NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért h Ponder 1/12 az vulkánforró, mi meg azt hittük, hogy 20körülre tradelve reachelhetünk érte 😂

ennek tükrében sokkal jobb az AJ Green pick, kellenek az elit playak.

btw, abban sem vagyok biztos hogy qb-ra megyünk a 2/3-mal, van ott sok opció.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Hát én a Stanzi-Dalton kettős közül nem tudom melyiket látnám szívesebben, csak ne Eminem (Mallett) jöjjön :rolleyes: :rolleyes: .

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem véletlen kérdeztem 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Vicces lenne, ha a tavalyi harmadik körös Shipley pick után ez is bejönne neki. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Höri mondta, nem kételkednék a helyedben 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Höritól kérdeztem hogy kit húzunk idén a 3. körben, Stanzit mondta úgyh nem kell igzuljunk.

amúgy vannak nagyon izgalmas prospectek akik kicsúsztak az első körből, még akár most is cserélhetünk, ha kapunk 4 első kört 😀gabtsi
Meglepne ha Stanzi kicsúszna a második körből. Ha így folytatódik a QB run még Kaepernick is ki megy a harmadik kör előtt.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Höritól kérdeztem hogy kit húzunk idén a 3. körben, Stanzit mondta úgyh nem kell igzuljunk.

amúgy vannak nagyon izgalmas prospectek akik kicsúsztak az első körből, még akár most is cserélhetünk, ha kapunk 4 első kört 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Ne okvetlenül WRben és QB-ben gondolkodj, kell ide sok más posztra is ember. Lett volna +4 pickünk, nem is gyengék. Ezt okosan használva nagyon komoly alapokat lehet letenni. Fosok is a Browns feltámadásától.

Szerk: Amadeus hozzászólására ment válaszként

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na hát akkor Stanzi és/vagy Dalton szinte tuti bent lesz 2/35-nél.

Stanzinek végtelenül tudnék örülni.Mikey
Áh Stanzi isten lenne egy ilyen elkapó brigád mögött 😀 Nagyon örülnék neki ha ti vinnétek.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
A.J.Green a draft legjobb játékosa... megérte elhozni. Most, hogy nincs Ponder, pláne 1/12... csak néztünk volna a lukon, mert nem tudtunk volna az első kör végén sem értelmes elkapót, sem értelmes QB-t húzni.

WAR Roomban tegnap este, olyan nem sokkal éjfél után valaki bedobta Vince Young nevét.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Itt és most felteszek egy csomag zizit a Stanzi pickre 2/35-re. 😊 Ha előtte nem viszi el a Bills. Vagy valaki más a Patriots-cal helyet cserélve.

Olyan szinten nem beszélt róla senki, és nem beszél most sem, hogy már-már adná magát, hogy be kell húzni. Lényegében nem sokkal rosszabb Pondernél, de legalább kevésbé sérülékeny, szóval én örülnék neki is nagyon.

Vagy ha nem ő jön, akkor Dalton, de a fentebb linkelt nyilatkozatok után erősen meglepődnék, ha nem QB jönne 2/35-re. Márpedig valamelyikük kvázi tuti bent lesz...
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Hát én senkit sem igazán ismerek, de Daltonnak vörös haja van 😮

Ha Bowers ott lenne még? Szerintem nincs szükségünk rá ettől független egy pusztító mindig jól jön és a második kör 3. pickre ha még bent van az komoly érték.

Zimmer folytatja tovább amit eddig, 1-2 nagyobb névből és sok garbageból építgeti a védelmünket.

Ja és azért is lehetne már CBA hogy megtudjam mi lesz az Odom Geathers párossal.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Daltont sajnos nem ismerem. Ha lehet hinni a híreknek (draft előtt soha nem lehet 😊 ), akkor Gruden őt még jobban akarná, mint Pondert.
Nekem Stanzi szimpatikusabb, de nem nagyon tudunk mást tenni, mint megbízni a stábba és remélni. Ők tudják mire keresünk embert, ők látták a srácokat sokat, stb.

