NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 014 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Bőven benne van a maiban a L, nem is lennék meglepve. Abban reménykedek, hogy Baker játéka valamit javul és akkor nem kell a válla miatt aggódni. Amúgy meg hajrá Browns!

több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 550
Bár úgy tűnt, hogy téves spekuláció végül mégiscsak kiderült, hogy sajnos volt alapja a sérült váll felvetésnek.

Ez azért odavághat rendesen a szezonnak. Remélem holnap kiderül az ellenkezője. 🤞🏻

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 002 — Believelander
Látni vélek egy kibontakozó párhuzamot a jelenlegi Browns és az Alex Smith-es Chiefs között.
Kérdés, hogy Stefa megtalálja e az ő Mahomes-ét.
KoporShow
Mahomest "találni" 20 évente lehet. Alexben volt legalább 7-8 sérülésekkel teli szezon mikor a Chiefsbe ment, lehetett sejteni, h. vele nem lesz meg a SB.
Bakernek ez az első idénye, amikor ugyanaz a playbook mint az előzőben. Január környékén tisztábban fogunk látni.
Joey Tribbiani
Persze igazad van ebben.
Én inkább a folyamatra gondoltam, hogy van egy stabil QB-d akivel kb tuti a playoff.
A Mahomes résszel inkább arra gondoltam, hogy Stefa lecseréli e majd őt bárkire akinek magasabb a plafonja de a rizikó is sokkal nagyobb.
Patrick se volt az a tuti pick, egy gunslinger volt az egyetemen ha jól tudom, kellett hozzá Reid, hogy ott legyen ahol ma van.
KoporShow
Értem mit akartok mondani, de sztem egyelőre azt se lehet tudni mi Baker plafonja. Volt egy kiváló rookie éve (minden körülmény - főleg Hue ellenére); egy borzasztó második Konyhás ténykedése és fejbeli tényezők miatt, aztán a tavalyi PO szezon.
Amikor Alex elment a Chiefsbe nagyjából lehetett vágni mire lehet képes.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Látni vélek egy kibontakozó párhuzamot a jelenlegi Browns és az Alex Smith-es Chiefs között.
Kérdés, hogy Stefa megtalálja e az ő Mahomes-ét.
KoporShow
Mahomest "találni" 20 évente lehet. Alexben volt legalább 7-8 sérülésekkel teli szezon mikor a Chiefsbe ment, lehetett sejteni, h. vele nem lesz meg a SB.
Bakernek ez az első idénye, amikor ugyanaz a playbook mint az előzőben. Január környékén tisztábban fogunk látni.
Joey Tribbiani
Persze igazad van ebben.
Én inkább a folyamatra gondoltam, hogy van egy stabil QB-d akivel kb tuti a playoff.
A Mahomes résszel inkább arra gondoltam, hogy Stefa lecseréli e majd őt bárkire akinek magasabb a plafonja de a rizikó is sokkal nagyobb.
Patrick se volt az a tuti pick, egy gunslinger volt az egyetemen ha jól tudom, kellett hozzá Reid, hogy ott legyen ahol ma van.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Látni vélek egy kibontakozó párhuzamot a jelenlegi Browns és az Alex Smith-es Chiefs között.
Kérdés, hogy Stefa megtalálja e az ő Mahomes-ét.
KoporShow
Mahomest "találni" 20 évente lehet. Alexben volt legalább 7-8 sérülésekkel teli szezon mikor a Chiefsbe ment, lehetett sejteni, h. vele nem lesz meg a SB.
Bakernek ez az első idénye, amikor ugyanaz a playbook mint az előzőben. Január környékén tisztábban fogunk látni.
Joey Tribbiani
A parhuzamot pont igy ertette KoporShow is. Alexejevicsnek volt asszem a ninersben 7 szezon alatt 9 OCje. nem is tudta magat osszerakni, csak a vege fele. Aztan a Chiefsben ugyanazt kertek tole evekig, az ment. De nem MVP lett ,csak hasznalhato QB. Aztan az fix PO volt egy jo csapattal, de SB kozelebe nem jartak. A tobbit tudjuk.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 002 — Believelander
Látni vélek egy kibontakozó párhuzamot a jelenlegi Browns és az Alex Smith-es Chiefs között.
Kérdés, hogy Stefa megtalálja e az ő Mahomes-ét.
KoporShow
Mahomest "találni" 20 évente lehet. Alexben volt legalább 7-8 sérülésekkel teli szezon mikor a Chiefsbe ment, lehetett sejteni, h. vele nem lesz meg a SB.
Bakernek ez az első idénye, amikor ugyanaz a playbook mint az előzőben. Január környékén tisztábban fogunk látni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 002 — Believelander
Nem jó hírek ezek. OBJ azt reagálta, h. kvára tud fájni egy ilyen sérülés, gondolom szét injekciózzák, de meglepne ha nem befolyásolná a játékát. Persze Joe Thomas sem full egészségesen tolta le azt a 10363 snapet sorozatban, Mayfield sosem volt primadonna, de így nehéz lesz szintet lépni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Mayfield bal vállában részleges szakadás van amit még a Texans ellen szedett össze.
Elvileg nem sürgős a műtét, megpróbálja végig játszani a szezont.
P@trik
De ezt vajon kötelező nyilvánosságra hozni, hogy vlmelyik sportszerű védő utazzon rá a rájátszÁs körül pl?
ozibozi
A practice reporton es a meccs elott, alatt (visszater-e) kell leadni, meghatarozott idoben. Sztem ennyi kotelezo.
Nem tudom, mi a "hivatalos" oka. De igazabol a sportfogadasok miatt van. Nagy penzekrol beszelunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Látni vélek egy kibontakozó párhuzamot a jelenlegi Browns és az Alex Smith-es Chiefs között.
Kérdés, hogy Stefa megtalálja e az ő Mahomes-ét.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Mayfield bal vállában részleges szakadás van amit még a Texans ellen szedett össze.
Elvileg nem sürgős a műtét, megpróbálja végig játszani a szezont.
P@trik
De ezt vajon kötelező nyilvánosságra hozni, hogy vlmelyik sportszerű védő utazzon rá a rájátszÁs körül pl?
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Mayfield bal vállában részleges szakadás van amit még a Texans ellen szedett össze.
Elvileg nem sürgős a műtét, megpróbálja végig játszani a szezont.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Én azt látom,hogy Stefa jól adagolja ami van. Jelenleg elég,hogy sok hosszu drive van aminek a végén pontok kerulnek a táblára. A D dinamikus és kegyetlen mert pihent. Most ez bőven elég.
Láttam egy ket playt ahol azert latszik nem csak futott td lesz itt.
A D egyre jobb,az oline igeretes,alig van O flag.

