NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Todd McShay, ESPN "szaki" részletesen megmondja, hogy a Cincy számára miért jobb Green, mint Jones.

"There's been a lot of talk about Jay Gruden's offense needing a blocker and I get that," McShay said. "Get A.J. Green to block better. He's big and strong. Is his effort and focus always there? No, but if that's what you need out of your receiver, get him to do that."

"Julio Jones is very, very, very good, but A.J. Green is special," McShay said. "... That's why if I was the Bengals and I decided I'm picking a receiver and choosing between these two, I wouldn't waste a minute turning in the card for A.J. Green."

😀

szerk.: merthogy ugye Lewiséknál Jones > Green, és erre reagálva írta ezt.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Köcce.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mikey, sajnos nem értem haza időben a meccsről, de Boldog Szülinapot így utólag!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Kapott a csapat egy 7. körös compensatory picket az idei draftra. (7/245)

Remélhetőleg húznak vele egy Ndukwét, legalább.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
😊

azért az első körös pickeken jót mosolyogtam.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
With the thirty-fifth pick in the 2011 Cincy Jungle Mock Draft, the Cincinnati Bengals select...

Christian Ponder, QB, Florida State

http://www.cincyjungle.com/2011/3/25/2070920/2011-cincy-jungle-mock-draft-round-2-the-cincinnati-bengals-select#storyjump

Mindig is mondtam, hogy a világ legjobb blogja a CJ. 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Ez volt már?

http://sportgeza.hu/futball/hirek/2011/03/24/focizni_fog_az_amerikai_futballista/

Ochocinco soccerezni fog 😊Bruce
Volt már, de videjó még nem volt róla.
http://www.cincyjungle.com/2011/3/24/2069302/chad-ochocinco-trying-out-with-an-mls-team

Reméljük nem sérül meg, mert láthatóan zavarja, hogy túl kiszámíthatóan gurul a laszti 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ez volt már?

http://sportgeza.hu/futball/hirek/2011/03/24/focizni_fog_az_amerikai_futballista/

Ochocinco soccerezni fog 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Az elmúlt 17 évben mindösszesen egyszer cserélték el az 1/4-es pick-et. Akkor a 13, 22, 116 volt az ellenérték. Meseszép lenne valami hasonló.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Marvin legutóbbi nyilatkozatait olvasva, túl nagy pénzt nem tennék a QB pick ellen. Nagyon bízom benne, hogy a Panthers elviszi előlünk Newtont. Vajon akkor jön Gabbert?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
arra leszek kíváncsi, hogy jelentett e bármit is az André Smith experience Marvinnak. azt mondja value-t kell húzni #4-re, ha qb, ha nem. remélem nem dobja el a kockát, bár persze benne van h nagy ász lesz Newton.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
sokatmondó volt Marvin mondata "My Boss loves Offense".

csak ne QB jöjjön és akkor olyan nagyot nem tudunk hibázni.gabtsi
No, akkor könnyes búcsú Fairley-től. Ha az O kapja az első picket, akkor ez a tudomány jelenlegi állása szerint Green, Jones, Gabbert vagy a "ki nem mondom a nevét, mert még valósággá válik" elsőkört jelenthet. Amennyire fáztam a WR húzástól, lassan annyira örülnék neki.

Ha már Brown bá' ennyire szereti a támadókat, akkor húzzuk másodikra Pondert, harmadikra G-t, Zimmer meg megint összekukázik egy jó kis védelmet 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sokatmondó volt Marvin mondata "My Boss loves Offense".

csak ne QB jöjjön és akkor olyan nagyot nem tudunk hibázni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Jones a legtöbb mock alapján azért elég nagy reach 1/4-renasheem
Mintha a mockokra lehetne alapozni bármit is... 😊 Mikey
A mock egyébként zseniális találmány. Gyakorlati haszna nulla, viszont életben tartja a tüzet a draftig és a táborokig. Nagyon tud az amcsi média el kell ismerni!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Jones a legtöbb mock alapján azért elég nagy reach 1/4-renasheem
Mintha a mockokra lehetne alapozni bármit is... 😊

Más.
Végre van valami hír a safety posztról (két játékosnak van szerződése a kövi szezonra: Crocker, kis Nelson).
A Utah State safetyje, Rajric Coleman 29-én vizitre érkezik.

