Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
az 1/4es pick értéke 1800, az 1/23-é 760, ezen logika mentén önmagában Kolb értéke 1/15-ös picket (1050) jelent (ha elfogadjuk a számokat, és fair trade-ben gondolkodunk). hát lol.gabtsi
a fizetések miatt ez a draft táblázat hülyeség,azt is figyelembe kell venni,hogy a két pick között kb 5 milla van poszttól függetlenül,bónuszokkal együtt 7-8 milla,ami nem kevésNewman
ezért voltam megengedő a számítás elfogadásával, nem állítom, hogy tökéletes rendszer, de közelítőleg azért jól mutatja, hogy ezzel a trade-del rajtatok kívül senki nem járna jól.gabtsi
trade értéket nézve mindenképp igazad van (más kérdés,hogy nekünk top5-ben PP kivételével nem nagyon kell senki,ő meg szerintem hamarabb kimegy a 4.helynél 😊 )

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Beleillene a csapatunkba valóban, már ami az előítéletet illeti.


Kolb nálunk? Nehogy már...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Most már előélete is van ---> jöhet.Mikey
😀 Én is így vagyok vele, igazi erőfutó, ha Benson megy akkor őt én is szívesen látnám.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Most már előélete is van ---> jöhet.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én nagyon szívesen látnám, sztem jó fit lenne.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Voltak olyan ötletek itt anno, hogy Bush-t látnátok Benson helyett (Raiders).
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81e472ef/article/raiders-rb-bush-arrested-for-driving-while-intoxicated?module=HP_headlines

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az 1/4es pick értéke 1800, az 1/23-é 760, ezen logika mentén önmagában Kolb értéke 1/15-ös picket (1050) jelent (ha elfogadjuk a számokat, és fair trade-ben gondolkodunk). hát lol.gabtsi
a fizetések miatt ez a draft táblázat hülyeség,azt is figyelembe kell venni,hogy a két pick között kb 5 milla van poszttól függetlenül,bónuszokkal együtt 7-8 milla,ami nem kevésNewman
ezért voltam megengedő a számítás elfogadásával, nem állítom, hogy tökéletes rendszer, de közelítőleg azért jól mutatja, hogy ezzel a trade-del rajtatok kívül senki nem járna jól.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Cioffi után újabb távozó: WR coach Mike Sheppard.
According to Joe Reedy, confirmed through Brad Johansen, Sheppard will be heading south to Jacksonville to take over as the Jaguars quarterback coach.Cincy Jungle
Offense edző, szóval nem tudom sajnálni.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
az 1/4es pick értéke 1800, az 1/23-é 760, ezen logika mentén önmagában Kolb értéke 1/15-ös picket (1050) jelent (ha elfogadjuk a számokat, és fair trade-ben gondolkodunk). hát lol.gabtsi
a fizetések miatt ez a draft táblázat hülyeség,azt is figyelembe kell venni,hogy a két pick között kb 5 milla van poszttól függetlenül,bónuszokkal együtt 7-8 milla,ami nem kevés

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az 1/4es pick értéke 1800, az 1/23-é 760, ezen logika mentén önmagában Kolb értéke 1/15-ös picket (1050) jelent (ha elfogadjuk a számokat, és fair trade-ben gondolkodunk). hát lol.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
az én értelmezésemben is úgyhangzik hogy egy letréddel leadod az 1/4-et 1/23 és 1/25-re és gyakorlatilag kis torzítással CP-t egyazegyben cserélted le Kolbra. A három első körös pikk az vágyálom kategória, de szerintem egy elsőköröst egy második és plussz valahanyadikat mindenképp kellene kapnotok, ha megy..........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
In Simpson I trust!

Simpson books back
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Ha Palmer mindenképp menni akar, akkor az seahawks pick tényleg jó érte.
Amúgy az insideren volt egy okoskodás, CP hatásáról az SB esélyekre.
http://insider.espn.go.com/insider/blog?name=millman_chad&id=6112053

És a nem publikus részből az érdekesebb számok:
1. Arizona Cardinals | Win Jump: 3.2 | Playoff Odds Jump: 51.2 percent
2012 Super Bowl Odds on Feb. 7: 150-1 | With Palmer: 30-1

2. San Francisco 49ers | Win Jump: 2.8 | Playoff Odds Jump: 49.5 percent
2012 Super Bowl Odds on Feb. 7: 50-1 | With Palmer: 22-1

3. Tennessee Titans | Win Jump: 1.7 | Playoff Odds Jump: 31.2 percent
2012 Super Bowl Odds on Feb. 7: 75-1 | With Palmer: 30-1

4. Seattle Seahawks | Win Jump: 1.4 | Playoff Odds Jump: 18.0 percent
2012 Super Bowl Odds on Feb. 7: 65-1 | With Palmer: 30-1