több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 550
Meg lettem cáfolva, pikk-pakk:


🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 550
Annyit azért tegyünk oda Baker javára, hogy nem lehetünk biztosak abban, hogy esetleg nem a múltkori váll sérülés áll a gyenge dobások hátterében. Az bőven indokolná ezt a váratlanul rossz minőségű passzjátékot.
ktms
Önkritikusan azt nyilatkozta a meccs után, h. nem ez volt a gond,jobb kézzel dob...
Joey Tribbiani
Arra gondolok inkább, hogy ha nem jó a váll az viheti magával az egész mozgást. Ez arról jutott eszembe, hogy írtad a lábmunkát. Szóval ha elkezdenek kicsit nem jól menni a dolgok, akkor jön az akarás onnantól meg már nem megy semmi úgy ahogyan kéne. Végül is mindegy nem vagyunk a Browns-nál sem sportorvosok, sem fizikoterapeuták. 😊

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 002 — Believelander
Annyit azért tegyünk oda Baker javára, hogy nem lehetünk biztosak abban, hogy esetleg nem a múltkori váll sérülés áll a gyenge dobások hátterében. Az bőven indokolná ezt a váratlanul rossz minőségű passzjátékot.
ktms
Önkritikusan azt nyilatkozta a meccs után, h. nem ez volt a gond,jobb kézzel dob...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 550
Annyit azért tegyünk oda Baker javára, hogy nem lehetünk biztosak abban, hogy esetleg nem a múltkori váll sérülés áll a gyenge dobások hátterében. Az bőven indokolná ezt a váratlanul rossz minőségű passzjátékot.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Negyedik heten jarunk.
Jelenleg az a fontos hogy egy csapat gyujtse a gyozelmeket es ne haljon le sok fontos ember.
Nem most kell jol jatszania mindenkinek.
Majd decemberben es utana.

