NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Ha menni akar, menjen. Nincs értelme, hogy utána duzzogjon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát azért a hallgatás is fura, és igen, Mortensen nem a légbőlkapott híreket erőlteti.

ha jól tévedek ma kezdődik a Senior Bowl, meglepődnék ha ML nem kapna kérdést ezzel kapcsolatban.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Elsősorban azért gondolom, hogy kamu (tudom, a Mortensen hitelesebb forrás mint a Napi Ász), mert Palmert még nem hallottam nyilatkozni erről és a klub is hallgat. Tudom cáfolni illene, de lehet, hogy simán nem foglalkoznak vele.
Az tény, hogy ha lelép akkor gáz van. Még ha trade is lesz, ilyen kényszerhelyzetből nem jöhetünk jól ki. Szóval amíg a klub meg nem erősíti, vagy CP nem mondja mikrofonba, addig nem hiszem el, hogy igaz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nem tudom mi az igazság, de nekem nagyon nehezemre esik elhinnem, hogy Mortensen nem csak a levegőbe 'beszélt'.
Ez a 'sources says' kezdetű dolog számomra elég ingatag lábakon áll.

Szóval én majd mindenféle aggódást elkezdek akkor, ha olvasok valami hivatalosat is.

Addig én továbbra is azzal számolok, hogy Palmer marad.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Tipikus holtszezon hír. Lesz még pár ilyen de CP marad. Kevés dologban vagyok ilyen biztos.nasheem
hát én nem vagyok ennyire optimista. megmondom őszintén letaglózott a hír. szóval itt nem valamelyik néger (elnézést) kezdett el gerjedni, hogy a busz alá lett dobva mert mopey.

szóval itt olyan hírek terjengenek, hogy a franchise alapköve szeretne távozni, mert gecire elege van. és finom leszek, ez jelzésértékű. különösen annak fényében, hogy ez rá kurvára de kurvára nem jellemző. szóval ő nem megy hetente telesírni a sajtót, hogy így, úgy meg amúgy. ha ő megszólal akkor annak mindig súlya van.

és ha a megkérdőjelezhetetlen vezér mondja azt hogy köszi szépen, az milyen kihatással lesz a többiekre ? a csapat jövőjére ?

de mégis mi lehet a casus belli ? hogy marad Brat ? hogy szóba került Childress ? hogy nem lesz hajlandóság megtartani Bensont v JJot ?

szidtuk persze, de jó QB-t, jó embert, VEZÉRT azt nem akasztasz le bármelyik drafton, az ő pótlása (ha szükséges) évekre visszavetheti a csapatot.

főként h CBA hiányában tradelni sem tudjuk, (talán emberre igen), szóval azonnali megoldásunk sincs. mert h a kisPalmer és DLF nem az, abban biztos vagyok. na de majd jön McNabb. vagy inkább reménykedjünk, hogy a franchise és saját számára is valami fontos ügy kizsarolása zajlik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
ocho menni akar, palmer menni akar... benson menni akar ha nem lesz oc váltás.... emberek mi kell még ahhoz h eltávolítsuk bratkowskit, és brown papa megtáltosodjon...rush999
Agyműtét?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Ochocinconak most kéne előállnia és elmondani, hogy ejnye Carson, a csapat az első.gyeek
Ochocinco twitter:

"Carson Palmer demands a trade? Last person demanded a trade in Cincy was crucified by the media n had to win the fans back,how will this go?"

@RealSkipBayless "Skip my quarterback wants a trade and I'm still under the bus my head coach threw me under? What shall thou do?"


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
ocho menni akar, palmer menni akar... benson menni akar ha nem lesz oc váltás.... emberek mi kell még ahhoz h eltávolítsuk bratkowskit, és brown papa megtáltosodjon...


több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Tipikus holtszezon hír. Lesz még pár ilyen de CP marad. Kevés dologban vagyok ilyen biztos.nasheem
+1

Azt még el tudom képzelni én is, hogy cserét kér, de hogy visszavonuljon? Azt nehezen.

