NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
chvs 86
amatőr kérdés:
ha most valamelyik csapat megszerzi Palmert, akkor ugyanezt a fizetést, amit most kap garantálnia kell neki?
ha igen, ez mennyivel több mint amit egy első körös QB-nak szoktak adni?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Szerintem se ér 1. kört...a top10QB-tól meg szerintem messze áll, de ez szigorúan szvsz van így.MarioAna
Ha van időd és kedved mondj 10 jobbat. Nem kötekedésképp, csak kíváncsiság.
Nálam egyértelműen csak P Manning, Brady, Brees és Rodgers jobb CPnél. Valószínűleg jobb Rivers, Romo és a pinavadász, de ennyi.
A kis Manning, Schaub, Cutler, Flacco, Ryan, Bradford, Vick társaság nálam gyengébb, de persze elképzelhető, hogy van olyan séma, ahol jobban használható némelyikük.nasheem
P.Manning, Brady, Brees, Pinavadász, VICK, Ryan, Eli, Freeman (jobb lesz), Bradford (dettó), Rodgers meg nem kérdés.

mondjuk én alapból jobban kedvelem a futni is tudó irányítókat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
parttalan vita, ettől függetlenül úgy gondolom nem tudsz 10 irányítót mondani, aki egyértelműen jobb mint Palmer.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem se ér 1. kört...a top10QB-tól meg szerintem messze áll, de ez szigorúan szvsz van így.MarioAna
Ha van időd és kedved mondj 10 jobbat. Nem kötekedésképp, csak kíváncsiság.
Nálam egyértelműen csak P Manning, Brady, Brees és Rodgers jobb CPnél. Valószínűleg jobb Rivers, Romo és a pinavadász, de ennyi.
A kis Manning, Schaub, Cutler, Flacco, Ryan, Bradford, Vick társaság nálam gyengébb, de persze elképzelhető, hogy van olyan séma, ahol jobban használható némelyikük.nasheem
Palmer mostani teljesítménye miatt azért többen vannak előtte. Attól már nem top10, hogy anno jó volt vagy nem. Jelenleg jobb volt nála nagyon sok mindenki, szerintem. Ettől függetlenül jövőre lehet ász, liga legjobbja, mvp, de jelenleg nem top10
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Szerintem se ér 1. kört...a top10QB-tól meg szerintem messze áll, de ez szigorúan szvsz van így.MarioAna
Ha van időd és kedved mondj 10 jobbat. Nem kötekedésképp, csak kíváncsiság.
Nálam egyértelműen csak P Manning, Brady, Brees és Rodgers jobb CPnél. Valószínűleg jobb Rivers, Romo és a pinavadász, de ennyi.
A kis Manning, Schaub, Cutler, Flacco, Ryan, Bradford, Vick társaság nálam gyengébb, de persze elképzelhető, hogy van olyan séma, ahol jobban használható némelyikük.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Szerintem se ér 1. kört...a top10QB-tól meg szerintem messze áll, de ez szigorúan szvsz van így.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Én sem adnék érte első kört. Viszont, a legtöbb szakértő és NFL közeli ember még mindig látja Palmerben azt amit 2003-ban láttak, még mindig nagyon sokan tisztelik. És ez így is van, benne ennyi idősen is megvan a potenciál és ha máshol játszana ahol lenne esélye nyerni 100% biztos vagyok benne hogy sokkal jobb lenne. Neki nagyon kell a levegőváltozás én viszont nem Palmer hanem Bengals fan vagyok uh rohadjon meg de itt fog maradni 😊


