NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Nálam ez legalább B+. Hatalmes grat érte!
Ez első 3 pick tökéletes (Gondolom Cannon kiment Watkins előtt). McDaniel 3.-ra egyenesen álompick.
Ahogy írod is, Gates sokkal jobb, lett volna, mint Lockette (akit persze nem is ismerek 😊 ), de az RB és FB pick is nagyon rendben van.
Már csak azt intézze el valaki, hogy bekerülj a staff-ba tanácsadónak 😊

Azért külön elismerésem, hogy nem húztál QB-t és korai WR-t.
Megnéztem DLF 2008-as MotorCity bowl meccsét. Hát a gyerek legalább úgy játszott, mint Cam. Sőt! (persze más kávéház az ellenfél is, de ami nagyon tetszett, hogy igazi vezér volt, like Palmer)

Tényleg hol lehet megnézni a teljes trackert? Kíváncsi vagyok ki húzta Newtont 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megvolt a mock draft game:

1/4. Cincinnati Bengals: Nick Fairley, DT (Auburn) no brainer
2/3. Cincinnati Bengals: Danny Watkins, G (Baylor) tudom öreg, de azonnal bevethető playa kell mert, nincs megnyugtató megoldásunk középtávon se (LeShoure-t szerettem volna itt elsősorban)
3/2. Cincinnati Bengals: DeAndre McDaniel, S (Clemson) encé
4/4. Cincinnati Bengals: Luke Stocker, TE (Tennessee) Annyira meglepődtem, hogy Edmond Gates-t kivétték előttem, hogy bpa-ztam. luxus.
5/3. Cincinnati Bengals: Delone Carter, RB (Syracuse) mindenképpen akartam egy hammert, ő tűnt megfelelőnek
6/2. Cincinnati Bengals: Owen Marecic, FB (Stanford) első FB volt a boardomon, 4. kört is adtam volna érte, meglepődtem h ha jól emlékszem 3. FB-ként ment ki.
7/4. Cincinnati Bengals: Ricardo Lockette, WR (Fort Valley State) egy speedster hiányzik a wr-coprból, neki legalább szar keze van.
összességében erős közepes.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hehh, ez eszembe se jutott eddig. Pedig abszolút igaz. 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jah... pff.Mikey
elmaradó draft > newton pick? 😀

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Jah... pff.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
NA fasza, itt a lockout. Innentől nem az érdekes, hogy kit draftolunk, hanem az, hog ylesz-e egyáltalán draft. Rohadt ügyvédek és ügynökök....nasheem
2011-es draft lesz a lockouttól függetlenül.Mikey
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=221243#p221243
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
NA fasza, itt a lockout. Innentől nem az érdekes, hogy kit draftolunk, hanem az, hog ylesz-e egyáltalán draft. Rohadt ügyvédek és ügynökök....nasheem
2011-es draft lesz a lockouttól függetlenül.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Most már 100000% h nem lesz szezon?!?!?!??! Mi van azzal a perrel amit a játékosok indíthatnak?!?!?!?!Amadeus91
http://profootballbusiness.blogspot.com/
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Most már 100000% h nem lesz szezon?!?!?!??! Mi van azzal a perrel amit a játékosok indíthatnak?!?!?!?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
NA fasza, itt a lockout. Innentől nem az érdekes, hogy kit draftolunk, hanem az, hog ylesz-e egyáltalán draft. Rohadt ügyvédek és ügynökök....

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Egy érv a Fairley vagy Dareus kívánságom ellen:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/03/11/secret-superstar-geno-atkins-cincinnati-bengals/


Geno tényleg nagyon jó volt és még jobb lesz, de atom DTből sosem elég. Zimmer lehet, hogy lát még egy évet Tank-ben és ezért nem erőltetjük az elsőkörös falembert? Fairley utolsó meccsei nagyon élnek bennem, így nálam továbbra is ő a favorit. Arról mit tudni, hogy miért csúszik mostanság? A méretei miatt vagy csak most eszméltek rá a mock-gyárak, hogy sokat szabálytalankodik? Nem igazán értem.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/09/19/team-by-team-salary-cap-numbers-if-there-were-a-salary-cap/

WOAO majdnem még a Ligában is, mi költünk a legkevesebbet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Gruden megy a TCU pro dayére megnézni Andy Daltont. (Ez mondjuk nem meglepő.)

