NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Akkor már inkább Newton mint Kolb...Amadeus91
De leginkább egyik se, részemről.

Ilyenkor tudok örülni annak, hogy CBA hiányában nem lehet játékosokat cserélni.Mikey
Newtonban legalább potenciál... pontosabban a potenciál reménye meglenne. Kolbi már megmutatta mit tud. Sokat nem láttam játszani, de az alapján elképesztően sok lenne érte egy első körös jog.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Akkor már inkább Newton mint Kolb...Amadeus91
De leginkább egyik se, részemről.

Ilyenkor tudok örülni annak, hogy CBA hiányában nem lehet játékosokat cserélni.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Mondjuk nekem Gabberttel semmi gondom nem lenne.

Persze 1/4-et ő sem ér, de ő benne legalább látom azt, hogy az NFL-ben sokra viheti. (Ellenben ugye Newtonnal.)Mikey
Nekem is csak ennyi bajom van vele, illetve még annyi, hogy a sokkal lejjebb taksált Ponder jobban tetszene, mert szerintem könnyebb megtanítani Pondert mélyet passzolni, mint Gabbert-et csapatot vezetni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Akkor már inkább Newton mint Kolb.... Kolb-bal sem lennénk előrébb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sefter szerint beszálltunk Kolb érdeklődőinek szűk körébe, tekintve h Andy Reed 1.(+) körre tartja, remélem h kacsa.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Mondjuk nekem Gabberttel semmi gondom nem lenne.

Persze 1/4-et ő sem ér, de ő benne legalább látom azt, hogy az NFL-ben sokra viheti. (Ellenben ugye Newtonnal.)
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Közben Reedy Gabbert-tel ijesztget.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
az hogy immár hagyományszerűen külön napon van a második kör, sem segíti az ügyet. külön szerencse a tradere egyáltalán nem kapható Bill papa kezében van az első pick, így ha valakinek kell és szerinte akár első kör végét is megér (szerintem igen, lásd alább), szó nélkül jönni fog.

szóval ahogy takibácsi is írta a szurkolói mock topikban, a legjobb opció a trade down lenne, 20-25 körül szó nélkül vinném Pondert (és térdre imához, hogy Austin érjen el 35re és alló fasszal szaladok át az erzsébethidon hétfő reggel).

(persze tudom h nem érdemes emberekbe szeretni, se nőkbe se draftolásra váró újoncba)gabtsi
😀

Hosszában vagy keresztben? Mármint a hídon merre. Mindkettőnek megvan a bája 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az hogy immár hagyományszerűen külön napon van a második kör, sem segíti az ügyet. külön szerencse a tradere egyáltalán nem kapható Bill papa kezében van az első pick, így ha valakinek kell és szerinte akár első kör végét is megér (szerintem igen, lásd alább), szó nélkül jönni fog.

szóval ahogy takibácsi is írta a szurkolói mock topikban, a legjobb opció a trade down lenne, 20-25 körül szó nélkül vinném Pondert (és térdre imához, hogy Austin érjen el 35re és alló fasszal szaladok át az erzsébethidon hétfő reggel).

(persze tudom h nem érdemes emberekbe szeretni, se nőkbe se draftolásra váró újoncba)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Commentary: Why it should be Ponder

Ámen.Mikey
Nekem van egy olyan félelmem, hogy Ponder nem marad bent 2/4ig, valaki rárabol az első kör végén 😕 .
Pedig szívesen látnám én is benne az új franchise QB-t...

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Commentary: Why it should be Ponder

Ámen.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
sztem egyik sem, úgy értettem, hogy aki holnap segít = nem QBgabtsi
agreed 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem egyik sem, úgy értettem, hogy aki holnap segít = nem QB

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
mindenesetre nekem szimpatikusabb opció newton, mint gabbert, kisebbik rossz alapon, de bízom benne, hogy azt az embert fogják húzni aki már holnap segít, és nem kockáztatnak ilyen magasan.gabtsi
Palmer nélkül valszeg olyan QB-t húztok, aki képes day 1 starter lenni az meg szvsz inkább Gabbert, mint Newton.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
RFA tendert kapott, draft előtti nyilatkozatoknak (meg úgy amúgy is) nem tudom mennyire hihetünk, de Marvin állítása szerint az volt a cél, hogy még a lockout előtt szerződjenek a kulcs FA-kal, persze olvastuk ennek ellenkezőjét is.

illetve amint végetér a lockout első és legfontosabb cél ezen játékosok újraszerződése.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Ha Newton lesz álmaink letéteményese, akkor a támadójátékunkat szabjuk rá, vagy őt igazítjuk a sémáinkhoz? Gondolom mindkettő egyszerre mert úgyis új playbook jön, de akkor is furcsa, hogy egy olyan srácra bízzuk magunkat, aki szöges ellentéte az eddigi franchise QB-nek. Játékban, hozzáállásban, mindenben. A stáb azt azért jó eséllyel felméri, hogy Cam képességei, készségei mennyire NFL kompatibilisek, de mi van a mentális tulajdonságaival? ML nagy pedagógus és motivátor, remélem ő embert tud faragni belőle. Ezzel együtt rohadt nagy kockázat. Sokkal jobban örülnék egy WR vagy DL picknek. Talán még PPnek is.nasheem
JoJo-ról nincs semmi új hír? Egyáltalán meg akarjuk tartani? Úgy tudom FA lett, de visszahozhatjuk gondolom, ha megfizetjük :rolleyes: .

