Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 14 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Nem kéne végre egy normális QB???

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
A Csöcsössel mi a szar van?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Jó, hogy eredménykövetőbe beírtam... 😊
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Bengals inactives for today's game: QB D. LeFevour, DE J. Fanene, CB A. Jones, T A. Smith, WR J. Simpson, RB C. Peerman, C R. Stephens, DE A. Odom

érdekes lista, dagadt (!!), odom, packman...

de Dunlap és Ghee is játszik!!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
az a hihetetlen, hogy egy Rolandot nem bír kiszorítani a kezdőből...

gabtsi
Hát épp ez az. Nem hiszem, hogy ne lenne jobb Rolandnál. Keveset látunk belőle, azt is leginkább jumbo pack-ben, de az nem rossz, amit akkor mutat.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az a hihetetlen, hogy egy Rolandot nem bír kiszorítani a kezdőből...

Ghee kapcsán meglepődnék ha nem FS lenne középtávon. ha rohamtempóban fejlődne, akkor is csak 4. corner, ami lássuk be nem elvárás egy 3. körtől. viszont gyors mint az állat, nagyot üt, bár még nem volt ideje bizonyítani, de majdnem biztos h jobb coverben mint bármelyik egyéb opciónk. aztán persze láttunk már olyat h kurva jó fizikumú magas pickünknek nem sikerült ésszel felfogni ezt a játékot.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
A Dagi guardként próbálgatásához mit szóltok? Gondolom leginkább "tanuljon egy picit ilyet is" céllal tesszük, nem hinném, hogy fixen beljebb akarnánk tolni.nasheem
Mivel egyelőre csak csere, így Lewisék szeretnék, ha több poszton is bevethető lenne.
Mondjuk nem tudom, erre miért szezon közben kell rájönni.

Egyébként nem örülök ennek, mert ez azt jelenti, messze van még a kezdő szinttől...
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Címlapon vagyunk a magyar pro football honlapon, igaz a cím nem túl hízelgő: "Idegenben nem megy"


http://www.profootballmagazin.hu/index.php

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Azt nem is tudtam, hogy John Fox volt a DCje annak a Giantsnek, amit Lewisék 34-7re aláztak a Baltimore-ral az SB-on. Hasonló eredményt most is elfogadnék.
A Dagi guardként próbálgatásához mit szóltok? Gondolom leginkább "tanuljon egy picit ilyet is" céllal tesszük, nem hinném, hogy fixen beljebb akarnánk tolni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
rivers is nagyon kell a kétfejű futószörny ellen. talán pacmanre akkora szükség nem lesz, nem is kell most erőltetni. így viszont egyrészt shipleynek is juthat PR, és Ghee végre aktív lesz :cool:gabtsi
Ghee-re kíváncsi is lennék. A pre meccseken elég elveszettnek tűnt, jó lenne megnézni élesben is, persze csak ha nincs már nagy tét. Mondjuk olyan meccset, mint a Bears ellen tavaly, jó ha 3 évente játszunk, úgyhogy vélhetően tét lesz az utolsó percig.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
rivers is nagyon kell a kétfejű futószörny ellen. talán pacmanre akkora szükség nem lesz, nem is kell most erőltetni. így viszont egyrészt shipleynek is juthat PR, és Ghee végre aktív lesz :cool:

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Matchday Injury Report

Out: Fanene (hamstring)
Doubtful: A. Jones (shoulder)
Questionable: Odom (wrist), Rucker (toe)
Probable: T. Johnson (toe), Leonard (foot), Owens (back), Rivers (foot)

Fanene és Adam Jones tuti nem lesz, Odom és Rucker kérdéses... nagyon jó, nagyon jó...
Viszont Leonard szinte biztosan játszik. :cool:
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nem szeretem, amikor egy játékos a médián keresztül ad hangot elégedetlenségének.
Nagyot lehet így koppanni...
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Pont ezt akartam én is írni. Mindkét D leginkább sebezhető pontja a sec volt. Dobálni kellett egyértelmű. Így is kapott kb 40 lasztit, amiből emlékeim szerint alig 3 yardot átlagolt, míg Scott jóval 4 felett. Most tényleg okosabb lett volna csöndbe maradnia...

