Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
na a hét híre egyelőre, hogy Big Willie Anderson visszatért, és úgy tűnik marad is, hogy mentorálja Rolandot illetve legfőképpen Smith-t. jó lenne ha megértetné vele, hogy lesz egy alabamai srácból többszörös probowler.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Furcsa nekem, hogy mindenki tudja, mit kéne játszani, csak pont Bratkowskiék nem. 😊
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mike Mayock, NFL Network
Hey Derek. The Cincy offense is a very interesting case study. Last year, they won games with a great defense and a tremndously physical run game. They have a big offensive line and they had a heavy run-pass ratio that took advantage of three different tailbacks. This year, it seems like they almost have too many new toys. Gresham, T.O., Shipley ... and I'm not sure they know who they are as an offense yet. My preference would be to simplify. Run the football, play-action and give Carson an opportunity to take verticle shots off the play-action game. I don't think he's played very well to this point, but I'm certainly not ready to give up on him.gabtsi
Magam se tudtam volna jobban leírni, maximális egyetértésem minden egyes szavával. Kicsit sajnálom, hogy ez így megjelent, mert bizony erről lesz szó az AFC North figyelőben és így olyan lesz, mintha koppintanám, pedig kb pont ugyanezt fogom leírni a Bengalsre vonatkozólag. És amúgy kb ez lesz leírva némi módosítással a Ravensre is. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mike Mayock, NFL Network
Hey Derek. The Cincy offense is a very interesting case study. Last year, they won games with a great defense and a tremndously physical run game. They have a big offensive line and they had a heavy run-pass ratio that took advantage of three different tailbacks. This year, it seems like they almost have too many new toys. Gresham, T.O., Shipley ... and I'm not sure they know who they are as an offense yet. My preference would be to simplify. Run the football, play-action and give Carson an opportunity to take verticle shots off the play-action game. I don't think he's played very well to this point, but I'm certainly not ready to give up on him.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Verszatilis? Nem hallottam még ezt a szót, de gondolom a több poszton bevethetőséget jelentené.
Amadeus91
azaz, Höri találmánya, én csak használom 😊

amúgy az igazság mint mindig falahol félúton lesz, szóval Drew Brees e fal mögött is bivaly lenne, de sajnos nem a bengalsban játszik. Palmer meg jó fal mögött jó, de az nincs, így szar.

szóval mindenki hibás vszleg, de hogy palmer kapcsán merül fel utoljára a változtatás az 100%.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Verszatilis? Nem hallottam még ezt a szót, de gondolom a több poszton bevethetőséget jelentené.
Amúgy szerintem igazad van gabtsi. Reméltem, hogy idén nagyon jó lesz az Off. Főleg TO miatt is. Hát még van idő, a szezon elején vagyunk. Én tartom a véleményem, hogy jó formában lévő QB nélkül nem lehet. ha a liga legjobb fala lenne előtte se menne sokkal jobban szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát itt a lényeg, hogy nem lehet 10 falemberrel nekimenni egy szezonnak, azaz ha valaki csere, akkor nem árt ha verszatilis. stephens C/G, a fat guy T/G, collins T, mathis G

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Az egyébként mennyire bevett szokás, hogy a fal posztok között megpróbálunk átképezni? Big Shirley konvertálása totál bukta volt már a sérülés előtt is, a Dagi beljebb hozása és Mathis centerbe tanítgatása nekem kicsit furcsa. Akkor is, ha nem teljes átképzésről van szó egyiknél sem.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát nyilván nem a bal oldali guardnak kell megváltani a világot, de cook leginkább neki segít be.

se nem jó se nem szar, igazából a fal azon tagja akit észre se nagyon veszel. egy korrekt backup, bár nálunk kezdő.

ha már LSU, akkor viszont Whitworthot mindenképpen ki kell emelni, mert egészen kiválóan teljesít.

