NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
azért valahol őt is meg lehet érteni.

20 éve szopja bőnyállal, gyűlöli mindenki, húzott annyi suta QB-t hogy az egy életre elég, végre talál vkit akire rá lehet bízni a csapatot, classy franchise qb, hoz neki két divízió bajnokságot és rájátszást, a legjobban fizetett játékossá teszi (ez különösen fájhatott), majd egyszer csak ez a valaki el akar menni tőle.

szóval ennek tuti nagy része emocionális kérdés, másfelől viszont ha most azt mondja vigyétek, az:
a) milyen hatással lesz a többiekre ha pont a legfontosabb játékoshoz állna így ?
b) mennyivel csökkentené a hiányolt trade value-t, ha nyitottnak mutatkozna az üzletre ?

mindenki úgy ismeri Brownt. mint aki tűzön-vízen át csinálja amit akar, ennek ellenére az utóbbi időben már látszik az, hogy tud ésszerűen gondolkodni (Marvin, Brat/Gruden), hallgatni másokra. lehet hogy nem olyan fekete-fehér kérdés ez, és okosabb ő minálunk is.gabtsi
Persze ebben tök igazad van, de ez esetben inkább ne nyilatkozzon semmit, vagy tiltsa meg mindenkinek, hogy erről mást mondjanak, mint ő. A háttérben persze lehet bőszen alkudozni. Mivel CP a kinyilatkoztatásával már adott egy jókora sallert a trade value-nak, így leginkább az dönt az ellenértékéről, hogy a potenciális kérők mennyire hajlandók egymásra licitálni. Rohadtul remélem, hogy tényleg sorban állás van érte, mert a lelépésénél csak az lenne nagyobb pofon, ha mindezt egy középső-hátsókörös jogért tenné.

Rohadt nehéz megemészteni. Kíváncsi vagyok valaha kiáll-e a média elé és elmondja*e a valódi okokat.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért valahol őt is meg lehet érteni.

20 éve szopja bőnyállal, gyűlöli mindenki, húzott annyi suta QB-t hogy az egy életre elég, végre talál vkit akire rá lehet bízni a csapatot, classy franchise qb, hoz neki két divízió bajnokságot és rájátszást, a legjobban fizetett játékossá teszi (ez különösen fájhatott), majd egyszer csak ez a valaki el akar menni tőle.

szóval ennek tuti nagy része emocionális kérdés, másfelől viszont ha most azt mondja vigyétek, az:
a) milyen hatással lesz a többiekre ha pont a legfontosabb játékoshoz állna így ?
b) mennyivel csökkentené a hiányolt trade value-t, ha nyitottnak mutatkozna az üzletre ?

mindenki úgy ismeri Brownt. mint aki tűzön-vízen át csinálja amit akar, ennek ellenére az utóbbi időben már látszik az, hogy tud ésszerűen gondolkodni (Marvin, Brat/Gruden), hallgatni másokra. lehet hogy nem olyan fekete-fehér kérdés ez, és okosabb ő minálunk is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Jay Hayes D-line coach megscoutolja Adrian Claybornt az Iowa, és Muhammad Wilkersont a Temple pro dayén.

Na ez a kettő tipikusan olyan játékos, akit úgyse fog draftolni a Bengals.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Brown egy fasz, ritka nagy fasz. Kb olyan mint Erik a vikingben az atlantisziak: "Nem süllyedünk! Nem süllyedünk! Emelkedünk!"
Annak viszont örülök, hogy így már tisztult a kép. De csak ennek😕

Newton nagyon fenyeget, de azért elég sok minden mutat a Ponder pick felé is. Remélem ez utóbbi válik valóra. Rohadtul kell a trade illetve kellene valami ellenérték CP elvesztéséért is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mike Brown persze nem így gondolja:
But Brown doesn’t think that would be good business. Brown says there is no one of equal value to Palmer available on the market. (Vince Young’s feelings were just hurt.)

“As far as getting value, I don’t see any opportunity to get what I consider to be value,” Brown said. “Having said that it doesn’t make sense to look to trade. It only makes sense to wait and hope Carson comes around.”

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Végre valaki kimondja azt, amit sejteni lehetett. Ennek örülök.
Annak már kevésbé, hogy tényleg igaz az, amit eddig csak sejtettünk.

Csak ne Newtont, könyörgöm.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Marvin sajtáj a twitteren:
Carson is going to do what he s going to do we re moving forward
Considering qb at no 4 in draft
Lewis comparing the needs at WR and QB: "The QB need is greater."
We have options at wr that include chad. Qb is a different case


houston we've got a problem 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012cover

remélem mindenki szavaz Dunlapre, amúgy is, a csíriusz ellen meg főleg!gabtsi
Megtörtént. Ráállítom a kollégákat is 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012cover

remélem mindenki szavaz Dunlapre, amúgy is, a csíriusz ellen meg főleg!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hiszünk nekik, mert ha jól értelmezem, szerintük Geathers a hetedik legrosszabb pass rusher DE/OLB volt. Az meg nem áll messze a valóságtól.

Kár, hogy stabil kezdő talán sose lesz Atkinsből a méretei miatt.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Walker vakációzik, Tim Graham szerint érdeklődik a Dolphins.

