Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Peyton Manning ? asszem pont lejár a szerződése a Coltsnál 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Jason LaCanfora tweetje szerint Childress biztosan nem lesz OC Cincyben.

Egyre kíváncsibb vagyok kit választanak Lewisék.Mikey
Pár hét múlva Mubarak is ráér, tőlem lehet ő is. Hátrébb nem leszünk 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Jason LaCanfora tweetje szerint Childress biztosan nem lesz OC Cincyben.

Egyre kíváncsibb vagyok kit választanak Lewisék.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
A Bowers-draft szükségességét én változatlanul nem érzem, és nem érezném Odom és/vagy Geathers cutja esetén sem.

Dunlap és Mike Johnson kezd, Fanene és Rucker pedig cserének megteszi. Olcsóért viszont valami veterán jöhetne, hogy legyen depth.Mikey
Természetesen nem első opció Bowers nálam sem, de ha elkel Dareus és Fairley, akkor még mindig jobb, mint Green, PP vagy bárki más. (Feltéve, hogy nem jön össze a 0,1% esély a letrédre.)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A Bowers-draft szükségességét én változatlanul nem érzem, és nem érezném Odom és/vagy Geathers cutja esetén sem.

Dunlap és Mike Johnson kezd, Fanene és Rucker pedig cserének megteszi. Olcsóért viszont valami veterán jöhetne, hogy legyen depth.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Ha jól értelmezem a D-line coach mondatait (lásd CincyJungle), akkor Dunlappel kezdőként számolnak 2011-re.

Ami nagyon jól hangzik, mert akkor Geatherstől búcsúzni fogunk. Lévén nem hiszem, hogy ekkora fizetéssel megtartanák cserének.Mikey
És Odom? Többet sérült, mint egészséges. Szerintem először tőle szabadulunk. Kettejüktől nem hiszem, hogy egyszerre megválunk, bár tetszene. Oda valószínűleg kellene egy egészséges Fanene és egy Bowers draft is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ha jól értelmezem a D-line coach mondatait (lásd CincyJungle), akkor Dunlappel kezdőként számolnak 2011-re.

Ami nagyon jól hangzik, mert akkor Geatherstől búcsúzni fogunk. Lévén nem hiszem, hogy ekkora fizetéssel megtartanák cserének.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
booooo 😊

olvastam a Browns topik tresst, ajánlottam is a kollégának, mert nagyon igaz. én hiszek benne hogy Marv egy nagyon hosszú úton indult el aminek a végén pislákol valami fény, kezdenek olyan emberek idejönni (pl Zimmer), akik a kemény munkában hisznek, és láttak már győztes kultúrát és talán meg is tudják valósítani itt is.

ilyen emberek toborzását gondolnám első számú feladatnak, nem egy-két éves projekt ez, de egyrészt én ráérek, másfelől addig is elsülhet bármi.

és igen, ezt mindenkinek akarni kell, de előbb el kell hitetni velük.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
nagyon örülök h benéztek az urak 😊

szóval átolvasva a posztokat, nekem az jön le hogy ő egy nagyon részletes, elméleti pali. aki - bár nemtudom mennyi esélye van h idejön - valami kultúrát hozna magával, és fel lehetne vele építeni egy offenzív filozófiát aminek nagyon híján vagyunk kb Bill Walsh óta.

tetszene.gabtsi
Tudod, lehet azért, mert öreg vagyok és elmúltak azok az évek amíg még hittem az elme kizárólagos felsőbbrendűségében, de ez a pali is csak akkor fog működni, ha van fogadókészség arra, amit kitalált, illetve ha legalább egy ember lesz az edzői karban, aki megrángatja a partvonal mellett a balfasz szupersztárok sisakrácsát, amikor éppen nem tudják merre lakik a Jóisten! És ebbe a kasztba Palmer is beletartozik.
(Én most nem akarok újra belemenni a szervezeti kultúra kérdésébe, mert messzire visz és a Browns topicban már tresseltünk róla, de szvsz egyike vagytok azon csaapatoknak, ahol e tényező létezését személyében senki sem garantálja)

