát Ghee pl. nem igen játszott, Wade meg nem tudom, hogy hosszabb szerződéssel bír -e. Bár ő sem az a kiköpött kezdő, de legalább lehozta azt a keveset amit le kellett. Honnan az istenből szereznénk kezdő CB-t, Draft után?

Amadeus91
FA?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ne értsd félre Amadeus, mert nem rosszból írom, de folyamatosan olyan dolgokra kérdezel rá, amelyekről az offseason során már nem egyszer kifejtette minden ide író úriember a véleményét.

Persze ismétlés a tudás anyja, szóval végül is nem baj, csak fura.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
nem MJ93, hanem Brandon Johnson. nagyon jó kis OLB, ha rivers v mau épp nem ért rá ő kezdett és igazából még rivers helyén se nagyon lehetett látni minőségi visszaesést. nagyon jó kis playa, coverben egyenesen a legjobb olb keretben. sztem ha dhani megy és mau lesz középen, akkor egyértelműen ő lesz a kezdő az erős oldalon. jó lenne vele is hosszútávon megállapodni.

MJ-re visszatérve az olb-ként szerepeltetésére, ezt nem all down kell érteni, hanem szituációkban, két pontos állásból indulva siettetné az irányítót, kvázi "harmadik endként", de ez max addig lehetett fontos, amíg ki nem derült, hogy odom v geathers hozzáadott értékére mennyire lehet számítani. odomot én teljesen leírnám, köszönő viszonyba nincs a teljesítményével a díja. viszont MJ kimondottan jó volt szezon végén, ráadásul futás ellen voltak a legnagyobb játékai. bőven hasznosabb, így legitim helye van kezdő RE-ként. így a szituációs szerepek (értsd olb) nem jöhet szóba.

viszont ha úgy alakul dunlap tud all down játékosként hasonló teljesítményt nyújtani mint tavaly, akkor geathersre se lesz semmi szükség ennyiért, futás ellen stabil, de az irányítóra annyi veszélyt jelent, mint te vagy én. de sztem ezt még nem fogják most marvinék megreszkírozni. és ott van még fanene aki ha egészséges akkor megfelelő backup. el tudom képzelni, hogy hozunk endet a drafton, de tavaly 2., előtte 3 kört adtunk DE-ért, nehezen hiszem, hogy most az első 4 kör előtt lenne. ha csak nem csúszik valaki tehetség, minket nemérdeklő problémák miatt.gabtsi
és Muckelroy-ról mit gondolsz? Kaphat lassan több szerepet?

ProFootball-n olvastam, egy cikk szerűséget, hogy, ha JoJo nem térne vissza, akkor Pacman Jones lenne (lehetne) a Cb#2 Hall meg ugye a #1. Na most én nem preferálom Pacman -t mint #2... csak hát Ghee pl. nem igen játszott, Wade meg nem tudom, hogy hosszabb szerződéssel bír -e. Bár ő sem az a kiköpött kezdő, de legalább lehozta azt a keveset amit le kellett. Honnan az istenből szereznénk kezdő CB-t, Draft után?

Dunlap meg szerintem bőven alapember. Tavalyi hsz-ket olvasgattam mindenfele, és volt aki nem értette, hogy hogy csúszott le odáig, hogy el tudtuk hozni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem MJ93, hanem Brandon Johnson. nagyon jó kis OLB, ha rivers v mau épp nem ért rá ő kezdett és igazából még rivers helyén se nagyon lehetett látni minőségi visszaesést. nagyon jó kis playa, coverben egyenesen a legjobb olb keretben. sztem ha dhani megy és mau lesz középen, akkor egyértelműen ő lesz a kezdő az erős oldalon. jó lenne vele is hosszútávon megállapodni.