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Én sem adnék 1. körös pick-t érte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
ML hallgatása meg minimum gyanús. Ha Palmer ugyan arra húzná a szekeret, amerre Lewis is akarja, akkor most kellene lépnie. Ha viszont a célok nem egyeznek, akkor Palmer távozási szándéka nagyrészt Lewis maradásának-megalkuvásának is köszönhető. Persze csak egy tipp, de most erősen hajlok elhinni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Palmert mindenki a bengals szűrő torzításain keresztül látta eddig. Csak és kizárólag. Megítélhetetlen, hogy mire ment volna egy másik közegben, de az biztos, hogy az NFLben jelenleg nem nagyon van olyan közeg, ahol ne sokkal-sokkal többre. CP zseniális QB és nagyszerű ember, de nem bírta tartósan felemelni ezt a koszlott franchise-t. Ki tudta volna? Ez megint csak megítélhetetlen. BigBen, Manning, Brady a liga legerősebb klubjaiban, általunk nem is álmodható hátországgal váltak félisteneké. Nem állítom, hogy nekik könnyű volt, de vajon hol tartanának, ha a dzsungelbe sodorja őket a balsorsuk? Bevitték volna 2szer a POba a klubot? Oda talán, de hogy gyűrűjük egy fél sem lenne, az biztos.

Palmer Top10 QB még mindig, bár kétségtelen, hogy a sérülése hagyott rajta nyomokat. A jelenlegi Palmer a következő 2 évben szinte biztos, hogy hatékonyabb lesz, mint bármelyik srác az idei classból. Ez azért simán érhet egy első kört. Szerintem. Ugyanakkor remélem, hogy nem így alakul.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
én picit másként látom (ami persze nem jelenti azt h jól).

még véletlenül sem szeretnék Helmuttal valószínűségben vitatkozni, de mi az esélyed arra, hogy az első körben húzott irányító köré fel tudod építeni a csapatot ? hány 1/1-et láttunk megbukni ? mivel nagyobb az esély h nem kell 4-5 év múlva (palmer feltételes további szolgálati ideje) újra ebben gondolkodni.

én a titans mellé simán odatenném, a friscot, a seattle-t (kis jóindulattal), a miamit, és nem utolsósorban a vikingeket.

egyik kedvencemről beszélünk, szóval nem vagyok elfogulatlan sem, de mikor volt utoljára ilyen képességű QB elérhető ? és akkor a személyiségéről, a hozzállásáról meg ilyen apróságokról nem is szólnék. ahogy én olvasom a híreket, még mindig igen jó reputációja van. szerintem ez mind értéknövelő. nem csak az hogy a pályán mit nyújt.gabtsi
a "fantasy"-t a kissé eltúlzott értékre irtam 😉

nos CP- ben az kezdetektől meg van egy nagy pályafutás - és a legendary QB REMÉNYE
reménye - mert valahogy mindig egy kicsit igy, egy kicsit úgy - de nem bújik ki a kigyóbőrből. S tudom erről mi (is) tehetünk, mert a lehetőség kapujában álló kiforratlan tehetséges fiatalembert, szó szerint összertörtük. S hidd el máshogy megy ki a pályára, mégha egy tizedmásodpercig is átfut a gondolat az agyán, - hogy még egy nagy műtét, még egy rehab - az pont elég. Ippeg BB-ről elmélkedtem a minap, hogy egy ilyen bránermájszer mentalitású pali hova nyúlkál le azért a kvalitásokért, amit megcsillogtat a pályán. Arra a hipotézisre jutottam, miszerint BigBeng és az egész Steelers O mentalitását egyetlen minta adja - a pali neve Hines Ward. A hős aki felszögeli a beleit a rúnára és addig sétál körbe mig fel nem csavarta az utolsó centit is, s közben letörölhetetlenül mosolyog, irritálóan - mert ő tudja belül, hogy ezért a csapatért érdemes megdögleni. S ha figyelembe veszed az Aa.Smith sérülés példáját - a csapat is megdöglik érted.
Ez a csoport a gyilkos D-kről szól. Tehát ha már RéjLu vagy Harrison szagot fog véged van, és itt van elásva a lelke mindennek. CP nyuszifül - lehet egykét meccset végignyom, de nem fog permanensen törött orral, vagy bokával játszani. S ugye ellenpéldának ott a motorozás utáni szezonunk, mikor nem tudtuk megértetni BB-vel, hogy nem kellene játékot vállalnia, rá is ment. De tűz van a fasziban, s nem olthatja el semmi.

egy esetben lehetséges lenne egy ilyen kvóta megadása CP-ért. Ha van olyan frencsájz tulaj aki szerint korrekt volt és megérte a Chicago-Denver csere. Az embered esetleg AlDavis?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én picit másként látom (ami persze nem jelenti azt h jól).

még véletlenül sem szeretnék Helmuttal valószínűségben vitatkozni, de mi az esélyed arra, hogy az első körben húzott irányító köré fel tudod építeni a csapatot ? hány 1/1-et láttunk megbukni ? mivel nagyobb az esély h nem kell 4-5 év múlva (palmer feltételes további szolgálati ideje) újra ebben gondolkodni.

