Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Visszatérvén a topik eredeti témájához, kis érdekesség.

Az utolsó három Bengals - Ravens meccsen 8 interceptiont dobott Flacco.
Szám szerint Hall 3, Joseph 2, A. Jones 1, B. Johnson 1, Ndukwe 1 átadást szedett le.

Mehhehe. :cool:
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
én elismerem, annak amilyen. azt nem ismerem el, hogy top10. illetve te nem ismered el, hogy nem top10 😊

de ez a parttalan vita tipikus esete. november 8án okosabbak leszünk 😊gabtsi
Hát az.

Pár tényt/adatot szívesen felsorolnék róla, de ezt most kihagyom, mivel felesleges lenne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én elismerem, annak amilyen. azt nem ismerem el, hogy top10. illetve te nem ismered el, hogy nem top10 😊

de ez a parttalan vita tipikus esete. november 8án okosabbak leszünk 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
már nem tudom ki írta és nem tudom melyik topikba, de mélységesen egyetértettem vele:
Big Ben seggét mindig kimenti a D-fense, játszon bármilyen szarul is az O, a brutál D meccsben tartja, hogy a végén százból egyszer clutch lehessen. tavaly nem így volt, nem is elégséges mérleget produkálni. nagyon sok jó iránytó van, aki nagyságrendekkel szarabb D-vel nyeri sorra magát, és nem keres kifogást. és 10ed ennyire sztárolják. jó, tény nem a Sixburghben játszik egyikse.gabtsi
Az a 100ból 1, az mondjuk 10ből 8-nak megfelel. 😉 Bent éppen az emeli a legtöbb QB fölé, hogy clutch, ezt csak a vak nem látja. (2008 - 6 GW drive, az utolsó az SB-n. 😊) És azok a "nem sztárolt" QB-k nem is olyan ótvar fosadék fal mögött játszanak, mint Ben.

Mindegy, mindig ugyanaz a nóta, de nem hiszem, hogy bármelyik Steelers-t fant túlzottan zavarná, hogy a riválisok nem ismerik el Bent, amíg megnyeri nekünk a meccseket, legfeljebb magunkban jót röhögünk a handoff QB és ehhez hasonló gúnyolódásokon. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
már nem tudom ki írta és nem tudom melyik topikba, de mélységesen egyetértettem vele:
Big Ben seggét mindig kimenti a D-fense, játszon bármilyen szarul is az O, a brutál D meccsben tartja, hogy a végén százból egyszer clutch lehessen. tavaly nem így volt, nem is sikerült elégséges mérleget produkálni. nagyon sok jó iránytó van, aki nagyságrendekkel szarabb D-vel nyeri sorra magát, és nem keres kifogást. és 10ed ennyire sztárolják. jó, tény nem a Sixburghben játszik egyikse.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
sehol nem nyalt 30+ pontot a defense. volt egy pick6 illetve egy KR TD, szal ezekkel óvatosan. más kérdés h nem kettő hanem három jó cornerünk van immáron 😊

és a BigBen hypeodat se érzem (teljesen) jogosnak, tavaly neki kellett volna vinnie a hátán a csapatot mert nem volt bölény D, hogy 1 TD is elég legyen, lett is egy szépnagy FAIL, már ami a PO-t illeti. ha százból egyszer nem a SB jön ki neki, akkor kis túlzással azt se tudnánk ki ő.

szóval ez az Offense még ha javul is bigbennel, egy gyenge közepes. de nem akarlak lebeszélni arról hogy istenítsd a csapatot, csak a puffanást gondoltam enyhítem 😊gabtsi
BigBent kissé nagyon alulértékeled, és akkor ezzel én is csak a puffanást akarom enyhíteni. 😊

Hány meccset soroljak az SB-n kívül, amit ő nyert meg? Tavaly sem rajta ment el, arról nem tehet, hogy ótvar fal mögött is simán vezettünk, csak éppen a 4. negyedet 14 pont alatt nemigen úsztuk meg. 😀 Pl az Oakland ellen vezetett 3 GW-drive-ot, aztán a Raiders mindegyikre TD-vel válaszolt, nem hiszem, hogy erről mondjuk egy QB tehet. Lásd múlt hétről, PM-mel se lehet nyerni, ha annyira szar a D.

