NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gsn 3 548
DERF magazine: All stories are fictional and satirical and should not in any way be construed as fact.

Ilyeneket szerintem ne nagyon linkelgessetek, mert még valaki komolyan veszi...

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem igazán értek jól angolul. Most azt mondja, hogy CP-hez hasonlóan, ő is visszavonul, ha esetleg hozzánk kerül?

A SEC-ben meg hogy szedte magát, amikor nincs is fizetés a Collega Futballban? Majd az eszéből él meg? Ami nincs?Amadeus91
igen, ezt mondja.

NCAA-ben nincs fizetés, de Newton apjának fizetett az Auburn, hogy hozzájuk küldje a kisfiát.

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
láttam a játékban is őt tippelted, szerinted ellőne a panthers egy first overallt egy elkapóra ?gabtsi
PP mellett az egyetlen ésszerű lépés lenne, de valószínűleg irányítót fognak húzni, és bevezetik a zsákutcába a franchise-t...DoM
én PP mellett kardoskodtam, de figyeljétek meg h Newtonból nagy ász lesz.gabtsi
PP inkább CB vagy S? Mert S kéne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Nem igazán értek jól angolul. Most azt mondja, hogy CP-hez hasonlóan, ő is visszavonul, ha esetleg hozzánk kerül?


A SEC-ben meg hogy szedte magát, amikor nincs is fizetés a Collega Futballban? Majd az eszéből él meg? Ami nincs?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
láttam a játékban is őt tippelted, szerinted ellőne a panthers egy first overallt egy elkapóra ?gabtsi
PP mellett az egyetlen ésszerű lépés lenne, de valószínűleg irányítót fognak húzni, és bevezetik a zsákutcába a franchise-t...DoM
én PP mellett kardoskodtam, de figyeljétek meg h Newtonból nagy ász lesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
láttam a játékban is őt tippelted, szerinted ellőne a panthers egy first overallt egy elkapóra ?gabtsi
PP mellett az egyetlen ésszerű lépés lenne, de valószínűleg irányítót fognak húzni, és bevezetik a zsákutcába a franchise-t...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Mindig is szimpatikus ember volt Cameron. Már csak ezért megérné őt választani.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://www.derfmagazine.com/news/sports/cam-newton-threatens-retirement
Nagy szívességet tennénk valakiknek 😊nasheem
"...Having said that, let me be clear that if the Bengals say my name on draft day, I will be out the door and on my way to retirement before they can put that orange and black hat on my head. Luckily, I made enough money in the SEC to set me up for life.

eldőltem!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
http://www.derfmagazine.com/news/sports/cam-newton-threatens-retirement
Nagy szívességet tennénk valakiknek 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egy baltimore-i lap mock draftjában olvastam a minap, hogy szerző szerint ha Peterson ott lesz 4-nél és választunk is, akkor nem fogja bent hagyni. hát ez is egy elképzelés.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
láttam a játékban is őt tippelted, szerinted ellőne a panthers egy first overallt egy elkapóra ?gabtsi
Kell valaki aki Smith után átveszi a WR #1-t.


Hozzánk meg akkor Newton/Gabbert?

Mondjuk jó, hogy Lock out van, mert nem tudjuk mi lesz JoJo sorsa. Akár Peterson sem lenne hülyeség ez esetben...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
joe reedy legújabb mock draftjában is greent jósolja, gondolom a draftig ez már nem igen fog változni, ami azt jelenti, hogy tuti h nem ő lesz.

olyan ez mint a kardos doktor rulett tippjei a hamis a babában.gabtsi
tehát Green maga a hamis baba

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
láttam a játékban is őt tippelted, szerinted ellőne a panthers egy first overallt egy elkapóra ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
joe reedy legújabb mock draftjában is greent jósolja, gondolom a draftig ez már nem igen fog változni, ami azt jelenti, hogy tuti h nem ő lesz.gabtsi
Leendő 1/1-est nehezen is tudnátok kiválasztani. 😉
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
joe reedy legújabb mock draftjában is greent jósolja, gondolom a draftig ez már nem igen fog változni, ami azt jelenti, hogy tuti h nem ő lesz.

olyan ez mint a kardos doktor rulett tippjei a hamis a babában.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Dalton:

Poszt: QB
Egyetem: TCU
Szül: 1987. október 29. (Katy, Texas)
Előrejelzés: 3-5. kör
Magasság: 6-3 (191 cm)
Súly: 220 font (100 kg)
Erősségek
Megfelelően erős a karja minden dobás végrehajtásához – Nagyon jó testfelépítéssel rendelkezik – Pontos és kiemelkedő a passzolási érzéke – Rendkívül okos és nagyon jó a foci intelligenciája - Józan döntéshozó és labdabiztos – Eléggé mobilis, hogy időt nyerjen a passzoláshoz – Nem sérülékeny és rengeteg tapasztalattal rendelkezik – Vezértípus és kiemelkedő a munkamorálja – Magabiztos, versenyző alkat és született győztes.
Gyengeségek:
Kisebb, mint a méretei mutatják – Nem a legjobb atléta – A dobómozdulata fejlesztésre szorul - A lábmunkáján van mit csiszolni – Gondot okoz neki a futásból passzolás – El kell sajátítania a pro style offense-t - Célpontjait sokszor túl nyilvánvalóan nézi ki magának a passzok előtt
Megjegyzések:
Négy évig kezdő a Horned Frogs-ban – 2009 és 2010-ben is a Mountain West konferencia Év Támadó Játékosa – All MWC első csapatába választották 2009 és 2010-ben – 41 győztes meccsével harmadik az NCAA örökranglistáján – Az iskolai rekordokat tartja passzolt yardokban, TD átadásokban, sikeres passzokban, passzkísérletekben is egyébiránt – Három bowl mérkőzésen választották MVP-vé – 2008-ban térdsérülés miatt kihagyott pár mérkőzést, de egyetemi pályafutást remek egymás utáni kezdési sorozattal zárult – Olyan rendszerben játszott, ahol rövid, könnyű passzokat kellett dobnia, nem kérték, hogy NFL szintű passzokat hajtson végre – Legjobban a West Coast Offensbe illik – Lehet nincsenek meg a fizikai tulajdonságai amiket várnánk tőle, de kompenzálja kézzel nem fogható tulajdonságokkal - Game manager típus, aki jobb egyetemi játékos, mint profi pospect – Leginkább csereként képzelhető el a következő szinten.

prospect ismertető topikból

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Reedy fel is dobott egy összehasonlítást Daltonról és Ponderről. Amiből a számok így néznek ki:
Category Dalton Ponder
Height 6-2 6-2
Weight 216 228
40 time 4.81 4.64
Wonderlic 29 35
Attempts 316 299
Completions 209 184
Yards 2,857 2,044
Touchdowns 27 20
Interceptions 6 8

Persze mint tudjuk messze nem rakható egyenlőségjel a fősulis statok és a valós potenciál közé.
Dalton mindenesetre valós opciónak tűnik, de vélhetően nem elsődlegesnek. Biztos lesz olyan forgatókönyvünk, amiben őt húzzuk, de azért örülnék, ha nem az válna valóra.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nekem igazából csak a szépérzékem tiltakozik ellene, jóllehet szerencsére ez a legkisebb szempont egy nfl qb-nál.

:másfélhét:

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dalton lesz Carlson Palmer utódja?:

The Bengals will have had five contacts (interviews, workouts, meal) with Dalton before the draft. One quarterback coach I know told me: "It's getting very hard for [Cincinnati offensive coordinator] Jay Gruden to hide how much he loves Andy Dalton.''

Read more: http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/peter_king/04/17/mmqb/index.html#ixzz1JqpVLKjr
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Lékersz? Az b_szna be. 😛 Akkor már inkább a Kings (hamarosan Royals) vigye, oda még be is férne. 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
http://www.youtube.com/watch?v=-S_q415-LqU

Csak nehogy lecsapjon rá a Lakers a lockout alatt 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Simpson faneknek: Simpson still going strong

+ egy összesített lista a draft előtti vizitelőkről, workoutolókról: Visits and workouts so far

Kiemelve a lényeget:
"Another thing to keep in mind is that of the reported visits last year, the Bengals drafted only one player from that list (Jermaine Gresham)."

Magyarán egy lista azokról, akik közül csak egy maradhat.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Remélem, hogy pár héten belül megegyeznek a felek, mert elég szar ez az állapot. Elvileg ma van az első "találkozó"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Bengals head coach Marvin Lewis expects Chris Crocker and Reggie Nelson to be the team's starters when the 2011 season kicks off.


Meglepő is lenne, ha mást mondana, lévén nincs is több safety rosteren. 😀Mikey
Na az szép baleset lenne. Jöjjön S 1/4-re! 😊
Egyébként ez is jelzi, hogy milyen jó lenne néhány plusz pick akár Palmerért, akár csereberével.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Free agentek ... lesznek, ha majd lesz free agency.