NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
2/35-re a Ponder pick pont passzolna ahhoz, amit Hobson írt.

Első körben pedig jönne Green (megint csak Hobson írására hivatkozva), és a további körökben akármit csinálna a staff, nálam A++ lenne a draft.

😊

Mikey
hol lehet aláírni ?


nem voltam és leszek úgy gépközelben, írtak vmit a FSU PD-ről ? azt láttam h nagy erőkkel voltunk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Őszintén nasheem? E fal mögött én egyik kjúbít sem érezném biztonságban. 😊

De a stílusa szerintem nagyon passzolna ehhez a falhoz és a WCO-hoz. (Sokkal jobban, mint Palmeré.)

Az OL-ről beszéltünk sokat, az egyetlen tuti poszt az LT. De nem látom, hogy az idei drafton lehetne orvosolni 1-2 problémát. 1/4-re tuti nem, 2/35-nél pedig számomra kihagyhatatlan lenne Ponder. Persze én elfogult vagyok vele. (Lejjebb meg fogalmam nincs, hogy jelentene-e bárki is azonnali megoldást.)
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
2/35-re a Ponder pick pont passzolna ahhoz, amit Hobson írt.

Első körben pedig jönne Green (megint csak Hobson írására hivatkozva), és a további körökben akármit csinálna a staff, nálam A++ lenne a draft.

😊

Na álmodozás vége, mert olyan nincs, hogy az álmom teljesüljön.Mikey
Pondert nem féltenéd e mögött a fal mögött? Ha a Dagi nem lesz jó és Bobby is hasonló ütemben gyengül, mint idén, akkor csúnya szezon vár az irányítónkra. Nagyon kellene a friss erő az OLbe, mert így futni sem tudunk, dobni meg nem lesz időnk.nasheem
ez mondjuk nagyon igaz. Amíg nincs jó fal addig Manning lehet itt a QB...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
2/35-re a Ponder pick pont passzolna ahhoz, amit Hobson írt.

Első körben pedig jönne Green (megint csak Hobson írására hivatkozva), és a további körökben akármit csinálna a staff, nálam A++ lenne a draft.

😊

Na álmodozás vége, mert olyan nincs, hogy az álmom teljesüljön.Mikey
Pondert nem féltenéd e mögött a fal mögött? Ha a Dagi nem lesz jó és Bobby is hasonló ütemben gyengül, mint idén, akkor csúnya szezon vár az irányítónkra. Nagyon kellene a friss erő az OLbe, mert így futni sem tudunk, dobni meg nem lesz időnk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
2/35-re a Ponder pick pont passzolna ahhoz, amit Hobson írt.

Első körben pedig jönne Green (megint csak Hobson írására hivatkozva), és a további körökben akármit csinálna a staff, nálam A++ lenne a draft.

😊

Na álmodozás vége, mert olyan nincs, hogy az álmom teljesüljön.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Egy fokkal komolyabb hírek, de tényleg csak egy fokkal.
1.
Egy szurker fórumon írt egy bejegyzést a Florida State honlapjának egyik partnere (azért érzitek mennyire hiteles a forrás😊 ) :
"The buzz around Florida State's pro day was that the Bengals love Ponder. Marvin Lewis and Jay Gruden were both present. Marvin spent a lot of time talking to Jimbo Fisher about Ponder. A Bengal scout told the insiders that they loved Ponder's play prior to the injuries."
2.
One unnamed NFL GM tells CBS Sports that Bengals coach Marvin Lewis "knows" Carson Palmer "won't play for (Lewis) again."

Azért nagyon remélem, hogy nyáron már lesz foci, mert rohadt lassan telik a holtszezon...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Egy könnyű kvízkérdés unaloműzőnek:
Ki a kapocs a Rába ETO és Ocho között?

Egy kis segítség:
http://www.foxsportskansascity.com/03/16/11/NFL-star-to-try-out-for-Sporting-KC/landing.html?blockID=441992&feedID=5070

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Pat Devlin scoutolva lesz a Delaware pro dayen, valamint Patrick Peterson érkezik vizitre.

Én meg egyre kíváncsibban várom a draftot. Csak aztán folytassa is a csapat a megkezdett sort a nagyszerű draftokat illetően.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az majdnem tuti, hogy ez csak jövő évi pick lehet (vagy játékos), aminél vszleg könnyebben kapnánk első kört mint az ideire.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Egyébként Palmerért mennyit várhatunk? 1. körös pick az nem reális, nem?Amadeus91
Ha Kolbért a philly tényleg 1+3-at kér, akkor Palmer is minimum...bár én örülnék, ha egy első körért elvinnék.
szerk: mármint CP-t 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Egyébként Palmerért mennyit várhatunk? 1. körös pick az nem reális, nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Mindenesetre Mallettet meglessük az Arkansas pro dayen.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
egyre inkább úgy tűnik, hogy Palmernek vége itt. minden jel erre utal. mindenképpen draftolni kell valakit (már tavaly és előtte is téma volt, hogy vmi épkézláb backupot hozni kell, mert mivan ha, de sose foglalkoztunk komolyan vele), és akkor is nagy valószínűséggel kell valaki (FA-ról) akit az első napra oda lehet állítani, és hagyni a fiatalt tanulni.

