NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 550
Ott lesz jovo heten a Chargers, bizonyitson akkor az utolso negyedben, hogy megerett a feladatra.
gabokocka
Hát épp ez az, Chargers. 😬

Fogalmam sincs melyik Baker megy ki a hét végén a pályára, de igen hasznos lenne, ha valaki vissza szerelné a sisakjára a lézert, mert ilyen alul és felül dobásokra egy ideje nem volt példa.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 051 — Big Penix Energy
Irigykedem a támadófalatokra. Nálunk a McKinnie-Hutchinson-Birk féle fal óta hasonló sem volt, mint ami jelenleg nálatok működik. Grat, a védelem is brutál volt, főleg a pass rush.

szerk: utólag a bírózás is fölöslegesnek tűnik az első félidő végén a TD-tek előtt. Esélye nem volt a Vikings O-nak

Szerkesztette: dancogo

több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 014 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Annyit hozzáteszek én is amúgy, hogy Mayfieldet még azért nem tenném a Game Manager szintre. Ő tipikusan az a "momentum" QB, kurva hamar fel kell építeni a meccs elején, egy jó drive ami TD-vel ér véget és rögtön érzi, hogy nyeregben van. Szinte az összes swagger momentje / meccse így épült fel. Valószínű őt is frusztrálja, hogy 2 TD-vel áll jelenleg, illetve ha jól emlékszek tegnap a 4. negyedig nem is nagyon volt 15 yardnál hosszabb próbálkozása. Most ez vagy azért mert nincs üres WR, vagy egyszerűen ez a terv nem tudom. A readjein végig megy az látszik (kivéve mikor a Maddenben hiszi magát és a 3 yardra álló háromszor gyorsabb Feltonnak nem löki oda first downra :'D )

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Legutobb en kertem szamon Mayfielden a gyoztes drive-ot, most en fogom megvedeni.
Tegnap jott a W, ha sokkal jobban jatszik és ad 3 TD passzt, akkor se er 2 W-t.

Ott lesz jovo heten a Chargers, bizonyitson akkor az utolso negyedben, hogy megerett a feladatra.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
Úgy látom az a baj hogy Mayfield nem elit QB. Egyszerűen nincs meg benne a gyilkos ösztön, az az igazi game changer mentalitás. Túl dobja/alul dobja/nem látja meg/nem futja meg, főleg éles szituációkban.

Hatalmas szerencséje hogy két ilyen ütőképes futó van mellette és egy olyan védelem ami képes meccset nyerni ha nagyon kell.

Tehetség alapján ez egy elit, kurvaerős csapat, de ha ő nem lép szintet akkor komoly sikereket nem fognak elérni a playoffban. Idén elválik a szar a víztől, komoly lét nem adnék neki egyelőre.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 550
D rendben, erről mindent elmondtatok.
O line és futók is oké.

A passzjáték siralmas volt 155 yard, 15/33 45.5% pontosság 😱 borzasztó volt, még úgy is, hogy a Vikingek jól védekeztek. Mondjuk legalább int-et nem dobott Baker.

És akkor megint a vesszőparipám: Baker-ben nem volt meg az extra. Olyan szintre gondolok mint pl. Prescott. Az egy vicc, hogy nincs dobott TD-je. Nem szívesen mondanék le róla, de egyre inkább tendál egy game manager felé. Hol tartanánk, ha nem lenne ilyen futó sor és O-line?