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Ha Newton lesz álmaink letéteményese, akkor a támadójátékunkat szabjuk rá, vagy őt igazítjuk a sémáinkhoz? Gondolom mindkettő egyszerre mert úgyis új playbook jön, de akkor is furcsa, hogy egy olyan srácra bízzuk magunkat, aki szöges ellentéte az eddigi franchise QB-nek. Játékban, hozzáállásban, mindenben. A stáb azt azért jó eséllyel felméri, hogy Cam képességei, készségei mennyire NFL kompatibilisek, de mi van a mentális tulajdonságaival? ML nagy pedagógus és motivátor, remélem ő embert tud faragni belőle. Ezzel együtt rohadt nagy kockázat. Sokkal jobban örülnék egy WR vagy DL picknek. Talán még PPnek is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
osztottam-szoroztam én is magamban, és hát meg van rá a sansz, azt kell hogy mondjam. az a nagy kérdés számomra, hogy az andre smith experience az jelentett-e valamit marvinak és a mókusoknak. azt tudjuk, hogy szeretünk potenciálra draftolni, és nehéz elvitatni a newtonban lévő potenciált, de ugyanez elmondható a bust esélyre.

mindenesetre nekem szimpatikusabb opció newton, mint gabbert, kisebbik rossz alapon, de bízom benne, hogy azt az embert fogják húzni aki már holnap segít, és nem kockáztatnak ilyen magasan.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
According to ESPN's James Walker, the Cincinnati Bengals are meeting with Auburn quarterback Cam Newton on Sunday and Monday, and Walker calls this "Cincinnati's final chance to get an up-close and personal look at Newton."

This weekend's meeting with Newton could completely decide the fate of the Bengals for the next few years.Cincy Jungle
Bengals to Work Out Cam Newton on Sunday and Monday

Már attól a gondolattól is kiráz a hideg, hogy Newton workouton vesz részt Cincyben.
Elképzelni sem merem mit csinálnék, ha jönne 1/4-re...
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Újabb három játékos érkezik workoutra:

Chris Hairston, OT, Clemson
Mike Pouncey, OG, Florida
Bilal Powell, RB, Louisville

27 nap...Mikey
Tényleg azt lehet már tudni, hogy lesz-e draft? Nem nagyon olvastam az elmaradásáról hírt, úgyhogy remélem lesz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Újabb három játékos érkezik workoutra:

Chris Hairston, OT, Clemson
Mike Pouncey, OG, Florida
Bilal Powell, RB, Louisville

27 nap...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ja, ahogy írják: ... becoming a natural leader... Ez sokkal többet ér, mint Cam fizikai adottsága, vagy Gabbert keze.nasheem
Jaj, ez de szép lett. 😊


Napi bulvár:

Palmer házát bárki megveheti szerény 2,1 millió dollárért. Az alant linkelt oldalon van is egy kép róla, hátha megtetszik valamelyikőtöknek:
http://cincinnati.com/blogs/bengals/2011/03/30/palmers-house-hits-the-market/
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Ezt folytatva:

On the other hand, ESPN's Draft Tracker writes about Ponder's toughness and leadership:

Throwback quarterback with great toughness. Continues to improve as a leader each year. Is commanding the huddle now. Is proving to have the physical and mental toughness it takes to succeed as an NFL quarterback.

We don't need perfection. We just need someone that wants to be here, becoming a natural leader in the process. Something not on the roster right now.

Hatalmas lájk a kiemelt részért.Mikey
Ha belegondolsz CP is pont ilyen volt az utóbbi években. Messze nem tökéletes, de vezér. Idén volt pár meccs, amikor ezt nem lehetett érezni rajta. Akkor kezdték ki a szurkerek és a média is. Mondjuk újoncként egy ilyen szerepbe csöppenni nem lehet egyszerű, de szerencsére a mentális tulajdonságok a legmaradandóbbak, így egy Ponder picknél joggal bízhatnánk benne, hogy a tanulóév (évek?) után újra lenne vezére a csapatnak. Ja, ahogy írják: ... becoming a natural leader... Ez sokkal többet ér, mint Cam fizikai adottsága, vagy Gabbert keze.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ezt folytatva:

On the other hand, ESPN's Draft Tracker writes about Ponder's toughness and leadership:

Throwback quarterback with great toughness. Continues to improve as a leader each year. Is commanding the huddle now. Is proving to have the physical and mental toughness it takes to succeed as an NFL quarterback.

We don't need perfection. We just need someone that wants to be here, becoming a natural leader in the process. Something not on the roster right now.

Hatalmas lájk a kiemelt részért.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
.... though a Cincy Jungle favorite prefers Florida State's Christian Ponder.

One of those reasons is leadership.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."