szerintem 1/4-et egyik QB sem ér. Pondert már sokan az első kör végére mondják, nem feltétlenül azért mert annyira jó, hanem mert sok csapatnak kell irányító. már az is meglepetés lenne sokak szerint ha a második kör elején elérhető, a harmadikban szinte kizárt. (szerdán van a Pro Day, vszleg okosabbak leszünk a témában, remélem Gruden is megy). és ez nyilván személyes vélemény, de én a 2. körös Ponder picket látom a legjobbnak ár/érték arányt tekintve az idei drafton.

a mock draft game-et pedig fejben azzal zártam le, hogy CBA után egy jövő évi második körért elhozzuk Clausent.gabtsi
Clausen-t támogatnám.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyre inkább úgy tűnik, hogy Palmernek vége itt. minden jel erre utal. mindenképpen draftolni kell valakit (már tavaly és előtte is téma volt, hogy vmi épkézláb backupot hozni kell, mert mivan ha, de sose foglalkoztunk komolyan vele), és akkor is nagy valószínűséggel kell valaki (FA-ról) akit az első napra oda lehet állítani, és hagyni a fiatalt tanulni.

szerintem 1/4-et egyik QB sem ér. Pondert már sokan az első kör végére mondják, nem feltétlenül azért mert annyira jó, hanem mert sok csapatnak kell irányító. már az is meglepetés lenne sokak szerint ha a második kör elején elérhető, a harmadikban szinte kizárt. (szerdán van a Pro Day, vszleg okosabbak leszünk a témában, remélem Gruden is megy). és ez nyilván személyes vélemény, de én a 2. körös Ponder picket látom a legjobbnak ár/érték arányt tekintve az idei drafton.

a mock draft game-et pedig fejben azzal zártam le, hogy CBA után egy jövő évi második körért elhozzuk Clausent.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
megvolt a mock draft game:

...gabtsi
A TE pick számomra akceptálhatatlan, egyébként nagyon tudnék szeretni egy ilyen draftot.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Nálam ez legalább B+. Hatalmes grat érte!
Ez első 3 pick tökéletes (Gondolom Cannon kiment Watkins előtt). McDaniel 3.-ra egyenesen álompick.
Ahogy írod is, Gates sokkal jobb, lett volna, mint Lockette (akit persze nem is ismerek 😊 ), de az RB és FB pick is nagyon rendben van.
Már csak azt intézze el valaki, hogy bekerülj a staff-ba tanácsadónak 😊
nasheem
Cannon bent volt még, de Watkins előbb volt a boardomon, abból a megfontolásból, hogy ő elsősorban G míg Cannon ugye T és első napi megoldást kerestem ilyen magasan. Leshoure, Ponder, Pouncey, Watkins volt a sorrendem a második körre, de mind kiment.

Mint láccik is akartam QB-t húzni, csak nem akárkit és nem akárhol. igazából a 4. körben Dalton lett volna opció, de ránéztem a csúnya fejére és azonnal elvetettem, így maradt a TE, amit még most sem értek, de ott hirtelen nem tudtam jobb opciót, annyira biztos voltam h Scott kuzinja bennmarad, hogy nem is keresgéltem mást, aztán persze az orrom előtt vitték el.

McElroy-t vittem volna később még, de szintén kiment.

arra mindenképpen jó ez a játék, hogy rájöjjön az ember, hogy kurvára nem egyszerű hiányposztra, rendszerbe illő, a drafthelyének megfelelő értékkel bíró játékost választani.gabtsi
Bevállalnád második pickre Pondert? Nálam is Ponder az a QB, akit ebből a class-ból leginkább elfogadnék, de amíg nincs OL ember, addig inkább oda húznék. A 3. körben óriási steal lenne (sansz 5% alatt), így való igaz leginkább G helyett jöhet a második körben (már ha nincs pick cserebere). Kezdek barátkozni Stanzival is. Ő még bent lehet 3/2-re.