Most ótvar szar az offense-nk, vele közepes, playmaker offense lesz, ez pedig bőven elég egy ilyen védelem mellé.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Alakul 😊

A Steelers jó, nagyon jó. Ezzel együtt ez a 2 meccs messze van attól, mint amit mi a Ravens ellen játszottunk. Elsősorban tétben, presztízsben és ennek megfelelően feszültségben. Abban biztos vagyok, hogy játékerőben nincs döntő különbség a 2 csapat között. Lehet, hogy jobb a Vasas, de nem annyival, hogy egy nagyon koncentrált játékkal, 100%on pörögve és egy kis szerencsével ne verhessük meg őket. Ha van BB akkor is.

Tavaly az első meccsen sokkal jobbak volt. Akkora különbség most közel sem lesz. Mégis nyertünk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sehol nem nyalt 30+ pontot a defense. volt egy pick6 illetve egy KR TD, szal ezekkel óvatosan. más kérdés h nem kettő hanem három jó cornerünk van immáron 😊

és a BigBen hypeodat se érzem (teljesen) jogosnak, tavaly neki kellett volna vinnie a hátán a csapatot mert nem volt bölény D, hogy 1 TD is elég legyen, lett is egy szépnagy FAIL, már ami a PO-t illeti. ha százból egyszer nem a SB jön ki neki, akkor kis túlzással azt se tudnánk ki ő.

szóval ez az Offense még ha javul is bigbennel, egy gyenge közepes. de nem akarlak lebeszélni arról hogy istenítsd a csapatot, csak a puffanást gondoltam enyhítem 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
supporting cast nélkül azért nem lesz könnyű, értem én h BB nagyonnagy isten, de elkapók meg fal nélkül ő sem lesz király. bármelyik vén faszt leveszi egy közepes corner man2man, lehet tölteni a boxot és már a futás sem megy. a tieteknél lényegesen jobb ravens falat, millió apró darabra szedtünk, döntő többségben 4man rushsal.

szóval ja, jobbak vagytok mint számítani lehetett, de az Offense BigBen ide vagy oda rettenet ótvar, a D meg bírja amíg bírja, egészségügyileg meg erővel. arra se vennék sok mérget, hogy a nyugdíjasklub végigbírja a szezont.gabtsi
Sem Wardot sem Wallace-t nem fogja levenni egy közepes corner. 😉 (Az más kérdés, hogy nektek 2 jó corneretek van.) A Defense-tek +30 pontot nyalt a Patstől, szal nem lennék ettől elájulva, s a Ravens Offense megfogása PERPILL nem tűnik hatalmas fegyverténynek. A falunk olyan amilyen, ennél rosszabbal nyertünk SB-t 😊, továbbá kicsit csalóka ám, mert a Titans DL ellen biztos volt az égés, de ez a liga egyik védőfala. De pl a Falcons ellen nem volt (annyira) gáz. (Persze önmagunkhoz képest 😊) Aki azt gondolja, hogy Bennel ugyanilyen gyenge lesz az Offense, az nagyot téved, ég és föld a különbség, ha a egy franchise QB irányít vagy egy mindössze screenekre kalibrált game manager QB. Ezt nem olyan nehéz belátni, Bennel még akkor is működött valamelyest az offense, amikor ennél is szarabb falunk volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
supporting cast nélkül azért nem lesz könnyű, értem én h BB nagyonnagy isten, de elkapók meg fal nélkül ő sem lesz király. bármelyik vén faszt leveszi egy közepes corner man2man, lehet tölteni a boxot és már a futás sem megy. a tieteknél lényegesen jobb ravens falat, millió apró darabra szedtünk, döntő többségben 4man rushsal.

