Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nyert a San Diego, így eldőlt h a 4. választási jog a mienk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Szerintem Owens is dropolt sokat.
Meg én elég sokszor éreztem úgy, hogy nem teszi oda magát teljesen. (Ez mondjuk elég szubjektív, beismerem.)
A róla elért 10 INT viszont önmagáért beszél. Nyilván nem mind az ő hibája, meg double-team, meg et cetera, de bizonyára adott része igen.

Benson és Scott tavaly elég volt a run first offense-hez, de akkor a fal is sokkal jobb volt runblockban. Bensonban én nem hiszek az idei 3,5-ös átlaga után, de Scott jó. Mellé kéne egy mondjuk Ingram-féle rb a draftról.

De mondjuk az egészet azzal kéne kezdeni, hogy fire Bratkowski.

(...)
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
A két fiatal csak és kizárólag egy nagyon run-first csapatban megy el 1 ill 2. számú elkapónak. Ez azért ma is látszott. Shipley slotba tökéletes, Gresham is jó. Ha össze tudunk rakni egy gyilkos OLt, akkor minőségre elég a garnitúra, de a mélysége nulla. Chd-del együtt nekem már vastagon megfelel, de csak vele együtt. Ha vele nem hosszabbítunk, akkor jöjjön Green.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Zimmer maradása amúgy nem is kérdés tudtommal. Sőt, inkább az a kérdés, hogy marad DC, vagy előlép HC-nek.

Most ismételni fogom magam, de én azt mondom, nem kell ide se Owens, se Chad. Jók lesznek a fiatalok, bízni kell bennük.
Kell egy erőfutó, és ki kell alakítani egy run first offense-t az új OC-val.
Jövőre tanulunk, aztán 2 év múlva oktatunk.


Egyébként azon gondolkozom, hogy a kövi napokban írok egy szezonösszefoglalót, meg minden gondolatomat leírom egybe, mit hogy kéne, és egyebek.

Lenne rá igény, vagy inkább ne okoskodjak? 😊Mikey
Nem azért, de Chad vagy TO olyan sokat droppolt volna? Ocho-val volt mondjuk pár helyzet amikor más route-on voltak Palmerrel, de TO abszolút jól szerepelt, elkapkodta azért ami fölé megy. Igazából az lenne a lényeg, hogy Palmer miért nem így dobált TO és 85 felé?
Simpson megint jó volt, Caldwell játéka nem tetszett annyira, hogy 2.számú WR-ként képzeljem el.
Egyébként valóban egy run-first csapatot kellene kialakítani, Scott-Benson páros szerintetek képes lennének erre? Benson work-horsenak megfelel még mindig szerintem, Scottot annyira nem figyeltem, de nemhiszem, hogy 1.számú RB lenne...egy Kansasben lévő futópároshoz hasonlót kellene létrehozni, mint Charles és Thomas Jones...Jones mondjuk lehetne Benson, csak ki töltené be a JC szerepkört? 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Határozott "nem"-ekre számítottam. 😊 De akkor majd megpróbálom elhitetni újra, hogy tudok okosakat írni. 😊

Más.
With the season over, we can focus on the future of the team starting with head coach Marvin Lewis. On Sunday morning, ESPN's Adam Schefter reported that Marvin Lewis' refusal to signing a long-term extension before the season steams specifically on the demand that the team upgrade their training facilities, as well as the team's scouting department. And Lewis' demands, as Schefter writes, hasn't changed.CincyJungle
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jöjjön 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Zimmer maradása amúgy nem is kérdés tudtommal. Sőt, inkább az a kérdés, hogy marad DC, vagy előlép HC-nek.

Most ismételni fogom magam, de én azt mondom, nem kell ide se Owens, se Chad. Jók lesznek a fiatalok, bízni kell bennük.
Kell egy erőfutó, és ki kell alakítani egy run first offense-t az új OC-val.
Jövőre tanulunk, aztán 2 év múlva oktatunk.


Egyébként azon gondolkozom, hogy a kövi napokban írok egy szezonösszefoglalót, meg minden gondolatomat leírom egybe, mit hogy kéne, és egyebek.

Lenne rá igény, vagy inkább ne okoskodjak? 😊Mikey
Zimmer maradása mellett ez sem kérdés! Írjad, írjad 😊
(előre is köszi)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Zimmer maradása amúgy nem is kérdés tudtommal. Sőt, inkább az a kérdés, hogy marad DC, vagy előlép HC-nek.

Most ismételni fogom magam, de én azt mondom, nem kell ide se Owens, se Chad. Jók lesznek a fiatalok, bízni kell bennük.
Kell egy erőfutó, és ki kell alakítani egy run first offense-t az új OC-val.
Jövőre tanulunk, aztán 2 év múlva oktatunk.