Ha Baker alkalmas franchise QB-nak, akkor azokon a meccseken kell a csapat elere allnia, amiket meg kell mindenkepp nyerni es a futojatek es a D keves hozza.

Az, hogy tegnap nem volt jo a loteri kutyat nem erdekli, meg van a W, minden mas reszletkerdes. Majd ha a Chargers ellen ket perc lesz hatra es TD kell a gyozelemhez, akkor legyen jo. Az lesz a mertekado teszt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Egyébként nyilván nem csak mi látjuk a problémát hanem AB, De Podesta és Stefa is.
ktms
Számból vetted ki a szót! Ez nagyon szépen látszik a védelemnél is. Két forduló után fogtuk a fejünk, hogy nincs nyomás. Látták ezt Woodsék és a meccs elemzők is nem csak mi. Váltott a csapat és növekedett a nyomás elkezdődtek a safety, corner, LB blitzek, mindjárt más lett a védelem arca.

A támadásba tavaly ugyan ez volt emlékezzünk vissza Mayfieldnek voltak ilyen 100-150 yardos meccsei mert ment a futójáték és csak asszisztált, majd a szezon fele után kezdődött a passz irányba tolódás és a végére egész emberi szezonja lett.

Sütni való baromnak kell lenni aki azt hiszi hogy nem látják az edzők és a csapat elemzői a problémát.
Dolgozni fognak a megoldáson.
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 550
Ha nem javul fel és nem jut el oda, hogy valamivel feljebb tolja a padlóját, akkor nekem van jelöltem Baker helyére. Rodgers-nek épp lejár a szerződése, el is akar jönni ráadásul kontender csapatot keres. Van még benne két-három év fixen és azt is tudjuk, hogy ő megdobta volna Feltont a labdával illetve OBJ-t is amikor 5 yard-ra elszakadt a védőtől. De azért első helyen tartsuk meg Bakert, ehhez viszont el kell tudnia dönteni olyan meccseket mint a tegnapi, akkor amikor kínálja magát a helyzet.

Egyébként nyilván nem csak mi látjuk a problémát hanem AB, De Podesta és Stefa is. Szóval ha nem stabilizálja a játékát a szezonban, akkor fog kapni egy prove it szerű szerződést és amint lehet fognak hozni mellé egy potenciális QB projektet draftról. Vagy a másik út, hogy nem számolnak vele franchise QB-ként és egy nagyágyút kerítenek QB1-nek free agency-ből (pl A Rod).

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Bad 31 Cleveland Browns 973 — Medvedisznóember
Nem Baker lesz a következő Drew Brees azt már borítékolhatjuk, de én továbbra is bízom benne, nem abban, hogy majd később az lesz, hanem abban, hogy egy stabil jó irányító lesz, nem lesz elit az szinte biztos, de nem csak elit irányítóval lehet SB-t nyerni. Órási fejlődés ment végbe a franchisenál végre, ha valaki azt várja, hogy most itt egy Pats szintű dinasztia fog épülni és minden évben oda várnak minket a döntőbe az valószínű csalódni fog. Amúgy is valahogy úgy látom, hogy egyre kevesebb QB fenomén kerül be a ligába, nem potyognak a Mahomesok az égből, kockázatos lenne nem megtartani Bakert, viszont egy a képességeinek megfelelő szerződést kell majd az orra alá dugni, ami mondjuk így se lesz kevés.
Mindenesetre igaz, hogy tegnap tényleg elég sz@r volt, konstans ilyen teljesítmény nem férne bele, de mint Joey írta, bízzunk benne, hogy ez volt az idei legrosszabb meccse.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 002 — Believelander
Annyit hozzáteszek én is amúgy, hogy Mayfieldet még azért nem tenném a Game Manager szintre. Ő tipikusan az a "momentum" QB, kurva hamar fel kell építeni a meccs elején, egy jó drive ami TD-vel ér véget és rögtön érzi, hogy nyeregben van. Szinte az összes swagger momentje / meccse így épült fel. Valószínű őt is frusztrálja, hogy 2 TD-vel áll jelenleg, illetve ha jól emlékszek tegnap a 4. negyedig nem is nagyon volt 15 yardnál hosszabb próbálkozása. Most ez vagy azért mert nincs üres WR, vagy egyszerűen ez a terv nem tudom. A readjein végig megy az látszik (kivéve mikor a Maddenben hiszi magát és a 3 yardra álló háromszor gyorsabb Feltonnak nem löki oda first downra :'D )
Drip
Na azt a checkdown passz helyetti irányváltást nem értettem én sem. Vajon mire gondolhatott közben?
ktms
Igen, ezt én is írtam tegnap, eszméletlen hogy lehetett ezt elhibázni.