szóval ja, jobbak vagytok mint számítani lehetett, de az Offense BigBen ide vagy oda rettenet ótvar, a D meg bírja amíg bírja, egészségügyileg meg erővel. arra se vennék sok mérget, hogy a nyugdíjasklub végigbírja a szezont.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
annak ellenére hogy gyengén játszottunk a Pats ellen, nem gondolnam nagy betlinek. Foxboroghba nem nyerni járnak a népek.

a D-tek kurvajó ez tény, de nem látom BigBennel mitől lenne ez máris SB csapat. volt mostis egy return td a meccs elején, azonkívül lófasz és esti fény. értem én h ez elég most, de nem biztos h ez mindig elég lesz. szal én még ovatos duhaj lennék a helyedben, komoly próbára egyszer sem voltatok téve. mi már voltunk, 2x is, és ha elsőre könnyűnek is találtattunk, másodszorra már megvillantottunk vmit.

én nem látok jelentős különbséget a ravens a bengals és a steelers között.gabtsi
Hát sztem ég és föld a különbség egy game manager QB és egy franchise QB között. 😊 A futójátékunknak is jót fog tenni Ben visszatérése, mert most kb mindenki be megy a boxba, azt ennyi, mert tudják, hogy 5-6 yd-nál mélyebb passz nem lesz. Az pedig hogy nem voltunk komoly próbatételre késztetve, nem mondanám, 2 igen jó csapatot győztünk le.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
annak ellenére hogy gyengén játszottunk a Pats ellen, nem gondolnam nagy betlinek. Foxboroghba nem nyerni járnak a népek.

a D-tek kurvajó ez tény, de nem látom BigBennel mitől lenne ez máris SB csapat. volt mostis egy return td a meccs elején, azonkívül lófasz és esti fény. értem én h ez elég most, de nem biztos h ez mindig elég lesz. szal én még ovatos duhaj lennék a helyedben, komoly próbára egyszer sem voltatok téve. mi már voltunk, 2x is, és ha elsőre könnyűnek is találtattunk, másodszorra már megvillantottunk vmit.

én nem látok jelentős különbséget a ravens a bengals és a steelers között.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Már vártam, hogy Soldi mikor jön írni, hogy: Steelers >>>>> Bengals

😊
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
btw, ez az under the radar szerep sokkal jobb nekünk. jó hogy a ravensről meg újra a steelersről beszél mindenki, mi pedig szépen a surranópályán elpicsázzuk mind2-t. 😉gabtsi
Ti már betliztetek, méghozzá nagyot (a Pats-hype is gyorsan leomlott), mi még nem. 😉, sőt 2 igen komoly skalpot gyűjtöttünk 3rd QB-val, plusz ezúttal LT, RT és NT nélkül...). És már csak 2 meccs és jön Ben, s akkor kicsit más lesz az offense kinézete nálunk. :cool: (Plusz visszajön az LT és NT is előbb-utóbb)

Az eddigi tapasztalatok alapján: Steelers >>>>> Bengals >> Ravens >>>>>>>>>>>>>>>> Browns

Plusz a mi schedule-nk a köv. 4 meccset nézve elég lightos a Ravens-t leszámítva.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igen most a "könnyebbik" része jön a schedulenek, @panthers, @browns, vs tampa, itt 3 győzelem ami elfogadható. majd jön a bye, utána pedig @atlanta, illetve egy halloween showdown a miami ellen otthon. nagyon fontos hogy lendületbe kerüljünk, mert utána botrány erős lesz a menetrend.

ha a riválisank alatt a csoportriválisokat érted akkor:
ravens: vs browns, @steelers, vs broncos, @ patriots, vs buffalo, bye
steelers: @tampa, vs ravens, bye, vs browns, majd egy finom sor: @miami, @saints, @ bengals

vulkánforró lesz mindenkinek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
btw, ez az under the radar szerep sokkal jobb nekünk. jó hogy a ravensről meg újra a steelersről beszél mindenki, mi pedig szépen a surranópályán elpicsázzuk mind2-t. 😉gabtsi
Különösképp, hogy most jó a következő 3 meccs sorsolása. Panthers?, Browns, Tampa Bay.

