NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egy blokkoló TE mindenképpen "need", a draft game-en is ez szerepelt az utolsó prioritások egyikén, persze nem azt húztam, de ez már történelem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Egyébként én Ponder "feljövetelének" rettentően örülök, mert azért csak a kedvencem. Reálisan nézve meg annak igen kicsi az esélye, hogy Bengáliába kerüljön, mert azért csak vannak értelmes staffek is, akik észreveszik, hogy ő NFL kompatibilis (és szinte ready), ellenben néhány agyonhypeolttal.

TE poszt: igazából ha megnézed, van egy Gresham, egy Coffman és egy Hill rosteren. Kelly lejáró, és ahogy olvastam, nem erőltetik majd a megtartását. Tehát egy jól blokkoló TE mindenképpen kelleni fog, ismerve az említett hármas képességeit. A free agency egyelőre kilőve, tehát marad a draft a megoldáshoz.

(gabtsi mockjában nekem az nem tetszett, hogy ha jól emlékszem, egy inkább elkapni tudó TE-et húzott, bár ebben közel sem vagyok biztos. Ha nem így volt, utólag is sorry.)

Egyébként nekem kifejezetten tetszik azon játékosok névsora, akiket scoutol a staff vagy workoutra hív.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Nagyon jó lenne valahogyan letrédelni a 4. helyről a 20-25. hely környékére. Mondjuk ezt én mondtam már sokszor, csak akkor még más miatt.
Nem csak Ponderért, hanem mert azzal lenne még néhány plusz pickje is a csapatnak.Mikey
Hát ja, ez téma gyakorlatilag a szezon vége óta. A legnagyobb needjeinkre (G, FS) túlzás az 1/4, QB meg nincs olyan aki ennyit érne. Sajnos Ponder túl jó volt a senior Bowl-on és a combine-on is, így ő is a második körös pickünk fölé került.

HA nincs trade, akkor marad a második vonalas needek + PBA figyelés. Így jöhet DT vagy WR (esetleg CB ha elmegy JoJo) az elején, de ezzel úszni fog Ponder. Legalábbis most nagyon így áll.
A rémálom scenario persze továbbra is egy Cam Newton pick az elején. Sajnos nem múlt el a veszély, de azért a sok QB vizslatás reménykeltő.

Engem egyébként meglep, hogy mennyi TE-t néztünk meg (talán 6nál tartunk?). Még az is lehet, hogy a gabtsi draftgame választása valósággá válik.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nagyon jó lenne valahogyan letrédelni a 4. helyről a 20-25. hely környékére. Mondjuk ezt én mondtam már sokszor, csak akkor még más miatt.
Nem csak Ponderért, hanem mert azzal lenne még néhány plusz pickje is a csapatnak.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
A Cincy Jungle összefoglalta a QB kívánságlistánkat és persze rögtön ki is raktak egy szavazást:
Who is your favorite QB of this group?
23% Andy Dalton - TCU
52% Christian Ponder - Florida st
24% Jake Locker - Washington


Öröm látni, hogy Ponder a kedvenc arrafelé is. A gond csak az, hogy gabtsi korábbi kommetjével egybehangzóan a cikk is szükségesnek látja az első nap végi feltrédet Ponderért. Az pedig elég kemény dió lesz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Szerintem félreértetted.

Alexander says he's not looking to switch Smith to guard "because we've got a bigger need at tackle," and an extended lockout "would be bad for Andre Smith and bad for Paul Alexander."

😊Mikey
Na szép 😊
Ma olvastam valahol elképzelhető, hogy bemegy, mert a rosteren T/G-nek van feltüntetve. Azt hittem ugyan az a cikk, úgyhogy el sem olvastam, csak reagáltam, sorry 😕

Közben meg is találtam, hogy hol láttam. A mértékadó James Walker követtel el a cikket, az AFC North Blogon.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Szerintem félreértetted.

Alexander says he's not looking to switch Smith to guard "because we've got a bigger need at tackle," and an extended lockout "would be bad for Andre Smith and bad for Paul Alexander."

😊Mikey
ESPN-en is úgy interpretálták ezt, hogy Smith megy át guardnak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Szerintem félreértetted.

Alexander says he's not looking to switch Smith to guard "because we've got a bigger need at tackle," and an extended lockout "would be bad for Andre Smith and bad for Paul Alexander."

😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Ez volt egyébként? Nekem nem rémlik.

