Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Igazából én az árán nem akarok vitát nyitni, mert felesleges, egyedül beszélnék tömeg ellen. Ajánlom Philly-blogon lévő két részes, hosszú Kolb írást, abban van a meccsei után egy összefoglaló bekezdés, melyben kifejtem, miért jobb, mint egy újonc, draftolt irányító. Mert ő már azért valamit letett, ráadásul nem rossz százalékkal, és senki nem tudja, hosszú távon mire lehet képes, ha megkapja a bizalmat. De az biztos, neki kell a futójáték, mert ő nem tud passzolni meccsenként 40-szer.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ennyit szerintem sem ér ha érne deny örülhetne
mert biztos nem akarnánk elengedni 😀
Na meg is előztél😉
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ennyiért senki nem fogja elvinni. Kezdem azt hinni, hogy a Phili nem akarja elengedni kezdeni.tenorx
Én arra lennék kíváncsi, ez hol jelent meg, mert se Roseman, se senki nem mondott árat érte még. Találgatások vannak, van aki szerint feltrade alapja lehet, van aki szerint harmadik kör első fele, van aki szerint legalább második kör....
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ennyiért senki nem fogja elvinni. Kezdem azt hinni, hogy a Phili nem akarja elengedni kezdeni.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Csak mert a Bengalsszal is összeboronálták már Kolbot: állítólag a Philly 1st és 3rd picket kér érte.

Én szeretem Kolbot, ezzel együtt mondom azt, hogy ennyiért kösz, de nem.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Két csuda érdekes link. Igazi holtszezon színvonal😊
http://www.keepcarson.com/
http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=nfp-20110217_ranking_the_nfl_stadiums

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Childress nem lett volna rossz, de most valahogy jobban örülök Grudennek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
East Rutherford, Seattle és nemtudommi után Phillyben szerencsével járt Jeanty, és aláírt az Eagleshöz.

Végül csak sikerült neki. Örülök.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
lényegében igen, amiben semmi meglepő nincs ismerve Mike Brown-t illetve a hozzáállását a Bengals családhoz (ami persze nem minden esetben pozitív).

bár gondolkodom, hogy ez most mégis miért lehet kérdés ? most, hogy ki a TE coach pl az gondolom tök8, wr coach elment, Anderson az RB coach 27 éve dolgozik nálunk ezalatt nevelt pár futót, nehezen tudom elképzelni h vele gond lenne.

két sarkalatos pont maradt, Zampese a QB coach v Alexander az OL coach. erre a kettőre tudod azt mondani, hogy meghatározhatja egy O coordinator munkáját. Alexander assistant head-coach egyben, Marvin bizalmi embere, nehezen képzelem, hogy őt csak Mike Brown védené. Palmer fejlődését az elmúlt években meg láttuk, ennek ellenére Marvin elmondta, hogy Zampese-t komoly súllyal vették figyelembe az OC kereséskor.

szal nem teljesen értem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Jól értem, hogy Childress lett volna az OC, ha Brown az ajánlottnál szabadabb kezet ad neki?
Valamint, hogy a szerződés része lett volna az, hogy a jelenlegi edzőkkel kellett volna együtt dolgoznia?
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Dan Pompei írta az NFP.com Sunday Blitzében:

Jay Gruden is the Bengals’ new offensive coordinator, but Brad Childress probably would have been if owner Mike Brown had offered Childress more freedom. Part of the deal was whoever took the job was going to have to work with the existing assistant coaches, so it was going to be difficult to completely implement a new offensive system.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Jaja, de úgy látom, félreértelmezte a mailjeimet, mert én Dareust írtam neki.
Green csak mint második opció szerepelt benne, amennyiben Dareust elvinnék top3-ban.
😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Kiper lecserélte a korábbi Bowers jóslatát Greenre. Gondolom csak azért, mert Mikey bombázta e-mailekkel ez ügyben 😊

http://insider.espn.go.com/nfl/draft2011/insider/news/story?page=KiperMockDraft2.0&action=login&appRedirect=http%3a%2f%2finsider.espn.go.com%2fnfl%2fdraft2011%2finsider%2fnews%2fstory%3fpage%3dKiperMockDraft2.0

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Mayock: Patrick Peterson could be an All-Pro safety

nem vetném el teljesen ezt az opciót sem. JJo maradásával igen pofás sec lehetne, de még mindig Fairley van nálam az első helyen.gabtsi
PP tényleg nagyon jó lehet, de attól tartok, hogy JoJoval nem hosszabbítunk a draftig (nem fogunk), akkor az ő behúzása elmérgesítené a helyzetet. JoJo és managementje azt hinné, hogy a helyére jött PP, a klub meg azt, hogy nem is annyira kell nekünk JoJo. Pedig de.

