Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
A TYTen fent van a Troy elleni bowl meccse, illetve a Motor City bowl is, de azt senki nem seedeli.nasheem
három Motor City Bowlon is játszott, amelyek közül a 2007-eset lenne érdemes megtekinteni, de a Troy elleni GMAC Bowl sem rosszJJ Tiller
Ez a 2008as Florida elleni.
Amúgy szerinted milyen a gyerek? Lehet belőle cserebogár?nasheem
szép lenne, ha a Florida ellen mutathatta volna meg magát, de a pár fokkal gyengébb Florida International ellen játszott

DLF a Tebow-light, de szerintem az új offense-ben sem lesz sok keresnivalója


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
A WCO nem egy főleg passzjátékra épülő támadó taktika? (Lehet rosszul tudom). Egy ilyen szóródó taktikában lehet egy mozgékonyabb QB mint DLF valóban jó lehet. Ha jól tudom kifejezetten jó rush statisztikája volt az egyetemen.

Ha találtok olyan meccset ahol DLF játszik, akkor megmondanátok kérlek, hogy honnan tudom letölteni?Amadeus91
A TYTen fent van a Troy elleni bowl meccse, illetve a Motor City bowl is, de azt senki nem seedeli.nasheem
három Motor City Bowlon is játszott, amelyek közül a 2007-eset lenne érdemes megtekinteni, de a Troy elleni GMAC Bowl sem rosszJJ Tiller
Ez a 2008as Florida elleni.
Amúgy szerinted milyen a gyerek? Lehet belőle cserebogár?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
A WCO nem egy főleg passzjátékra épülő támadó taktika? (Lehet rosszul tudom). Egy ilyen szóródó taktikában lehet egy mozgékonyabb QB mint DLF valóban jó lehet. Ha jól tudom kifejezetten jó rush statisztikája volt az egyetemen.

Ha találtok olyan meccset ahol DLF játszik, akkor megmondanátok kérlek, hogy honnan tudom letölteni?Amadeus91
A TYTen fent van a Troy elleni bowl meccse, illetve a Motor City bowl is, de azt senki nem seedeli.nasheem
három Motor City Bowlon is játszott, amelyek közül a 2007-eset lenne érdemes megtekinteni, de a Troy elleni GMAC Bowl sem rossz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
A WCO nem egy főleg passzjátékra épülő támadó taktika? (Lehet rosszul tudom). Egy ilyen szóródó taktikában lehet egy mozgékonyabb QB mint DLF valóban jó lehet. Ha jól tudom kifejezetten jó rush statisztikája volt az egyetemen.

Ha találtok olyan meccset ahol DLF játszik, akkor megmondanátok kérlek, hogy honnan tudom letölteni?Amadeus91
A TYTen fent van a Troy elleni bowl meccse, illetve a Motor City bowl is, de azt senki nem seedeli.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
http://www.youtube.com/watch?v=m-7sEg7JgLQ

http://www.youtube.com/watch?v=8GXlsr8Iptk&feature=related

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
A WCO nem egy főleg passzjátékra épülő támadó taktika? (Lehet rosszul tudom). Egy ilyen szóródó taktikában lehet egy mozgékonyabb QB mint DLF valóban jó lehet. Ha jól tudom kifejezetten jó rush statisztikája volt az egyetemen.