MJ-re visszatérve az olb-ként szerepeltetésére, ezt nem all down kell érteni, hanem szituációkban, két pontos állásból indulva siettetné az irányítót, kvázi "harmadik endként", de ez max addig lehetett fontos, amíg ki nem derült, hogy odom v geathers hozzáadott értékére mennyire lehet számítani. odomot én teljesen leírnám, köszönő viszonyba nincs a teljesítményével a díja. viszont MJ kimondottan jó volt szezon végén, ráadásul futás ellen voltak a legnagyobb játékai. bőven hasznosabb, így legitim helye van kezdő RE-ként. így a szituációs szerepek (értsd olb) nem jöhet szóba.

viszont ha úgy alakul dunlap tud all down játékosként hasonló teljesítményt nyújtani mint tavaly, akkor geathersre se lesz semmi szükség ennyiért, futás ellen stabil, de az irányítóra annyi veszélyt jelent, mint te vagy én. de sztem ezt még nem fogják most marvinék megreszkírozni. és ott van még fanene aki ha egészséges akkor megfelelő backup. el tudom képzelni, hogy hozunk endet a drafton, de tavaly 2., előtte 3 kört adtunk DE-ért, nehezen hiszem, hogy most az első 4 kör előtt lenne. ha csak nem csúszik valaki tehetség, minket nemérdeklő problémák miatt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
De akkor ki jön 1/4-re? Green-ről túl sokat beszélnek... van annyira elit a DL class idén, hogy odahúzzunk? Igazából nem tudom, hogy M. Johnson #93 most OLB vagy DE lesz-e? Mert ha OLB akkor még jól is jön egy DE. DT meg szerintem Peko és Atkins. Meg kéne próbálni, hogy Geno mennyit bír kezdőként.Amadeus91
sok scenario lehetséges. QB-t húzni kell ez majdnem biztos, és jó eséllyel ha nem egy qb kell hanem valamelyik, akkor azért jönni kell. tehát ha jön green 1/4re, akkor jó eséllyel QB jön a második húzásra. ha jönni kell érte vissza az elsőbe, akkor azt azt jelenti vszleg, hogy az első három húzásunk elmegy két O playara, holott a védelemben is bőven lenne mit toldozni. és nem late round bizonytalanokkal. DL-be mindenképpen kell több ember is (hacsak depth miatt is), S se ártanal, és hát a szokásos CB pick se maradhat el.

szóval ez miatt én még nem vagyok eladva a Green picken, de sokkal jobbat nem látok én se jelenleg (bár az én boardomon PP az első). a legideálisabb az lenne ha le tudnánk jönni a #4ről, és nyugodtan húzhatnánk qb-t 15-20 körül, és mehetnénk tovább extra pickekkel.gabtsi
Vagy legalább Palmerért kapnánk valamit... Ha azt vesszük, hogy az a draft ahonnan 3 ember is egy éven belül kezdő lesz, már szenzációs, akkor igencsak soknak tűnik a lyuk. QB, S és OL mindenképp, de DL és WR is kellene kezdőbe és akkor a depthről nem is beszéltünk. Nagyon messziről futunk neki az idei választásnak. A Palmer saga és a lockout jól kibaxot velünk (is).
Ha nincs letréd, akkor nekem szinte már tök mindegy ki jön 1/4-re. Ha értékre megyünk, nem pedig valami agyament Brown ötletet követünk, akkor használható ember lesz. Green, Fairley, PP, Dareus, Bowers, szinte bárki jöhet, csak ne QB-ra lőjük az elsőt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Brandon Johnson.

Vele akkor is megvagyunk, ha Dhani Jones nem jön vissza, és Maualuga bemegy középre.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
egyrészt nem need, 3 kezdő szintű OLB van a rosteren (ok johnson fa), ráadásul a 4-3-ba olb ilyen magasan még nagyobb vicc mint a wr. lásd aron curry, kieth rivers. egyszerűen nem tud olyan hatással lenni a csapatra h megérje. 3-4be pass rushernek persze egészen más tészta. oda szó nélkül.gabtsi
#93 M.Johnson-nal?

