Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A múltkor linkelt bejegyzése után nehezemre esik elhinni, hogy ezt is ő írta.

Kezdek meggyőződni egyébként arról, hogy Hue Jackson visszahozása jó választás lenne.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://www.allproblogger.com/2010/12/31/if-zimmer-is-next-will-hue-j-follow/

JT-nek is lehetnek időnként jó ötletei. a linkelt cikk 2008-ból Zimmer érkezése után különösen ajánlatos.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ti legalább nézitek

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Mert ki nem az?! 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
le kell sztem cserélned rövidesen. draft ügyben majd számítok rátok, mer én vak vagyok ahhoz (is).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
én is szeretem fosni a szót 😊gabtsi
Te a legközelebbi közös piálós meccsnézéseteknél térítsd meg Soldit, mert ő tuti látens Bengals fan. Vele kiegészülve jövőre több hozzászólása lesz a topiknak, mint az összes többinek együttvéve 😊nasheem
Besegítek én is a hsz gyártásban, offseason-draft idő alatt tuti aktív leszek 😊.
jaj a Benson sigemmel meg mi legyen? 😕

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ő sajnos elveszett, gyógyíthatatlan lélek. végleg a sötét oldalra sodródott 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
én is szeretem fosni a szót 😊gabtsi
Te a legközelebbi közös piálós meccsnézéseteknél térítsd meg Soldit, mert ő tuti látens Bengals fan. Vele kiegészülve jövőre több hozzászólása lesz a topiknak, mint az összes többinek együttvéve 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Coffmant szeretném látni játszani! ő is tipikus esete ennek a mellébeszélésnek ami általában megy az NFL-ben (a Bengalsnál), hogy nem ready meg a többi.

Nagyon izgulok hogy hogy alakul majd a csapat sorsa az offseasonben, kíváncsi vagyok kik mennek kik maradnak, nagyon szar hogy máris vége a szezonnak..

Nincs valamelyikőtöknek régi meccsfelvétele? Vagy van külön erre gyártott topik? Még a boldog időkből (abból az egy szezonból) szeretnék, elsősorban a SD és a NO elleni vereségünket keresem, de bármi jöhet ahol jól játszottunk.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A szezon utolsó Matchday Injury Reportja:

Out: Ochocinco (boka)
Doubtful: Gresham (térd)
Questionable: Joseph (boka), Skuta (hát)
Probable: Dunlap (váll), Scott (lábujj)

Valamint PS-ből promotálva lett a WR Shay Hodge. (A fentebb említett CB David Pender csak roster exemption listre érkezett, ezért történhetett ez meg.)

Coffman time!!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én is szeretem fosni a szót 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Akkor már én is.

Bratkowskitól, Owenstől és sérülésektől mentes, Rodney Hudson drafttal és Joseph re-signnal szépített boldog Bengals újévet nektek!!

És remélem jövőre is tartjuk az 5. helyet hsz számban. Nem semmi, hogy ezt kvázi hárman (+ketten) hoztuk össze. 😊
Rajtam biztos nem fog múlni. 😉
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát sok kérdést illetően okosabbak leszünk (vagy nem), hétfőn v kedden, amikor kiderül h marad e Marv.

izgalmas 2011 lesz.

jobb évet mindenkinek, (kémkedő steelereknek is)!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Ha Chad megy, akkor vagy jön Green, vagy FAról valaki. Nagyon nem kell szerintem részletezni a kockázatokat. Ráadásul Chad jövőre legalább olyan jó lesz, mint bárki más, aki a helyére jönne. Igazából a 2012es szezon a kérdés. Gondolom neki is.

Láttunk már olyat, hogy fiatal szinte névtelen, de kiegyensúlyozott WR gárda nagyon jó szezont futott. Erre nálunk is lenne esély, ha elmegy 85 és nem is jön senki. A gond az, hogy ilyen csikócsapat mögé vagy egy elit QB kell, vagy egy atom futójáték. Ez utóbbihoz viszont fal. Én bárhonnan számolom az OLnél lyukadok ki.



Ja és mielőtt késő lesz: BUÉK minden kedves topiklakónak, klubhovatartozástól függetlenül. Köszönöm, hogy megosztottátok a gondolataitokat, elképzeléseiteket egész évben. Rendkívül sokat tanultam belőle. Jó volt itt lógni. Feldobtátok a munkában töltött időmet rendesen 😊
Bízom benne, hogy 2011 is legalább ilyen aktívan telik, de persze sokkal szebb eredmények mellett.
Mégegyszer BUÉK Mindenkinek!

GO BENGALS 2011ben is!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
kezdődjön hát az éves 4-3 vs 3-4 vita, bengals.com
One of the options with the Bengals' first pick could be a defensive end that might be able to play a 3-4. With the depth at linebacker there have been some musings about going to a base 3-4. They could line up at backer with Michael Johnson and Keith Rivers on the outside and Rey Maualuga and Roddrick Muckelroy on the inside with the 6-6, 285-pound Carlos Dunlap more than big enough to play left end.gabtsi
Én nem hiszem hogy nekivágnék, akkor Dunlap lenne az egyik end, egy draftolt arc a másik, MJohnson, Rivers, Mau, Muckelroy a linebackerek, de ki menne a fal közepébe? 4-3-ban elvoltunk, de egyenlőre nincs olyan domináns DT-nk aki el tudná vinni a NT szerepet (vagy igen?). Meg Mjohnson linebackerré képzését sem tudjuk mennyire jönne be, Muckelroy sem nagyon kapott lehetőséget eddig és így lehet túl mély víz lenne egyből. Szerintem tényleg sok tehetségünk van, de inkább a 4-3 sémára mint a 3-4-re.