Ha találtok olyan meccset ahol DLF játszik, akkor megmondanátok kérlek, hogy honnan tudom letölteni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nagyon ördögtől való lenne azt gondolni, hogy LeFevour miatt jött a spread/WCO szaki Gruden OC-nak? 😀
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Hát a CMU spreadet nyomott DLF-fel, szóval csak ebből kiindulva akár jó is lehetne.Mikey
Ja, nekem is ezért ütött szöget a fejembe. Ha az első 3-4 körben úgysem QBt húzunk, akkor utána meg már minek. Feltéve, ha legalább edzésen jól mozog LaFevour.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hát a CMU spreadet nyomott DLF-fel, szóval csak ebből kiindulva akár jó is lehetne.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
DLF vajh jó lehetne Palmer lelépése esetén egy run first csapatba, egy korrekt fal mögött? Vagy ha nem jó, akkor legalább elégséges?
Tudom a gyerekből semmit nem láttunk, így nincs válasz, csak egy ötlet volt. Próbálok keresgélni CMU meccseket, hátha lesz valamelyik torrent oldalon. Legalább Bowl meccseit jó lenne látni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Rossz hír, hogy Dunlap új ügynöke egy bizonyos Drew Rosenhaus lett.Mikey
Rohadt hiéna. Dunlap kapós lett. Nem véletlenül.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Rossz hír, hogy Dunlap új ügynöke egy bizonyos Drew Rosenhaus lett.Mikey
Háát, a sok pozitív dolog (OC csere) ellen kell valami rossz is. :rolleyes:

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Rossz hír, hogy Dunlap új ügynöke egy bizonyos Drew Rosenhaus lett.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
csak a színek és a logo más bajom nincs 😊

mondanám, hogy simán nyer a Packers, de a szezon elején őszintén néztem hülyének mindenkit aki valamit kinézett a Steelersből, és hát nem szeretném még egyszer elkövetni ezt a hibát 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Most mi bajod az avatarommal? 😀

Két kedvenc Steelers játékosom közül az egyik sisakját kiraktam, jön a meccs, ennyi! 😉
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért ez az avatar erős booooo 😊

nekem is több variáció van a fejemben, de nevező továbbra is Palmer nálam elsősorban. egyszerű okból, kevesebb orvosolandó needünk lenne. továbbra is első kör DL, és akkor a másodikban és akár a harmadikban _is_ jöhet az OL.

én ezen a drafton nem hoznék QB-t ha megy Palmer akkor sem, inkább egy átmeneti időszakra egy WCO-ban jártas veteránt elsősorban Alex Smith de akár McNabb egy évre, aztán ha megvan a két front, a skill playerek is megvannak (bár csak Shipleynek van szerződése 2012-re) akkor jöhet a QB, akár elsőben is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Brat csak annyit nyilatkozott, hogy Palmer hívta, ami neki jól esett. Ebből nekem csak erősen közvetve következik, hogy szeretett QBnk nem Bratkowski ellen beszélt az ominózus Brown ebédnél. Rohadtul remélem, hogy nem lép le. Illetve ha menni akar továbbra is, akkor most már azt mondom menjen, de az egyet jelent a QB 1 pickkel. Attól meg kiráz a hideg....nasheem
Ne rázzon ki! 😊
Ha kb. azt fogjátok játszani, amit sejteni vélünk, akkor 1.ben adjátok meg Zimmernek, ami Zimmeré, és utána fogtok még találni olyan srácot, aki, ha nem is akkora ígéret, mint CP volt, de a kialakítandó új rendszert elviszi. Kicsit azt érzem, mint nálunk.

Nálunk a Billsnél sem az a cél jövőre, hogy a Patset oda vissza megverjük (bár egyszer már azért de jó lenne), hanem, hogy fokozatosan építkezve egyre versenyképesebb csapatunk legyen, és verjük meg üzembiztosan azokat a csapatokat akik kb olyan jók, mint mi, és kapjuk el azokat az adott meccsen, akik kicsit talán előrébb vannak.
Én azt tapasztaltam, hogy a nagyon nagyon magas mérce megöli az építkezést.
Kiszaladhat egy egy jobb év, de amúgy jönnek a nagy bukták, frusztráció, stb.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mindenesetre abból a szempontból örülök ennek az igazolásnak, hogy hosszú idő után talán újra látunk valami "eredetit" támadó koordinátortól.DoM
amen.

egyre többet olvasok az arcról annál szimpatikusabb ez a lépés. Marvin nagyon dicsérte a futójátékát és e mellé jön a WCO, vagyis vissza a gyökerekhez.

egy aggodalmam van, hogy CBA híján lesz e elegendő idő az új rendszer elsajátításához.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Azért CP elképesztően nagy respektje van még mindig 3 ilyen trágya szezon után is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Palmerről:

"I think everybody's positive (about) him coming back," Gruden said. "There are obviously issues right now with the quarterback, but I think everyone is hopeful we can get a deal done where he comes back and he plays like Carson can play. He's one of the elite quarterbacks in the league and we have to keep it that way and keep him protected and have fun playing football and I think he will do that and if he wants to come back, we're going to make everything right for him."