amúgy a többiek se kurvagyengék (kivéve Roland), csak szimplán semmi extra, de azt sok hibával.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
cook is borzasztó gyenge volt eddig. az hogy tavaly kurvajó volt baszhatjuk idén 😕

rolandot nem is kommentálom, döbbenetes, hogy az ember kezdő az NFL-ben.gabtsi
Livings is tényleg ennyire rossz?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
cook is borzasztó gyenge volt eddig. az hogy tavaly kurvajó volt baszhatjuk idén 😕

rolandot nem is kommentálom, döbbenetes, hogy az ember kezdő az NFL-ben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
A OL szerintem 2 helyen lyukas. Roland és Livings. Cook igazából csak most hétvégén volt gyenge, na meg a Pats ellen az első félidőben, de akkor mindenki. A 2 lyukkal kapcsolatban a legnagyobb talány, hogy elvileg adott a megoldás. A Dagi és Mathis. Erre mi van? A Dagi inaktív, Mathisból meg semmit se látunk, hallani meg csak annyit, hogy talán jó lesz centernek.

Nem gondolom, hogy századannyira is értek a focihoz, mint a stáb, de nem hiszem el, hogy nem jobb ez a 2 ember, mint a jelenlegi kezdőink. Érthetetlen.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ok, de azért a skill pozíciókat alapvetően határozza meg a fal teljesítménye.

dunlap ügyben, pedig volt az a térdsérülése, ami miatt volt gondolom inaktiv. viszont most odom sérülése kapcsán azt hittem nagyobb szerepet kap, de mégsem. pedig igen, egy 2. körös picktől legalább azt várná az emebr, hogy valami szerephez jut, ha nem is lesz rögtön kezdő mint mau pl.

persze a DE nem egy egyszerű pozíció, meg a depth is korrekt, de ha ez nem változik az elkövetkezendőkben akkor az nem leszjó. és akkor finom voltam.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Dunlap nekem kicsit Smithre emlékeztet. Senki nem tudja, mi van vele. Mert azért egy 2/54-es picktől elvárható lenne, hogy már rookie évében is minimum mutasson valamit, ehelyett eddig kétszer inaktív volt, és egyszer láttam talán két play erejéig a pályán.

Amúgy azt maximálisan adom, hogy az O-line is kritikán aluli az idén... ergo mondhatjuk, hogy ha kivesszük Shipleyt, Greshamet és Scottot az offense-ből, akkor kapunk egy kalap kakit. 😊
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én még mindig a támadófalban látom a hiba okát. (persze nem vitatom palmer felelősségét, de) egyszerűen nagyon gyenge amit ezen a fronton bemutatunk. akár a futásblokkolásban akár passprotban.

beszédes stat pl:
Benson in the first 3 games averages 2.2 yds per carry in the first quarter with 20 attempts for 44 yds with a fumble and one LST. Benson on 2nd down has had 26 carries for 69 yds avg. 2.7 yds.

ez kurvagyenge, akárki akármit mond. de ha megnézitek a statokat akkor egyedül Withorth mögött futunk elfogadhatóan, a többi oldalon botrányosan.

Nem állítom, hogy van összefüggés de a jelenlegi kezdő falból egyedül ő volt akit magasan (2. kör) draftoltunk, a többi az vagy UDFA v elküldték vhonnan. (bobbie-t pl nem akarom lehúzni a vizes lepedőt, mert ő már megszolgálta a kenyerét), és ugye itt van a jó öreg André akiről isten tudja talán, hogy mégis mi a fasz van vele. de ha ő van, akkor is a fal belseje egészen botrányos. amikor a center nem tudja a snapcountot, livings folyamatosan nagyon komoly gondokkal küzd, etc etc. ez így nagyon nem ok. tavaly legalább a futás ment, most már az sem.
bár ehhez azért hozzátartozik, hogy a liga (sztem még mindig) elijébe tartozó ravens védelem ellen, illetve korunk egyik legnagyobb staratégája ellen kellett szembenéznünk eddig. illetve mostoha körülmények között legutóbb.

