Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az hogy jegelték az erős, valaha (ha jól tévedek) az NFL legjobban fizetett játékosa volt, gyakorlatilag az istennel egy szinten volt Atlantában, NFC döntőbe vitte a falcons etc etc, majd összerúgta a port snopp doggyval és bevarrták pici időre. eltiltás, szerződésbontás stb.

aztán ha már senki más, az eagles adott neki egy esélyt és most úgy tűnik élt vele. de ehhez az kellett hogy a 34 éves (CP-nél néggyel idősebb) Donovan McNabbet eltradeljék Washingtonba. az ő helyére ráadásul már ki is választották az utódot (Kolb), de gyenge volt Vick meg jó és ő élvezi a bizalmat. pedig Kolb is gyakorolhatott pár évet mint 2nd QB.

nálunk két egyéb QB van, az egyik Palmer 5se, Jordan, azt hiszem talán 2 passza van 3 éves pályafutása alatt, illetve Dan LeFevour-t pedig a Bears tette ki a szezon előtt, mi pedig adtunk neki egy esélyt. semmilyen szinten nincs kész az NFL-re.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
A horrorserules utani Palmerrel van csak gond.
Lelkileg (is) nagyon osszetorhette.

De azert meg mindig mondok tiz rosszabb kezdot a ligaban minima.Delonso_
Kicsit máshonnan közelítettem a témát, de gyakorlatilag ugyan erre gondoltam 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Palmer nagyon gáz volt az elmúlt 2 meccsen, de elsősorban korábbi önmagához, no meg a 100milkás QB-khez képest volt gáz.
Ezzel együtt nincs 6-7 QBnél több a ligában, akire elcserélném.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A horrorserules utani Palmerrel van csak gond.
Lelkileg (is) nagyon osszetorhette.

De azert meg mindig mondok tiz rosszabb kezdot a ligaban minima.
több mint 14 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
mire gondolsz Vick kapcsán ?gabtsi
Hát őt is jegelték rendesen. pedig nem rossz QB. Csak azelőtt írtam, mielőtt elolvastam kibővített a hsz-d. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mire gondolsz Vick kapcsán ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Ha tényleg 16 meccs van hátra a szezonunkból, akkor elég magasról teszek rá, hogy jövőre itt van-e még TO, mennyit keres CP, kezdeni fog-e az öcskös, sőt mondok durvábbat, az sem érdekelne, ha Simpson tényleg végig inaktív lenne 😊

De kurva jó lenne...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én sem tudom elképzelni mi miatt ültetnék le.

szerk: Amadeus, amit még látni kell, hogy ez az ember volt az aki kivezette ezt a franchise-t a nihilből. a liga egyik (hanem a) leggyengébb csapata volt majd másfél évtizedig. aztán jött vki, aki egy közepes supporting casttal (viszont egy kurvajó fallal), olyat mutatott, amit emberemlékezet óta senki.

Cincinnatiben és környékén milliók nevezték el Carsonnak az első szülött fiukat, és az embert a legnagyobb szaktekintélyek is minimum Peyton Manning vagy a csúcson lévő Tom Brady szintjéhez mérték. ehhez képest láttuk amit láttunk tegnap.

felfoghatatlan különbség, de egyszerűen a további lehetőségeink is annyira gyengék, hogy nagyon. szóval ha idén folytatódik a vegetálás, akkor az offseasonben hozunk új OC-t, meg új falat. meg egy robotkart neki, de ő akkor is szent tehén marad. aki szent és érthetetlen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Le lehetne ültetni, de elég érdekesen mutatna, hogy az öcsit tesszük meg kezdőnek helyette. 😀

Ilyesmi nem lesz a valóságban, szerintem nincs az a rossz teljesítmény, amivel elérhetné ezt CP.
több mint 14 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
De akkor, végül is Palmert a padra lehetne ültetni, hogy a helyére kerüljön egy új fiatal, lendületes QB... igaz, hogy nagyon drága sztori lenne. Gondolom olyan más csapatnál is előfordul, hogy fél, 1 meccsekre, padra vágják a QB-t, hogy érezze, hogy nem alanyi jogon van a kezdőben.

Lehet túl "socceres" a gondolkodásom még.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Owens jövőre tuti nem lesz itt, erre fogadni mernék. Decemberben 37 éves lesz, ha rá akarunk építeni jövőre is, kitérek a hitemből.

