Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sok mosolygós pillanat garantálva, Andre Smith on twitter:
http://twitter.com/#!/BigSmitty71

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Felőlem jöhet.

Nem hiszem, hogy gyengülnénk vele...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
már hogyne lennének. semmilyen nyomást nem tudunk a fal belsejéről generálni. jó, Atkinst nagyon szeretem énis de nagyon messze van egy minőségi interior pass rushertől. hihetetlen módon dobna az egész védelmen egy kurva jó fal, amiből (majdhogynem) csak egy ilya playa hiányzik. nem mondom h Rogers az egyetlen megoldás a gondjainkra, de ha nem esik le #4-ig valaki, akkor valamilyen úton módon meg kell oldjuk, akár egy két évre míg felnő vki.

bizonyította hogy tud hatékonyan játszani a csoportban, és egyszer már majdnem hozzánk került.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Biztos, hogy egy 32 éves játékos jelentene megoldást azon DT problémáinkra, amelyek talán nincsenek is?Mikey
Én bízok a Sims-Peko-Atkins-Tank 4esben, 2 közülük csak tud kezdő szinten játszani, vagy rotáljuk őket vagy bánom is én.

Igazából nem hiszem, hogy a D-fallal lenne a baj, a D-Fal edző ki ha szabad kérdeznem? Szerintem ki lehetne belőlük hozni többet is (Geathers-Odom-M.Johnson-Dunlap-Fanene DE sor sem gyenge szvsz).

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Biztos, hogy egy 32 éves játékos jelentene megoldást azon DT problémáinkra, amelyek talán nincsenek is?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Rogerst kitették a Barnák, nemtudom de lehet ha megfelelően tudnánk motiválni, még talán valós hozzáadott értékkel is bírna, és nézhetnénk más need után az első körben.gabtsi
Agreed!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Rogerst kitették a Barnák, nemtudom de lehet ha megfelelően tudnánk motiválni, még talán valós hozzáadott értékkel is bírna, és nézhetnénk más need után az első körben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
corner tag 14.35 guriga!! :o :o
http://www.macsfootballblog.com/2011/01/2011-franchise-and-transitition-tag.html

jézus mária, ordas faszság lenne erre játszani a hosszútávú helyett, még egy "kicsi" és meg is van egy multiyear garantáltra.gabtsi
Na neeeee! Nem lehetünk ennyire vakegerek... Ha JoJo minimális hajlandóságot mutat a hosszabbításra, meg kell adni amit kér. Pont.

Ja csak most olvastam el. Még jó hírnek is minősíteném. Így csak nem taggel akarjuk majd idekötni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Carson Palmer's house going up for sale

Channel 9 Sports has learned that Palmer is about to list his Indian Hill home for sale. A local Comey-Shepherd representative confirmed that preparations are being made to put Palmer's residence on the market, hopefully by March.


Mindenki lássa bele, amit akar...Mikey
Az ingatlanpiaci hitelválság miatt eddig nem tudta volna értékén eladni a kecót. Most élénkül a piac, megpróbálja.
Ha nem ez, akkor meg le akar lépni. A büdös pi...ba 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
corner tag 14.35 guriga!! :o :o
http://www.macsfootballblog.com/2011/01/2011-franchise-and-transitition-tag.html

jézus mária, ordas faszság lenne erre játszani a hosszútávú helyett, még egy "kicsi" és meg is van egy multiyear garantáltra.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Carson Palmer's house going up for sale

Channel 9 Sports has learned that Palmer is about to list his Indian Hill home for sale. A local Comey-Shepherd representative confirmed that preparations are being made to put Palmer's residence on the market, hopefully by March.


Mindenki lássa bele, amit akar...
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
nem biztos h jó ötlet ebből direkt következtetést levonni.

sztem teljesen életszerű h az elvágyódó QB-t most nem az OC hívja, mindenféle ötletekkel, hanem a tulajdonos és a vezénylőtábornok ül le vele, hogy megtudják/megoldják a gondjait, amik vszleg messzebbre vezetnek mint a támadó filozófiánk.

btw, Palmer egyszer "szólalt" meg a kérdésben, ez volt az a nyilatkozat a David Dunn interpretációjában. no ebben semmi megfordíthatatlan nem volt, csak annyi, hogy meggyőződése h mindkét félnek az elválás lenne a legjobb.
persze ilyet senki nem mond véletlenül és tudjuk hogy mérhetetlenül classy volt mindig is Palmer, de azért én még mindig remélek.gabtsi
Passz, igazából lövésem sincs mit, hogyan szokás az NFLben. Kiindulni meg csak abból tudok, hogy ha elmennék kisfőnöknek egy céghez, ahonnan a kulcspozícióban lévő beosztottam le akar lépni, akkor függetlenül a nagyfőnököktől legalább annyit mondanék neki, hogy "Helló, itt vagyok, számítok Rád, remélem maradsz!". Ez úgy nagyjából a nulladik lépésem lenne, akkor is, ha a meggyőzése nem elsősorban az én feladatom, kompetenciám. Rontani nem nagyon lehet a helyzeten egy ilyen telefonnal.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Revis retteg Chad-től 😊

http://msn.foxsports.com/nfl/story/darrelle-revis-chad-ochocinco-new-york-jets-020711

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Benne lennék egy Clausen -Palmer tradeben. (csak fantasy nincs semmi konkrétum)Amadeus91
Én bármi másban inkább benne lennék


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Benne lennék egy Clausen -Palmer tradeben. (csak fantasy nincs semmi konkrétum)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Mindenki remél, ettől még a nyers tények nem a maradását vetítik elő.