Egyébként azon gondolkozom, hogy a kövi napokban írok egy szezonösszefoglalót, meg minden gondolatomat leírom egybe, mit hogy kéne, és egyebek.

Lenne rá igény, vagy inkább ne okoskodjak? 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
csak tartsuk meg Marvint!gabtsi
Zimmert inkább 😊 .MarioAna
Na ez az ami nem kérdés!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
csak tartsuk meg Marvint!gabtsi
Zimmert inkább 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
csak tartsuk meg Marvint!gabtsi
Ma rohadt sokat olvastam erről. Én is mellette tenném le a voksom.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
csak tartsuk meg Marvint!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
palmernek majdnem meg lett a 4000 yardja kár érte
simpson-caldwell-dunlap-atkins-MJ mind mind nagyon nagyon jók lesznek hoszzú távra
ghee-re lennék még kiváncsi nagyon nagyon... offseason-ben őstehetségnek tűnt

és elkezdődhet a számlálás😕 agusztusban találkozunk 😕


több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Kár, hogy vége. Rájátszás, draft...özön minden lesz még az új szezonig. :/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Jó volt ez az utolsó 3 meccs.

Rögzítsük.

Simpson 3 GS, 20 catches, 277 yds, 3 TD
Coffman 1 GS, 3 catches, 30 yards

Én írtam le, de valahogy olyan hihetetlen.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
I love this TEAM!

Nagy meccs volt, jó eredménnyel a végén.

Most nézem, hogy majdnem 2szer annyi yardot csináltunk mint a madarak 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Éppen beírtam a meccstopikba. Nah nem baj.

Nem lenne gyenge szezonzárás, ha még Coffmannek is lenne/lennének elkapása/elkapásai. 😊Mikey
Ne légy kishitű. Simpsonak TDt jósoltál, tedd ezt Coffmann esetében is! 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Éppen beírtam a meccstopikba. Nah nem baj.

Nem lenne gyenge szezonzárás, ha még Coffmannek is lenne/lennének elkapása/elkapásai. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ez is a nagyságát bizonyítja.

szerk: most úgy tűnik mégis játszik

szerk2: így van: #bengals inactives LeFevour (3rd QB), WR Hodge, C Stephens, OT Chambers, TE Gresham, WR Ochocinco, TE Mills, DE Adeyanju

azaz: Coffman time!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Gondolom mindketten összedrótozhatóak lennének, ha nagyon kellene.
Gresham így viszont bukja a legtöbb rookie catch kategóriát. Annyi baj legyen.
JoJo már múlt héten meglepett, hogy pályán volt. Lejáró szerződéssel, tét nélküli meccsen, ritkán játszanak félegészséges játékosok.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
úgy tűnik gresham és jjo nem játszik.

coffman time!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
@ochocinco
Truth: if I could play for any NFL team can you figure out who, I'll honestly answer at 9 b4 I go to bed *no offense to anyone*

@ochocinco
How can i not say the Bengals,it's all I know and was the only team that took a chance on me,picture me without stripes=zebra with none

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Győzelmet érzek. Ezzel szépen csúszhatunk a draft listán, akár a 8-9. helyig.
Optimális esetben a 3. helyen húzunk, ami a pick value szerint (elméletileg csak persze) elcserélhető lenne egy 6. és egy 38. (második kör 6. pick) pickre, de még egy negyedik pick is cserélhető a 1-2. kör 9. pickjére. Ez nagyjából annyit tesz, hogy egy győzelemmel ma bukunk egy második kör elejei picket, azaz egy potenciális kezdőt. Akarjunk Ravenst verni? Azt hiszem én csak a Steelers verést üdvözölném 100%-os lelkesedéssel hasonló esetben.

Az mindenesetre biztos, hogy tök mind1 mi az esti eredmény, lesz ok örömre és lesz ok bánatra is. A pohár félig tele lesz és félig üres. Kinek-kinek ízlése szerint 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
no hát akkor ma évbúcsúztató: Baltimore Ravens.

őket is nagyon unom már, pedig pikáns meccs lenne, ha nem szerepeltünk volna ilyen szarul. de sajnos igen.

Palmer 9-3 kezdőként a Ravens ellen, ismerjük őket, nem is megy rosszul, és ugye zsinórban nyertünk most 3-at. Az ifjú WR corpnak és a Fisher Price Package-nek jó teszt lesz, reméljük egy jó teljesítménnyel sikerül búcsúztatni a szezont, ha nyerni nem is sikerül.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Hol kell aláírni? Fene tudja JT mennyire áll közel a döntéshozókhoz, de biztos jobbak a megérzései mint a legtöbb szakírónak csúfolt firkászéi.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."