Egyébként Atkinst továbbra is nagyon szeretik PFFék: http://www.profootballfocus.com/blog/2011/03/16/pass-rushing-productivity-3/ . A számításaik szerint az 5. legjobb interior passrusher volt tavaly a ligában.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
He doesn't know if the Bengals will stay at No. 4 in the April 28 first round of the NFL Draft or if they'll trade up into late in the first round to get two first-rounders. But he does think there'll be more trades on draft day if there hasn't been free agency. Lewis said the Bengals probably won't know until they're on the clock.

"I think we have to see what happens on the day. I don't think any team knows," Lewis said. "Particularly because you can't trade a veteran player. I don’t see why teams would necessarily move around too much right now, but I do think it will be a draft where people will move if it does come before free agency. It may be a draft that has a lot of movement."bengals.com
Ha jól értem, az első bekezdés azt feltételezi, hogy mi lenne, ha az 1/4 mellé még szerezne a csapat egy late first picket.

Én személy szerint nem látom esélyét ennek, de ahogy Lewis mondja, tényleg bármi lehet, és szvsz Ponderért meg is érné. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
walker (tudom-tudom) szerint a phins is érdeklődik palmer iránt, illetve egy meg nem nevezett klubvezető (szeretem az ilyeneket) szerint Lewis már tudja h lemondhat carsonról.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Hát elég beszédes jelek, de lehet csak azért nézegetjük őket, mert unatkozik a staff 😊

Azt olvastátok a CJ-n, hogy top priority JoJo, Benson és FANENE urak szerződéshosszabbítása?
Ez utóbbiból + MJ és Dunlap játékából azért sejthető, hogy a Geathers-Odom DE pár közül nem bitos, hogy mindkettő nálunk kezdi a felkészülést.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Jön Mallett is vizitre.

Ha jól jegyzetelem fejben, ezzel kb. minden említésre méltó QB prospectet megnéz a csapat pro day vagy vizit útján.

De Palmer marad. Na persze.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
http://www.cincyjungle.com/2011/3/20/2061961/make-or-break-year-jerome-simpson

Simpson fejlődése töretlen. Tavaly a camp volt "make or break", idén a szezonja. Jövőre make or break, ha nem lesz pro bowler?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
http://blogs.bengals.com/2011/03/17/a-trade-you-can-actually-make/

TRADE THE 4TH PICK!85
Ja, trade! Az a baj hogy ha ennyire nyilvánvalóan el akarjuk sózni az 1/4-et, akkor nem kapunk érte prémiumot. Bár ha sok vevő van rá, akkor egymásra figyelnek, nem a mi szándékainkra.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://blogs.bengals.com/2011/03/17/a-trade-you-can-actually-make/

TRADE THE 4TH PICK!


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Gabbert lesz itt a kulcs sztem, ha ő csúszik hozzánk - és nekünk nem kell - akkor a Cardinals előtti pick fontos lehet annak aki szerelmes beléje.gabtsi
Az a ritka eset áll fenn, hogy QB needünk van, mégis mázlink lehet, hogy sok a QB needes csapat 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Én is abban bízom, hogy Gabbertbe valaki beleszerelmesedik úgy, mint anno a Jets Sanchezbe.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Gabbert lesz itt a kulcs sztem, ha ő csúszik hozzánk - és nekünk nem kell - akkor a Cardinals előtti pick fontos lehet annak aki szerelmes beléje.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
mondjuk 20. helyig és mellé kapunk még egy 2. vagy 3. körös pick-t, az úgy korrekt lenne, nem? (laikusként kérdem) Sokkal ésszerűbben hangzik mint Newton -t kihúzni 1/4re (például)

nfl.com -n néztem most egy mock-t, ott Nick Fairley -t mondják hozzánk.,Amadeus91
A Walterfootball 6körös mockjában Green+Ponder+ az első 2 választottunk, után RB (Thomas), S, CB, DE. Ha Green helyett Fairley jött volna (bent volt), akkor közel tökéletes (G azért kellene). Tudom csak játék, de eddig nekem ez jött be a legjobban.


A pick value szerint az 1/4 1800pontos, ami mondjuk simán cserélhető az első 3 kör 14. pickjeire (a 3 pick összértéke 1740). Persze csak elvileg. Egy ilyen bolt állat jó lenne, de szinte összehozhatatlan. Mondjuk, ha a Miami vagy a Vikings nagyon akarja Newtont, akkor igazán elvihetnék az 1/4-ünket. A Fins adná az első 3 körét vagy Vikes az első kettőt. Bár talán a Finsnek nincs is második körös húzása a Marschall trade miatt.

Szerintem a legnagyobb esélyünk a 49ers-szel lehet csereberére. Nekik kellhet nagyon QB és náluk van a 8+45, ami majdnem annyi, mint az 1/4.

Persze a fentieket kb olyan komolyan kell venni, mint ha a lottószámokat szerettem volna megtippelni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
mondjuk 20. helyig és mellé kapunk még egy 2. vagy 3. körös pick-t, az úgy korrekt lenne, nem? (laikusként kérdem) Sokkal ésszerűbben hangzik mint Newton -t kihúzni 1/4re (például)

nfl.com -n néztem most egy mock-t, ott Nick Fairley -t mondják hozzánk.,

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ez attól függ, hogy hova trade-elünk le, minél alacsonyabb helyre, annál több a kompenzáció.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Azt nem tudtam, hogy Kelly FA.

Letrade esetén kapnánk +1 picket nem? Másik körből, mondjuk 2.-3.?

criminal lawyer or criminal lawyer?