Utolsó éves, úgyhogy izgul szegénykém.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
benson is kinyotta a száját. nagyon nem kell ez most, értem én h ideges, én is az lennék ilyen balfasz főnökkel, de 2 hét után még ne sírjon. most jönnek majd az ő meccsei.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Mayock cset volt ma, kérdezték mely rookiek nyűgözték le eddig, 4 embert említett: jahvid best, suh, demeyrius thomas, és:
and a little-known fourth-round pick from Georgia, Geno Atkins, continues to be distruptive for the Bengals D-line.


😊gabtsi
Ugyan ez, csak képekkel a networkon. Geno forever!

http://www.nfl.com/videos/nfl-network-playbook/09000d5d81abfc91/Playbook-Rookies-making-plays

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Marvin Lewis ma 52 éves. Remélem a csapat hétvégén szállít egy kis ajándékot neki.
Addig is: Boldog szülinapot edző bá'!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Wednesday Injury Report:

Did Not Practice: Fanene (hamstring), T. Johnson (toe), A. Jones (shoulder), Rucker (toe)
Limited Practice: Odom (wrist), Owens (back)
Full Practice: Leonard (foot), Rivers (foot)

Azért az komoly, hogy a fél D-line-nak már megint vannak ilyen-olyan gondjai.
Na de inkább örülök annak, hogy Leonard és Rivers full edzést nyomott.Mikey
Fanene nagyon kellene és persze Tank is. Jones helyén Trent elfogadható lesz, de ez is csak a mostani meccsre igaz. Utálom ezeket a sérültlistákat...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Wednesday Injury Report:

Did Not Practice: Fanene (hamstring), T. Johnson (toe), A. Jones (shoulder), Rucker (toe)
Limited Practice: Odom (wrist), Owens (back)
Full Practice: Leonard (foot), Rivers (foot)

Azért az komoly, hogy a fél D-line-nak már megint vannak ilyen-olyan gondjai.
Na de inkább örülök annak, hogy Leonard és Rivers full edzést nyomott.
több mint 14 éve
laoce Cincinnati Bengals 742 — laoce68@freemail.hu
AFC North figyelő - Week 2: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1319Soldados
Jól sikerült grat...Kolb majd megoldja a Barnák gondjait...CP pedig megtáltosodik és MVP lesz

Lou Anarumo for president
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - Week 2: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1319


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Bengals kicker Mike Nugent named the AFC Special Teams Player of the Week.

Nugent scored all of Cincinnati’s points in last Sunday’s 15-10 home win over Baltimore, going five-for-five on field goal attempts. He connected from 36 and 30 yards in the second quarter, from 46 yards in the third quarter and from 38 and 25 yards in the fourth quarter.

Also in the Baltimore game, Nugent reached the end zone on five of his six kickoffs, and he had three touchbacks.

Megmondtam én, hogy Nugent jó lesz. 😊
több mint 14 éve
laoce Cincinnati Bengals 742 — laoce68@freemail.hu
Ahogy azért elnézem nem panaszkodhatuk az idei draftra 😀 Ha Briant nem lett volna tökéletes szinte az offszezon...

Lou Anarumo for president
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mayock cset volt ma, kérdezték mely rookiek nyűgözték le eddig, 4 embert említett: jahvid best, suh, demeyrius thomas, és:
and a little-known fourth-round pick from Georgia, Geno Atkins, continues to be distruptive for the Bengals D-line.


😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
.... és Ponder lesz a projekt QB-nk? 😉nasheem
Álmaimban néha előjön hogy Ponder a Bengals irányítója lesz, de a valóságban, sajnos vagy sem, aligha fog megtörténni. 😊