5. Minnesota Vikings | Win Jump: .6 | Playoff Odds Jump: 9.1 percent
2012 Super Bowl Odds on Feb. 7: 70-1 | With Palmer: 28-1


Ultimately, it's clear that a few teams might be worth a bet well before the trading gets started. And it's also clear that if the Bengals ultimately cede to Palmer's wishes, they can maximize their own return by sending him out of the conference to the NFC West.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Hát igen Kolbról sosem értettem kinek jutott eszébe hogy ő kezdő lesz valaha (főleg Vick előtt), de szerintem az 1/4-et mi nem tudjuk "kihasználni". Palmer hiába top10 vagy 20 akármi, egy elsőkörösnél többet aligha kapnánk érte szóval a Seattle trade része mondhatni rendben van, viszont igazad van az eagles rész nagyon nem jön ki jól mivel Kolb nem egy nagy erősítés.

Most ahogy ezt leírtam elgondolkoztam hogy mi lehetne, meg mi lenne ha mondjuk Palmer -> Seattle és nem tudom elképzelni hogy hogy oldanánk meg a QB kérdést nélküle..


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Az 1/4 és a Cam Newton hype engem nagyon zavar. Igazából ha nem jön össze Fairley vagy legalább Dareus, akkor a letréd jobb lehet, mint Bowers.nasheem
Hatalmas +1.


Tegnap egyébként történt egy felettébb izgalmas roster move. CB David Pender roster exemptionról az 80-man rosterre került.
(Offseasonben az ilyen hírek is élményszámba mennek.)Mikey
Kár hogy a cserebere, meg a több klubos trade nem a mi világunk, illetve nem gondolom, hogy jól jönnénk ki valami hasonlóból. Vélhetően marad az 1/4 és reméljük, hogy nem QB vagy Green jön. Illetve Remélem, hogy PP sem, bár ő nagyon jó, de ez egyben azt is jelentené, hogy JoJo veszni látszik.

85, ha Kolbot kiveszed az egyik serpenyőből (mert ha jól értem, akkor őt Te sem értékeled sokra) akkor adtunk egy Top10, 15 vagy legyen csak Top20 QBt meg egy 1/4et 2 húszon kívüli pickért. Önmagában a 4. pick többet ér. Nekem ez sehogy nem tűnik jónak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Solomon Wilcots (NFL analyst, rádió show vezető, korábbi Bengals) mondta ezt a saját rádió showjában:
Eagles adja 1/23 és Kevin Kolb = Bengals adja 1/4
Seahawks adja 1/25 = Bengals adja Carson Palmer.

Így állítólag Cincy nem járna rosszul, kap új QB-t, és két első köre is lesz. Indoklás még: Bengals szerinte drafton sem talál Kolb-nál jobb QB-t, Eagles-nek meg jól jönne a top pick, ott már Patrick Peterson is elérhető lehet. Szerinte a Bengals még azért jönne ki jól, mert Kolb nagyon passzol az ő játékstílusukba (többször is járt a két csapat edzésén Wilcots, innen az alapötlet). Palmer - Seattle trade meg Carroll személye miatt jöhetne létre szerinte (ugye volt edzője). Egyébként Kolb-ról ugye itt lehet olvasni magyarul, hosszan, miért lehet ő jó QB NFL-ben: 1. rész és 2. rész.deny79
Szerintem meg Brown hülye ha egy ilyet nem fogad el. Az 1/4-ből ami nekünk nem kell és a nulla ambícióval játszó vagy visszavonuló egyébként is az utóbbi években sikertelen 30+ irányító helyett kapunk két első körös picket és egy tavaly még kezdő szinten emlegetett irányítót. A két első kört nem kell magyarázni, egy hozzánk hasonló fiatal és fiatalodó csapatnak nagyon jól jön, Kolb mondjuk szerintem is szar de azt meg valahogy elintézzük.

Palmernek meg nem is kell jobb hely Seattlenél.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Az 1/4 és a Cam Newton hype engem nagyon zavar. Igazából ha nem jön össze Fairley vagy legalább Dareus, akkor a letréd jobb lehet, mint Bowers.nasheem
Hatalmas +1.


Tegnap egyébként történt egy felettébb izgalmas roster move. CB David Pender roster exemptionról az 80-man rosterre került.
(Offseasonben az ilyen hírek is élményszámba mennek.)
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Kolb hígfos. A zavarosban halászva (3-5kör) is húzhatunk ilyen szintű QBt. Az viszont nagyon tetszene, ha a CP+1/4 kombót 2 elsőkörre+egy kezdőre tudnák cserélni.
Az 1/4 és a Cam Newton hype engem nagyon zavar. Igazából ha nem jön össze Fairley vagy legalább Dareus, akkor a letréd jobb lehet, mint Bowers.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Szerinte a Bengals még azért jönne ki jól, mert Kolb nagyon passzol az ő játékstílusukba (többször is járt a két csapat edzésén Wilcots, innen az alapötlet).deny79
Akkor szóljanak Wilcotsnak, hogy jövőre már teljesen más offense lesz, amibe Kolb - szerintem - nem igazán illene bele.