én a titans mellé simán odatenném, a friscot, a seattle-t (kis jóindulattal), a miamit, és nem utolsósorban a vikingeket.

egyik kedvencemről beszélünk, szóval nem vagyok elfogulatlan sem, de mikor volt utoljára ilyen képességű QB elérhető ? és akkor a személyiségéről, a hozzállásáról meg ilyen apróságokról nem is szólnék. ahogy én olvasom a híreket, még mindig igen jó reputációja van. szerintem ez mind értéknövelő. nem csak az hogy a pályán mit nyújt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
annak a csapatnak fog első kört érni, aki egy normál QB-ra van szüksége ahhoz, hogy playoff csapat/SB contender legyen. nem egy újonc kell neki, mert annyi ideje nincs, hanem egy megfelelő kvalitásokkal bíró veterán.
gabtsi
naigen, de azért gondolom neked is evidens, hogy ez olyan max 1-2 csapat lenne, mert Palmer 31 és ha lockout lesz 32 lesz, és olyan csak egyetlen irányító hiányzik a kiöregedő keretből egy fiatal irányító helyett Sb/főcsopdöntő contender csapat kb. csak a Titans lenne, de azért még ott se ennyire kitisztult a kép, vagy a Frisco, de ott még több kérdőjelet látok, hogy megérje nekik az első kört. de ha mindenképp el akar jönni, akkor fogják őt olcsóbban is adni, remélem hamarosan kiderül, vagy inkább nem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
az MDMA-sat. 😊

de mi köze is van a fantasynak az irl footballhoz ?

mark sanchezzel, joe flaccoval főcsoport döntőt lehet játszani, Ben Röfivel meg két (három ?) gyűrűt tudsz nyerni, ha megfelelő a társulat körülötte. itt egy olyan emberről beszélünk aki minden olyan feltételnek megfelel amit egy franchise qb-val szemben támasztasz, és igen az utóbbi két évben nem úgy játszott, ahogy elvártuk/elvárta volna de ebben csak részint ő a hibás.

vagy szerinted egy Eli Manning (aki semmivel nem jobb nála) kivásárlási ára hol kezdődne ? 3. kör ? ne vicceljünk már.gabtsi
Csak Ben röfi megoldja, évek óta, Palmer meg annyira nem hatékony, bármennyire is jó játékos.
Elkezdhetünk azon filózni, hogy ki a franchise QB. Vannak, akik úgy gondolják, hogy olyan játékosok, akik köré pl oda lehet építeni egy franchiset, amelyet utána minimum egy évtizedre meghatároz.Hajlok rá, hogy osszam a véleményüket.
Palmer azért annyira már nem fiatal ehhez! Palmer egy borzasztóan jó képességű srác, és sajnálnám, ha eltűnne a Brown fémjelezte balekolás süllyesztőjében. Meg volt a lehetőség, hogy köré épüljön a csapat, valszeg ő tehet erről a legkevésbé, de nem jött össze, nem úgy álltak a csillagok.

Egyetértek veled, hogy ő lehet a hiányzó láncszem egy áttörés előtt álló csapatnál. Csak én nem nagyon hiszek az ilyen "agyátültetések" tartós sikerességében. Én jobban hiszek abban, hogy rendszert kitalálunk, draftról behúzunk, kinevelünk és csapatot köré építünk stratégiákban, szerintem ezek működnek hosszútávon.
Szerintem ez az első körös irányító húzás, és éppen ezért nem adnék 1. kört Palmerért.