szóval én még mindig bízom benne, hogy ez nem tendecia, csupán szerencsételen véletlenek összessége, de a jelek nem erre mutatnak. és sajnos ennek a játéknak (támadásnak mindenképpen) alapja a jó fal. és a mi falunk nem jó.

de ez majd (legkésőbb) a steelers front7 ellen kiderül.

btw, azt tudja vki h Dunlappal mi az picsa van ? láttatok tőle vmi értékelhetőt ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Palmer nem attól lett rosszabb hogy futócsapat lettünk (ami amúgy teljesen indokolt az AFC Northban), hanem amit mondtatok régebben hogy látszik rajta hogy nincs annyi önbizalma és olyan mintha be lenne szarva akárhányszor hátramegy a zsebben - szerintem ez van összefüggésben azzal hogy mennyi bizalmat kap és mennyire rá épül az offense. Amikor ő volt a Bengals akkor beleállt és kurva jól játszott, mióta "kiegészítő ember" ilyen beszarian focizik. Pontosan az amit írtál gabtsi a.k.a. Aoner, hogy olyan offenset kreáltunk ami egy game manager QB-val is megy és ez egy elvileg Tom Brady kaliberű irányítónak azt jelenti hogy kevesebb bizalmat kap mint eddig, mostmár nem neki kell megnyerni a meccset.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Az első három meccs alapján nekem sem tűnik úgy - érdekességként: 122 passzjáték, 94 futójáték az eddigi meccseken - de lehet, hogy jobban járnánk, ha visszatérnénk ahhoz a mentalitáshoz.

Bár nehéz kérdés ez, mert igazából a futás se megy, Bensonnak csak 3,1-es átlaga van.Mikey
Erősen összefügg. A meccsek elején elsőre szerintem kb 80%-ban futunk, majd a no gain és 1-2 yardok után dobál szanaszéjjel Palmer. Ha Benson jobban futna, akkor kb 50-50% lenne a playhívások aránya. Persze ez csak feltételezés.

Továbbra is mondom, hogy több labda kellene Scottnak. Nagyon máshogy fut, de úgy tűnik, az ő technikásabb futása az idei falunk mögött jobban érvényesül. Persze csalóka az ő átlaga is, mert a D kevésbé készül futásra, ha nem az elsőszámú RBt látja a túloldalon. Ezzel együtt idén nagyon tetszik a játéka.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Az első három meccs alapján nekem sem tűnik úgy - érdekességként: 122 passzjáték, 94 futójáték az eddigi meccseken - de lehet, hogy jobban járnánk, ha visszatérnénk ahhoz a mentalitáshoz.

Bár nehéz kérdés ez, mert igazából a futás se megy, Bensonnak csak 3,1-es átlaga van.
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
De, ezért is írtam, hogy ott már mindegy volt, de pl a tavalyi Baltimore vagy pittsburgh meccseken nem. Ha a számokat nézzük, akkor a 2008-as sérülés előtt Palmerre épült a csapat és Palmer jól játszott, azóta megváltoztattuk az offensive filozófiánkat amiből egyénileg CP jött ki legrosszabbul. Amíg ő volt a Bengals addig 4000+t dobált, majd mióta nem rá épül minden láttátok tavaly és eddig idén mi volt.85
én ebben nem hiszek, mégpedig pontosan az idei év miatt nem.

2008-ban ugye 4 meccs után elvesztettük Palmert ami alapjaiban tette tönkre a szezont, ha jól emlékszem az utolsó meccsén a SB győztes Giants-szel játszottunk egy nem akármekkora meccset. aztán jött Fitzpatrick és a totális összeomlás, majd megtaláltuk Bensont és összeállt a D is az évvégére és elkezdtünk nyerni.

ekkor lettünk run first csapat, mert Lewis úgy látta, hogy nem teheti ki többet a szezont a QB sérülésének, és legalább valami legyen a támadójátékban ami működik akkor is ha nem a fr QB van a kezdőben. + most már volt olyan D akit érdemes pihentetni. ehhez pedig kell a futás.