Szerkesztette: ktms

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 002 — Believelander
Gyorsan változnak az idők, könnyű megszokni a jót, két éve a fél karunkat odaadtuk volna egy ilyen W-ért, most meg megy a vinnyogás 😀
Természetes egyetértek az előttem szólókkal, ez rohadt kevés Bakertől. A Feltonnak kihagyott passza b@szott fel egy kicsit, csak oda kellett volna ejteni és sima first down, ehhez képest sackelték. Ahogy Drip írja, alul-felül, mindenfelé szálltak a labdák. Továbbra sem látom ki lehetne jobb (elég csak megnézni az idei szuper elit rookie QB class hogy teljesít), de ennél több kell ha nem akarunk leragadni egy stabil PO/wild card kiesés szinten. Landry hiánya sem lehet mentség, ott van OBJ, Hooper, Njoku, Higgins, DPJ, ennek elégnek kéne lenni. A Chargers ellen 14 pont tuti sovány lesz.
Stefa aggresszivitása sem tetszett, a kétpontossal mákunk volt, de előtte 4&4-re én simán FG-t rúgtam volna és akkor a végén sem kell izgulni... főleg h. McLaughlin megint hibátlan volt. A végén is, egy futás után két incomplete passz... én itt inkább konzervatívra váltottam volna, főleg a Chubb-Hunt duóval.
A védelem viszont elit, sorozatban a második meccsen, Nem csak hogy jó, hanem tényleg elit, pedig ez a Vikes O nem piskóta. Malik Jackson és McDowell középen iszonyat mit tolt, pont ezt hiányoltuk. Amikor kellett McKinley is villant, bírtam Gustint, de már érthető miért Takkot tartottuk meg.
JOK egészen speckó player, az elmúlt 20 év legjobb Browns LB-je lehet, DQwell Jackson óta nem nagyon futkosott ilyen linebackerünk a pályán.
Delpitnek sem volt szüksége sokra, h. felvegye az NFL ritmusát.
Lehet tényleg csak idő és egészséges játékosok kellettek Woodsnak? Ha Herbert ellen is így tolják, asszem minden kritikát visszavonhatunk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ja és első helyen a Northban 😊 (a Cincyvel)
Drip
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 014 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Egy szavam nem lehet a védelemre, lényegében ők tartottak életben minket. Az első driveot leszámítva végig kordában tartották a Vikingst és volt is nyomás folyton, Cook is jól lett fogva, egyszer-kétszer volt villanása, de az benne van, illetve a végén is clutch játékok voltak. Korramoah meccsről meccsre jobb, fontos pillanatokban ér oda. Garrett csak 0,5 sackel végzett, de végig nyomást tett Cousinsra . Ward jól tolta Jefferson ellen, annak ellenére, hogy benyelt egy két passzt, de ilyen ez a párbaj. Greedy és Delpit is dícséretet érdemel.

Az O# már érdekesebb. Chubb és Hunt hozták a kötelezőt, a fal sem volt rossz, de hogy 4 meccs alatt nincs elkapónak TD-je az elég fejvakarós még úgyis, hogy futás orientált csapat vagyunk. Baker ma nagyon össze-vissza volt, hol túldobta a WR-t hol alul (OBJ). Valamit kikéne találni, mert jönnek a győzelmek és bár sikerült fordítani is, de nem mindig kell előnyből játszanunk majd, illetve inkább mondom úgy, hogy nem mindig fog beleférni majd a a screen meg a Chubb-Hunt duó.
Hozzáteszem tudom, hogy nem láttuk még a pályán a teljes wr sort mert Landry és OBJ még nem játszottak idén együtt. Remélhetőleg azzal változna valamit a helyzet. Addig is menni kell tovább a W az W.

Ja és első helyen a Northban 😊 (a Cincyvel)

több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Egy hányinger brusztolós idegtépő védelmi háborút nyertünk meg. Többször is visszaadtuk a labdát nekik de végül nem tudtak élni vele.

A D nagyon ügyes volt, viszont az O nagyon gyenge volt. A play hívások pedig jók, kreatívak de Mayfield egyszerűen nem tudja kivitelezni a feladatot.

De a lényeg hogy 3-1!!!
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 014 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Majdnem elfelejtettem, hogy 7kor kezdünk 😀 Nem baj nyerni kell! Vagy kurva sok pontos meccs lesz mindkét félről, vagy ilyen Texans szerű szenvedés.

több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én is valami szoros meccsre számítok. Hasonló a két csapat így nagy csata lesz.
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 550
Vajon tudja-e tartani az előző heti formát és közben adaptálódni mostani ellenfelünkhöz a D?