A riválisainknak milyen sorsolása van?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
btw, ez az under the radar szerep sokkal jobb nekünk. jó hogy a ravensről meg újra a steelersről beszél mindenki, mi pedig szépen a surranópályán elpicsázzuk mind2-t. 😉

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
jogos felvetés, meg kell néznem újra a meccset.

ugye volt a 2 endzone passz, egyiknél túldobda TO-t (egyszer eltalálta csak PI helyett incomplete lett), de volt egy csúnya amikor elcsúszott a corner és Esteban teljesen üresen volt, kb 1 yarddal dobta mellé. na ott pl azt mondta, hogy semmit nem látott a cornerrel áttételes oldalra dobta a labdát, hogy még véletlenül se tudja megszerezni, és h volt vmi nagydrab védő pont előtte, és emiatt Ocho is későn látta meg a passzt.

szóval lehetnek enyhítő körülmények, meg kell nézni a filmet újra.gabtsi
Egy-egy passz még magyarázható, de én akkor borultam ki leginkább, amikor (igaz a zsebből kilépve) a tőle 10yardra tök tisztán álló TO felé-mellé dobta sokkal. Ember nem volt közöttük. A nyomás is csak a szokásos volt, semmi extra. Ráadásul vagy 3-4 sima passzt nem dobott jó helyre. Tényleg érthetetlen és ijesztő volt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jogos felvetés, meg kell néznem újra a meccset.

ugye volt a 2 endzone passz, egyiknél túldobda TO-t (egyszer eltalálta csak PI helyett incomplete lett), de volt egy csúnya amikor elcsúszott a corner és Esteban teljesen üresen volt, kb 1 yarddal dobta mellé. na ott pl azt mondta, hogy semmit nem látott a cornerrel áttételes oldalra dobta a labdát, hogy még véletlenül se tudja megszerezni, és h volt vmi nagydrab védő pont előtte, és emiatt Ocho is későn látta meg a passzt.

szóval lehetnek enyhítő körülmények, meg kell nézni a filmet újra.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
De ha mindenhonnan azt hallja - egyébként tényleg, és egyébként érthetetlen módon -, hogy "Carson fiam, csak el ne add!", és emiatt dobál homályokat a biztosra menve, akkor hogy a szöszbe van az, hogy olykor 20+ yardos lézerpontosságú passzokat ad 2-3 védő közé pont az elkapó kezeibe? Véletlen lenne? Nem gondolom. Akkor inkonzisztens se lenne, hanem konstansan totál biztos passzokat adna csak...
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
gondolkodtam én is ezen a Palmer dolgon, átolvasgattam a nyilatkozatotkat stb. (persze este megnézem a meccset is mégegyszer).

2 dolog ami így hirtelen eszembejut, anélkül h fel akarnám menteni a teljesítménye alól, amire én is ki voltam akadva végig a meccsen.
egyrészt ez egy kurvajó D volt, mármint a Ravens. nem olyan jó mint a mienk (😛) de nagyon jó. és bár nincsenek elit cornerek, de csak megoldják ezzel az erős passrush-sal. nincs értelme mérkőzéseket összehasonlítani, de nézzétek mire ment a Jets a Pats ellen és mire a Ravens ellen. szóval ennél jobb védelemmel nem sokszor fogunk találkozni a szezon során.