Úgy legyen.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Brat csak annyit nyilatkozott, hogy Palmer hívta, ami neki jól esett. Ebből nekem csak erősen közvetve következik, hogy szeretett QBnk nem Bratkowski ellen beszélt az ominózus Brown ebédnél. Rohadtul remélem, hogy nem lép le. Illetve ha menni akar továbbra is, akkor most már azt mondom menjen, de az egyet jelent a QB 1 pickkel. Attól meg kiráz a hideg....

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ha esetleg valaki meghallgatja a Grudennel készült konferenciahívást a hivatalos oldalon, az a fontosabb dolgokat leírhatná, ha arra érdemes.

Én meghallgattam ugyan, de csak részleteket értettem belőle.

Viszont azt talán jól, hogy elkötelezett a run first offense mellett, és nagyon örülne, ha Benson visszajönne.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
nemtom létezik-e ilyen egyáltalán 😀gabtsi
futás alapú spread?DoM
igen, Marvin power running game-et szeretne.gabtsi
Pár gondolat a 2000-es Northwestern kapcsán a témában, mert pont ide illik. A kettő egyáltalán nem zárja ki egymást:

[...] what Rodriguez showed them was less a new way to attack the problem of good defenses but more just a new way to think about attacking the problem. Rodriguez showed them the shotgun and the zone read stuff they were doing at Clemson and had done at Tulane, but the reason it clicked for Wilson and Walker is that they realized that they could run all their old stuff -- the zones, the power, counter, option, etc -- all from spread sets.

And this was probably the great leap forward for the spread. [...] It was Walker that took the idea of "spread-to-run" and "zone-read" and systemized it. Again, Rodriguez had been a spread-to-pass guy originally, who just had this one really big idea for the run game. Walker and Wilson brought to it the traditionalist tinkerer mindset, as guys who had been coaching power, run-first football for years and were experts at blocking schemes, defensive fronts, and the like.

http://smartfootball.blogspot.com/2009/07/former-northwestern-coach-randy-walkers.html
szerk.:

Ettől még nem kell meccsenként 200 yardot futó irányítót vizionálni, legfeljebb lesz egy új megközelítése a problémának. Ugyanakkor a mai NFl-ben a futásra alapozott taktika általánosságban nem látom, hogyan tudna sikeres lenni. Sok és korai futás = mezőnygólok, vagy sok 3rd &long, amihez Big Ben kell, hogy rendszeresen megoldható legyen. 😛

Mindenesetre abból a szempontból örülök ennek az igazolásnak, hogy hosszú idő után talán újra látunk valami "eredetit" támadó koordinátortól.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Állítólag Palmer felhívta Bratkowskit azután, hogy utóbbit kirúgták.

Na most ezt én akkor nem tudnám elképzelni, ha Brat lett volna az oka CP trade requestjének.

Akkor pedig új QB fog jönni, akárhogy is mondja Brown, hogy nem.

És ha spread, akkor Newton sajnos elég kézenfekvőnek is tűnik, főleg, ha még figyelembe is veszem a hagyományokat.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
meglepő, hogy Palmer menni akar 😛

csak nehogy Newton pick legyen ígyHöri
sajna nem merem rámondani, hogy kizárt, pedig tenném 😊

nem újkeletű dolog ez egyébiránt már 2008-as év végén az volt az elhatározása, hogy nem teheti függővé a csapatot attól, hogy egészséges marad-e Palmer.

bár nekem is úgy tűnik, hogy a mostani jelek nem Palmer maradását vetítik előre.

ami nem hajlik, az törik!