NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
végül ps: manginius elkerült a csoportból :/ egyet remélek, nem Gruden jön. pedig de 😕gabtsi
Nem értem miért jó ez nekik. De Holmgren hátha tudja.


OFF
Elkezdtem lejegyezni a gondolataimat, nagyon az elején járok, de a teljes szöveg nem fér ki a monitoromra.
Más módszert kell választanom. 😊
ON
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
h tanult szerkesztőnket idézzem: Championship 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
jövő évi ellenfelek, otthon: PIT,BAL,CLE, ARI, HOU, IND, SF, BUF; idegenben: PIT, BAL, CLE, JAX, TEN, STL, SEA, DEN.

nem tűnik megoldhatatlannak. gabtsi
Hát ez messze nem, sőt.. Alig várom a következő szezont 😀


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sorry, tudom h nem twitter:
Niners target remains Stanford HC Jim Harbaugh. But team also is preparing to speak with Bengals head coach Marvin Lewis.

😕

szerk: #Bengals sign 5 to offseason roster: FB J. Develin, T A. Gardner, S C. Harris, G O. Hudson, DE J. Ruffin.

3. alkalommal választunk majd a 4. helyen: Pat Warrick (minden idők egyik legnagyobb bustja), illetve Justin Smith (a leguniverzálisabb DE a ligában) volt a korábbi két választás.

jövő évi ellenfelek, otthon: PIT,BAL,CLE, ARI, HOU, IND, SF, BUF; idegenben: PIT, BAL, CLE, JAX, TEN, STL, SEA, DEN.

nem tűnik megoldhatatlannak.

végül ps: manginius elkerült a csoportból :/ egyet remélek, nem Gruden jön. pedig de 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Szeretem Lewist, bár elég sokszor vertem volna agyon ha tehetem mikor fapofával nézte végig ahogy szarrá vernek minket, és tisztelem is, de itt szerintem lejárt az ideje.85
UPDATE: It's Black Monday in the NFL, and one of the coaches who could be getting the axe is Cincinnati Bengals frontman Marvin Lewis. Why do we mention this? Because according to Michael Lombardi of NFL.com, Lewis is "on the short list of candidates" to be the next coach of the Pittsburgh Panthers.JJ Tiller
Michael Lombardi is mit szedhet Te istenem, egyrészt LEJÁRT a szerződése, így semmilyen szinten nem fogják lebaltázni, a Pitt-es hír pedig csak két hónapos. de jó h felébredt ő is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pont a motivátor mivoltjába lehetetlen belekötni szerintem.

ha azt mondjátok nem jól meccsel azt mondom igazatok van, de a két legszarabb szezonjában is erős finish volt, tuidja tartani a tüzet a fiúkban, tegnap is odaálltak két yardon mintha az életük múlt volna rajta.

feltétlenül hisz a munkában, és pont azért amiért nemes jellem (szóljatok ha elég a pátoszból 😊 ) kikezdhetetlen a csapat számára is, Chad is kvázi apjaként néz rá.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 866 — no es importante
Szeretem Lewist, bár elég sokszor vertem volna agyon ha tehetem mikor fapofával nézte végig ahogy szarrá vernek minket, és tisztelem is, de itt szerintem lejárt az ideje.85
UPDATE: It's Black Monday in the NFL, and one of the coaches who could be getting the axe is Cincinnati Bengals frontman Marvin Lewis. Why do we mention this? Because according to Michael Lombardi of NFL.com, Lewis is "on the short list of candidates" to be the next coach of the Pittsburgh Panthers.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Én azért billegtem, mert úgy tűnt nem tudja motiválni már ezt a társaságot. Itt vannak most is a legnagyobb kételyeim. Az okokkal kapcsolatos sejtéseim között pont az szerepel első helyen, hogy számtalan dolgot nem tudott elérni ennyi év alatt sem, ami azért rombolja a tekintélyét, akkor is, ha a játékosok is ismerik a Brown családot.nasheem
Ugyanez szerintem is. Azért nem 2-3 év után lesz elküldve, megkapta a sanszot, az alapokat szépen feltette, kell valaki eggyel magasabb szintre emeli a csapatot. Kell valami megújulás, ennyi idő után már nehéz motiválnia (bár elvileg ez az erőssége) és a játékosoknak nehéz mindig úgy nekimenni egy évnek hogy ugyanazt hallgatják - néhány év után hiteltelenné válik a fight back szlogen is.

