Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Természetes, hogy rosszabb százalékkal kapják el a labdát Owensék, mint Shipleyék. De az 50% az kevés, ne szépítsük.

Rövid passzok kellenének, nem vitás. Kis túlzással game manager QB-ként kellene kezelni Palmert, de ez azt hiszem, írva volt ma már itt.
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért ez nem ennyire fekete meg fehér. mert ők mélyebb route-ot futnak, ahol sosem lesznek olyan hatékonyak mint azok akik az egyszerűbb 5-10yardos v screen passzokat kapják. igazából az a baj h deep threat még mindig nincs (rip 15), mert TO így felnőttkorára már nem az. szóval továbbra sem tudjuk nyújtani a pályát hogy egyszerűbb legyen középen.

én laikusként megfordítanám a mostani játékot, elkezdeném erőlteni a rövid passzokat, stabil 5-6 (esetleg 10yard), plusz futójáték elvonná a figyelmet és nyilna a hely a jediknek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Mi kell még hogy többet álljunk fel 3as WR csomagokkal?nasheem
Új OC.

Megdöbbentő, hogy a két celeb alig több, mint 50%-át kapja el a feléjük tartó passzoknak. 34/67.
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
A célpontok eddig:
Ochocinco: 20 of 34 (59%)..11.9 yds
Owens: 14 of 33 (42%).......10.9 yds
Gresham: 13 of 21 (62%).....7.6 yds
Shipley: 13 of 16 (81%).......12.4 yds
Benson: 3 of 6 (50%).........6.7 yds
Scott: 3 of 5 (60%)...........5.0 yds
Leonard: 1 of 2 (50%).......6.0 yds
Caldwell: 1 of 2 (50%)......8.0 yds
Kelly: 1 of 1 (100%)........9.0 yds
Coates: 0-1 (0%).......0.0 yds
Total: 69 of 122 (56.6%)....

Van egy elég beszédes sor. Mi kell még hogy többet álljunk fel 3as WR csomagokkal?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
erről van szó:
http://news.cincinnati.com/article/20100926/COL03/309260068/Daugherty-No-more-excuses-Bengalsgabtsi
Meglepően kemény, szókimondó cikk. szerencsére. Remélem a klubnál sem akarnak mindent elmosni a győzelemmel. Ideje lenne lépni. Most még nem késő.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
85 Cincinnati Bengals 363
A lekésett field goal tényleg nevetséges volt, ilyet is csak mi tudunk..
Palmert viszont védeném, mert a NE ellen amikor annyi volt az utasítás hogy állj oda és menjünk át a pályán amilyen gyorsan tudunk, működött (vajon miért nem próbáljuk többször?). És persze lehet mondani hogy már úgyis mindegy volt meg ilyenek, de tavaly élesben is megcsinálta ugyanezt, pedig azért a steelers és a Ravens D is elég jó. Kíváncsi vagyok mit szólnának mondjuk NE-ben vagy Indianapolisban, ha olyan playcalling lenne mint nálunk.
Palmer 2007-ben carreer high yardot dobott, és a D hiánya miatt voltunk szarok (pedig ugye futójáték sem nagyon volt), majd 2008-ban megsérült, és azóta pedig ezt az új offenset próbálgatjuk vele, elég kevés sikerrel. De amikor no huddleben vagy 2 minute driveokban megint 100%ig megkapja a karmesteri pálcát, majdnem úgy játszik mint régen.

És attól független, hogy Bratkowski hibája-e vagy nem, szerintem tudni kell változtatni, uh ha nem változnak a dolgok akkor itt a búcsú ideje. És viheti magával a QB coachot is.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
De a jó futójátékhoz egy jó FB elengedhetetlen lenne nem? Oda nem kéne valakit draftolni? Vagy nincs is mostanság kiemelkedő tehetségű FB az egyetemi bajnokságban?Amadeus91
Hát nem ártana egy jó FB, az biztos. Hogy Vakapuna IR, az pech, de a practice squadban ott is lenne a rookie Joe Tronzo, aki a preseason alapján az itteniek egyöntetű véleménye szerint simán lehetne a csapat teljes értékű fullbackje, de hát Lewisék ezt természetesen másként gondolják...
több mint 14 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Ki most a Fullbackünk? Láttam, hogy Vakapuna sérült.Amadeus91
Mikor ki. Kelly, Gresham, Coats, Skuta, goal line szituknál Peko. Néha ez, néha az.

Egyébként ez is érthetetlen dolog számomra. De hát offense, miért értenék én bármit is ebben a témakörben. 😊Mikey
De a jó futójátékhoz egy jó FB elengedhetetlen lenne nem? Oda nem kéne valakit draftolni? Vagy nincs is mostanság kiemelkedő tehetségű FB az egyetemi bajnokságban?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ki most a Fullbackünk? Láttam, hogy Vakapuna sérült.Amadeus91
Mikor ki. Kelly, Gresham, Coats, Skuta, goal line szituknál Peko. Néha ez, néha az.

Egyébként ez is érthetetlen dolog számomra. De hát offense, miért értenék én bármit is ebben a témakörben. 😊
több mint 14 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Ki most a Fullbackünk? Láttam, hogy Vakapuna sérült.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az vicces volt nagyon. kár h nem tudtam nevetni.

a 6'9-es Roland sprintelt, majd miután cook elbaszta, a teljes O False Startolt rajta kívül. ilyet is csak mi tudunk 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ja értelek. Minden bizonnyal így lenne.

A cikkből:

"The first-half clock expired for the Bengals at the Carolina 5, which should never happen to any offense, let alone one this experienced and accomplished. Marvin Lewis called the goof “a good learning situation for the quarterback.’’ In his eighth year?"