Don't Expect Andre Smith To Make A Move To Guard

Mellesleg érdekes az utolsó néhány bekezdés, ami Collinsról szól.Mikey
Smith középen? Miért nem próbáljuk ki FSben rögtön? Egyenlőre inkább csináljon végig egy camp-et és legyen 10 meccse sérülés nélkül, hogy kiderüljön mit taksál jól táplált batárunk valójában. Nem kellene 2 szezon után leírni. Amúgy kicsit túlfizetett G lenne. Az mindenesetre nem volna baj, ha tudnánk használni több helyen is. Egy Cannon-Smith jobbszárnyban lenne anyag szépen 😊

Collins érthetetlen, ahogy Mathis is. Lövésem sincs miért nem bíznak bennük jobban. A számok viszonylag objektíven mutatják meg, hogy lehetne rájuk több terhet rakni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ez volt egyébként? Nekem nem rémlik.

Don't Expect Andre Smith To Make A Move To Guard

Mellesleg érdekes az utolsó néhány bekezdés, ami Collinsról szól.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
"According to Joe Reedy, the Cincinnati Bengals slashed coaching assistant salaries by 30%, following the example of other teams."

http://www.cincyjungle.com/2011/3/18/2058008/bengals-reduced-assistant-coaching-salaries-by-30#storyjump

"As Reedy points out, the team hasn't "opted out of the league’s pension plan for assistants like 13 other teams have done." However, the coaches will be able to "recoup" the money they lost during the lockout. So maybe Mike Brown isn't that evil."

😀Mikey
Lövésem sincs mit csinál a többi franchise, de szerintem ez a lépés teljesen rendben van, ha a szerződések lehetőséget adnak rá, márpedig gondolom egyébként nem merné meghúzni az öreg.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
"According to Joe Reedy, the Cincinnati Bengals slashed coaching assistant salaries by 30%, following the example of other teams."

http://www.cincyjungle.com/2011/3/18/2058008/bengals-reduced-assistant-coaching-salaries-by-30#storyjump

"As Reedy points out, the team hasn't "opted out of the league’s pension plan for assistants like 13 other teams have done." However, the coaches will be able to "recoup" the money they lost during the lockout. So maybe Mike Brown isn't that evil."

😀
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Én még bízom a csodában, azaz abban, hogy Palmer marad legalább egy évetnasheem
Én abban bízom hogy elcseréljük és húzunk egy szimpatikus QB-t a második körben. Nagyon szeretném látni Palmert jól játszani ezért szurkolok neki hogy kapjon egy esélyt mondjuk egy Seattleben, persze csak ha mi is nyerünk ezzel valamit.

Kezd tetszeni a Green + QB scenario, bár a trade még mindig a legjobb lehetőségünk szerintem


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ok, akkor mondom Dan Marinot 16al. Az a lényeg, hogy annyira nem mérvadó. McElroy 43at csinált, de így se fogják az 5. körnél korábban draftolni (ha draftolják).
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/6093/fejben_nem_megy

Na ez érdekes. Szerintetek változtat a QB sorrenden a drafton?Amadeus91
Hát ez biztos nem. Vince Young állítólag 6 pontot ért el.tenorx
nem is vitte sokra....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/6093/fejben_nem_megy

Na ez érdekes. Szerintetek változtat a QB sorrenden a drafton?Amadeus91
Hát ez biztos nem. Vince Young állítólag 6 pontot ért el.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/6093/fejben_nem_megy

Na ez érdekes. Szerintetek változtat a QB sorrenden a drafton?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Én még bízom a csodában, azaz abban, hogy Palmer marad legalább egy évet. Ponderen mondjuk rendesen elgondolkodtam de pont Gabtsi által leírt trade kényszer miatt nem hiszek benne. Másnak meg nem nagyon örülnék (esetleg Stanzi a 3. körben).
A feltréd szerintem esélytelen, az 1/4 meg nagyon magasan van, azért nehéz eladni értékén.