Vajon tud-e korrigálni az O line (előző héten nem ment jól nekik) és közben mélységben (OBJ) is pontosan játszani az O?

Ha mindkettőre igen a válasz, akkor nyerhetünk.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 386
Newsome kihagyja a Vikes elleni meccset, nem tettük IR-re, úgyhogy nem lehet súlyos, de azért kicsit fejvakarós, pont ez volt vele kapcsolatban a kérdés... Ward is minden szezonban összeszed valamit, két sérülékeny kezdő CB nem lenne túl frankó hosszú távon.

Greedy kezd a helyén.
Joey Tribbiani
Hát attól tartok nem ez fogja javunkra billenteni a meccset. 😃🙄

Pontosabban, ennyi még biztos nem...

Egyébként gyógyulást ÚJsrácnak!

Szerkesztette: PatrickSKOL
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 002 — Believelander
Newsome kihagyja a Vikes elleni meccset, nem tettük IR-re, úgyhogy nem lehet súlyos, de azért kicsit fejvakarós, pont ez volt vele kapcsolatban a kérdés... Ward is minden szezonban összeszed valamit, két sérülékeny kezdő CB nem lenne túl frankó hosszú távon.

Greedy kezd a helyén.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 051 — Big Penix Energy
Mit gondoltok a héten a Vikings ellen segíthet, hogy Stefanski onnan jött és ismeri Zimmer rendszerét vagy akár lehet ez egy kétélű fegyver is mivel ők is ismerik Stefát?
Vagy semmi jelentősége és ugyanúgy készül, mint bármelyik másik meccsre?
Zaborn
Stefa kibővítette a playbookot rendesen, mióta lelépett tőlünk. Kérdés, hogy Zimmerék fogták-e vissza, tehát a Vikings akár edzésekről ismeri ezeket a playeket, vagy Stefa a HC kinevezés óta szabta-e át a playbookot, vagy csak bátrabban hívja a playeket. Ha tényleg ismerik egymás hívásait, az inkább a védelemnek kedvez, hiszen ők reagálnak a pályán történtekre és minél kevesebb az ismeretlen, annál egyszerűbb a dolguk. Viszont eltelt több mint másfél év a kinevezése óta, szerintem ennek már nagy hatása nem lesz a meccsre.
dancogo
Az offense mindig előnyben van,hiszen ők tudják pontosan mi lesz a play 😉 a védelem csak reagál. Ettől függetlenül szerintem sincs jelentősége.
A bukik sem tudják eldönteni ki az esélyesebb, jelenleg 1 pontos favoritok vagyunk, tehát szinte 50-50%.
Joey Tribbiani
Igen, de az offense mindig, minden ellenféllel szemben tudja, hogy mi a play, ezért van talán előnye ebben az esetben a védelemnek, ha tudnak a spontán reagálás helyett következtetni egy felállásból, motionből, hogy mi lesz a play.

több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 002 — Believelander
Mit gondoltok a héten a Vikings ellen segíthet, hogy Stefanski onnan jött és ismeri Zimmer rendszerét vagy akár lehet ez egy kétélű fegyver is mivel ők is ismerik Stefát?
Vagy semmi jelentősége és ugyanúgy készül, mint bármelyik másik meccsre?
Zaborn
Stefa kibővítette a playbookot rendesen, mióta lelépett tőlünk. Kérdés, hogy Zimmerék fogták-e vissza, tehát a Vikings akár edzésekről ismeri ezeket a playeket, vagy Stefa a HC kinevezés óta szabta-e át a playbookot, vagy csak bátrabban hívja a playeket. Ha tényleg ismerik egymás hívásait, az inkább a védelemnek kedvez, hiszen ők reagálnak a pályán történtekre és minél kevesebb az ismeretlen, annál egyszerűbb a dolguk. Viszont eltelt több mint másfél év a kinevezése óta, szerintem ennek már nagy hatása nem lesz a meccsre.
dancogo
Az offense mindig előnyben van,hiszen ők tudják pontosan mi lesz a play 😉 a védelem csak reagál. Ettől függetlenül szerintem sincs jelentősége.
A bukik sem tudják eldönteni ki az esélyesebb, jelenleg 1 pontos favoritok vagyunk, tehát szinte 50-50%.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 550
Tegnap nem említettem, de JOK-t zseniális volt. Időközben valahol láttam, hogy az egyik legjobb LB grade-el játszott tegnap a teljes NFL-t nézve. 🤘🏻
ktms
JOK tényleg masszív, nagy szerencsénk volt a drafton, persze ki is kell használni az ilyet 😊
Az OL mintha fejben nem lenne ott 100%ig, remélem csak szezon eleji lassú kezdés.
Kíváncsi leszek, h. McLaughlin kiváló meccse után bátrabban rúgunk-e FG-t vagy marad ez a hiperaggresszív playcalling, h. kvázi minden 4.-nek nekimegyünk, ami az ellenfél térfelén van...
Joey Tribbiani
Az az 57 yardos field goal... 😎

