Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
...szerintem mi ha Palmer lelép, akkor sem húznánk QBt az első körben.nasheem
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=214533#p214533
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
tegnap a pft mockban is Newton az 1/1. állítólag nagyon odavan érte Rivera. ma van az Auburn Pro Day és ő is oda megy. én nem bánnám ha kivinnék előlünk (biztos ami tuti alapon), de nehezen akarom elhinni, hogy első évében rögtön dobna egy ekkora kockát.gabtsi
Az rohadt jó lenne ha elmenne előttünk, bár szerintem mi ha Palmer lelép, akkor sem húznánk QBt az első körben. Menjen csak ki Cam, Gabbert, PP és akkor mi azt húzunk akit csak akarunk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tegnap a pft mockban is Newton az 1/1. állítólag nagyon odavan érte Rivera. ma van az Auburn Pro Day és ő is oda megy. én nem bánnám ha kivinnék előlünk (biztos ami tuti alapon), de nehezen akarom elhinni, hogy első évében rögtön dobna egy ekkora kockát.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Joe Reedy is Greent mokkolta hozzánk. Fairley-t kicsúsztatta a top10ből. Cam Newton az 1/1. LOL.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Maualuga reagált Zimmer múltkori 'extremely average' értékelésére.

"I think this organization expected a lot out of me when I first stepped foot in this place," Maualuga said. "Then again I expected a lot out of myself as well. It's like you ask the fan sitting out in the stands what stood out from Rey this year and I'm sure people won't say as much. They will say I made a play here or there. I'm not satisfied with how I performed."

"I need to start becoming a leader and the person I want to be and then everything will fall into place. I can't sit here and wait," Maualuga said. "It's my third year in and it's time to step it up, wake up and play. Things don't get handed to you, you have to grab it."

A korábbi, néhol nem túl optimista nyilatkozatok ellenére én még mindig maximálisan bízom abban, hogy kezdő middle linebackerré és leaderré tud válni. Kifejezetten csalódott lennék, ha megragadna az erős oldalon...
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Most akkor ebbe szerintetek Newton beleillik vagy sem?Amadeus91
Newton az NFLbe nem illik bele 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Most akkor ebbe szerintetek Newton beleillik vagy sem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
aennyire tudom, a lényege, hogy a folyamatos haladást nem futójátékra, hanem a rövid passzokra helyezi.

de vszleg ez leginkább az anno, még a Bengalsnál Walsh által megalkotott koncepcióra volt feltétlenül (?) igaz, azóta számtalan variációja létezik. pl a Gruden-féle Tampa egy korrekt 150 yardot futott a SuperBowl-on, és kvázi GM QB-val meneteltek. vagy a 49ers O is elsősorban Gore-ra épül, mégis WCO.

szóval szerintem nem ellentmondás ez.gabtsi
Valódi run first támadójátékból már nagyon kevés maradt a mai NFL-ben. A többség 42-46 %-ban hagyatkozik csak a futójátékra, ettől felfelé 50-52 %-ot jelentenek az extrém, sokat futó alakulatok, mint a Chiefs például, illetve 36-37 % körül van a másik véglet, a szinte csak passzoló, légitámadást szimuláló csapatok.

Szerintem a WCO lényegét is az a mondás írja le jól, hogy "pass to score, run to win". Ha nem 14 pontos meccseket szeretne az ember játszani, és arra hagyatkozni, hogy 2 TD alatt tartsa a védelme az ellenfél támadóit, akkor bizony passzolni kell. Az más kérdés, hogy a WCO-n belül az Air Coryell séma nagy előnye a power running belső futásokkal az, hogy a csapat nincs feltétlenül meglőve a vörös zónán belül (a Chargers és LT a remek példa).

Ez persze nem zárja ki a 100+ yardos futóteljesítményt, de a rendszer nem rájuk épül, és nem ők jelentik a lényegi ismérvet.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
aennyire tudom, a lényege, hogy a folyamatos haladást nem futójátékra, hanem a rövid passzokra helyezi.

de vszleg ez leginkább az anno, még a Bengalsnál Walsh által megalkotott koncepcióra volt feltétlenül (?) igaz, azóta számtalan variációja létezik. pl a Gruden-féle Tampa egy korrekt 150 yardot futott a SuperBowl-on, és kvázi GM QB-val meneteltek. vagy a 49ers O is elsősorban Gore-ra épül, mégis WCO.

szóval szerintem nem ellentmondás ez.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Amúgy most West-Coast offense vagy runfirst lesz?Amadeus91
Ha jól tévedek, a WCO filozófiája az, hogy a futójáték az első, és ez nyit teret a vertikális passzjátéknak.

Tehát mindkettő. 😊Mikey
In American football, "West Coast Offense" ("WCO") is one of two similar but distinct offensive-strategic-systems of play: (A) the "Air Coryell" system; or (B) more commonly the pass play system popularized by Bill Walsh. However, WCO may simply refer to an offense that places a greater emphasis on passing than on running.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Amúgy most West-Coast offense vagy runfirst lesz?Amadeus91
Ha jól tévedek, a WCO filozófiája az, hogy a futójáték az első, és ez nyit teret a vertikális passzjátéknak.