A középső körös safety draft szerintem biztosra vehető free agency hiányában.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
bár konkrétum nem hangzott el King szerint Marvin boardján Julio az első számú WR nem Green.
gabtsi
Julio valahogy nekem is szimpatikusabb, mint Green. Persze nem értek annyira hozzá, hogy az értékükben nagy különbséget lássak, de viselkedésre jobban tetszik a srác, no meg ugye Bama boy is. Jones a legtöbb mock alapján azért elég nagy reach 1/4-re
Na jó, tavaly mondjuk Dez-t akartam, hozzá képest meg Green is ministránsfiú 😊

Közben a draftcountdown Newton pick-kel riogat, úgy hogy a második körös húzásunknál még bent van Ponder. Másodikra Baldwint adják nekünk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
vitán felül.

Fisher Price Package rox!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ezt a részét értem.

Csak szerintem csak DE-ként - eh... - használva sokkal nagyobbat nyerne vele a csapat, mint így próbálgatva más poszton is. Ahogy nasheem is írta.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
bár konkrétum nem hangzott el King szerint Marvin boardján Julio az első számú WR nem Green.

I'm told the Bengals, who have the fourth pick and are considering a receiver, have Jones ahead of Green on their preliminary draft board. Coach Marvin Lewis wouldn't go that far this morning at the annual NFL meetings, but there's no question he's studying each guy. "That's the fun of the draft,'' Lewis said. "Sometimes we as teams all look at things slightly differently. But they're both going to be outstanding players. They're big, they play the game physically, they run well.
"A.J. has demonstrated acrobatic catching ability. They both have a big catching radius. Julio has been a tenacious blocker. The question is, what do you value most?''


gondolom a kiemelt rész különösen fontos nekünk (run first), és asszem Höri úr mondta, hogy neki tök8 hogy Andre Johnson v Larry Fitzgerald kerül a csapatába. hát ja.

jó lenne már kilátni a ködből.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem is az slb itt a lényeg - na nem mintha én értenék hozzá - hanem hogy két pontos állásból induljon, a feladata sztem nem lesz más, sőt gondolom a LoS környékéről indulna jellemzően, nem hiszem, hogy mást (pl visszalépni a TE-vel) el tudna látni, mint a pass rush.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Én igazából qrvára nem vágom, miért próbálgatják SLB-ben. DE-ként fejlődött szépen tavaly.

De hát én nem is értek hozzá.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
elképzelem coverage-ben a zsíráfot 😀

mindenesetre gondolom ilyen szituációs rusher lenne, mondjuk Dunlappel együtt támadnának erős oldalon, lenne gondja az ellennek. de futás ellen is geci jó volt szezon végén, úgyh énis inkább a full time DE szerepkört támogatnám.

nem mellesleg Gino bölölőjét már a scout inc (/espn) is szopkodja. :fingerscrossed:

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Számomra a legfontosabb Marvintól:

» He believes SAM linebacker Rey Maualuga is mentally ready to make the move to middle linebacker in his third season and that right end Michael Johnson is an option at SAM after working there all of the last training camp.Mikey
M Johnsont szerintetek érdemes erőltetni LBnek? Biztos jó egy több helyen használható játékos, de nem lenne hatékonyabb, ha inkább endként hoznánk ki belőle a maximumot? Szerintem egy tízes skálán 8as DEvel, előrébb vagyunk, mint egy 5ös DEvel aki még LBben is megüti az 5ös szintet. Hülye számok és hasonlat, de így talán érthetőbb mi gondolkodtam már tavaly is, amikor szinte az egész camp-et az LBkel tolta végig, aztán meccsen nem is láttuk hátul.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Számomra a legfontosabb Marvintól:

» He believes SAM linebacker Rey Maualuga is mentally ready to make the move to middle linebacker in his third season and that right end Michael Johnson is an option at SAM after working there all of the last training camp.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sajtótájékoztató volt, Reedy kérdezte, ő válaszolt. ebben a helyzetben (lockout, no trade) szerintem mást egyszerűen nem mondhatott.

ami nem hajlik, az törik!