de ahova igazán vissza akartam kanyarodni az a legendás 05-06-os évek, amikor itt volt Rudi Johnson aki 1300+ és 1400+os éveket produkált Palmer teljesítménye mellett. szóval igenis tud ő együttműködni a futójátékkal, csak a mi fejünkben többnyire az van, hogy szopóágon vagyunk úgyh passzolni kell, ebből jön a sok yard, sok td, sok int (mert egy időben ez is jellemző volt, sajnos)

btw, az első 3 meccs után nekem nem az volt a benyomásom h run first csapat vagyunk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Nincs olyan PR amivel ne lehetne vitatkozni, de ez nagyjából egyezik az én elképzeléseimmel:
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/09/28/week-three-power-rankings/

(persze a Ravens overrated, de ezt megszoktuk, a KC sem jobb nálunk, de a Houston szerintem igen)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
laoce Cincinnati Bengals 742 — laoce68@freemail.hu
Úgy érted, hogy Palmer amiatt lett rossz, mert "run first" csapat lett a Bengals?

Azért, a tavalyi 6 game winning drive szép és jó, de ha nem lett volna előtte három negyedeken át bűnrossz, akkor game winning drive-ok sem kellettek volna.Mikey
Szvsz CP képességei nem változtak az ossense filozófiától...Kap elég snapet, hogy dobálhasson, csak nem igazán mennek oda azok a passzok. Azért találgatunk itt már második éve mert itt van az NFL egyik legjobb képességű irányítója és nem és nem...

Lou Anarumo for president
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Úgy érted, hogy Palmer amiatt lett rossz, mert "run first" csapat lett a Bengals?

Azért, a tavalyi 6 game winning drive szép és jó, de ha nem lett volna előtte három negyedeken át bűnrossz, akkor game winning drive-ok sem kellettek volna.
több mint 14 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Más...85 véleményével ellentétben nem gondolom, hogy a NE meccs második félidejében csak a zsenialítás jutatott bennünket előre. Nem volt ott egy félálomban lévő védelem is?laoce
De, ezért is írtam, hogy ott már mindegy volt, de pl a tavalyi Baltimore vagy pittsburgh meccseken nem. Ha a számokat nézzük, akkor a 2008-as sérülés előtt Palmerre épült a csapat és Palmer jól játszott, azóta megváltoztattuk az offensive filozófiánkat amiből egyénileg CP jött ki legrosszabbul. Amíg ő volt a Bengals addig 4000+t dobált, majd mióta nem rá épül minden láttátok tavaly és eddig idén mi volt.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Most, hogy végigolvastam a délutánt, két kérdésem lenne....
Teljesen rosszul látom, hogy a korrekt passzjátékhoz, a playcallingon kívül kéne egy CP is?
laoce
nyilván igen, de ha egy qb szenved már a 15+ yardos passzok pontosságával, akkor arra nem az a megoldás, hogy erőltetem tovább. ezt ott neki látni kell, és reagálni rá. lehet hogy azt gondolta, hogy mikor akarja visszahozni palmer bizalmát ha nem akkor, amikor a D nem enged pontot, és folyamatosan jó field pozícióban vagyunk. nem állítom, hogy így volt, de ha igen akkor az hiba, mert így még mélyebbre került.

aztán most majd kiderülhet, hogy mekkora sportember palmer, mert ha az akinek mi hisszük, akkor össze kell kapnia magát, végig koncentrálva hozza le a csoportrangadót. és ha már ennyire odavan érte mindenki, bizonyítsák a pályán és a fülkében is egyaránt és segítsék ki ebből a válságból.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
laoce Cincinnati Bengals 742 — laoce68@freemail.hu
Most, hogy végigolvastam a délutánt, két kérdésem lenne....
Teljesen rosszul látom, hogy a korrekt passzjátékhoz, a playcallingon kívül kéne egy CP is?

Más...85 véleményével ellentétben nem gondolom, hogy a NE meccs második félidejében csak a zsenialítás jutatott bennünket előre. Nem volt ott egy félálomban lévő védelem is?

Lou Anarumo for president