2. ball security. ezt hallom/olvasom mindenhonnan. hogy ez mennyire fontos. ami teljesen jogos. csak (és lehet én vagyok rosszul bekötve de) a 100 millió dolláros 1/1 franchise QB ne menjen már úgy fel (ne küldjék fel úgy), hogy jajj jajj csak el ne adjam. és most ez lehet nem hangzik jól mikor 4 INT-et gyártva nyertünk, de én igenis azt gondolom, hogy egy ilyen pedigrével oda kell állni és be kell zúzni a kis ablakba még akkor is ha INT lesz a vége. nyilván nem kell 4x eladni, de Offense/passzjáték nélkül semmire nem fogunk menni.

szóval amikor ezt kapja mindenhonnan, hogy csak el ne add, nem csodálom, hogy (inkább) yardokkal kifele, fölfele, túlfele dobja az elkapót. persze én még csak a nézőtérről sem okoskodom, mint a mellékelt ábra bizonyítja így kell meccset nyerni. csak tartok tőle, hogy ha megint odajutunk h passzolni kell a győzelemhez, vagy ahhoz, hogy ne one-n-done legyünk a playoffban (megint), akkor a maihoz (tavalyi wild cardhoz) hasonló FAIL következik, mert mi is következne ilyen felvezetéssel.

nehéz erről beszélni, óriasi Palmer fan vagyok, de ez rettenet de rettenet kevés.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nekem akkor is Husi földhöz vágása tetszett Adam Jones-módra. :cool:

A védelemről csakis maximális elismeréssel lehet beszélni. Ha nagyon akarnék, bele tudnék kötni abba, hogy Rice 5,4-es átlaggal futott, ha jól számolom, az meg sok, de annyi baj legyen. Nem lehet minden tökéletes.

De Palmert én nem értem. Egyáltalán. Ennyire inkonzisztens hogy lehet valaki, felfogni nem bírom. Amikor bedobja három védő közé úgy a labdát, hogy a közelbe nincs elkapónk, vajon mit gondolhat... hogy én a hajam tépem, azt tudom, de ő... Szerencsére, a következő hetekben olyan veszedelmes secondarykkel nem fog szembenézni CP, szóval hátha megtalálja a jó formáját. Bár ez a Ravens sec sem olyan húdejó, szóval... :fejetvakarosmiley:
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Az a Crocker szerelés volt a meccs pillanata (vagy amikor a LoS-on baszott földhöz egy WRt JoJo.). Rendesen beszartam, amikor leindult Rice, ott konkrétan elmehetett volna a meccs.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Crocker kurva nagy volt igen. mindenhol ott volt, asszem egy hosszabb Rice futásnál is ő volt az utolsó ember aki megtudta csinálni a tackle-t, és megcsinálta.

minden rosszat amit mondtunk rá tavaly el kell felejteni, zseniális az ember mint játékos és mint személyiség egyaránt.

Hall is mit nyújtott te édes istenem, Boldin csak köpködte a kígyókat meg a békákat. és Brandon Johnson megkockáztatom a legjobb OLB-nk. coverben mindenképpen.

a sérültek (pacman és jjo) állítólag rendben lesznek jövő hétre. most jön a schedule "könyebbik" része, könyörtelennek kell lenni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
hát micsoda Win volt Uraim 😊 What a Defensive Effort :cool:

4 ember olyan nyomás alatt tudta tartani flaccot, ami 4INT-ig vezetett, talán egy sack volt összesen, de ütésből siettetésből kijutott bőven. nagyon jól tette Mikey h nem emelt ki senkit, mert ez az egész egység érdeme volt. egész meccsen egyetlen playt engedtek, amiből a TD lett, de hát ennek bele kell férnie. fantasztikus volt. Divizió győzelem pedig különösen értékes. 8. zsinórban.

félszemmel néztem a Steelerst is a tv-n, három csapat az AFC Northban atombrutál D-vel és mindenneklegalja O-val. szép év lesz.gabtsi
Szerencsére a Vasas O-line még mindig nem az igazi. Ez azért jól jön majd, ha pályán lesz a Rapelessberger. Akkor azért illik majd figyelni a passzjátékra is, nem árt ha nincs sok ideje körülnézni.

Azt néztétek, hogy elég gyakran kiléptek a safetyk segíteni a cornereknek? Különösen JoJo oldalára. Tavaly alig-alig láttam ilyet. Lehet hogy most is csak JoJo sérülése miatt. Tényleg veszteséglista mikor várható?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."