NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
elég meredek elképzelés nem ?

de ha nem is ő áll mögötte, de tőle is a változást hallottuk állandóan, ami kurvára nem jött.

azt el nem tudom képzelni, hogy Marv maradása lenne az ok Palmer távozási szándéka mögött.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Magyarán hogy az egész mögött Marvin áll, és így akarja elérni, hogy Brown bá' kib_ssza Bratot?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
előbb együtt tanuljuk meg leírni a csapat nevét. 😊

más:
"I understand, as a player," Ochocinco said. "I understand where Carson is coming from. The tension that's built up, and losing, in a way is wearing on him. A lot of things went on. You always try to be the solution to the problem, but at some point, there's a bigger problem than us as players. Whatever that problem is, it's not going to get solved and it's really bad when it gets to the point when your franchise quarterback wants out."

"I'm pulling for Carson," Ochocinco said. "I hope he gets what he wishes, you know, because he needs to win, and also, so do I. I don't want to go anywhere. I love Cincinnati, I love the fans. And, Cincinnati is all I know. That's all I know and I just look forward to next year."

az nagyon fura nekem h Marv nem szólalt meg, értem én, hogy Senior Bowl meg minden, de nem a vizes fiú akar felmondani. bár még talán valahol bízom benne (amolyan utolsó szalmaszálként), hogy neki ehhez köze van, és egy power play játék ez az egész.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
szerintem szövetkezzünk, mint beNgals fanok... és szervezzünk merényletet brown papa ellen... kivan benne?

szerk: csapatnév 'megtanulva' 😒


több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Csak ismételni tudom magam. Inkább zárjuk be a boltot. Ezt így nem kell erőltetni.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Engem például 😊 Erről legalább nem hazudoznak..

Visszatérve a komolyabb témákhoz, összefoglalom az eddig offseason eseményeket:

-vége siralmas szezonunknak, fő kérdés az edzőváltás - lesz, vagy nem lesz?
-franchise történetének legjobb elkapója meg van sértődve az edzőre, furcsa szurkálódás indul el a kettő között, előbbi személy kifejti hogy szívesen játszana gyakorlatilag bárhol máshol
-nem lesz, marad Lewis akiről tudjuk hogy kemény feltételekhez kötötte maradását Brownnál, pl edzőpálya, edzők ilyenek
-Brown valószínűleg sikeresen alkalmazta a jedi elmetrükköt Lewison aki hirtelen már nem akar nagy változásokat
-kitalálják a főnökök hogy nincs akkora baj kicsit ügyesebbnek kell lenni és küzdeni kell és akkor nagyon jó lesz minden, fight back vagy keep fighting vagy akármi is a jelmondat
-változás továbbra sincs, a No.1 WR és a head coach közötti szurkálódás újabb szinteket üt meg miközben a lejáró szerződésű játékosokat senki le sem szarja
-a franchise QB rájön hogy megunta a sikertelenséget vagy csak elege lett a vezetőség balfaszkodásából ezért úgy dönt minél rövidebb úton szeretne távozni a csapatból, de szerintem még az államból is. neki a foci már amúgysem jelent sokat, pénze van, mehet vissza Californiába USC meccseket nézni és játszani a gyerekeivel

Az egyetlen jó hír az egészben az, hogy már annyi problémánk van hogy ennyit még Barna úr sem tud a szőnyeg alá söpörni uh valaminek történnie kell.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ki a faszt érdekel ?!?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Újra van Johnson nevű elkapótok.shawnka
?!Amadeus91
Vissza akar térni a Johnsonra, bár szerintem még nem tette meg, lehet shawnka jobban értesült. Nekem valami tweetben rémlik hogy valamiről beszélt és hogy azzal kezdi hogy visszaváltoztatja a nevét Johnsonra.85
Adam Schefter írta twitteren:
Chad Ochocinco is leaving Cincinnati. Chad Johnson is coming back. Ochocinco said he's changing his name back to Johnson.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Johnsonként akar a pecc játékosa lenni.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Újra van Johnson nevű elkapótok.shawnka
?!Amadeus91
Vissza akar térni a Johnsonra, bár szerintem még nem tette meg, lehet shawnka jobban értesült. Nekem valami tweetben rémlik hogy valamiről beszélt és hogy azzal kezdi hogy visszaváltoztatja a nevét Johnsonra.85
Megembereli magát? Úgy érzi ideje megkomolyodni mi?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Újra van Johnson nevű elkapótok.shawnka
?!Amadeus91
Vissza akar térni a Johnsonra, bár szerintem még nem tette meg, lehet shawnka jobban értesült. Nekem valami tweetben rémlik hogy valamiről beszélt és hogy azzal kezdi hogy visszaváltoztatja a nevét Johnsonra.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Újra van Johnson nevű elkapótok.shawnka
?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Újra van Johnson nevű elkapótok.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
CP visz magával a kisPalmert is?! Ugye?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Dettó.

