NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
való igaz, nehéz elképzelni h pl Bill papa bent hagyna egy ilyen karaktert mint Castonzo.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Castonzot szinte minden mock az első körben kiviszi. A kis Puncival és Carimivel hármasban a legjobb belső emberek (bár a C betűs urak OTként is jók lehetnek). HA bármelyik elérhető lenne a 2. kör elején, hatalmas steal. Igazából hozzájuk leginkább a letréd vinne közel, arra meg ahogy korábban is volt róla szó, cseppnyi az esély 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Lájkolom, hogy Marvinék is hozzánk hasonlóan gondolkoznak.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
no, javaslom konkrét infokig jegeljük a Palmer témát.

Draft!

Alexander nagyon szopkodja Anthony Castonzot, ill Carimit is oldalvizen. szóval megfelelő value esetén sztem tutira vehetjük a második körös T/G picket. kis szerencsével valamelyik (főleg előbbi tűnik szimpinek, Whit szerű forma) talán elérhető lesz 2/4re.

mathis, livings FA, bobbienak egy éve van még, és ugye 1 év alatt is nagyot esett, kérdés mi lesz jövőre. bárki álljon a center mögött létkérdés h legyen belseje a falnak. azt mondja Alexander h Castonzo 4 poszton is simán eljátszik, Marvin is nagyon oda volt.

kell a jó fal. muszáj.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
és most gyühet a zalázás 😉sutianap
Dehogy jön. Mondtam már, feladtam 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
OK, legyen top10en kívüli, egyébként is lényegtelen, hogy top10 vagy top15.
Még egy kérdésem lenne: ha kapnátok egy HC megbízatást azzal, hogy jövőre mindenképp eredményesebb szezont kell zárni mint idén és tegyük fel, hogy a franchisenak QB upgrade-re van szüksége (van néhány ilyen klub a ligában), mit tennétek?nasheem
futó segiti döndöt, dönd szereti futót 😉
OC - playbook?, O-fal edző - runbloking?, új mókus - draft, megfigyelők?, régi bevált mókus - zseton?
AFCN - semmire se jucc itt, ha nem tucc futnisutianap
😀
OK feladom. Egyébként nem kifejezetten a north-ra gondoltam, hanem arra, hogy nem nagyon van olyan elérhető QB a piacon, aki a köv 1-2 évre nagyobb előrelépést jelentene a poszton, mint Palmi. De szent igaz, egy csapat számtalan módon erősíthető.nasheem
bocs teljesen félrement
Gradowski, Kolb, Moore, Young (az öreg Bud lehet megadná az árat, ha valakibe egyszer igazán beleszeretne Fisher)
mint lehetőségek ők is jók lennének, ráadásul nem kerülne nagy megerőltetésbe - a szerzett plusszal meg lehetne épitkezni


és most gyühet a zalázás 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
OK, legyen top10en kívüli, egyébként is lényegtelen, hogy top10 vagy top15.
Még egy kérdésem lenne: ha kapnátok egy HC megbízatást azzal, hogy jövőre mindenképp eredményesebb szezont kell zárni mint idén és tegyük fel, hogy a franchisenak QB upgrade-re van szüksége (van néhány ilyen klub a ligában), mit tennétek?nasheem
futó segiti döndöt, dönd szereti futót 😉
OC - playbook?, O-fal edző - runbloking?, új mókus - draft, megfigyelők?, régi bevált mókus - zseton?
AFCN - semmire se jucc itt, ha nem tucc futnisutianap
😀
OK feladom. Egyébként nem kifejezetten a north-ra gondoltam, hanem arra, hogy nem nagyon van olyan elérhető QB a piacon, aki a köv 1-2 évre nagyobb előrelépést jelentene a poszton, mint Palmi. De szent igaz, egy csapat számtalan módon erősíthető.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt pont te írod, amikor a playmakert hangoztatod mindenhol? Gyakorlatilag az összes győzelmük game-winning Freeman driveval fejeződött be, és emelett alig dobálja az interceptionoket. Emlegetve lesz a neve a Brady, PM, BB, Rivers, Rodgers ötös mögött elég sokszor.tenorx
Na ezt utálom... 2 év után ne emeljünk már egy QB-t, de semilyen játékost az elit kategóriába. Na jó 1-2 kivétel van, pl CJ-t 2k-s szezon után lehet, vagy most Suh-t. De Freeman azért nagyon messze van még az elittől... Mit is ért el? Még kb semmit, csak van egy pozitív szezonja jó játákkal. Ennyi. Ez még nagyon-nagyon távol van az elittől.Soldados
És hol írtam, hogy már elit?
Csak annyit írtam, hogy szépen lassan kinövi magát elit QBnak, és nem game manager.tenorx
Nem vagyok híve a jósolgatásnak és erre éppen Palmer a legjobb példa, akit 2 év után már sokan elitnek és HoF-ban láttak... Még Matt Ryan sincs az elitben, ahhoz sokat-sokat kell nyenri és tucatjával bizonyítani a meleg szituban...

