Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Amúgy Benson-nal mi történt?Phoseidon
miért mi történt vele ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
"This Sunday's Bengals game against the Baltimore Ravens at Paul Brown Stadium was declared a sellout it was announced Thursday.

It is the 54th consecutive Bengals home sellout in regular season and postseason play, extending a club-record streak. The Bengals have not had a regular season or postseason home game blacked out for local television since Nov. 9, 2003."

😊
több mint 14 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Sajnálom ha nem írtam egyértelműen, fáradt vagyok. Mindegy is, további szépnapot. 😊

Amúgy Benson-nal mi történt?

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért ennyire nem kell ráhaluzni.

kicsi tress senkinek sem árt. amúgymeg a kolléga az álmát írta le, senki nem akarja a Jets passrushoz hasonlítani a mienket.

sima haza blowout lesz, úgyh felesleges izgulni 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
... de a Jets passrush az Jets passrush.... Phoseidon
Ugyan már. Ha elite passrusht akarsz látni, akkor jól majd figyelj vasárnap. Lesz a DL-ben egy 97es törpe, aki negyedenként 2szer áttör a fal közepén és kifekteti Flaccot. Elég ha a lassításokat nézed majd, mert realtime kivehetetlenül gyors lesz. A 8 sack csak azért nem jön össze neki, mert a harmadik negyedtől 3TD hátrányban csak futtok majd. Legalábbis valami ilyesmit álmodtam tegnap 😉nasheem
Igen.... képzelem, hogy mekkora állat a védelmetek.... főleg, hogy 0.0 kőkemény sack-et osztottatok ki a NE-nek....ez brutális 😊 .... a 110 engedett futott yard meg megnyugtat mert ha jól emlékszem van egy Rice-unk és egy McGahee-nk...

A jets passrush-ra meg csak annyit, hogy a passrush egy dolog, az meg, hogy szinte minden 2. play egy blitz-play volt amiben a recivereket 1-1-egyezték és mindenki más ment a falunknak...

Most tényleg.... kell ez a keménykedés? 😕..... kemény csapat vagytok és egy marha jó, durva meccs lesz, ennyi.... nem kell itt a jósolgatás... majd meglátjuk mi lesz...Phoseidon
Nem állítom, hogy értelek, de részemről ennyi, oszt jónapot.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
... de a Jets passrush az Jets passrush.... Phoseidon
Ugyan már. Ha elite passrusht akarsz látni, akkor jól majd figyelj vasárnap. Lesz a DL-ben egy 97es törpe, aki negyedenként 2szer áttör a fal közepén és kifekteti Flaccot. Elég ha a lassításokat nézed majd, mert realtime kivehetetlenül gyors lesz. A 8 sack csak azért nem jön össze neki, mert a harmadik negyedtől 3TD hátrányban csak futtok majd. Legalábbis valami ilyesmit álmodtam tegnap 😉nasheem
Igen.... képzelem, hogy mekkora állat a védelmetek.... főleg, hogy 0.0 kőkemény sack-et osztottatok ki a NE-nek....ez brutális 😊 .... a 110 engedett futott yard meg megnyugtat mert ha jól emlékszem van egy Rice-unk és egy McGahee-nk...

A jets passrush-ra meg csak annyit, hogy a passrush egy dolog, az meg, hogy szinte minden 2. play egy blitz-play volt amiben a recivereket 1-1-ezték és mindenki más ment a falunknak az egy másik...

Most tényleg.... kell ez a keménykedés? 😕..... kemény csapat vagytok és egy marha jó, durva meccs lesz, ennyi.... nem kell itt a jósolgatás... majd meglátjuk mi lesz...