Szerintem az idei szezonunk nagyjából kuka, úgyhogy építkezzünk ezerrel. Én épp ezért azt sem bánnám, ha nem jön QB (vagy csak nagyon a végén). Kellene falat húzni a labda mindkét oldalán és az S is rohadt nagy need. Jövőre meg jöhet Luck 😊

Persze valószínűbb, hogy ha Dalton bent lesz, akkor őt megkapja még Gruden, Zimmer meg építkezik a maradék pickekből.

Szerk.: Greenért rohadt sokat áldoztunk, úgyhogy nagyon remélem tényleg ér ennyit.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Rohadt életbe hogy kivitték Pondert, így mit mondtok mi lenne a legjobb lehetőség? Mindenképp megoldani a QB kérdést a második pickkel vagy ha már nem lehet Ponder akkor ne is érjük be kevesebbel és szart ne húzzunk?

Szomorú vagyok hogy/ha Chadnek ennyi volt, de izgatott is vagyok Green miatt. Viszont ha nincs QB-nk akkor jóformán a seggünket törölhetjük a fantasztikus fiatal elkapógárdánkkal. Az hogy Grudennek bármiféle nyilatkozatában a Jordan Palmer és a quarterback szavak egymás mellett hangzanak el az vicc, mindenki tudja hogy nem lehet olyan felállás amiben ő bármilyen lehetőséget kaphat (nagyon remélem). Ami érdekes, hogy a bengals.com 2. körös cikkben a QB-knál Stanzit nem is említik mint opciót, na majd meglátjuk.

Elég rég nem voltam ilyen izgatott a Bengals miatt 😊

És most kezdett el zavarni az egész lockout dolog, szerintem valahogy megoldják majd csak ne húzódna el ennyire mert így lehetetlen rendezni a sorokat. Tudni akarom mi lesz már Palmerrel, Chaddel, Josephfel, Bensonnal stb. Remélem hogy Palmert elcseréljük, egyrészt mert megérdemel egy esélyt egy másik csapatnál másrészt meg mert inkább látok egy izgatott fiatal QB-t hibázni a pályán mint Palmert két pick-6 után fapofával üldögélni..


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Azt figyeltétek a war-rooms-ban (http://www.nfl.com/draft/2011/war-rooms#team:CAR), hogy messze-messze a bengals szurkolók a legelégedetlenebbek az eddigiekkel? Mi a szarért? OK, faszok voltunk, hogy kihagytuk a trade-et, de Green nagyon jó játékos és az adott helyen nem volt más, aki megérte volna és needre érkezik.
Lehet hogy Ocho ezzel biztossá váló távozása miatt a rosszkedv? Vagy csak a szokásos bengals attitűd?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Látom ti sokkal tovább bírtátok.
Rohadt kíváncsi leszek a második pickre. Sokkal fontosabb, mint az első. Tegnap este már feladtam Daltont, Stanzit meg nem is figyeltük komolyabban, bár tudom ohio-i srác, így sumákba is összejárhattunk vele 😊
Bármelyik jön, nagyjából rendben leszünk első blikkre, a jövő meg majd eldönti ki volt (lett volna) az igazán jó választás.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
You’ve got this new toy now, but is there some anxiety about who is going to throw to him?

Gruden: “Ah, we’ll find somebody (laughs). Surely somebody ought to come throw to this son-of-a-gun. I might come out of retirement for this guy (laughs). I am fired up. To me, the beauty of throwing to him is that he might be covered and you can put ball up and he will get it. He’s got unbelievable ability. That’s something we’re going to have to tell our quarterback. Even though it looks like he’s covered, just give him a chance. He makes circus catches look easy. Somebody will be here, and somebody will be delighted to have him and (Jerome) Simpson and all of our other receivers that are here with (Jordan) Shipley and (Jermaine) Gresham. Things are looking bright.”