Abban viszont igazad van, hogy van az a vezető, aki képes adni érte egy első kört!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Orton ? McNabb ? ne komolytalankodjunk már.

annak a csapatnak fog első kört érni, aki egy normál QB-ra van szüksége ahhoz, hogy playoff csapat/SB contender legyen. nem egy újonc kell neki, mert annyi ideje nincs, hanem egy megfelelő kvalitásokkal bíró veterán.

ne csak azt nézd, hogy meg tud e valaki dobni, egy 70yardos passzt, hanem hogy 2011-ben a vállára tudod e tenni a franchise-odat. szerintem Orton, de legfőképpen McNabb kurvára nem ez a kategória. Palmer viszont igen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
najó akkor normális hangnemben még egyszer, igen elhiszem hogy a Bengals franchise számára simán első kört ér Palmer (egyébként az utóbbi két szezon összes B. meccsét láttam , meg előtte is jópárat...), de tekintve a kínálkozó lehetőségeket akár Orton, akár McNabb..., akár az erősebb Qb class eléggé behatárolja az árat (kereslet?), és ha Eli Manning szeretne eljönni a Giantsből, kötve hiszem hogy második körnél nagyobbat adnának érte.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az MDMA-sat. 😊

de mi köze is van a fantasynak az irl footballhoz ?

mark sanchezzel, joe flaccoval főcsoport döntőt lehet játszani, Ben Röfivel meg két (három ?) gyűrűt tudsz nyerni, ha megfelelő a társulat körülötte. itt egy olyan emberről beszélünk aki minden olyan feltételnek megfelel amit egy franchise qb-val szemben támasztasz, és igen az utóbbi két évben nem úgy játszott, ahogy elvártuk/elvárta volna de ebben csak részint ő a hibás.

vagy szerinted egy Eli Manning (aki semmivel nem jobb nála) kivásárlási ára hol kezdődne ? 3. kör ? ne vicceljünk már.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
hát ha volt olyan fasz aki mcnabbért adott egy másodikat, akkor Palmer minimum 3 elsőkör.

de nyilván sokat láttad, hogy tudjad mennyit ér. ő egy franchise qb, az pedig nem olcsó. pont.gabtsi
melyik fantasyt nyomod?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát ha volt olyan fasz aki mcnabbért adott egy másodikat, akkor Palmer minimum 3 elsőkör.

de nyilván sokat láttad, hogy tudjad mennyit ér. ő egy franchise qb, az pedig nem olcsó. pont.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nagyon minimum az első kör, és még vmi.gabtsi
ugyan még is ki adna Palmerért első kört?, akkor már adnának Ortonért egy másodikat, főleg egy ilyen Qb class mellett 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nagyon minimum az első kör, és még vmi.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
» One NFL general manager said Tuesday the Bengals can't be a hurry to trade Palmer if they don't have an experienced quarterback "in the pipeline," which they don't. He also said he thought Palmer could net a first-round pick from a team that is "playoff ready."

"I don't think his skills have declined. I think he's got everything you want," The GM said. "But for whatever reason, I don't think he's ever put it all together and from what I can tell, they've tried to surround him with good players."bengals.com
Ha már volt téma, hogy mit kaphatna a csapat Palmerért.

Mondjuk szeretem az ilyen one NFL general manager said kezdetű híreket.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyes források (tudom, tudom) szerint, többször is jelezte MB-nak, hogy milyen változásokat szeretne, de erre nem volt fogadókészség. (bottomline: e szerint Mike Brown hazudott mikor azt mondta h CP nem mutogatott senkire és semmire a csapatnál a megbeszélésen.)

az én elméletem is ebből táplálkozik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Szerintem nincs semmi ilyen a háttérben, egyszerűen nem akar itt játszani - ami részemről teljesen érthető - úgyhogy bepróbált egy ilyet bízva benne hogy hátha kitörhet.
És ő pont az a játékos aki nem senkiért nem menne már tűzbe szerintem, így Marvinért sem. Az hogy Marvin maradása az ok azért tényleg hülyeségnek hangzik, de az hogy az egész stáb maradása és hogy egy ilyen szezon után változások helyett magunkat győzködjük hogy minden rendben van már lehet.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Meredek, de tetszik. Vevő vagyok az ilyesmire.

Marvinért szerintem a játékosok 98%-a tűzbe menne. És kétlem, hogy pont Palmer tartozna a maradék 2-be.