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
AMEN! 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
... de a Jets passrush az Jets passrush.... Phoseidon
Ugyan már. Ha elite passrusht akarsz látni, akkor jól majd figyelj vasárnap. Lesz a DL-ben egy 97es törpe, aki negyedenként 2szer áttör a fal közepén és kifekteti Flaccot. Elég ha a lassításokat nézed majd, mert realtime kivehetetlenül gyors lesz. A 8 sack csak azért nem jön össze neki, mert a harmadik negyedtől 3TD hátrányban csak futtok majd. Legalábbis valami ilyesmit álmodtam tegnap 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Heap sérüléséről mit lehet tudni? Senkinek nem kívánok soha sérülést, de nagyon nem könnyezném meg, ha Heap nem lenne ott ellenünk. A Jets ellen is jól nyomta, ráadásul Flacco messze őt érzi a legjobban. Jó, mondjuk Mason felé nem is dobott, mert rajta volt Revis, de TJ és Boldin kapott pár csúnya homályt.nasheem
Csak megjegyzem: Flacco kevés nagy homályt dobott azért.... volt néhány, de a Jets passrush az Jets passrush.... Heapről pedig, ma nem edzett, amúgy bizakodik és arra készül, hogy játszik vasárnap, de ha nem lesz jobban akkor jön Dickson és Pitta...

Meg amúgy, szerintem azért Boldin-t is érzi elég szépen Flacco már... 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Heap sérüléséről mit lehet tudni? Senkinek nem kívánok soha sérülést, de nagyon nem könnyezném meg, ha Heap nem lenne ott ellenünk. A Jets ellen is jól nyomta, ráadásul Flacco messze őt érzi a legjobban. Jó, mondjuk Mason felé nem is dobott, mert rajta volt Revis, de TJ és Boldin kapott pár csúnya homályt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
akkor ki lesz a nickel DT ? csak nem a mi Ginonk ?😊

Zimmer magára vállalta a D gyenge szereplését, mint mondta az hitte mi vagyunk a 85-ös Bears. meg kicsit túlkomlikálta a rendszert, de most back to basics van.

vki szellemesen megjegyezte, h már annak is örülnénk ha vasárnap, nem a 85-ös Bearst, hanem a 09-es Bengalst látnánk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Fanene 3-5 hétig nem játszhat a Patriots ellen összeszedett térdsérülése miatt.

😐

Nézzük a pozitív oldalát: így minden bizonnyal játszani fog Dunlap.Mikey
😕
Picsába. Szerintem a leghasznosabb endünk volt azzal, hogy kint is jól tolta, meg belülre is rotálhattuk. Rendesen fog hiányozni. Remélem Odom összekapja magát és Dunlap is villant valamit.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Fanene 3-5 hétig nem játszhat a Patriots ellen összeszedett térdsérülése miatt.

😐

Nézzük a pozitív oldalát: így minden bizonnyal játszani fog Dunlap.
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Mondjuk jogos. Majd visszatérünk rá, ha a 9. hétig sem változik az arány.
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igazatok van, de ezt nem a patriots elleni nyitómeccsen kell megtanulnia.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ha Mauval tényleg vannak terveink középen, akkor kötelező megtanulnia hatékonyan védekezni passz ellen is. Ha csücsül a padon, akkor mégis hogy?nasheem
Ez nagyon +1. Ha feltehetnék három kérdést Zimmernek, az egyik biztosan ez lenne.

Az is érdekes, hogy Smith mennyire keveset volt fent, és ha volt is, akkor Rolanddel kézen fogva. Régen rossz az, ha még mindig ennyire az út elején jár a dagi. 😕
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Brandon Johnson azért fontos ember, mert kb ő az egyetlen aki ért a coverhez a linebackerek közül. illetve dhani csak ő már nagyon nem mai gyerek.

hát én nem hinném h caldwell sok labdára számíthat. alapból csak 4wr felállásoknál / garbage time-ban lesz a pályán, ami már alapból limitálja a lehetőségeit. de jó lenne ha ő is felvenné a kesztyűt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Minek center? Stephens jól nyomta a pre meccseken. Ráadásul ilyen nevek, Hartwig és a román. Teatyaég.

A snapekről. Szerintem B Johnson nagyon túlértékelt. Én a passzjátékoknál sem látom, hogy valami veszett hatékony lenne. Ha Mauval tényleg vannak terveink középen, akkor kötelező megtanulnia hatékonyan védekezni passz ellen is. Ha csücsül a padon, akkor mégis hogy?
Mathist miért jegeljük? Tavaly közel felesben játszott Livings-szel. Ennyire jobb campet csinált volna Livings? Szerintem csak azért elfogadható Livings játéka, mert mellette Whit atom erős. Egyszer megnéznék egy Livings-Rolando oldalt. Egy közepes college fal csinálna rajtuk meccsenként 2-3 sacket.