Chad meg nekem annyi hogy nem zavarna annyira ha nem tartanánk meg, de akkor viszont kéne keríteni valakit aki lehet elsőszámú elkapó. Azért a Simpson HoF-mel még várnék legalább egy hetet, meg azzal is hogy az ő vállára tegyem az 1. elkapó szerepét. Szóval Caldwell mint 2. WR ígéretes, Simpson meg az az 1. WR típus, de jövőre még kell egy veterán melléjük, és egyszerűbb Chadet megtartani és bízni benne hogy összeszedi magát az új körülmények mellett mint hozni valakit. Ha Hue Jackson jönne OC-nak meg még jobb lenne Chadnek mert nagy mentora volt.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Ez esetben Simpson lenne a no. 1., és Caldwell a no. 2.

Merész lenne? Inkább bátor. De idén a két nagyon rutinos és nagyon tapasztalt elkapóval se ment semmire a csapat. Sőt.

Lehet, hogy első évben a két fiatallal sem menne, de bennük legalább van fejlődési lehetőség.

Meg aztán a futójáték is csak jobb lehet az ideinél.

Bár ezeket mintha leírtam már volna.Mikey
van igazság abban amit mondasz, de nem értem egyszerűen, hogy két klasszis elkapóval, hogy sikerült ilyen szar szezont produkálni. :/ 😕 Valaki csak felelős? OC? Repülnie kell.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ez esetben Simpson lenne a no. 1., és Caldwell a no. 2.

Merész lenne? Inkább bátor. De idén a két nagyon rutinos és nagyon tapasztalt elkapóval se ment semmire a csapat. Sőt.

Lehet, hogy első évben a két fiatallal sem menne, de bennük legalább van fejlődési lehetőség.

Meg aztán a futójáték is csak jobb lehet az ideinél.

Bár ezeket mintha leírtam már volna.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Azért legalább Chadnek maradnia kéne, ha már T.O. úgy fest nem marad..azért csak merész lenne úgy neki vágni az évnek, hogy Caldwell No1. WR.. nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Itt a lényeg. A 3-4-re átállásra elmenne legalább 1 év, mire mindenki megtanulja a szerepét.
Persze lehet, hogy ha akkora potenciált látnak Zimmerék benne, akkor megérné egy évet rászánni.

Főleg akkor, ha esetleg Chad sem marad, mert akkor Simpsontól és Caldwelltől kezdőként nem lehetne komoly eredményt várni. Mert ugye elsőéves kezdőktől nem nagyon illik.

Igazából lehetne felsorolni sok érvet mellette és ellene is. Egy biztos, engem meg lehetne győzni mindkettő helyességéről.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
kezdődjön hát az éves 4-3 vs 3-4 vita, bengals.com
One of the options with the Bengals' first pick could be a defensive end that might be able to play a 3-4. With the depth at linebacker there have been some musings about going to a base 3-4. They could line up at backer with Michael Johnson and Keith Rivers on the outside and Rey Maualuga and Roddrick Muckelroy on the inside with the 6-6, 285-pound Carlos Dunlap more than big enough to play left end.gabtsi
Az anyag éppenséggel meglenne hozzá, de sok értelmét nem látom. Egyből hatékonyan átállni szinte lehetetlen. 4-3ban is van hova fejlődni. Pl a tavalyi szintre.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kezdődjön hát az éves 4-3 vs 3-4 vita, bengals.com
One of the options with the Bengals' first pick could be a defensive end that might be able to play a 3-4. With the depth at linebacker there have been some musings about going to a base 3-4. They could line up at backer with Michael Johnson and Keith Rivers on the outside and Rey Maualuga and Roddrick Muckelroy on the inside with the 6-6, 285-pound Carlos Dunlap more than big enough to play left end.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szóval nem mondtam, hogy egyértelmű lenne a helye, de semmivel nem volt rosszabb mint a nagynevű társai. és igazi vezér.

nekem csak az volt fura, hogy toronymagasan nyerte a fan vote-ot, az edzők, játékosok meg máshogy látták.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Az egész probowl pont emiatt szar,mert,hogy "számít a név is",ekkora faszságot.Csak a játéknak kéne számítania,nem a névnek,ezért is zárkózom el ettől az egésztől egy jó ideje,mert elvesztette az igazi lényegét.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
legalább olyan teljesítményt nyújtott mint bármelyik. 2 sack az AFC Northban illetve a liga legerősebb schedule-je mellett, ( legutóbbi 28 meccsen hármat) és futásnál is elképesztő, emlékszem volt olyan stat a szezon kozben, hogy Benson 5 yard feletti átlaggal fut mögötte. 3 alatt bármerre máshova.

nem elsőkörös mint a többiek, így nem is ismeri senki. pedig kiemelkedő LT. de ami meglepő h a fanok beszavazták, a kollégák leszarták.gabtsi
Whitworth témához egy kis adalék

Joe Thomas: 2 pen, 15 yards; 4 sacks, 19 yards
D'Brickashaw Ferguson: 5 pen, 35 yards; 2 sacks, 14 yards
Andrew Whitworth: 7 pen, 50 yards; 2.5 sacks, 23 yards
Jake Long: 8 pen, 60 yards; 5 sacks, 26 yards
Charlie Johnson: 0 pen, 0 yards; 4.5 sacks, 29.5 yards

Sztem Whitworth helye azért nem annyira egyértelmű a PB teamben. Ott számít a név is. DBrick meg Joe egyértelműen jók voltak egy-két meccs kivételével. A többiek nem. De mondjuk Long szar vállal nyomta/ja szóval ez is így más tészta.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ez bizony jó kérdés.

Leginkább azért, mert egy róla szóló nyilatkozatot nem lehetett olvasni szeptember óta.