Egyébként a hajam tépném egy ilyen csere után.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Solomon Wilcots (NFL analyst, rádió show vezető, korábbi Bengals) mondta ezt a saját rádió showjában:
Eagles adja 1/23 és Kevin Kolb = Bengals adja 1/4
Seahawks adja 1/25 = Bengals adja Carson Palmer.

Így állítólag Cincy nem járna rosszul, kap új QB-t, és két első köre is lesz. Indoklás még: Bengals szerinte drafton sem talál Kolb-nál jobb QB-t, Eagles-nek meg jól jönne a top pick, ott már Patrick Peterson is elérhető lehet. Szerinte a Bengals még azért jönne ki jól, mert Kolb nagyon passzol az ő játékstílusukba (többször is járt a két csapat edzésén Wilcots, innen az alapötlet). Palmer - Seattle trade meg Carroll személye miatt jöhetne létre szerinte (ugye volt edzője). Egyébként Kolb-ról ugye itt lehet olvasni magyarul, hosszan, miért lehet ő jó QB NFL-ben: 1. rész és 2. rész.deny79
hát ez nemcsak elsőránézésre tűnik rossznak, ennyire még Brownnak se mentek el


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Solomon Wilcots (NFL analyst, rádió show vezető, korábbi Bengals) mondta ezt a saját rádió showjában:
Eagles adja 1/23 és Kevin Kolb = Bengals adja 1/4
Seahawks adja 1/25 = Bengals adja Carson Palmer.

Így állítólag Cincy nem járna rosszul, kap új QB-t, és két első köre is lesz. Indoklás még: Bengals szerinte drafton sem talál Kolb-nál jobb QB-t, Eagles-nek meg jól jönne a top pick, ott már Patrick Peterson is elérhető lehet. Szerinte a Bengals még azért jönne ki jól, mert Kolb nagyon passzol az ő játékstílusukba (többször is járt a két csapat edzésén Wilcots, innen az alapötlet). Palmer - Seattle trade meg Carroll személye miatt jöhetne létre szerinte (ugye volt edzője). Egyébként Kolb-ról ugye itt lehet olvasni magyarul, hosszan, miért lehet ő jó QB NFL-ben: 1. rész és 2. rész.
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Ezt olvastátok a cbssport gyorsjelentései között?
Potential free agent linebacker the Ravens could target: Dhani Jones. The 6-1, 236-pounder had a career-high 125 tackles for the Bengals this season, marking the third straight year he has recorded at least 113. But at 32, how many good seasons does he have left?

Azért ezt nem kellene...nasheem
Hát ha adják helyette Suggs-ot akkor vihetik 😀 .
Viccet félretéve, nem hiszem, hogy az egyik életképes lb-nknek kellene elengedni. Habár már tényleg 32, de akkoris, Mau-ra vagy Muckelroyra bízni a védelem közepét szerintem erős húzás...mondjuk, ha építkezünk akkor tegyük azt.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Ezt olvastátok a cbssport gyorsjelentései között?
Potential free agent linebacker the Ravens could target: Dhani Jones. The 6-1, 236-pounder had a career-high 125 tackles for the Bengals this season, marking the third straight year he has recorded at least 113. But at 32, how many good seasons does he have left?

Azért ezt nem kellene...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
már hogyne lennének. semmilyen nyomást nem tudunk a fal belsejéről generálni. jó, Atkinst nagyon szeretem énis de nagyon messze van egy minőségi interior pass rushertől. hihetetlen módon dobna az egész védelmen egy kurva jó fal, amiből (majdhogynem) csak egy ilya playa hiányzik. nem mondom h Rogers az egyetlen megoldás a gondjainkra, de ha nem esik le #4-ig valaki, akkor valamilyen úton módon meg kell oldjuk, akár egy két évre míg felnő vki.

bizonyította hogy tud hatékonyan játszani a csoportban, és egyszer már majdnem hozzánk került.gabtsi
Helló!

Nem értem, miért rúgta ki DJ! Ha nem is szervesen, de elvileg illeszkedne a világképébe, amúgy is single gap D lesz indulásnál.
Problémát érzek a háttérben!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
According to Draft Insider, six different teams are ranking Cam Newton as the number one prospect in the 2011 NFL Draft.Cincy Jungle
Húú. Remélem a hatnak nem tagja a Bengals.

+ szerk.:

"With Ray Horton being hired as Arizona’s defensive coordinator, a Bengals assistant who is also well versed in Dick LeBeau’s system will be joining him with the Cardinals.

Louie Cioffi, who has been with the team since 1997, will be hired as assistant defensive backs coach. Besides helping to coach the defensive backs with the Bengals, Cioffi handled the computer preparation work for the defense on the upcoming week’s opponent."