Palmer trédelhető, ki is vágható, de kizárt, hogy megtegyük bármelyiket is. Franchise QB-val egyiket sem szokás megtenni. JMR azért más tészta.

Bryantet kivágtuk, ergo free agent.

Szerk.: jól van, még mindig lassan írok...
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
1. Én azért igyekezném megtartani a TO-CO párost, már csak a rutinjuk miatt is.
2. Láttam, hogy Palmernek milyen 110+ millás szerződése van. Igazából nem vagyok nagy szakértője az NFL jogi részének, de ettől még ugyanúgy tradelhető nem? Russelnek Oaklandben is kapásból 60 millás szerződése volt, még is most Free.Amadeus91
1) ma már ez nagyon kevés, sajnos. főleg TO-n látszik nagyon a kor, most amikor már nincsenek hosszú másodpercek arra, hogy elszakadj. TO nem az az elusive tipus mint mondjuk Chad, szóval én nem hiszem h rá számíthatunk jövöre. aztán persze lehet h a hátralévő 16 meccsen robbant. 😊

2) Palmer: abszte tradelhető, viszont a hátralévő szezonokban alábbiak szerint fog keresni:
2010: $10.5 million, 2011-2012: $11.5 million, 2013: $13 million, 2014: $14 million; nehezen tudom elképzelni, hogy vki tradelne érte (feltételezve hogy marad a jelenlegi színvonalon a játéka), ugyanis ekkor a szerződését is viszi. másik eset a cut (ami az általad említett JMR-rel is történt), ami szintén nehezen elképzelhető. ennek okait leírtam korábban. ebben az esetben (bár még nem ismerjük az új CBA részleteit de vélhetően) szintén komoly összeg terhelné a fizetési sapkát, és Mike Brown nem az a fajta tulajdonos, aki ezt figyelmen kívül hagyja.

szóval főként érzelmi de piszkos anyagi okai is vannak, hogy Palmer marad. aztán persze láttunk már csodát, komoly sztárokat tettek itt is egyik pillanatról a másikra lapátra. de Palmer az sztem egészen külön kategória a csapaton belül. Marvin első pickje, és hát azért nem akárki volt ő itt pár éve, kár hogy most is ebből él.


Antonio Bryant pedig nem a mi játékosunk, nag reményekkel (sok pénzért) szerződtetük, de a térde alkalmatlanná tette a játékra, és bár sokba került de kitettük, hogy legyen egy tuti inactive WR-ünk minden héten (Simpson).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Tényleg ez az Antonio Bryant sztori mi is? Ő most a mi játékosunk?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 14 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
1. Én azért igyekezném megtartani a TO-CO párost, már csak a rutinjuk miatt is.
2. Láttam, hogy Palmernek milyen 110+ millás szerződése van. Igazából nem vagyok nagy szakértője az NFL jogi részének, de ettől még ugyanúgy tradelhető nem? Russelnek Oaklandben is kapásból 60 millás szerződése volt, még is most Free.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
1) Az milyen volt, amikor JoJo-val megreptették Rosariot? 😊

2) HA ez a szezon bukó, akkor várhatóan ő lesz az áldozat a staff-ból, de baxhatjuk, mert ennek a garnitúrának most kellene nagyon messzire jutni. Ilyen D#-zel és ennyi anyaggal az O-ban teljesen reális elvárás a PO.nasheem
1) kurvanagy play volt, ahogy üldözte MJ, aztán jött a vonat, JJo személyében 😊

2) ebben nem feltétlenül értek egyet. egyedül palmer, ocho és bobbie williams öreg (TO-val én nem számolnék a szezon után), a fal többi tagja, elkapók fiatalok. Ochonak idén lejár a szerződése, egy évre még opciós jogunk van, gondolom ezzel (még biztosan) élni fognak. palmer marad nem kérdés, bobbie meg szintén nem sokig fogja bírni. a fal többi tagja fiatal, bensonban is van még 2-3 év, scott és leonard detto.

a D pedig ahogy említette Mikey szintén tejfeles egység. dhani, crocker és trrw kivételével. de a váz nagyon fiatal.