Komolyan, itt hangosan felröhögtem. Persze kínomban. Mondjuk ez a szitu annyira jól jellemzi az offense-ünket, hogy csak na.
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az utolsó napon amikor a Bengals keretének tagja.gabtsi
Utolsó napon meg mondjon amit akar, kit érdekel. Az nem tűnne másnak, mint szánalmas magyarázkodásnak. 😊Mikey
úgy értettem, hogy ha egyszer kinyitja a száját (főként Palmer ellen), az lesz az utolsó napja a csapatnál.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
erről van szó:
http://news.cincinnati.com/article/20100926/COL03/309260068/Daugherty-No-more-excuses-Bengals

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
az utolsó napon amikor a Bengals keretének tagja.gabtsi
Utolsó napon meg mondjon amit akar, kit érdekel. Az nem tűnne másnak, mint szánalmas magyarázkodásnak. 😊
több mint 14 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Idő kérdése, hogy TO mikor kezdi ki...Amadeus91
Nem fogja. Első évében sehol sem kezdte ki az irányítóját. Még tavaly Edwardsot és Fitrpatricket sem, ha jól rémlik, pedig ők sem voltak jobbak, mint a jelenlegi Palmer.
Meg szvsz annyira jól elvan Chaddel, hogy pont leszarja, hogy mi van a csapattal. 😊Mikey
ja, jól elbulizgat, évi 2 milláért. (vagy nem annyit kap?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az utolsó napon amikor a Bengals keretének tagja.

más, AFCN Power Ranking. James Walker akkora LOL, hogy az vmi eszméletlen de hát Steelers szurkoló, mi mást is várnék:
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/18099/afc-north-power-rankings-preview

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Idő kérdése, hogy TO mikor kezdi ki...Amadeus91
Nem fogja. Első évében sehol sem kezdte ki az irányítóját. Még tavaly Edwardsot és Fitrpatricket sem, ha jól rémlik, pedig ők sem voltak jobbak, mint a jelenlegi Palmer.
Meg szvsz annyira jól elvan Chaddel, hogy pont leszarja, hogy mi van a csapattal. 😊
több mint 14 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Idő kérdése, hogy TO mikor kezdi ki...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
The 49ers have fired offensive coordinator Jimmy Raye, according to NFL.com's Jason La Canfora.

a 9ersnek kb annyira volt értékelhető az offense mint a mienk, ők már léptek is. amúgy tegnap átolvastam a ML sajtótájékoztatót, már ő is pedzegette a playcalling témát.

BB 9 éve OC itt, Zimmer családdal is régi jó viszonyt ápol, sajnos túlságosan be van ágyazódva ahhoz, hogy ilyen bátor és szükséges lépést tegyünk mint Friscoban tették.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Még két gondolatot megjegyeznék Palmerrel kapcsolatban.

1) a Panthers ellen az O-line sem védte meg, pedig azért nem egy top D-line a Panthersé
2) a celebjeink sem segítik egy percig sem (Chad tegnap még az olyan labdát is elejtette, amit máskor 10-ből 11-szer elkap, az meg nekem gyanús, hogy mindig csak Palmer dob homályt, szerintem a route-ok megfutásával sincs minden rendben)

Tehát azért nem az van, hogy csak Palmer és Bratkowski a szar, hanem majd' mindenki az, aki a passzjátékért felel.
Még szerencse, hogy van Shipley és Gresham, mert ők legalább ott vannak utolsó opcióként, tisztán.
több mint 14 éve
laoce Cincinnati Bengals 742 — laoce68@freemail.hu
A képességeit nem is vesztette el. Valszinűleg fél....mást nem tudok feltételezni....Az egészben a legelkeserítőbb, hogy tegnap már vezér sem volt aki harcba viszi a sereget...Megvan a fal elé, megvannak a célpontjai, csak Ő hiányzik a pályáról...Miatta, pontosabban a sérülésekor adott passz miatt szerettem bele a fociba....Nagyon nagy játékos ...volt....meg lehetne is...hiszen nem öreg....de úgy látszik nincs az a lélekbúvár aki kiölné belőle azt a sérülést....

Mondhatjuk, hogy kevés más QB-ra cserélnénk el...de 53 as ratinggel csak a potenciálra építhetünk (az első félideji 23-ról nem beszélnék)...az meg kevés.

A legnagyobb baj, hogy valszínüleg az öltözői hangulatra is rányomja a bélyegét, hogy így mennek a dolgok, és előbb utóbb ha megbomlik a rend akkor teljes lehet a széthullás....

Lou Anarumo for president
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
vmi új inger kellene neki, valaki aki kívülről jön, felépíti újra és új alapokra helyezi az egészet. akár új QB coach akár új OC. vagy inkább mind2.

egyszerűen fizikai adottságokat tekintve nem tudsz nála jobb QB-t mondani, karja is erős mint a bivaly, ha fejben összetennék még mindig nagy értékünk lehetne. "csak" 30 éves.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Van benne valami, meg egy normalis pszichomuki sem artana mert nem ugy tunik mint aki feldolgozta.
Remek iranyito, de erosen blokkolja magat.
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A horrorserules utani Palmerrel van csak gond.
Lelkileg (is) nagyon osszetorhette.

De azert meg mindig mondok tiz rosszabb kezdot a ligaban minima.Delonso_
persze nem vitas. láthatóan retteg az ember a nyomástól, csak azt figyeli, hogy kerülje el az ütést. vesszőparipám, de nem ilyenkor kellene 3 lépéses gyors passzokat oldalra. (ami ráadasul ment is). és kellene egy game managerként kezelni és újra felépíteni. de nem, az ordas paraszt hívja a hosszút TO-nak.

ami nem hajlik, az törik!