Ez az ember főként pedagógus, EMBEREKET NEVEL.
Én szeretem az ilyen fickókat, pl Gailey is ilyen, de neki van egy kőkemény déli mentalitása, durván hisz a 10 parancsolatban, és igazából az O coord egy pribék, aki az életben nem fog playeket hívni, viszont olyan büntető csávó, hogy a hugy megfagy a Bills o lineben, amikor belefúj a sípjába. Ahhoz, hogy ez a derék szakember működjön eszközöket kell a kezébe adni, és valahogy változtatni kell az egész cirkusz mentalitásán. Nem tudom, hogy eljött e már nálatok az ő idje...
Szerintem!

Jó én a Steelerst szeretem, ne várjatok tőlem jókívánságokat vagy ilyesmi 😉 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Egy valamitől azért kicsit félek. Remélem az új playbook-ot most 3 évnél hamarabb megtanulja Simpson 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Hát nekem ennél több nem kell mára. Igazából majd mind1 ki jön, kis túlzással Bratnál csak jobb lehet. Persze voltak jó szezonjai Bratkowskinak, de 2-3 éve teljesen nulla, a megújulás halovány szikrái nélkül. Ha abból indulok ki, hogy Zampese a vészmegoldásunk, akkor már most kijelenthető, hogy a legnagyobb needet még az offseason kezdete előtt orvosoltuk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nagyon örülök h benéztek az urak 😊

szóval átolvasva a posztokat, nekem az jön le hogy ő egy nagyon részletes, elméleti pali. aki - bár nemtudom mennyi esélye van h idejön - valami kultúrát hozna magával, és fel lehetne vele építeni egy offenzív filozófiát aminek nagyon híján vagyunk kb Bill Walsh óta.

tetszene.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
utánaolvastam az arcnak, elég nagy O mogul, igaz inkább az egyetemi szinten nyomult. a BYU-nál volt nagyon sokáig, bajnoki címig vezette őket, aztán az NC State-nél dolgozott Riversszel, és utána került a USC-hez, és vitte bajnoki címig az Offenset.

dolgozott az NFL-ben a titansnél pár éve, rövid sikerek után kirugták. azóta megint NCAA.

QB-khoz ért nagyon állítólag, kurva sok sztárt nevelt ki.gabtsi
Pár gondolat tőle a playhívásról:

We are going to try to take advantage of what the other team is doing on defense. During the course of a game, with the sophistication of defenses, coverages are disguised and the use of zone blitzes and fire blitzes become very hard to beat. We’d be lying if we said we sat up in the box and knew what coverages were being run. What we try to do is take a portion of the football field, the weak flat for example, and we will attack that until we can figure out what the defense’s intentions are. Then we try to attack the coverage that we see. It is very difficult to cover the whole field. We are not going to try to fool anybody. We are going to take little portions of the field and try to attack them until the defense declares what it intends to do.
http://smartfootball.blogspot.com/2005/12/norm-chow-on-playcalling.html
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
utánaolvastam az arcnak, elég nagy O mogul, igaz inkább az egyetemi szinten nyomult. a BYU-nál volt nagyon sokáig, bajnoki címig vezette őket, aztán az NC State-nél dolgozott Riversszel, és utána került a USC-hez, és vitte bajnoki címig az Offenset.

dolgozott az NFL-ben a titansnél pár éve, rövid sikerek után kirugták. azóta megint NCAA.