egyetlen egy negatív faktor lehet ebben, ha Zimmer HC lesz valahol és azt nem Cincinnatinek hívják. szóval ez (még) nem make or break év. függetlenül attól, hogy egy jó OC-val (aki nem kergeti őrületbe a franchise QB-t), bármeddig eljuthatnánk idén is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Az milyen volt, amikor JoJo-val megreptették Rosariot? 😊

Bratkowskival 2 nagy baj mindenképp van. Öreg és változásra képtelen. A harmadik csak egy sejtés, de szerintem a játékosok is leszarják. HA ez a szezon bukó, akkor várhatóan ő lesz az áldozat a staff-ból, de baxhatjuk, mert ennek a garnitúrának most kellene nagyon messzire jutni. Ilyen D#-zel és ennyi anyaggal az O-ban teljesen reális elvárás a PO.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ha már cserék. Trent! A végén volt két szép elütött labda a részéről, és egyébként sem hagyott helyet az emberének. Talán egyszer csináltak mellette egy 10+ yardos elkapást, de annyi bőven belefér.

Elképesztő depth van a védelemben ahogy írod, és a legjobban akkor akarok örömömben elérzékenyülni, ha megnézem az átlagéletkort. Pofátlanul fiatal a társaság.

Az említett 8 meccs kínkeserves lesz, ha így játszik az offense. Akár még komoly csúnyaságok is lehetnek ott. Hirtelenjében max. 1 tuti W-t tudnék mondani onnan, de az is csak azért, mert a Bills offense az én képzeletemben még reménytelenebb a mienkénél.
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a bye.ig talán nem lesz gond (bár én érzek az erőben egy kis problémát a vasárnapi clevelandi vendégjáték miatt), aztán:

@atlanta, vs miami, vs steelers, @ colts, vs buffalo, @jets, vs saints, @steelers kanyar, az vulkánforró lesz.

ha 4 győzelemmel ki tudunk jönni, akkor én már a seggemet verem a földhöz.

****

ha már említetted a D-t, nem tudok elmenni szó nélkül a csere emberek mellett. michael johnson pl mit játszott megint ? futás ellen is egészen összekapta magát, és ami a legjobb, nagyon jó motorral tapossa végig a meccseket.
sztem még én sem gondoltam volna, hogy ennyire jók/mélyek leszünk a D-ben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Az biztos, hogy ennyire nulla passzjátékkal és playhívással sok örömünk nem lesz utána. A D# legyen akármilyen jó, nem fogja szállítani a W-ket minden héten. Főleg, ha mindig sérült lesz 2-3-4 fontos emberke onnan.

Tartok tőle, a bye week idején át fogunk majd értékelni néhány elvárást a szezonnal kapcsolatban.
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
persze h nem, bilibe lóg a kezem. de kibaszott idegesítő, hogy ez a fasz nem képes egy kicsit sem megújulni.

itt van egy tuti playoff garnitura, top5 (/1 😊 ) D és a bye után sorra fogunk szopni. de ne legyen igazam.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Olyan szerencsénk úgy se lesz...

Szerk.: érdekességként a tegnapi meccsen a rookie-k és a celebek összehasonlítása:

Target Rec Yards Avg
Shipley / Gresham 9 7 96 13.7
Ochocinco / Owens 21 8 76 9.5
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
meg kellene szerezni Grudent.

még mielőtt a barnák főedzője lesz januártól.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nem vagyok nagy fanje a hsz lájkolásnak, de egye fene, most az egyszer kattintok egyet.

Bratkowski takaroggy!

😊
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
palmertől függetlenül bratkowski is megbassza az anyját. hát milyen playcalling volt már megint ???

én nem tudom mit művel ez ember, de fikarcnyi kreativitás nem sok, annyi nem szorult bele. 5 futás egymásután, láthatóan nem ülnek a hosszúpasszok, megvédeni se sikerült Palmert, erre csak erőltetjük. gresham két screenből hozott 40+ yardot, de nem érdekes, egyszerűen totál kilátástalan az ember.

az, hogy vmi trükkös játékunk legyen az édes álom kategória.

úgy ahogy Bresnahant kibaszták anno, úgy kellene tőle is megszabadulni, de nagyongyorsan. és Zimmer O változatát megtalálni a helyére.

mindennek a legalja.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Deion Sanders:
" We are talking about Batman and Robin, we've got a Joker out there too"
Palmerre célozva 😀