Valamint megnézik a coachok még a Miss State OT Derek Sherrodot a Bulldogs pro dayén, és privát workouton vesz részt a Baylor OG Danny Watkins.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
portis imho semmiképpen, csípem meg minden, de lehasznált embert feature backnek több mint necces. én továbbra se hiszem, hogy ér bármelyik QB 1/4-et, ettől még persze húzhatunk ott, de szimpatikusabbnak tűnik Ponder a 2-3. körben. OL pick az olyan tuti mint h itt ülök, legvalószínűbbnek én egy T/G playat látok 1-3 kör valamelyikében. egyszerűen kell egy kezdő kaliberű ember mert nem nagyon van középtávú megoldás sem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Szerintem ha van poszt, amin megvagyunk, akkor az a CB.

Safety-t kéne húzni, de nem első körben. Az első az legyen QB. Már ha Palmer komolyan gondolja. Néztem pár videot erről a Green -ről is, hát nem semmi WR! Csak nem hiszem, hogy most oda kell húzni első körben.

Szerintetek Portis beleillene a Gruden -féle West-Coast offense-be? FA (ha minden igaz). Mi lesz most a O line-nal? Nem húzunk oda senkit? (pedig kéne)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Szerintem inkább az FS posztot töltenénk egy korai DB pick-kel. Mondjuk meglepne, ha negyedikre ide húznánk. Igaz sem Amukamara, sem PP nem csúszhat ki az első körből. Esetleg egy pickcsereberével lehetne értékarányosan húzni Amukamarát, de akkor is fura lenne. Hirtelen nem is tudom, hogy van-e a CB-nél mélyebb posztunk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Adam Jones szvsz nickelnek se korrekt, nem még kezdőnek.

Én abban sem hiszek, hogy Peterson FS lesz. Hülyeségnek tartanám az átképzését, ha már egyszer cornerben akkora isten.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
akkor se feltétlenül Adam Jones korrekt 2. cb, mondjuk a nyaksérüléséről nyilván többet tud a stáb.

Petersonban a variációs lehetőség lenne izgalmas.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
CB csak akkor kell, ha nem marad JoJo.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
btw, Newton természetesen jön privát látogatásra, ami mondjuk nem meglepő mert a vándorcirkusza országos turnén lesz. Marvin volt az Auburn PD-en, Zampese az Arkansasnál, Zimmer pedig a Texas A&Mnél. most légy okos domokos.gabtsi
Sőt. Vegyétek be az egyenletbe a CB picket is.
Gil Brandt:
The Bengals only send defensive backs coach Kevin Coyle to pro days when they have serious thoughts about drafting a particular player.

So the fact that Coyle was present at Nebraska’s pro day held Thursday must mean only one thing: They have their eyes on CB Prince Amukamara.

The Bengals hold the No. 4 overall pick in the draft, and with all the recent talk of LSU CB Patrick Peterson potentially going No. 1, Cincinnati might be wise to take a hard look at Amukamara.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Reggie Nelson-ért mivel fizettünk? Ment ugye egy játékos. Pick mozgás volt?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
ja, az lesz a szép amikor felmegyünk 1/1-re newtonért.gabtsi
Nem értelek benneteket. Eddig az volt a gond, hogy soha nem trédelünk. Nektek semmi nem elég?!! 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ja, az lesz a szép amikor felmegyünk 1/1-re newtonért.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
úgy tűnik idén csak az udfa piacon nézelődünk.gabtsi
Az összes idei pickjét odaadja a csapat valamelyik top kjúbiért. 😊