Innentől kezdve pedig az igaz, hogy minden más csak belemagyarázás és okoskodás, de hát az offseason legrosszabb napjain mi mást tud tenni az egyszeri szurkoló, minthogy próbál kikövetkeztetni bizonyos dolgokat bizonyos nyilatkozatokból? 😊

Egy dolog biztos. Sok minden történhet, és azoknak a szöges ellentéte is.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem biztos h jó ötlet ebből direkt következtetést levonni.

sztem teljesen életszerű h az elvágyódó QB-t most nem az OC hívja, mindenféle ötletekkel, hanem a tulajdonos és a vezénylőtábornok ül le vele, hogy megtudják/megoldják a gondjait, amik vszleg messzebbre vezetnek mint a támadó filozófiánk.

btw, Palmer egyszer "szólalt" meg a kérdésben, ez volt az a nyilatkozat a David Dunn interpretációjában. no ebben semmi megfordíthatatlan nem volt, csak annyi, hogy meggyőződése h mindkét félnek az elválás lenne a legjobb.
persze ilyet senki nem mond véletlenül és tudjuk hogy mérhetetlenül classy volt mindig is Palmer, de azért én még mindig remélek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
"...when the time is right hopefully I’ll get a chance to talk to him."

Mégis meddig kell várni egy alkalmas időpontra? Megvárja, amíg nem jön el az első campra? Mivel egy ilyen helyzetben alap, hogy új OCként felhívom a franchise QBt, szerintem ez csak púder. Valószínűleg Brown és Lewis már képbe hozta és a kép valószínűleg Palmer nélküli. Érdekes év lesz ez. Nagyon remélem, hogy meg sem próbálunk első 3 körben QBt draftolni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hát valóban nem sok jelét látni, olvasni annak, hogy meggondolta volna magát.

Meg ez a Gruden-nyilatkozat is. Amíg rosteren van, addig ő vele számol. Nem érzem túl meggyőzőnek.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tegnap láttam egy helyi újságírótól egy tweetet, miszerint Palmer nem fogja meggondolni magát, és a döntésén nem változtatott az OC váltás.

mondjuk azt nem tudom, hogy miként gondolják a trade-et jelen körülmények között.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Én is így gondolom. Bár én már sokszor leírtam, hogy meglennék Benson nélkül is.

Gruden Palmerről:
"I have not talked to him yet, no. We’ll leave that to Coach Lewis and Mr. Brown and let them handle it, and when the time is right hopefully I’ll get a chance to talk to him."

"I think right now, yes. Until told otherwise he’s on our roster and he’s got another (four years) on his contract. Until I hear something different we’re going to go forward with him as our quarterback. That’s the only approach I can take right now. Whether it’s right or wrong I do not know but that’s the way I’m going about things."
Azért ez nekem fura. Mert én azt gondolnám, hogy egy frissen kinevezett OC helyből felhívja a franchise QB-t, hogy legalább megkérdezze, mit szól ahhoz, hogy WCO lesz. Vagy nem tudom, de ez így mindenképpen érdekes nekem.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem mintha számítana de egyre kevésbé szeretném Bensont vissza.

szerintem belőle kihoztuk a maximumot, és igazából láttuk hogy miből él, jó fal mögött pedig nagyságrendekkel kevesebbért elszaladgál valaki ilyen szinten.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
The passing tree, which identifies routes by numbers, is now going to be replaced by words. Lewis doesn't think that will hurt the growth of guys like wide receiver Jerome Simpson, who took three years to get comfortable in the old system.

"Every one of my coaches who has been in this system said it's much easier for young guys," Lewis said. "It's conceptual and the young players will have an opportunity to step forward much quicker. You change personnel; you don't necessarily change concepts. And that's how I see defense. The best offensive teams in the NFL, their plays seem plentiful, but they're really not. Their personnel is.

...

Which should be good news for running back Cedric Benson, not pleased with Palmer's franchise-high 586 passes. Palmer and Benson couldn't be reached for comment. But Benson had to like Gruden's opening act.

"We have to run the ball between the tackles," Gruden said. "We have to be a physical team up front. We're going to challenge our offensive line to be physical. We're not going to spread out and go no-huddle every down and throw the ball 65 times a game. I intend on pounding the ball and being able to pound the ball."Hivatalos oldal
Hát nagyon remélem, hogy Simpson nagyon gyorsan megtanulja az új rendszert.
Leginkább őmiatta szurkolok annak, hogy minél előbb legyen új CBA.

Benson pedig gondolom már szólt Brownnak, hogy ő bizony maradni akar. 😊
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
szép lenne, ha a Florida ellen mutathatta volna meg magát, de a pár fokkal gyengébb Florida International ellen játszott

DLF a Tebow-light, de szerintem az új offense-ben sem lesz sok keresnivalójaJJ Tiller
Florida Atlantic szerepel a címben, de nekem ez nem sokat mond. HA kialszom a ma éjszakát, majd megnézem.nasheem
Florida Atlantic jogos, az a másik Sun Belt-es egyetem (a Troy szintén) 😊
a lényeg, hogy egy erősebb csapat ellen jobban le lehetett volna mérni, de azokkal alig játszott a CMU, 2009-ben a Boston College mondjuk jól a helyére tette LeFevourt...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
szép lenne, ha a Florida ellen mutathatta volna meg magát, de a pár fokkal gyengébb Florida International ellen játszott

DLF a Tebow-light, de szerintem az új offense-ben sem lesz sok keresnivalójaJJ Tiller
Florida Atlantic szerepel a címben, de nekem ez nem sokat mond. HA kialszom a ma éjszakát, majd megnézem.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."