Az mindenesetre biztos, hogy pay-cutba nem menne bele, hogy maradhasson, mert ezt ő maga mondta.Mikey
Ochocinconak most kéne előállnia és elmondani, hogy ejnye Carson, a csapat az első.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ami viszont nem tetszik nekem, az az, hogy a hivatalos oldalon is ír róla Hobson a "Headlines" bekezdés alatt.
Ez ugye elvileg a hivatalos híreknek lenne a helye.

Miért nem eggyel lentebb, a blogjában ír róla, ha már írni akar róla?

Azért a hivatalos oldal megmaradhatna valami hivatalos szinten a pletykarovat helyett.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Tipikus holtszezon hír. Lesz még pár ilyen de CP marad. Kevés dologban vagyok ilyen biztos.nasheem
+1

Azt még el tudom képzelni én is, hogy cserét kér, de hogy visszavonuljon? Azt nehezen.

Az mindenesetre biztos, hogy pay-cutba nem menne bele, hogy maradhasson, mert ezt ő maga mondta.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
megkapjátok tatuput és összeáll a USC LB sor 😉a.kacsa
Carson meg megint összeállhatna Petetel, na? De LB nem kell köszönjük, adjátom Thomast 😉


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Tipikus holtszezon hír. Lesz még pár ilyen de CP marad. Kevés dologban vagyok ilyen biztos.nasheem
Az hogy marad az elég valószínűnek tűnik, de az nem jelenti azt hogy akar is maradni.

Az pedig hogy tradet szeretne nekem hitelesnek tűnik egyenlőre, bár ismerve a Bengalst ez a vihar is (ha tényleg van egyáltalán) is lecsendesedik és az idő mindent megold. Ez Brown ars poeticája szerintem, ahelyett hogy orvosolná a problémákat hagyja hogy az idő dolgozzon helyette.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Tipikus holtszezon hír. Lesz még pár ilyen de CP marad. Kevés dologban vagyok ilyen biztos.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
de nem usc-s 😀a.kacsa
De legalább szar. 😀
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
de nem usc-s 😀
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
megkapjátok tatuput és összeáll a USC LB sor 😉a.kacsa
Tatuput csak ne adjuk.
Trufant mehet érte. 😛
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
megkapjátok tatuput és összeáll a USC LB sor 😉
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=6051119

:oa.kacsa
mit tudtok adni érte? 😀

kíváncsi vagyok mennyi a valóságalapja, több helyen is írják..


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=6051119

:o
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Cincy Jungle: Annual Reviews Part 2: Bob Bratkowski

"The problem was, that instead of continuing what worked so well, they decided the modern-day wheel wasn't good enough and that maybe they should reinvent a new one. And so they did."

Az idézett rész lényegében a 2010-es szezon összefoglalása 'egyetlen' mondatban.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
John Thornton blog:
I asked someone from the Bengals their thoughts and they said it was the first they heard about it. So if they didn’t hear, Marvin could be just getting ideas from Chilly. Or my peeps could just be keeping quiet. But given the loyalty that the Bengals show their employees, I doubt Brat would get fired at this point. Why take him to Senior Bowl, make him coach, then fire him? If Chilly came in, I see him as a offensive consultant, kinda like Tom Moore is in Indy. Childress is still getting paid for the next few years by the Vikings, he signed a big extension last season. So coming to Cincy would have to be a good situation for him, stepping stone for next job.
Mondjuk én egy ideje már nem adok a véleményére, de érdekességnek elmegy.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://www.nfl.com/videos/nfl-videos/09000d5d81dd6638/Best-of-NFL-Fantasy-Live

hahaha tekerjetek kb 3:20-hoz !


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Greentől én sem vagyok elájulva, nem izgat különösebben. Ráadásul az új rendszerben nem lesz annyira szükséges hogy legyen egy nagy elsőszámú elkapónk, ez kiderült az utolsó két meccsen, nekem valahogy nem is illene bele egy nagy név a rendszerbe. Chad más ha marad azért mert ő régóta része az egésznek.

Amúgy annyira furcsa volt az utolsó 2 meccsen hogy úgy mentek a passzok hogy olyan természetesnek tűnt, Palmer nem erőltette a passzokat csak úgy dobta őket és bejöttek, nem is hittem el hogy ugyanaz játszik mint előtte.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Vagy lehetne Simpson is. Ő legalább már megmutatta NFL szinten is, hogy tud.

(Egyáltalán nem értelek benneteket...)