NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Nduwke? Williams?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Bengals head coach Marvin Lewis expects Chris Crocker and Reggie Nelson to be the team's starters when the 2011 season kicks off.


Meglepő is lenne, ha mást mondana, lévén nincs is több safety rosteren. 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ill. nem csak az.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem nem a fotó szerencsétlen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nem valami szerencsés fotó.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 890 — Saturday Night Lights
Film készül az NFL legéltesebb cheerleadere, a 42 éves Laura Vikmanis életéről.


PunBB bbcode test

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
http://www.nfl.com/draft/2011/mock-drafts

nekünk honnan van 1/28-s pickünk??? Mert most nézegetem (órán 😀 ) és azt írja, hogy 1/4 Green 1/28 Mallett

nem értem.Amadeus91
Ez egy mock draft és azt feltételezi hogy be fogtpk trade-elni az első kör végébe Mallett-ért. Ez is egy lehetőség



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
http://www.nfl.com/draft/2011/mock-drafts

nekünk honnan van 1/28-s pickünk??? Mert most nézegetem (órán 😀 ) és azt írja, hogy 1/4 Green 1/28 Mallett

nem értem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Azt jelenti, hogy ha lesz szezon, akkor ez lesz a preseason schedule.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
BENGALS 2011 PRESEASON SCHEDULE
Date Opponent Time Location
Aug. 11-15* Detroit TBA Ford Field
Aug. 18-22* at N.Y. Jets TBA New Meadowlands Stadium
Aug. 25-29* CAROLINA TBA Paul Brown Stadium
Sept. 1 or 2 INDIANAPOLIS TBA Paul Brown Stadium

Ez most mit jelent? Lesz szezon is vagy most mi a helyzet?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pontos most volt egy jó kis összefoglaló cikk a CJ-n a témáról, Marvin és a somkescreen.

3 éve pont így szoptuk be ugye Ellist, aztán jött a Saints és keresztülhúzott minket, nekünk maradt Rivers, a Pats meg megjárta Mayoval. nincs igazán nekünk való no brainer pick 1/4-re jelen állás szerint, de másnak lehet, ebben bízhatunk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
nem tudom már ezt komolyan venni, tényleg boldog-boldogtalant körbeszopkodott Marvin. ami engem aggaszt, hogy Gabbert kapcsán igen nagy a csönd, gyanúsan nagy.

illetve a másik "titkos" projectünk biztos h Ponder. már volt találkozó is, érdekes módon nem lehet tudni, hogy mikor, annak ellenére, hogy még egy udfa safety látogatása is highlight. Gruden nagyon oda volt érte, nagyon tetszett a táblánál nyújtott teljesítménye. és úgy elmondható, hogy nagyon oda van érte a FO.

még két nyüves hét...gabtsi
Tényleg pont az a logikus, hogy akit nagyon akarsz, arról nem beszélsz, illetve azt nem magasztalod folyamatosan. Minél kevesebbet tudnak a terveinkről, annál kevésbé tudják keresztbe verni. Az 1/4-es pickünk is akkor ér sokat, ha elhiszik rólunk, hogy kell nekünk is, azaz van olyan srác a boardunkon, akit ilyen magasan lehet csak vinni. Még mindig remélem, hogy összejön a letréd, mert ennek nagyobb az esélye, mint annak, hogy Ponder bent lesz a második húzásunknál.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem tudom már ezt komolyan venni, tényleg boldog-boldogtalant körbeszopkodott Marvin. ami engem aggaszt, hogy Gabbert kapcsán igen nagy a csönd, gyanúsan nagy.

illetve a másik "titkos" projectünk biztos h Ponder. már volt találkozó is, érdekes módon nem lehet tudni, hogy mikor, annak ellenére, hogy még egy udfa safety látogatása is highlight. Gruden nagyon oda volt érte, nagyon tetszett a táblánál nyújtott teljesítménye. és úgy elmondható, hogy nagyon oda van érte a FO.

még két nyüves hét...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Lewis and Bengals defensive line coach Jay Hayes took a trip to Alabama to watch Fairley work out during Auburn's pro day on April 1. According to Joe Reedy, Lewis isn't buying all the negative hype about the lineman.

"He's got a real good personality in watching him interact with teammates. I don't see some of the characteristics that some people have compared him to," Lewis said.Cincy Jungle
Hehehe.Mikey
Kimaradt a "Magnetic" 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Lewis and Bengals defensive line coach Jay Hayes took a trip to Alabama to watch Fairley work out during Auburn's pro day on April 1. According to Joe Reedy, Lewis isn't buying all the negative hype about the lineman.