(persze ez megint csak a szokásos totálisan kívülállós okoskodás)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mayock: Patrick Peterson could be an All-Pro safety

nem vetném el teljesen ezt az opciót sem. JJo maradásával igen pofás sec lehetne, de még mindig Fairley van nálam az első helyen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2011/02/17/Berobbant_a_Bengals_szappanopera/

ez most komoly?Amadeus91
Mekkora offseasont futunk nem? Sok ember úgy tűnik nem ismeri a szarkazmus szó jelentését, van balhé rendesen és a viccnek a fele majdnem mindig igaz, de ez nem igazi balhé TOcho között.

Hihetetlen ez a Palmer trade dolog, valami történhetne már azügyben is, bár mi a fsz történhetne??


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2011/02/17/Berobbant_a_Bengals_szappanopera/

ez most komoly?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Fairley-interjú, ajánlott.

Nick Fairley Would Feel "Pride" If Drafted By The Cincinnati Bengals
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
No roster moves Wednesday, but two significant transactions when Melissa and Andrew Whitworth welcomed their twins: Sarah Elise (four pounds, three ounces) and Andrew James Jr., (four pounds, one ounce). Whitworth reports mother and babies are well.

😊Mikey
Whit ügyes gyerek, grt innen is!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Cincy Jungle szavazás
If A.J. Green and Nick Fairley are both available when the Bengals are on the clock, who should they select?

82% Nick Fairley 179 votes
14% A.J. Green 32 votes
3% Somebody else 7 votes
Jó látni, hogy nem csak mi gondoljuk így.

+ kis bulvár:

No roster moves Wednesday, but two significant transactions when Melissa and Andrew Whitworth welcomed their twins: Sarah Elise (four pounds, three ounces) and Andrew James Jr., (four pounds, one ounce). Whitworth reports mother and babies are well.

😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ezt én pozitívnak értékelem (mint Palmer-párti). ezért is írtam korábban, hogy semmi olyan nem hangzott el _konkrétan_ amiből ne tudna presztízsveszteség nélkül visszatáncolni Cook mögé.

a nem-tag pedig sajnos teljesen jogos, mert Benson esetén sztem ez fel sem merülhet, JJo tagje pedig 14+ millióba fájna, ami azért nem az üveggyöngyök kategória, ennyiből 2-3 minőség FA-t lehetne hozni.

viszont azzal h CBA-ra várunk, jó eséllyel tuti kiengedjük a piacra, ami nem sok reménnyel kecsegtet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Palmer's agent, David Dunn, recently joined 950 KLR's Dave Mahler in Seattle, mostly talking about Jake Locker and Matt Hasselbeck, who will be a free agent. Towards the end of the interview, Mahler brought up Palmer.

Do you expect him to be a Bengal in September.

"I think he's at peace, and I don't want to talk about this a ton, with the meeting that he had with his owner where he expressed some things about his desires to go in a different direction with his career. That's between them and I don't want to get into that a heck of a lot. I think he's really at peace with that meeting and how it resolved in his mind and with Mike."

So we expect him to be back, no problem there, we should see him in a Bengal uniform?

"I'm not saying that. In fact, I'm not saying that at all. I'm saying that I think that he discussed some things with his owner that made it clear that it would be very surprising if he were to be back."Cincy Jungle
...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Bensonnal hosszútávú?nasheem
Remélem Brownék is úgy gondolják esetében, mint én, hogy a 2 év már hosszú táv. 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Bensonnal hosszútávú? Persze feltételfüggő, de benne nem biztos hogy több van még egy jó évnél.
JoJo ellenben akár 50éves koráig is kapjon szerződést😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt írja Hobson, hogy ne számítsunk tagre sem Joseph sem Benson kapcsán (azaz egyáltalán), a csapat mindkét játékossal hosszútávú szerződésben gondolkodik, de ezek sem lesznek meg addig, amíg nincs új CBA.

ami nem hajlik, az törik!