Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 2 éve
Azért a következő 3 meccs nem lesz fáklyás diszfelvonulás. A Seattle is 50 50 de a by után a 49ers és a bills két elpre beírt loss. És 2-6 ról nem fog menni. Jelen állapotban az 1-2 is optimista. És az is 3-5 amiről csoda kellene. Mindegy is. Szurkolunk már negatív szezonokban is a csapatnak. Clear Eyes full hearts cant lose 😁 ja és igen. Joe szemében múlt héten ott volt a megszállottság. Tetszett.
több mint 2 éve
Szerintem rendben leszünk, és meg lesz a PO, mondjuk a többiek "bénázása" is nagyon kell ehhez, de úgy tűnik az adott. Burrow nagyon nagy szintet lépet mobilitásban, és ritmusban. Mindegyik TD-e extra volt, az elsőnél 3 ember közé dobta be, a zsebből kimozogva, keresztbe visszalőve egy zsebkendőnyi területre. A másodiknál a hívás is rendben volt, mert RPO ból guard húzással el volt adva a futás, és abból lőtte meg, az igaz, hogy ehhez kellett Chase zsenialitása is, mert bal váll fölé jött, és ki kellett csavarodnia hozzá. A legszebb a harmadik volt, ahol szinte végig tökéletes volt az emberezés, semennyire sem sikerült elszakadni, és itt is a kimozgásból dobott egy nyíl egyenest, úgy, hogy Chase kb 10 m-vel volt arrébb, mikor elengedte és tökéletesen befutotta a labdát. Ez a fajta időzítés, ritmus sehol nem volt eddig, meg az a tűz Burrowba amikor majdnem legyilkolta Williamst az elrontott labdaátvételnél a végén 14 pontos előnnyel. Ja és elvettek egy Boyd TD-t is, ami kamu sárgával volt visszafújva. A védelemben is vannak még bőven korrigálandó dolgok, de a passrush alakul, Pratt, Wilson felváltva játszanak nagy meccseket, a DB sor pedig össze fog állni (mondjuk az nem jó, ha Davist kell emberezésben használni).Ezek után egy picivel nagyobb bátorsággal ülök le vasárnap a SEA meccsre, de még nem merem Burrow mezben nézni, mert az eddig csak gyalázatos eredményt hozott.🙏😁
több mint 2 éve
Én is azt gondolom, hogy ez a Cardinals egy gyenge csapat, de a futó kieséséig így is komoly gondot okoztak a védelemnek. Joe messze nem tökéletes, de voltak szép játékok, időnként már nem egy lábról dobott.Szerintem kicsit sérült lehet ő is meg Hill is, mert Tufele viszonylag sok snap-et volt fent meg Cam Sample is állt fel belül többször.
Én erre a szezonra már sokat nem várok, sokat, szerintem idén ebből nem lesz rájátszás. De az látszott, hogy a secondaryben van mit csiszolgatni, illetve nem tudom mi lett Readerrel, aki az elmúlt két évben gyakorlatilag egyedül megállította az ellenfelek futójátékát.
munoz
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Én is azt gondolom, hogy ez a Cardinals egy gyenge csapat, de a futó kieséséig így is komoly gondot okoztak a védelemnek. Joe messze nem tökéletes, de voltak szép játékok, időnként már nem egy lábról dobott. Én erre a szezonra már sokat nem várok, sokat, szerintem idén ebből nem lesz rájátszás. De az látszott, hogy a secondaryben van mit csiszolgatni, illetve nem tudom mi lett Readerrel, aki az elmúlt két évben gyakorlatilag egyedül megállította az ellenfelek futójátékát.
több mint 2 éve
Ez a Cardinals nagyon nincs kész, ezért tartózkodnék az örömtüzek gyújtásától. Azt jó volt látni, hogy Burrow kicsit már mozgékonyabb. Odaértek hozzá többször, de azért az OL is mutatott némi életet. Remélhetőleg összeszoknak már lassan.Ja'marrka evett, kapta a terhelést rendesen. Mondjuk ő kérte. Boydot nem igazán tudjuk bevonni, ez azért zavaró. Irv Smith nagyon nem éri meg az árát 😕
A futást továbbra is nyeljük nagy számban és sok yardért. Ezzel kezdeni kellene valamit sürgősen. A secondaryn is látszik, hogy még alakul, sok a fiatal (szinte csak 1-2 évesek vannak). Bízom benne, hogy Lou papa összerakja a bye alatt.
Egyelőre rajta maradtunk a térképen, ez jó. Vasárnap jön a Seattle, azon kívül, hogy jó sokat utaznak nem nagyon tudok sok másban reménykedni. Azért jó lenne az a 3-3...
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Akkor megkezdtük a szezont... ,😉
több mint 2 éve
A Chase hiszti megtette hatását 😁
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
Az utolsó driveban tényleg volt olyan.Heti kérdés látjuk e Burrowt center alól dolgozni?Twitteren szembejött olyan kép a héten, amin edzésen lehetett látni.
G.P.
Mikey
több mint 2 éve
Heti kérdés látjuk e Burrowt center alól dolgozni?Twitteren szembejött olyan kép a héten, amin edzésen lehetett látni.
G.P.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Heti kérdés látjuk e Burrowt center alól dolgozni?
több mint 2 éve
My NFL conspiracy theory is that if the Bengals start 1-5...or even 2-4...they shut down Burrow so he can heal, trade Higgins to the Panthers (who absolutely would pay him what he wants), and then they just call 2023 a wash and draft Marvin Harrison Jr.Tegnap dobtam be hasonló ötletet FK-n, úgy látszik más is gondolt erre lol
több mint 2 éve
RG III egyáltalán nem érezte a nyomást azt gondolta mindig van kiút. Burrow sokkal okosabb, bár ez a rövid passzos játék így nem túl eredményes.Arra senki nem gondol egyébként hogy Burrow erőlteti? Nyilván az is gáz ha Taylornak nincs töke leültetni, de ez szerintem valószínűbb forgatókönyvEzért írtam hogy ne legyen belőle RGIII. Ő is vállalta, vége is lett a karrierjének. Az edző a felelős!