Sokkal inkább megnézném őt, mint bármelyik veteránt.

A következő év úgyis kuka, ha mindenki megy a delikvensek közül.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én megnézném h mit tud DLF, de főként azért mert halvány fingom nincs h mit tudhat.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
...és akkor bedobjuk DLF-et, vagy kukázunk valahonnan egy veteránt? 😊

Azzal amúgy maximálisan egyetértek, hogy építsünk run first offense-t, meg falat, meg erősítsük a D-t.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én nem veszem azt olyan tutira. akkor építsünk run first csapatot, hozzunk falakat RB-t, építsük tovább a D-t.

majd akkor húzzunk QB-t, ha van hova.

aztán persze simán lehet h jön newton

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Teljesen mindegy. Úgyse fog leesni nekik, hogy balfaszok.

Ellenben én nekiállok feltérképezni a számomra még nem ismert QB-kat. Ill. a már ismerteket is még jobban.

Mert ezek után tuti a QB pick 1/4-re.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Chilly nem lesz a Bengals alkalmazottja, ezt maga Mike " Master of Disaster" Brown nyilatkozta.

mostanában mennek ki a levelek a szezon-bérlet meghosszabbítása iránti kérelmekkel. hát remélem lesz nagy meglepetés a FO-nak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Van. Biztosan nem jön.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
FB-n olvastam, hogy egy két szurkoló bojkottra szólított fel.....

ez így már elég pofás.

Chilyről van valami hír?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
MI FOLYIK ITT GYÖNGYÖSÖN??85
okosan, hogy mit írsz... gyöngyösi vagyok 😀😀
rush999
Bocs, Bátya.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
MI FOLYIK ITT GYÖNGYÖSÖN??85
okosan, hogy mit írsz... gyöngyösi vagyok 😀😀

egyébként, tényleg elképesztő ez a helyzet:/ azt hittem ezek a kirohanások, hisztik, problémák már a múlté... kinőttünk belőle.. de ez már nevetséges... mind az edzői, mind a játékos hozzáállások...


több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Hihetetlen ez a csapat.. Nem képesek semmilyen lépést meglépni, nem képesek kirúgni egy rohadt edzőt ennyi sikertelen év után (bratre gondolok elsősorban), nem képesek semmit sem a helyén kezelni.

Az hogy egy játékos meg egy edző ilyeneket mondjon egymásra mint itt Chad és Marvin az más franchiseban elképzelhetetlen. Chad jelenleg még ide tartozik, ha nem akarják itt látni tegyenek érte hogy valaki más elvigye.

TOcho magyarázata szerint Palmer feltehetőleg azért kérhette a tradet mert megint semmit sem változtatott a vezetőség egy ilyen szezon után és ez egy egyértelmű jelzés a részéről. Az a baj hogy én őt mióta veszít a csapat úgy látom hogy teljesen munkaként fogja fel a focit, nem is éli bele magát annyira szóval még el is tudom képzelni hogy visszavonuljon bár 1%nál többet nem adnék rá.

Összefoglalva, teljesen elképesztő ami itt történik, ez jellemzi magát a franchiset úgy ahogy van.

Ilyen évek után nem lehet áltatni senkit - a rajongókat sem és mint most kiderült a játékosokat sem


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November