Szeretem Lewist, bár elég sokszor vertem volna agyon ha tehetem mikor fapofával nézte végig ahogy szarrá vernek minket, és tisztelem is, de itt szerintem lejárt az ideje.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Komoly respektje van az USAban. Év edzője címet "senkik" elég ritkán nyernek. A hozzáértésével és a hozzáállásával tuti nincs gond.
Én azért billegtem, mert úgy tűnt nem tudja motiválni már ezt a társaságot. Itt vannak most is a legnagyobb kételyeim. Az okokkal kapcsolatos sejtéseim között pont az szerepel első helyen, hogy számtalan dolgot nem tudott elérni ennyi év alatt sem, ami azért rombolja a tekintélyét, akkor is, ha a játékosok is ismerik a Brown családot.

Ha viszont sikerül elérnie a hatáskörének jelentős bővülését és javítani a franchise általános körülményein, akkor a tekintély is helyreáll, azaz a játékosok is tudják majd honnan fúj a passzát szél.

Hozzánk tuti nem jön Cowher, Gruden vagy Billick, azaz olyan HC, aki csak teljes hatalommal vállalná a feladatot, így maradnának azok, akik talán hoznak valami új lendületet, de generális változást nem. Hosszabb távon náluk jobb egy megerősödött ML.
Amúgy ha megnézzük honnan hozta fel a klubot Lewis,akkor az ő közel 0.5-ös mutatója zseniális az elődökéhez képest. Sőt ha nem csak a sötét 90es éveket nézzük a maga 0.3 alatti mutatójával, hanem all time, akkor is lényegesen jobb az átlagnál az ML éra. Az más kérdés, hogy a szurker mindig többre vágyik.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
így van, és azért is nagy ember a szememben, mert ezt nem csak a PO szezon után mondja, hanem most is, amikor sok edző inkább visszavenne az igényeiből, csak hogy maradhasson. ő nem, kitart az elvei mellett.

nemtom olvasgatjátok e más csapatok blogjait, de ahol szar D-van mindenhol előkerül a neve, mint DC legalább.

pl a Niners Nation szavazásán, a többség csak úgy támogatta Billick kinevezését ha viszi Marvint is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Az azért nem lenne kis dolog, ha Marvin el tudná érni, hogy ő dönthessen bizonyos személyi kérdésekben is.
Ergo félig-meddig GM is lenne. (Brown meg mit is mondott? Hogy külsős GM nincs tervben?)

Én szurkolok neki. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Adam Schefter
Those waiting to see what happens with Bengals and their HC will have to wait. It's supposed to take a few days before any decisons made.

talán ez jó hír!gabtsi
Mikorra kell vagy mikorra várható alapvetőleg a döntés??85
nincs ilyen, korábban arról volt szó, hogy hétfőn-kedden leülnek átbeszélni a kérdést.

jelenleg úgy tűnik, hogy nem az indoor facility a kérdés (kénytelen ugyanis MB építeni egyet; érdekes h még az UC-nek is van), hanem a kvázi tejhatalom amit szeretne Lewis.

döntési jogkört (és embereket) a személyi kérdésekhez, mind a játékosok mind a segédedzők kiválasztásában.

a helyzet azért pikáns, mert mindenki azt gondolja sztem, hogy Marvin jót akar, előrefelé mozdítaná a franchiset ha ezek a kérései megvalósulnának. ha ezt nem hajlandó neki megadni Brown, akkor kvázi maga nyilatkozik arról, hogy neki a jelenlegi állapot megfelel, azt a pár tízmillió dollárt éves szinten ki tudja venni, részéről köszöni szépen, és jön egy új HC, akivel az alapvető gondjaink nem oldódnának meg.

az hogy a Marvin marad/megy döntés elodázásra került, nekem az jön le, hogy hosszabb beszélgetés lesz, ami nem az elválás jele (nekem legalábbis). de egy két héten belül ennek el kell dőlni mert ha nem marad, új edzőt kell keresni, és az ő koncepciója mentén nekiindulni az offseasonek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Határozott "nem"-ekre számítottam. 😊 De akkor majd megpróbálom elhitetni újra, hogy tudok okosakat írni. 😊