Tehát mindkettő. 😊
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Lombardi mock 2.0

Bengals Cam Newton.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
NSO-n olvastam talán, egy ilyen draft témájú dologban (vagy a ProFootbalon), hogy Cam Newton megoldaná a QB problémáink. Tényleg, semmi ráció nincs benne?

Amúgy most West-Coast offense vagy runfirst lesz?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
valamint egy deep threat már nagyon régóta kellene, ha együtt marad a jelenlegi wr corp, ha nem.gabtsi
Ez úgy igaz szóról-szóra, ahogy írod.

Ilyen szempontból pl. a fentebb említett Baldwin akár jó is lehetne.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A draftoptionökhöz meg annyit hogy az író kicsit túllihegi a WR problémánkat nem?85
nem hinném, 2012-re a két texasit kivéve senkinek nincs szerződése. valamint egy deep threat már nagyon régóta kellene, ha együtt marad a jelenlegi wr corp, ha nem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Nem ismerem a srácokat, de a mély labdákkal Palmernek is voltak gondjai.. Meg sokszor a rövidekkel is.

Én örülnék egy QB picknek, már nem believe in Carson van nálam, free agencyből meg aligha oldjuk meg a problémát hatékonyan. Igazából nekem mindegy is csak történjen már valami.


A draftoptionökhöz meg annyit hogy az író kicsit túllihegi a WR problémánkat nem?85
Nagyon általános vélekedés lett a korai WR. Én meglennék nélküle, de ez már lerágott csont.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Nem ismerem a srácokat, de a mély labdákkal Palmernek is voltak gondjai.. Meg sokszor a rövidekkel is.

Én örülnék egy QB picknek, már nem believe in Carson van nálam, free agencyből meg aligha oldjuk meg a problémát hatékonyan. Igazából nekem mindegy is csak történjen már valami.


A draftoptionökhöz meg annyit hogy az író kicsit túllihegi a WR problémánkat nem?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Pondernek szerintem is inkább egy west coast jellegű offense feküdne, ellenben szerintem mélyen is elég pontos.
Egyébként számomra az ideális QB minden szempontból.
Persze én nem is vagyok NFL owner/GM/HC.

Nem kell lehurrogni, vagy jönni bármivel is, de én az egyszeri szurkolói agyammal komolyan nem bírom megérteni, hogy egy Ponderrel vagy Stanzivel szemben Newtont meg Kaepernicket hypeolnak, amikor arról van szó, hogy ki mire viheti az NFL-ben.

Mondjuk ez itt eléggé off, de hát offseason van.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Tényleg? 😀

Thornton írását inkább nem kommentálom. Amikor egyszer jót írt, az szerintem nem is ő volt.Mikey
felnyerítettem

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jaja, még azt hiszem DoM linkelte a statot valahova, hogy vagy első kör, vagy nagyon hátul ha QB. persze a kivétel teszi próbára a szabályt.

Ponder amúgy nem elvetendő opció sztem sem, róla én azt olvastam, hogy elsősorban egy west coast jellegű offense-ben lenne igazán hatékony, mert mélyen annyira nem pontos. viszont amikor Gruden beszélt az ideális QB-ról, akkor az is fontos szempont volt, hogy meg tudja dobni kérdés nélkül a mélyet ha kell.

de ennél is legfontosabb szerinte, hogy egy igazi vezér álljon a huddle-ban, aki el tudja hitetni a társaival, hogy a következő play lesz az amivel megnyerik a meccset - még akkor is ha ez nincs így, valamint képes gyorsan és hatékonyan feldolgozni az információkat a védelemről. nem fontos, hogy mindig ugyanazt olvassa mint Gruden, de legyen képe arról (mmkk), hogy mi történik a labda túl oldalán.

sztem Ponder valid option.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Tényleg? 😀

Thornton írását inkább nem kommentálom. Amikor egyszer jót írt, az szerintem nem is ő volt.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
mindegyiket elbassza a QB-val 😊

azon csodálkoztam hogy a legnagyobb liblingje, Newton sehol.gabtsi
Hasonlóképp érzem. Valahol láttam egy statot, hogy a 2-3körben húzott QB a legbiztosabb módja a pick elvesztegetésnek. Az elmúlt 6 évben volt 17 ilyen pick és ebből 3at nem értékeltek bustra. Azt hiszem Kolb, Clausen és McCoy. Na most Kolb nálam bust, a másik 2 srác meg egy év távlatából alig megítélhető.
De rohadtul utálni fogom, ha Palmer lelép...

Szerk.: Ponder viszont egyre jobban tetszik. Ha ő csúszna a 3. körig, akkor az jó húzás lenne. Már csak azért is, mert Mikey meghívná az egész topikot egy sörre 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mindegyiket elbassza a QB-val 😊

azon csodálkoztam hogy a legnagyobb liblingje, Newton sehol.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Palmer szerintem marad. DE ezt inkább remélem, mint hiszem.
Mit szóltok JT 3 draft opciójához?

http://www.allproblogger.com/2011/03/02/for-fun-3-bengals-options-choose-1/

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Leonard is megkapta a tenderét, ami az eredeti drafthelyének megfelelő kompenzációval jár (2. kör).

szerk: Chad Ochocinco on ESPN's NFL Live to Carson Palmer: 'We need you.'

ami nem hajlik, az törik!