Waldman egyébként már lecserélné... Én azért bízom benne.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 002 — Believelander
Legutobb en kertem szamon Mayfielden a gyoztes drive-ot, most en fogom megvedeni.
Tegnap jott a W, ha sokkal jobban jatszik és ad 3 TD passzt, akkor se er 2 W-t.

Ott lesz jovo heten a Chargers, bizonyitson akkor az utolso negyedben, hogy megerett a feladatra.
gabokocka
Persze, meglett a W, de ehhez kellett, h. a D megint embertelent nyújtson. Ha Baker kicsivel jobb döntéseket hoz vagy pontosabb, akkor abszolút nem kellett volna izgulni a végén. A játékok és a szabad emberek ott voltak, csak nem tudta megdobni. Sokat dolgoztak Stefával a technikán és lábmunkán, de ezek a túl hosszú v. aluldobott lasztik mind a rossz lábmunkára vezethetők vissza általában. Ezért aggódom picit, a tegnapi meccsen abszolút nem látszott semmiféle fejlődés a két évvel ezelőtti Mayfieldhez képest. Reméljük ezzel letudta a szezonbeli legrosszabb meccsét.
A következő két héten sokkal több kell.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 550
Annyit hozzáteszek én is amúgy, hogy Mayfieldet még azért nem tenném a Game Manager szintre. Ő tipikusan az a "momentum" QB, kurva hamar fel kell építeni a meccs elején, egy jó drive ami TD-vel ér véget és rögtön érzi, hogy nyeregben van. Szinte az összes swagger momentje / meccse így épült fel. Valószínű őt is frusztrálja, hogy 2 TD-vel áll jelenleg, illetve ha jól emlékszek tegnap a 4. negyedig nem is nagyon volt 15 yardnál hosszabb próbálkozása. Most ez vagy azért mert nincs üres WR, vagy egyszerűen ez a terv nem tudom. A readjein végig megy az látszik (kivéve mikor a Maddenben hiszi magát és a 3 yardra álló háromszor gyorsabb Feltonnak nem löki oda first downra :'D )
Drip
Na azt a checkdown passz helyetti irányváltást nem értettem én sem. Vajon mire gondolhatott közben?

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 550
Irigykedem a támadófalatokra. Nálunk a McKinnie-Hutchinson-Birk féle fal óta hasonló sem volt, mint ami jelenleg nálatok működik. Grat, a védelem is brutál volt, főleg a pass rush.

szerk: utólag a bírózás is fölöslegesnek tűnik az első félidő végén a TD-tek előtt. Esélye nem volt a Vikings O-nak
dancogo
Az igazat megvallva, tényleg a támadófal volt a legnagyobb különbség. A Vikes secondary szépen fogta a célpontokat, amikor meg üres volt valaki, akkor mindenhova szállt a laszti csak hozzá nem. Így viszont maradt a futás-futás hátán.

Nekem meg az ütötte ki a szemem a bírók kapcsán, amikor Baker átment hero ball-ba és egy vetődéssel megszerezte a first down-t de nem adták meg. Mindegy is, mert tényleg nem ezek döntöttek.

Szerkesztette: ktms

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Mayfield baromira pontatlan volt és hát igen ez a 2 TD elég para.
Viszont aki emlékezik tavaly is így kezdődött hogy totális run heavy O és kb a 10. forduló körül fordult a kocka.

Chubb-Hunt duo cipeli a hátán a csapatot.
Össz:
Chubb: 388 yard 3 TD
Hunt: 355 yard 4 TD