Az elit egy hihetetlen szűk kör: PM, TB, Brees, BB (nálam ez a legszűkebb elit), ehhez még hozzáveszem A-Rodot, Rivers-t aztán ennyi.

Hogy ide ki növi ki magát, az megjósolhatatlan. De 1,5 szezon után különösen merész Freemant elitnek vizionálni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Elit QB? Ugye csak viccelsz? Jó QB-vá növi ki magát, de az elit QB-tól még nagyon-nagyon messze van.Soldados
Ezt pont te írod, amikor a playmakert hangoztatod mindenhol? Gyakorlatilag az összes győzelmük game-winning Freeman driveval fejeződött be, és emelett alig dobálja az interceptionoket. Emlegetve lesz a neve a Brady, PM, BB, Rivers, Rodgers ötös mögött elég sokszor.tenorx
Na ezt utálom... 2 év után ne emeljünk már egy QB-t, de semilyen játékost az elit kategóriába. Na jó 1-2 kivétel van, pl CJ-t 2k-s szezon után lehet, vagy most Suh-t. De Freeman azért nagyon messze van még az elittől... Mit is ért el? Még kb semmit, csak van egy pozitív szezonja jó játákkal. Ennyi. Ez még nagyon-nagyon távol van az elittől.Soldados
És hol írtam, hogy már elit?
Csak annyit írtam, hogy szépen lassan kinövi magát elit QBnak, és nem game manager.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Freemant én nem nevezném game managernek. Szépen lassan kinövi magát egy elit QBnak.tenorx
Elit QB? Ugye csak viccelsz? Jó QB-vá növi ki magát, de az elit QB-tól még nagyon-nagyon messze van.Soldados
Ezt pont te írod, amikor a playmakert hangoztatod mindenhol? Gyakorlatilag az összes győzelmük game-winning Freeman driveval fejeződött be, és emelett alig dobálja az interceptionoket. Emlegetve lesz a neve a Brady, PM, BB, Rivers, Rodgers ötös mögött elég sokszor.tenorx
Na ezt utálom... 2 év után ne emeljünk már egy QB-t, de semilyen játékost az elit kategóriába. Na jó 1-2 kivétel van, pl CJ-t 2k-s szezon után lehet, vagy most Suh-t. De Freeman azért nagyon messze van még az elittől... Mit is ért el? Még kb semmit, csak van egy pozitív szezonja jó játákkal. Ennyi. Ez még nagyon-nagyon távol van az elittől.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Freemant én nem nevezném game managernek. Szépen lassan kinövi magát egy elit QBnak.tenorx
Elit QB? Ugye csak viccelsz? Jó QB-vá növi ki magát, de az elit QB-tól még nagyon-nagyon messze van.Soldados
Ezt pont te írod, amikor a playmakert hangoztatod mindenhol? Gyakorlatilag az összes győzelmük game-winning Freeman driveval fejeződött be, és emelett alig dobálja az interceptionoket. Emlegetve lesz a neve a Brady, PM, BB, Rivers, Rodgers ötös mögött elég sokszor.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
OK, legyen top10en kívüli, egyébként is lényegtelen, hogy top10 vagy top15.
Még egy kérdésem lenne: ha kapnátok egy HC megbízatást azzal, hogy jövőre mindenképp eredményesebb szezont kell zárni mint idén és tegyük fel, hogy a franchisenak QB upgrade-re van szüksége (van néhány ilyen klub a ligában), mit tennétek?nasheem
futó segiti döndöt, dönd szereti futót 😉
OC - playbook?, O-fal edző - runbloking?, új mókus - draft, megfigyelők?, régi bevált mókus - zseton?
AFCN - semmire se jucc itt, ha nem tucc futni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Főoldali rövidhír:
Ochóból Johnson