WR poszton hihetetlen tülekedés van. Caldwell vajon mennyi labdára számíthat? Kb annyira mint Simpson. Azért szar lehet az neki(k), ami nekünk állat jó.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Leonard nagyon jó hír! :cool:

rivers sem edz, ghiaciuc meg hartwignál is nagyobb lol, ami lássuk be nagy szó.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Lewis elmondása szerint Leonard és Caldwell is teljes edzésmunkát fog végezni már ma is.
:cool: (Főleg előbbi miatt.)

Ugyanakkor Fanene nem fog edzeni.

Valamint, a korábban már említett Hartwig és Jackson mellett a régi ismerős Eric Ghiaciuc is érkezik vizitre az Eron Riley, London Crawford, Kole Heckendorf WR trió társaságában.
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Jó látni, hogy Shipley és Gresham ennyit volt pályán. Persze ez részben köszönhető az eredmény alakulásának is, de akkor is látszik az belőle, hogy bíznak bennük Bratkowskiék.

Ami számomra érdekes, hogy Maualuga és Rivers relatíve keveset volt fenn. Oké, hogy a két Johnson van fenn a passzjátékoknál, de azt hittem, kicsit más lesz az arány.
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
reedy - hogy valami haszna legyen neki is - kiadta a snapszámokat:

Offense (76 snaps)
QB: Carson Palmer 76
RB: Cedric Benson 41, Bernard Scott 35
FB: Domata Peko 2, Dan Skuta 1
TE: Reggie Kelly 18, Jermaine Gresham 66, Dan Coats 8
WR: Chad Ochocinco 72, Terrell Owens 73, Jordan Shipley 58, Quan Cosby 2, Jerome Simpson 1.
OL: Andrew Whitworth 76, Nate Livings 76, Kyle Cook 76, Bobbie Williams 76, Dennis Roland 72, Andre Smith 10

Defense (58 snaps)
DE: Robert Geathers 50, Antwan Odom 41, Frostee Rucker 23, Jonathan Fanene 7
DT: Domata Peko 40, Tank Johnson 29, Geno Atkins 20
LB: Dhani Jones 58, Rey Maualuga 30, Keith Rivers 39, Brandon Johnson 20, Michael Johnson 16
CB: Leon Hall 56, Johnathan Joseph 56, Adam Jones 23
S; Chris Crocker 58, Roy Williams 51, Chinedum Ndukwe 7

ami érdekes ebből nekem, hogy a komplett O fal - az RT-t kivéve - végigtolta a meccset. Benson pihenője miatt pedig Scott is majd ugyanannyi snapet kapott. Jó lenne ha ez nem csak akkor osztódna így meg, ha már mind1. Withworth mögött futottunk a legnagyobb hatékonysággal (6/35), a többiek mellett pedig szinte sehogy (9/8). a D#-ből csak Dhani és Crocker játszott végig. nos hát ennyit egyelőre Mau középre vitelétől.

1 penalty összesen, Rolandtól...
2 redzone tripből 2 td, ugyanez D oldalon 2ből semmi. (bár ezt ugye említette DoM a meccs előtt, h nem erőssége a Patsnek)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Owen Schmitt közben Sas lett. Legyen ott boldog. Nekünk van egy jó Coastunk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Most tudtam végignézni a Ravens meccset. Futni nem nagyon kell ellenük. Az a front7 nagyon ott van. Palmeren múlik a meccs, ami a Hollók ellen jó előjel. Flacco szerencsére szar, illetve inkán szétszórt, de semmiképp nem jó. Nyerhetőbb meccs lesz, mint a Pats volt, de nagyon-nagyon kemény! Telhetnének gyorsabban a napok...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Van WR a nyolcak között, Shay Hodge. 😊

Jackson szvsz nem "PS eligible", mert 6+ meccsen aktív volt a '08-as szezonban. De ebben nem vagyok biztos.Mikey
akkor nem lehetett volna a panthers PS-ében 2009-benbriareos
Juj de hülye vagyok...