DLF nekem tetszett a sulis meccsein (már kettőt is láttam 😊), de sok srác ügyesnek tűnik az egyetemen, aztán a liga közelébe se kerül. Valószínű nem megoldás, azért nem is próbáljuk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
off the charts: a normál standardeken túlmutató. használjákl pozitív és negatív értelemben is, de gondolom itt ez pozitív.gabtsi
Köszi szépen. Még soha nem hallottam/olvastam, vagy csak qva gyorsan felejtek 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ő még egyelőre career backup-project. az hogy gyakorlatilag az összes szóba jöhető QB-t nagyítóval nézzük az 1/1től az utolsó UDFA-ig nem azt sugallja, hogy a vállára tennék a franchise-t. de miután semmi konkrét infónk nincs róla, így ez is csak találgatás.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
és DLF? Ő most project vagy milyen státuszban lesz/van? Nem igen értek ehhez, de ha project elé hozunk Franchise QB-t akkor onnantól kezdve DLF-nek meszeltek. Van róla valami hír egyáltalán?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
btw, ha valóban nagyon akarjuk Pondert, akkor sztem ehhez trade kell. vagy vissza kell jönni az első kör végére a 2/35-ről, vagy már a 1/4-et kellene átváltani. ha a Panthers nem visz QB-t és csúsznak, akár Gabbert akár Newton akkor sztem mi a Cardinals előtt tökéletes pozícióban vagyunk ehhez, ha van olyan csapat amely szerelmes valamelyikbe, mert hogy igény van az nem vitás. más kérdés h ismerjük Mike Brown attitűdjét a kérdéshez.

ha vissza kell jönnünk az elsőbe - márpedig az új lebonyolítási rendszer, hogy másik napon van a 2. kör nem segít abban, hogy egy potenciális kezdő QB-ra ne tegyenek trade kísérletet egy éjszaka alatt - az olyan pick-áldozatot követelne ami fontos lenne a kiegészítő emberekre.

egy-egy példa:
Tebow-ért jött a Denver 1/25-re: Baltimore traded this selection to Denver for a second-round selection it acquired from Miami (43rd overall), a third-round selection it acquired from Philadelphia (70th overall), and a fourth-round selection (114th overall).
Sanchez-ért jött a Jets (itt a Browns jutalma érdekes az 1/5-ért): Cleveland traded its first-round selection (5th overall) to the Jets for the Jets' first- and second-round selections (17th overall and 52nd overall), Kenyon Coleman, Brett Ratliff, and Abram Elam és ezzel imho nagyon olcsón megúszták

mindenesetre a második opció az szimpatikusabbnak tűnik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szerintem továbbra is a value-t fogják keresni, lehetőleg olyan posztokon ahol vékonyak vagyunk. a TE ugye tavaly nyilvánvaló volt, de Greshamet a sérülése előtt vernondavis-i magasságokban várták elkelni, úgyh ő is igen jó value volt ott, dunlapról (az első év tükrében különösen) elmondható ugyanez. de micheal johnson maualuga vagy shipley is lehet akár hasonló kategória, ha csúszik valami tehetség akkor arra mi lecsapunk. viszont a QB kérdés most nagyon fontos, úgyh az tuti orvosolva lesz. az első körös Green pick sztem még azért nem kőbevésett, de ha ő lesz ott a value akkor in a hartbeat elvisszük.

off the charts: a normál standardeken túlmutató. használjákl pozitív és negatív értelemben is, de gondolom itt ez pozitív.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Green+Ponder? Hát én még mindig idegenkedem a Green pick-től.
Szerintetek az számít, hogy az elmúlt 2 évben az O kapta az első picket, és most is oda menne az első 2? Gondolom nem sokat, mert előtte meg a D vitte az elsőköröseket, de tavaly azért nem volt olyan jó a D, hogy ne kellene az első kettőből legalább egyet oda elhasználni.
Rohadt jó lenne elcserélni az 1/4-et, de erről már volt szó sokszor itt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Hivatalos vagy legalább félhivatalos oldalon én még nem olvastam az FSU tréningről.
A HCk közül egyedül Marvin volt ott, de rengeteg egyéb csapat is küldött scoutokat. A leggyakrabban a Jacksonville, Miami, Carolina, Cincinnati, Seattle, Arizona hatost emlegetik Ponderrel kapcsolatban. Mondjuk ebben semmi meglepő nincs. Állítólag 9 helyre megy privát workout-ra.

Egy Gruden nyilatkozatot találtam róla:
"His leadership obviously is off the charts, He's a great guy, great competitor. Unfortunately, he had to battle through some arm injuries this year, so he wasn't quite himself. Look at his history as a quarterback here at Florida State; he's been productive and been successful. Definitely an interesting guy and a great prospect."


Szerk.: Na most el is olvastam, mit copy-paste-eltem. Szerintetek mit jelent az első mondatban az "off the charts"?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."