Chad Ochocinco visszaváltoztatja a nevét Chad Johnsonra. Azt azonban ne várjuk, hogy a névváltoztatás után korábbi önmagához képest visszaeső elkapó visszatér domináns játékához ennek következtében.
😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Freemant én nem nevezném game managernek. Szépen lassan kinövi magát egy elit QBnak.tenorx
Elit QB? Ugye csak viccelsz? Jó QB-vá növi ki magát, de az elit QB-tól még nagyon-nagyon messze van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Freemant én nem nevezném game managernek. Szépen lassan kinövi magát egy elit QBnak.tenorx
Nekem maga az egész Tampa kezd egyre szimpatikusabb lenni, hasonló taktikon vannak mint a bengals volt, hogy a balhés játékosoknak adnak esélyt, aztán mi lett belőle (M.Williams draft+Blount behúzása).

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
De ez csak az én véleményem, természetesen nem kell vele egyetérteni, és nem kell támadásnak venni 😊 .
PeaceMarioAna
Dehogy veszem. Csak kíváncsi vagyok rá, mint ahogy a többiekére is. Szerintem nem is annyira Palmert látjuk másképp, hanem az értékét.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Freemant én nem nevezném game managernek. Szépen lassan kinövi magát egy elit QBnak.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
OK, legyen top10en kívüli, egyébként is lényegtelen, hogy top10 vagy top15.
Még egy kérdésem lenne: ha kapnátok egy HC megbízatást azzal, hogy jövőre mindenképp eredményesebb szezont kell zárni mint idén és tegyük fel, hogy a franchisenak QB upgrade-re van szüksége (van néhány ilyen klub a ligában), mit tennétek?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Brady, Brees, Manning, Rodgers, Rivers, BigBen, Ryan, Vick, Schaub akik egyértelműen jobbak. Illetve ha megbízható game-manager QB (ahogy Palmer is): akkor én még Ortont, Freemant is elé sorolom (talán Schaub is inkább ide, de ő meg dobál 4k yard felé minden szezonban). Tehát nálam csak 13. lenne, az meg már nem top10 😛 😂
CP nálam Eli, Flacco, Cutler, Sanchez szinten van, tehát tud nagyot játszani, de eltud rajta a meccs is menni.
De ez csak az én véleményem, természetesen nem kell vele egyetérteni, és nem kell támadásnak venni 😊 .
Peace

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Rossz érzés ha az ember szívéhez közelálló játékosokat bántanak, de be kell látni hogy képességben lehet, de játékban nem volt top10 QB Palmer.
Mi számít egy QB-nál? Ne add el a labdát, nyerj meccseket, legyél ott amikor éles a szitu és emellett ugye a yardok, a rating, a dobószázalék és a többi stat is beszédes.
Az utolsó hetekben látott Palmer az top10 volt, de sajnos őt csak keveset élvezhettük.

Brady, Brees, Manning, Rogers, Rivers, roethlisberger, Ryan, Vick, ezek biztosak szerintem, a többi vitatható (tudom hogy ez csak 8)


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Igen, trade esetén marad az eredeti szerződése az új csapatánál is. Nagyjából olyan a fizuja, amit maximum TOP10-es playa kap meg a drafton.Soldados
Sokkal inkább ez lehet a gondja a trade lehetőségének, hogy ki az, aki ennyi pénzt bevállalna?Amadeus91
Az, aki egy jó QB-nyira van a playofftól vagy a SB esélyességtől. (#2636)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Igen, trade esetén marad az eredeti szerződése az új csapatánál is. Nagyjából olyan a fizuja, amit maximum TOP10-es playa kap meg a drafton.Soldados
annyit tennék hozzá, h amennyire tudom nem tilos újratárgyalni a szerződését, szal - ha valóban igaz h vissza is vonulna - a pénz nem lehet akadálya a trade-nek sztem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Igen, trade esetén marad az eredeti szerződése az új csapatánál is. Nagyjából olyan a fizuja, amit maximum TOP10-es playa kap meg a drafton.Soldados
Sokkal inkább ez lehet a gondja a trade lehetőségének, hogy ki az, aki ennyi pénzt bevállalna?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
OK, leszakadok én is a témáról, csak egy szempont még amit vegyetek figyelembe:
- nagyon nem mind1, milyen csapatban játszik a QB. Nem csak a fal és a WR korp, hanem úgy zakkpakk az egész.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igen, trade esetén marad az eredeti szerződése az új csapatánál is. Nagyjából olyan a fizuja, amit maximum TOP10-es playa kap meg a drafton.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!