ThySoul
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Szerkesztette: astroid
több mint 2 éve
Arra senki nem gondol egyébként hogy Burrow erőlteti? Nyilván az is gáz ha Taylornak nincs töke leültetni, de ez szerintem valószínűbb forgatókönyvEzért írtam hogy ne legyen belőle RGIII. Ő is vállalta, vége is lett a karrierjének. Az edző a felelős!
ThySoul
több mint 2 éve
Nem jó ez sehogy. Marad a szenvedés és az imádság, nehogy komoly baja legyen.
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Arra senki nem gondol egyébként hogy Burrow erőlteti? Nyilván az is gáz ha Taylornak nincs töke leültetni, de ez szerintem valószínűbb forgatókönyvEzt már szerintem többen is mondták a csapatból hogy ő erőlteti. Csak ugye itt jön a Tobinék felelőssége, rászólni Taylorra. IR azt pihensz
ThySoul
több mint 2 éve
Szerintem Nálunk van valami pozíciója. Örökös hátramozdito vagy konzervatizmus felügyeleti főreferens. Ja és nálunk nincs GM. Van az öreg lánya meg Tobin.Ezt sajnos mindenki látja, nem értem, miért erőlteti Taylor. Ilyenkor a GM/tulaj hol van? Vagy leülteted vagy kibaszunk a picsába!!!Taylort kitenni?
Elnézést a vulgaritásokért!
SirPub
10 éves szerződést kapott.
ML meddig bohóckodhatott nálunk. A kvalitását pedig beárazta, hogy azóta sem kapott munkát az NFL-ben.
ikuvihar
Szerkesztette: G.P.
több mint 2 éve
Arra senki nem gondol egyébként hogy Burrow erőlteti? Nyilván az is gáz ha Taylornak nincs töke leültetni, de ez szerintem valószínűbb forgatókönyvDe ez felmerült már, de ebbe a játèkosnak nem szabad hogy beleszólása legyen mèg ha nincs is ennyi esze de pont Burrowról ezt nem feltètelezem.
ThySoul
Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Arra senki nem gondol egyébként hogy Burrow erőlteti? Nyilván az is gáz ha Taylornak nincs töke leültetni, de ez szerintem valószínűbb forgatókönyv
több mint 2 éve
Ugyanez.Bírom Burrow-t, úgyhogy ne csináljanak belőle RGIII kettőt!A szezon első meccse óta hülyeség játszatni.
Ültessék le, ha Ő vállalja a játékot akkor is!!!
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Én Taylort már ezért is kibasznám.
KeyG
Most érted shotgunból játszatják szerencsétlent úgy, hogy közben egy helyben áll. Kiüli az első 3-4 meccset, most ugyanúgy jönne vissza, mintha semmi nem történt volna, aztán kitudja, lehet nem is 1-3al állnak.
több mint 2 éve
Halkan jegyzem meg, ő volt az év HC -a is!!!Ezt sajnos mindenki látja, nem értem, miért erőlteti Taylor. Ilyenkor a GM/tulaj hol van? Vagy leülteted vagy kibaszunk a picsába!!!Taylort kitenni?
Elnézést a vulgaritásokért!
SirPub
10 éves szerződést kapott.
ML meddig bohóckodhatott nálunk. A kvalitását pedig beárazta, hogy azóta sem kapott munkát az NFL-ben.
ikuvihar
Szerkesztette: nhm
több mint 2 éve
Ezt sajnos mindenki látja, nem értem, miért erőlteti Taylor. Ilyenkor a GM/tulaj hol van? Vagy leülteted vagy kibaszunk a picsába!!!Taylort kitenni?
Elnézést a vulgaritásokért!
SirPub
10 éves szerződést kapott.
ML meddig bohóckodhatott nálunk. A kvalitását pedig beárazta, hogy azóta sem kapott munkát az NFL-ben.
több mint 2 éve
Ezt sajnos mindenki látja, nem értem, miért erőlteti Taylor. Ilyenkor a GM/tulaj hol van? Vagy leülteted vagy kibaszunk a picsába!!! Elnézést a vulgaritásokért!
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Persze mindig lehet találni valami extrém statot, de az durva, hogy Burrow az első olyan QB az NFL történetében, aki az első 4 forduló után min 150 passzkisérletből 5 yard alatt átlagol. Minden mutatóban bottom 5-ben van. Chase korrektül kimondta, rohadtul üresen van, de Burrow 10 yardon belül dob és még ott is pontatlan. Közben, meg Taylorral együtt felmondják a szánalmas "jobban kell játszanunk, ennél jobbak vagyunk, hosszú még a szezon, megnézzük a felvételeket, nem a vádli az oka, mindent meg tudunk csinálni, csak összpontosítani kell" Borzalom!!! 3 TD 4 meccs alatt, kb ennyi értelmezhető drive volt. Sinnettet közben kivágtuk, de sajnos Burrow fog kezdeni jövő héten is, teljesen leamortizáljuk mentálisan is, mert játszani akar, de folyamatosan kudarc jön csak és belekerül egy spirálba.
több mint 2 éve
Bírom Burrow-t, úgyhogy ne csináljanak belőle RGIII kettőt!A szezon első meccse óta hülyeség játszatni.
Ültessék le, ha Ő vállalja a játékot akkor is!!!
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Én Taylort már ezért is kibasznám.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