Most arra mutatnak a jelek, hogy akár megtaláltuk a rugót.

Szerkesztette: ktms

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 051 — Big Penix Energy
Mit gondoltok a héten a Vikings ellen segíthet, hogy Stefanski onnan jött és ismeri Zimmer rendszerét vagy akár lehet ez egy kétélű fegyver is mivel ők is ismerik Stefát?
Vagy semmi jelentősége és ugyanúgy készül, mint bármelyik másik meccsre?
Zaborn
Stefa kibővítette a playbookot rendesen, mióta lelépett tőlünk. Kérdés, hogy Zimmerék fogták-e vissza, tehát a Vikings akár edzésekről ismeri ezeket a playeket, vagy Stefa a HC kinevezés óta szabta-e át a playbookot, vagy csak bátrabban hívja a playeket. Ha tényleg ismerik egymás hívásait, az inkább a védelemnek kedvez, hiszen ők reagálnak a pályán történtekre és minél kevesebb az ismeretlen, annál egyszerűbb a dolguk. Viszont eltelt több mint másfél év a kinevezése óta, szerintem ennek már nagy hatása nem lesz a meccsre.

több mint 3 éve
Zaborn Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 105
Mit gondoltok a héten a Vikings ellen segíthet, hogy Stefanski onnan jött és ismeri Zimmer rendszerét vagy akár lehet ez egy kétélű fegyver is mivel ők is ismerik Stefát?
Vagy semmi jelentősége és ugyanúgy készül, mint bármelyik másik meccsre?
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 002 — Believelander
Tegnap nem említettem, de JOK-t zseniális volt. Időközben valahol láttam, hogy az egyik legjobb LB grade-el játszott tegnap a teljes NFL-t nézve. 🤘🏻

Ami egyébként biztató a védelemmel kapcsolatban, hogy pont azt javították amit a múlt héten kritizáltunk: tehát egy rookie QB ellen (meg úgy általában is) totál langyos játék ment az előző héten (meg eddig). Na ez most épp az ellenkezője volt.

Matt Nagy sokat segített nekünk, valami egészen hülye helyzetbe hozta a saját rookie QB-ját. Garrett-et nem duplázták, nem csináltak ellene semmit, ráadásul meg sem próbálták kimozgatni a Fields-et a boxból, mi meg köszöntük szépen. Mindegy, azt most már tudjuk, hogy ha az ellenfél hibázik, akkor kíméletlenül ki tudjuk használni. Érdekes lesz látni, hogy komolyabb O line-ok ellen mire jutunk de az fix, hogy nagyjából ezt akartuk látni ettől a játékos anyagtól.