Más.
With the season over, we can focus on the future of the team starting with head coach Marvin Lewis. On Sunday morning, ESPN's Adam Schefter reported that Marvin Lewis' refusal to signing a long-term extension before the season steams specifically on the demand that the team upgrade their training facilities, as well as the team's scouting department. And Lewis' demands, as Schefter writes, hasn't changed.CincyJungle
Mikey
Ez szimpatikus nagyon Marvinban.. Tavaly is mondták hogy mi voltunk a legészakibbak fedett edzőpálya nélkül, a scoutokat meg nyilvánvalóan upgradelni kéne, még akkor is ha úgysem játszatjuk évekig a középkorai körökben draftolt játékosainkat. Kicsit talán profibbá válna a franchise, nem lenne ilyen családi vállalkozás érzete

Más: Chad azt hiszem így a vége felé ráébredt hogy ami évek óta biztos az most egyáltalán nem, nagyon megijedhetett hogy lehet senki sem akarja majd a szezon után, twitteren minden nap felhozza hogy mi lesz ha nem lesz Bengals jövőre, ma pl:

"You know when all the #WhatIf start going through your head,what if it's a lockout,what if my surgery goes wrong,what if I'm not a Bengal 😕 "


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
48 órán belülre mondta Marvin.

+ Hobson blog:

Asked after the game if he would like to come back to Cincinnati, Lewis said "yes."

"We sit down, we talk and we all agree," he said of what it would take for him to come back.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Adam Schefter
Those waiting to see what happens with Bengals and their HC will have to wait. It's supposed to take a few days before any decisons made.

talán ez jó hír!gabtsi
Mikorra kell vagy mikorra várható alapvetőleg a döntés??


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Marvin nyilatkozata bengals.comon nagyon megható volt, de remélem ballagási beszéd volt már. Szeretem alapvetőleg, nem tartom rossz edzőnek, de új embernek is kell esélyt adni. Bratkowski kérdés nélkül menjen az az egy biztos de ezt már mindegyikőtök leírta.

Az biztos hogy Palmer sokkal nyugodtabbnak tűnt a fiatalokkal és a fiatalok rookie mistakeket leszámítva nagyon jól is játszottak (rohadtul örülök hogy visszatértek a hosszú játékok), és TO igenis nagyon sokat droppolt. Nem ragaszkodom Chadhez, de valaki kell még a Simpson Caldwell Shipley Gresham négyes mellé, nem feltétlen egy sztár aki fix 1. WR lenne, csak valaki aki sérülés esetén vagy ha egyszerűen csak kiderül hogy nem megy jól annyi valamelyiknek akkor biztonsággal bevethető. (Briscoe TD-jét láttátok???) Megintcsak örülök hogy nem vagyok vezető mert nem tudnám eldönteni mit csináljak 😀

Egy utolsó tény pedig amit nem emeltek ki eléggé az offensünkkel kapcsolatban mindenki mondta hogy elpártoltunk a futástól: Benson carreer high attemptet kapott, összességében több futásunk volt mint tavaly (csak szarabb átlaggal), csak olyan szarul hívta őket Bob hogy mégis teljesen kiszámítható volt és olyan érzése volt az embernek mintha egész nap Palmer hajigált volna. Ebben volt Bratkowski kurva jó.

Szerintem mindenki érdekelne a "cikk" Mikey, te vagy a "legszakértőbb" fórumozó köztünk azt hiszem.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
A gond ott kezdődik, hogy ha közülük kiesik vki.nasheem
Akkor szerintem az idei év tapasztalatai alapján draftoljunk az első négy körben csak CB-t. 😛Mikey
Akár 😊

Arra lehetetlen rostert építeni, hogy egy egység több mint fele tartósan kiesik, de arra azért muszáj készülni, hogy posztonként 1-1 játékos gyakran sérült lesz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Adam Schefter
Those waiting to see what happens with Bengals and their HC will have to wait. It's supposed to take a few days before any decisons made.