igazából azért vagyok ezen "fennakadva" mert, ha őt most OLB-nek vesszük, akkor nagyon kell egy Pass Rusher a DL-ba mert Odom meg Geathers nagyon gatya.. legalábbis én nem sok reményt fűzök Odom feltámadásához.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyrészt nem need, 3 kezdő szintű OLB van a rosteren (ok johnson fa), ráadásul a 4-3-ba olb ilyen magasan még nagyobb vicc mint a wr. lásd aron curry, kieth rivers. egyszerűen nem tud olyan hatással lenni a csapatra h megérje. 3-4be pass rushernek persze egészen más tészta. oda szó nélkül.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
De akkor ki jön 1/4-re? Green-ről túl sokat beszélnek... van annyira elit a DL class idén, hogy odahúzzunk? Igazából nem tudom, hogy M. Johnson #93 most OLB vagy DE lesz-e? Mert ha OLB akkor még jól is jön egy DE. DT meg szerintem Peko és Atkins. Meg kéne próbálni, hogy Geno mennyit bír kezdőként.Amadeus91
sok scenario lehetséges. QB-t húzni kell ez majdnem biztos, és jó eséllyel ha nem egy qb kell hanem valamelyik, akkor azért jönni kell. tehát ha jön green 1/4re, akkor jó eséllyel QB jön a második húzásra. ha jönni kell érte vissza az elsőbe, akkor azt azt jelenti vszleg, hogy az első három húzásunk elmegy két O playara, holott a védelemben is bőven lenne mit toldozni. és nem late round bizonytalanokkal. DL-be mindenképpen kell több ember is (hacsak depth miatt is), S se ártanal, és hát a szokásos CB pick se maradhat el.

szóval ez miatt én még nem vagyok eladva a Green picken, de sokkal jobbat nem látok én se jelenleg (bár az én boardomon PP az első). a legideálisabb az lenne ha le tudnánk jönni a #4ről, és nyugodtan húzhatnánk qb-t 15-20 körül, és mehetnénk tovább extra pickekkel.gabtsi
bár kicsi az esélye, de ha Von Miller ha bent marad 4. pickig?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
De akkor ki jön 1/4-re? Green-ről túl sokat beszélnek... van annyira elit a DL class idén, hogy odahúzzunk? Igazából nem tudom, hogy M. Johnson #93 most OLB vagy DE lesz-e? Mert ha OLB akkor még jól is jön egy DE. DT meg szerintem Peko és Atkins. Meg kéne próbálni, hogy Geno mennyit bír kezdőként.Amadeus91
sok scenario lehetséges. QB-t húzni kell ez majdnem biztos, és jó eséllyel ha nem egy qb kell hanem valamelyik, akkor azért jönni kell. tehát ha jön green 1/4re, akkor jó eséllyel QB jön a második húzásra. ha jönni kell érte vissza az elsőbe, akkor azt azt jelenti vszleg, hogy az első három húzásunk elmegy két O playara, holott a védelemben is bőven lenne mit toldozni. és nem late round bizonytalanokkal. DL-be mindenképpen kell több ember is (hacsak depth miatt is), S se ártanal, és hát a szokásos CB pick se maradhat el.

szóval ez miatt én még nem vagyok eladva a Green picken, de sokkal jobbat nem látok én se jelenleg (bár az én boardomon PP az első). a legideálisabb az lenne ha le tudnánk jönni a #4ről, és nyugodtan húzhatnánk qb-t 15-20 körül, és mehetnénk tovább extra pickekkel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
meglepődnék azért. de in Höri we trust!gabtsi
Stanzi Ohioban lakik, sutyiban is el lehet menni hozzá tárgyalni 😀

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
De akkor ki jön 1/4-re? Green-ről túl sokat beszélnek... van annyira elit a DL class idén, hogy odahúzzunk? Igazából nem tudom, hogy M. Johnson #93 most OLB vagy DE lesz-e? Mert ha OLB akkor még jól is jön egy DE. DT meg szerintem Peko és Atkins. Meg kéne próbálni, hogy Geno mennyit bír kezdőként.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
meglepődnék azért. de in Höri we trust!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Pont azért fog Stanzi jönni 2/3-ra, mert felőle nagy a kuss. 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
jajajagabtsi
CP1, CP2 és Dalton az a 3 opció, ami után nem vetném ki magam az ablakon. Stanzi is ilyen, de róla néma csend felénk.
Akkora pechünk csak nem lesz, hogy ebből a hármasból senki nem lesz bent a második húzásunkra.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jajaja

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
btw, a szmörével is lesz újabb találka, szintém PW, pénteken.gabtsi
Dalton?