Amúgy épp kérdezni akartam, hogy mennyire készültél a draft-ra. Látszatra is melós még játékból is felkészülni, nem hogy IRL. Durván összetett rendszer.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
arra mindenképpen jó ez a játék, hogy rájöjjön az ember, hogy kurvára nem egyszerű hiányposztra, rendszerbe illő, a drafthelyének megfelelő értékkel bíró játékost választani.gabtsi
Ezzel teljesen egyetértek.
Azért biztos a rendes drafton is okoz sokszor kalamajkát ha előtted kihúznak pár olyat,aki tervben van.
Nem egyszerű játék,de én nagyon élveztem. Mondjuk nekem szerencsém volt mert 6/5 olyan volt akit akartam igaz reachelnem kellett egyszer.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Félreérted 😛 Egyáltalán nem nagyképűségből írtam, csak régebben egyedül linkelgettem onnan, mert sokan pl. nem is ismerték 😀
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nyilván csak neked szerkesztik, és a tengernyi Bengals-szal foglalkozó cikk közül amúgy se valószínű h említették más oldalakon ezt a cikket.

nem az a baj, hogy linkelsz, hanem hogy meg se nézed h hova és még Te vagy megsértődve. szerényebben kellene, sokkal szerényebben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
pedig még csak lapozni se kellett volnagabtsi
Bocs, nem gondoltam volna, hogy valaki még olvas pfft rajtam kívül, de akkor abbahagyhatom a cikkeit linkelgetését.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pedig még csak lapozni se kellett volna

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nálam ez legalább B+. Hatalmes grat érte!
Ez első 3 pick tökéletes (Gondolom Cannon kiment Watkins előtt). McDaniel 3.-ra egyenesen álompick.
Ahogy írod is, Gates sokkal jobb, lett volna, mint Lockette (akit persze nem is ismerek 😊 ), de az RB és FB pick is nagyon rendben van.
Már csak azt intézze el valaki, hogy bekerülj a staff-ba tanácsadónak 😊
nasheem
Cannon bent volt még, de Watkins előbb volt a boardomon, abból a megfontolásból, hogy ő elsősorban G míg Cannon ugye T és első napi megoldást kerestem ilyen magasan. Leshoure, Ponder, Pouncey, Watkins volt a sorrendem a második körre, de mind kiment.

Mint láccik is akartam QB-t húzni, csak nem akárkit és nem akárhol. igazából a 4. körben Dalton lett volna opció, de ránéztem a csúnya fejére és azonnal elvetettem, így maradt a TE, amit még most sem értek, de ott hirtelen nem tudtam jobb opciót, annyira biztos voltam h Scott kuzinja bennmarad, hogy nem is keresgéltem mást, aztán persze az orrom előtt vitték el.

McElroy-t vittem volna később még, de szintén kiment.

arra mindenképpen jó ez a játék, hogy rájöjjön az ember, hogy kurvára nem egyszerű hiányposztra, rendszerbe illő, a drafthelyének megfelelő értékkel bíró játékost választani.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Titans húzta Newton-t.

Nekem tetszik ez a mock, csak a 4. körös Te-t nem értem.

nasheem, szerinted DLF kaphat idén szerepet?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Nálam ez legalább B+. Hatalmes grat érte!
Ez első 3 pick tökéletes (Gondolom Cannon kiment Watkins előtt). McDaniel 3.-ra egyenesen álompick.
Ahogy írod is, Gates sokkal jobb, lett volna, mint Lockette (akit persze nem is ismerek 😊 ), de az RB és FB pick is nagyon rendben van.
Már csak azt intézze el valaki, hogy bekerülj a staff-ba tanácsadónak 😊

Azért külön elismerésem, hogy nem húztál QB-t és korai WR-t.
Megnéztem DLF 2008-as MotorCity bowl meccsét. Hát a gyerek legalább úgy játszott, mint Cam. Sőt! (persze más kávéház az ellenfél is, de ami nagyon tetszett, hogy igazi vezér volt, like Palmer)

Tényleg hol lehet megnézni a teljes trackert? Kíváncsi vagyok ki húzta Newtont 😊nasheem
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1247empty taxi
Köszi, itt pont nem kerestem 😊
Ponder első kör közepe, Gabbert előtt. Nem semmi.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Nálam ez legalább B+. Hatalmes grat érte!
Ez első 3 pick tökéletes (Gondolom Cannon kiment Watkins előtt). McDaniel 3.-ra egyenesen álompick.
Ahogy írod is, Gates sokkal jobb, lett volna, mint Lockette (akit persze nem is ismerek 😊 ), de az RB és FB pick is nagyon rendben van.
Már csak azt intézze el valaki, hogy bekerülj a staff-ba tanácsadónak 😊

Azért külön elismerésem, hogy nem húztál QB-t és korai WR-t.
Megnéztem DLF 2008-as MotorCity bowl meccsét. Hát a gyerek legalább úgy játszott, mint Cam. Sőt! (persze más kávéház az ellenfél is, de ami nagyon tetszett, hogy igazi vezér volt, like Palmer)

Tényleg hol lehet megnézni a teljes trackert? Kíváncsi vagyok ki húzta Newtont 😊nasheem
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1247


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...