A saját O line-unkat viszont nem tudom megfejteni. Mindkét első negyedbeli negyedik kísérletnél úgy jöttek át a falon és csináltak sack-et mintha az lenne a normális. Öt sack-jük volt, de ez a kettő.. Talán Stefa sem a legjobb játékokat hívta.
ktms
JOK tényleg masszív, nagy szerencsénk volt a drafton, persze ki is kell használni az ilyet 😊
Az OL mintha fejben nem lenne ott 100%ig, remélem csak szezon eleji lassú kezdés.
Kíváncsi leszek, h. McLaughlin kiváló meccse után bátrabban rúgunk-e FG-t vagy marad ez a hiperaggresszív playcalling, h. kvázi minden 4.-nek nekimegyünk, ami az ellenfél térfelén van...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 550
Tegnap nem említettem, de JOK-t zseniális volt. Időközben valahol láttam, hogy az egyik legjobb LB grade-el játszott tegnap a teljes NFL-t nézve. 🤘🏻

Ami egyébként biztató a védelemmel kapcsolatban, hogy pont azt javították amit a múlt héten kritizáltunk: tehát egy rookie QB ellen (meg úgy általában is) totál langyos játék ment az előző héten (meg eddig). Na ez most épp az ellenkezője volt.

Matt Nagy sokat segített nekünk, valami egészen hülye helyzetbe hozta a saját rookie QB-ját. Garrett-et nem duplázták, nem csináltak ellene semmit, ráadásul meg sem próbálták kimozgatni a Fields-et a boxból, mi meg köszöntük szépen. Mindegy, azt most már tudjuk, hogy ha az ellenfél hibázik, akkor kíméletlenül ki tudjuk használni. Érdekes lesz látni, hogy komolyabb O line-ok ellen mire jutunk de az fix, hogy nagyjából ezt akartuk látni ettől a játékos anyagtól.

A saját O line-unkat viszont nem tudom megfejteni. Mindkét első negyedbeli negyedik kísérletnél úgy jöttek át a falon és csináltak sack-et mintha az lenne a normális. Öt sack-jük volt, de ez a kettő.. Talán Stefa sem a legjobb játékokat hívta.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 014 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Értem én, hogy a Bears O# fala volt az ellenfél de pont így kell játszani a védelemnek. Garrett kiadta az összes frusztrációját és a többiek is remekül játszottak. JOK és Newsome is bíztatóak. Nem fogunk minden meccsen 9 sacket szerezni, de azért jó lenne látni ugyanezt az elánt a továbbiakban.

több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 002 — Believelander
Jók vagyunk. Lsd Detroit-baltimore, nincs sima W. sajnos bemákolták 😕...
Nem kell fosni senkitől, ez a csapat - ha így játszik a D - bárkit el tud kapni. Valahogy így kell kijönni egy rookie QB ellen, kivételesen le a kalappal Woods előtt, végre volt gameplan a D részéről is. Persze Fields totál homály, ennyire rossz passzokat ritkán látni, de kellett a nyomás is ehhez.
Az OL-t sem nevezném nagyon gyengének, nem ez volt a legjobb meccsük - főleg Willsnek és Conklinnak - de a futásblokkolás működött, Mack és Quinn meg odaér párszor bárki ellen. Baker amit lehetett megoldott lábon és azért azok a back shoulder bogyók DPJ-nek meg OBJ-nek ültek. Nem egyszerű dobások, és momentumot fordítottak. Nálam ez (is) a FR QB, nem csak a 4th quarter GW driveok.
McLaughlin eszméletlen, őszintén még Dawsontól sem emlékszem ennyire simán bevágott 50+-os FG-okra Clevelandben. Reméljük tudja tartani ezt a formát, de Parkeyval neki se lehetett volna menni ilyen rúgásoknak.
Vikes, Chargers, Cards, durvul, de 2-1-el ezt is le kéne hozni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 550
Az a durva, hogy Chubb így is összehozott 84 yardot pedig marha szarul ment neki ma. Hunt meg futott 81-et és elkapásból is volt 74 yard-ja (khm… 😎🤣). OBJ szépen jött vissza, üdv újra a fedélzeten! Az O fal most nem tudott annyira domináns lenni mint szokott. És hát Mayfield sack az tényleg nagyon sok volt.

A D teljesen ledominálta az ellenfelet. Itt nincs mit mondani, annyira működött minden. Az a dpi meg… hagyjuk ezen a meccsen elfért.

Első körben ennyi, kell egyet aludni erre. ✌🏻

Szerkesztette: ktms

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