QB-khoz ért nagyon állítólag, kurva sok sztárt nevelt ki.gabtsi
...róla annyit, hogy Carroll inkább Batest hozta magával, pedig az egyetemen nagyspanok voltak. Palmert legalább jól ismeri....
Írt pár jó jegyzetet, ajánlott olvasmány a könyvtárban azoknak, akik fizikális edukációt hallgatnak, és le akarnak vizsgázni egyéni képzés c. fejezetből.
...egyetemistákhoz ért... LaVell Edwards és Dewey Warren által kialakított rendszer nagy tisztelője, és építgetője! De hívhatjuk úgy is hogy 3. generációs O rendszer!
...meglátjuk...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
utánaolvastam az arcnak, elég nagy O mogul, igaz inkább az egyetemi szinten nyomult. a BYU-nál volt nagyon sokáig, bajnoki címig vezette őket, aztán az NC State-nél dolgozott Riversszel, és utána került a USC-hez, és vitte bajnoki címig az Offenset.

dolgozott az NFL-ben a titansnél pár éve, rövid sikerek után kirugták. azóta megint NCAA.

QB-khoz ért nagyon állítólag, kurva sok sztárt nevelt ki.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Norm Chow? Hát róla valaki mondhatna néhány szót...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ja, de nem hiszem h ő lesz. egyrészt valahol azt írják, hogy ő mondott nemet, másfelől MB azt mondta, hogy ő nem jön ide, és az általában úgy is van.

Hobson azt írja, hogy külsős embert keresnek, Reedy Norm Chow-t emlegeti, utánanéztem ő volt Carson OC-je a USC-nél, most a Utah Utes-nél van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Childress inkább.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mondjuk arra nem biztos h Zampese a megoldás.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
És ami jó jel, hogy Marvin azt mondta, mindenképpen run first offense-t akar látni.Mikey
lehet úgy értette hogy Benson > Joseph

csak vicc volt 😀


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
És ami jó jel, hogy Marvin azt mondta, mindenképpen run first offense-t akar látni.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Zampese jó vérvonal, komoly emberek mellett tanulta a szakmát, OC még nem volt ez alapján tehát nem tudjuk megítélni milyen.

de már az is sokat számít, hogy más ember lesz ott, talán nem lesz mindig run, run, pass, punt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Háromszoros hurrá az öregembernek az offseason első bátor lépéséért

Hát Zampeseről én semmit sem tudok gondolom ti sem nagyon, csak azt hogy Palmerből nem lett az akit vártunk az évek folyamán, ez persze lehet a QB coach hibája is de ennél nyilván összetettebb. Szóval semmit nem tudok róla, Childresst viszont különösebben nem kedvelem.

ez hizelgő, de rosszul látodsutianap
pont erről beszélek, a hozzászólásaidnak én még sosem tudtam kihámozni a lényegét, olyan nyelvezettel írod őket hogy szinte lehetetlen elsőre felfogni mit akarsz mondani velük de sajnos amikor végre valahogy megfejtem őket is csalódnom kell az általában egyszerű sértésekből álló tartalom miatt

mi az hogy ez hízelgő de rosszul látom? semmilyen tényt nem írtam le, egy jelző nem volt a mondatban ami rád vonatkozott, szóval fogalmam sincs mi lehet hízelgő nemhogy mit láthatok rosszul


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
és remélem h Palmer is ezt akarta elérni.gabtsi
Hát reméljük. Ez szerintem néhány napon belül egy nyilatkozatból ki fog derülni.

Kíváncsi vagyok, hogy akkor most Zampese lép-e elő, vagy Childress jön-e.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
tenorx-t ne támadjuk, szerintem ő inkább együttérzéssel nézz ránk mintsem kárörömmel. mi is ugyanúgy elsütjük a mikebrownos vicceket, egy idő után nem tehetsz mást mint röhögsz (magadon). ő az a steelerses akinek az itteni kommentjeivel eddig nem volt szerintem semmi probléma

viszont sutianap kolléga tényleg maradhatna a fórum pennsylvaniai tartományaiban85
ez hizelgő, de rosszul látod

és grat Mónika


Aki nem hiszi, annak utánajárnak