talán ez jó hír!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A gond ott kezdődik, hogy ha közülük kiesik vki.nasheem
Akkor szerintem az idei év tapasztalatai alapján draftoljunk az első négy körben csak CB-t. 😛
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én csak azon aggódom, hogy ha lesz új OC, akkor az ő rendszerét hány év lesz megtanulni Jerome-nak, ha a jó Brat összetett rendszerét 3 év alatt sikerült ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Opp Simpson rec - yds - td Caldwell rec - yds - td

Cle 2 - 30 - 0 4 - 89 - 0
SD 6 - 124 - 2 4 - 87 - 0
Bal 12 - 123 - 1 7 - 94 - 0

Tot 20 - 277 - 3 (13.9 avg) 15 - 270 - 0 (18.0 avg)
Nem szeretem, amikor azzal érvelnek, hogy rutintalanok. A legnagyobbak sem voltak rutinosak pályájuk elején, csak bízni kellett bennük. Ha nem kapnak lehetőséget, nem is lesznek sose rutinosak.
Azt pedig nem értem, hogy miért ne lenne elég a Simpson, Caldwell, Shipley, Gresham (és Coffman) négyes (vagy ötös) egy run first csapatnak.
Mikor az utolsó három meccsen elég volt két top védelem és egy erős közepes védelem ellen.
Palmer a három meccsen: 62/89, 69.7 pct, 783 yds, 5 td, 2 int, 106.2 rating
Nem is értem, miért kérdés ez bárkinek.
Palmer felszabadult volt, bízott a fiatalokban, és élvezte a játékot. A két celebbel meg olyan görcsös volt, úgy szenvedett, hogy csak na.

Ja kérem, hogy azt kéne nézni, hogy a rutintalanságuk miatt hibázgatnak, ahogy tegnap is Simpson? Hát aztán.
Esetleg elmegy 1-2 W ezen? Hát aztán.
Valamit valamiért.Mikey
A gond ott kezdődik, hogy ha közülük kiesik vki. Shipley helyett közel-távol senki, Coffman azért még erősen kérdőjeles, Kelly meg jövőre beköltözik egy nyugdíjas otthonba. Ha lenne Briscoe, akkor a szélekre legalább lenne egy minőségi csere, de így marad Cosby.
Chad (vagy Green) nekem mindenképp hiányzik, akkor is ha run-first lesz az offense. Persze egyenlőre az is kérdés, hogy az lesz-e.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Opp Simpson rec - yds - td Caldwell rec - yds - td

Cle 2 - 30 - 0 4 - 89 - 0
SD 6 - 124 - 2 4 - 87 - 0
Bal 12 - 123 - 1 7 - 94 - 0

Tot 20 - 277 - 3 (13.9 avg) 15 - 270 - 0 (18.0 avg)
Nem szeretem, amikor azzal érvelnek, hogy rutintalanok. A legnagyobbak sem voltak rutinosak pályájuk elején, csak bízni kellett bennük. Ha nem kapnak lehetőséget, nem is lesznek sose rutinosak.
Azt pedig nem értem, hogy miért ne lenne elég a Simpson, Caldwell, Shipley, Gresham (és Coffman) négyes (vagy ötös) egy run first csapatnak.
Mikor az utolsó három meccsen elég volt két top védelem és egy erős közepes védelem ellen.
Palmer a három meccsen: 62/89, 69.7 pct, 783 yds, 5 td, 2 int, 106.2 rating
Nem is értem, miért kérdés ez bárkinek.
Palmer felszabadult volt, bízott a fiatalokban, és élvezte a játékot. A két celebbel meg olyan görcsös volt, úgy szenvedett, hogy csak na.

Ja kérem, hogy azt kéne nézni, hogy a rutintalanságuk miatt hibázgatnak, ahogy tegnap is Simpson? Hát aztán.
Esetleg elmegy 1-2 W ezen? Hát aztán.
Valamit valamiért.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
nyert a San Diego, így eldőlt h a 4. választási jog a mienk.gabtsi
Rossz hír. Ők vihetik Green-t vagy akár Fairley-t is. Pont nekik nem kellene előttünk húzni 😕
Reméljük QBvel próbálkoznak.
Tényleg Blackmon jön a draftra idén?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
miénk a legerősebb sorsolás a ligában, így bárki előzne minket hasonló mérleggel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
bengalFlasH 74
nyert a San Diego, így eldőlt h a 4. választási jog a mienk.gabtsi
beelőzött a bills? :/