"He's got a real good personality in watching him interact with teammates. I don't see some of the characteristics that some people have compared him to," Lewis said.Cincy Jungle
Hehehe.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/6482/palmer_nem_megy_sehova

mi az isten értelme van ennek a qrva makacsságnak? Most az kell, hogy visszavonuljon egy 29-30 éves irányító? így is úgy is új QB lesz itt.. legalább hozzuk ki a legtöbbet a helyzetből...Amadeus91
Na ez az amire a kizárás miatt esélyünk sincs. Per pillanat tök mind1 ki mit mond.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/6482/palmer_nem_megy_sehova

mi az isten értelme van ennek a qrva makacsságnak? Most az kell, hogy visszavonuljon egy 29-30 éves irányító? így is úgy is új QB lesz itt.. legalább hozzuk ki a legtöbbet a helyzetből...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én azzal nyugtatom magam, hogy draft témában az se igaz amit kérdeznek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Nem röhögte el magát, amikor ezt mondta??Mikey
Vagy ő röhögött vagy mi fogunk sírni 😊
Általában azzal nyugtatom magam, hogy sokkal jobban értenek hozzá, mint mi innen a távolból, de ha ez a gondolatmenet 100%-osan működne, akkor nem lenne ennyi ordas nagy bust.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nem röhögte el magát, amikor ezt mondta??
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d81f1f243/article/qb-or-not-qb-bengals-lewis-mum-despite-praise-for-newton?module=HP_headlines

"He's a real fine NFL prospect," said Lewis, who attended Newton's pro day last month. "He's got a great, great personality. Magnetic."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
De leginkább egyik se, részemről.

Ilyenkor tudok örülni annak, hogy CBA hiányában nem lehet játékosokat cserélni.Mikey
Newtonban legalább potenciál... pontosabban a potenciál reménye meglenne. Kolbi már megmutatta mit tud. Sokat nem láttam játszani, de az alapján elképesztően sok lenne érte egy első körös jog.nasheem
Az 1. kör szerintem is nagyon sok!
2. kört megér, szerintem! (ha az Nektek nincs sorry, ennyire nem vagyok képben)
Ismeri a modern MkIII o rendszereket, túl van a tűzkeresztségen, de még lehet köré csapatot tenni. Texasi srác, 1 órával mindenki előtt érkezik edzésre, és eggyel később távozik. Karja van, spirált tud dobni. A döntéshozatal terén még van hova fejlődnie, de az közel sem annyira borzalmas. Newton biztos potenciálisan brilliáns, amit sok munkával fényesre lehet csiszolni, csak kérdés, hogy van-e időtök, és ami még fontosabb olyan szakember gárdátok, amely kihozza ebből a srácból a benne szunnyadó lehetőséget...

üdv
HHelmut Zimmer
Köszi a kiegészítést. A második körben a 35. pick a miénk, azaz majdnem első kör😊 Érdekes, amit Kolbról írsz. Kicsit meg is nyugtatott.
Sajnos csak olyan 2010es meccseit (Skins, Boys, 49ers) láttam, ahol enyhén szólva nem brillírozott. Ha jól emlékszem mindhárom Eagles zakó lett. Nagyon bizonytalannak (önbizalom hiányosnak ???) tűnt. Tudom, Vick-kel a padon átvenni a McNabb örökséget örökséget nem a világ legsimább feladata, de a Palmer batyut átvenni a dzsungelben sem sokkal egyszerűbb ennél. Az vitathatatlan, hogy kevésbé kockázatos választás, mint bármelyik idei prospect, de tartok tőle, hogy csak a középszerhez lenne elég. Kolb mellé egy brutál jó fal és hasonló futójáték kellene, ezekben meg vélhetően jövőre sem mi leszünk a ligaetalon. 😕 Éppen ezért szerintem akkor nyerjük a legtöbbet Kolbbal, ha a trade keretében pick(ek) is jönnének vele.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Akkor már inkább Newton mint Kolb...Amadeus91
De leginkább egyik se, részemről.

Ilyenkor tudok örülni annak, hogy CBA hiányában nem lehet játékosokat cserélni.Mikey
Newtonban legalább potenciál... pontosabban a potenciál reménye meglenne. Kolbi már megmutatta mit tud. Sokat nem láttam játszani, de az alapján elképesztően sok lenne érte egy első körös jog.nasheem
Az 1. kör szerintem is nagyon sok!
2. kört megér, szerintem! (ha az Nektek nincs sorry, ennyire nem vagyok képben)
Ismeri a modern MkIII o rendszereket, túl van a tűzkeresztségen, de még lehet köré csapatot tenni. Texasi srác, 1 órával mindenki előtt érkezik edzésre, és eggyel később távozik. Karja van, spirált tud dobni. A döntéshozatal terén még van hova fejlődnie, de az közel sem annyira borzalmas. Newton biztos potenciálisan brilliáns, amit sok munkával fényesre lehet csiszolni, csak kérdés, hogy van-e időtök, és ami még fontosabb olyan szakember gárdátok, amely kihozza ebből a srácból a benne szunnyadó lehetőséget...

üdv
H
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Erről inkább a Jags faneket kéne kérdezni. Ők talán inkább tudnak arról valamit, hogy kedvenc csapatuk ki iránt érdeklődik.

De ha már kérdezted, szerintem simán.
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Szerintetek előfordulhat, hogy a Jax 1/16-re elviszi Pondert? 😛

Burrow > Luck valaha is