Are there many quarterbacks in this draft who fit what you want to do offensively?

Gruden: “There’s no question. In a way, we haven’t really installed an offense yet. We have an offense in mind that we’re going to install, but we’re going to try to cater to the guy we have, whoever that quarterback is. And right now that’s Jordan Palmer and Dan LeFevour. Until we get another guy, we’ll slowly progress with what his strengths are, whoever that is, whether it’s a free agent or a guy we draft. We feel like we have a good system in place here. We feel like a quarterback could come in here that’s willing and is smart and accurate, and he’ll be able to make some plays, especially with the weapons that he has.”
http://www.bengals.com/news/article-1/Round-1-Transcripts/11270575-d44f-4f82-bc28-15f119a0a47d

Érdemes megfigyelni, hogy míg Grudenék hosszú sorokon át adták a válaszokat, addig Greennél a másfél sor a maximum. 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Na hát akkor Stanzi és/vagy Dalton szinte tuti bent lesz 2/35-nél.

Stanzinek végtelenül tudnék örülni.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
3 nappal ezelőtt kereste meg a bengalst a falcons ezzel a trade ajánlattal, de nem találták megfelelőnek az ellenértéket, mert hogy túl alacsony a 27 és a jövő évi is jó eséllyel hátsó.

ugyanezt az ajánlatot megkapta a denver és a buffalo is. a value táblázat alapján nekünk pont nem, a brownsnak már megérte.

és ehhez hozzájön, hogy korszakos prospect volt előttünk, és dalton még bentvan. talán el kellett volna fogadni, de majd kiderül 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
QB qrvára kell bármilyen módon, de jó, hogy ilyen elkapó sor lesz. A run first offense miatt nyilván nem, de a WCO és a rookie QB miatt igen.
Szerintem.

Mondjuk így, hogy első kör végére vagy oda se várt QB-k kimentek 12. pick előtt, nem tudom ki fog maradni 2/35-re.
Feltrade-et meg ezek után nem tudok elképzelni. Jövő évi picket kétlem, hogy adnának Lewisék érte. Bár ki tudja.

Nem is értem, hogy azt a Falcons ajánlatot miért nem fogadták el. Alacsony a 27. pick, hát beszarok.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Még jó, hogy nem trédeltünk le.....Amadeus91
Pont hogy így még inkább kár. Idén nem lesz csapatunk ez tuti. QB nélkül nem lehet PO közelébe jutni, ráadásul úgy hogy a legerősebb csapatrész alól is kirántjuk a QBtalansággal a szőnyeget. Minek ilyen lekapósor egy run first WCO, QB nélküli offensenek? Van ebben bármiféle logika? Green biztos vadállat, de ki fog neki dobi, meg hányszor?

Kurvára el kellett volna fogadni a Falcons trade-et és jövőre építeni egy nagyon komoly csapatot. Ezt csúnyán elbasztuk.
Ha nagy mákunk van, akkor még jöhet Dalton, de m i lesz az OL-lel és a komplett Dvel?
Nem vagyok túl happy...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Még jó, hogy nem trédeltünk le.....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Még jobban gyűlölöm a Vikingst mint eddig :o :mad: :mad: :mad:

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Picsába!!!! Ponder-t húzta a Vikings.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
green jött.. fuck yeah!

azért kicsit durva hogy pár év alatt a palmer - ocho - T.J - Henry nagy 4esből senki nem maradt... :S
(majdnem hogy legbiztosabbnak mondható posztok)

kár hogy lockout miatt nincs trade...
én (lehet hogy Ti nem) legbelül örültem volna egy Kolb cserének még a draft előtt...Rush
Várjuk meg ezzel a 2. kört. 😉 Bár a Vikings/Seahawks páros még alánk vághat.

criminal lawyer or criminal lawyer?