Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117

Valószínűleg ugyanazt mint ha Mayfield kapná el. Eddig se halasztottak semmit, itt se halasztanának. Ettől függetlenül ez már-már hihetetlen...
gyeek
Hogyne halasztottak volna, Steelers-Ravens pl rémlik?
warr_b
A Ravensnél naponta jöttek a különböző pozícióban lévő játékosok pozitív tesztjei... Utálom a döntést de az ellenfél csapat járt ezzel jól, ha nem tudod izolálni akkor nagy a kockázat hogy olyan játékos kerül a pályára aki fertőz.
Halasztás esetén a koronás csapat nem nyer, a Ravensnél is kiestek a kovidos játékosok, az ellenfél viszont talán nem lesz koronás, bár a felkészülést és a hetük ritmusát tönkre teszi
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 007 — Believelander
Egybk ha Bitonio pozitív akkor valszeg az egész OL close contact lesz.

Ha az NFL azt akarja, h. OL nélkül játsszunk, plusz HC, kezdő CB... Érdekes lesz a következő pár nap.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Most kellene halasztani bármily nehéz.
dande
Nem tehetik meg.
KeyG
De pont most lehetne. Illetve kellene. Két hét halasztás a WC körrel s, az egész idény kitolásával. Buborékba mindenkit saját helyén, addig kitisztulnak s mehet tovább. Sztem csak akarni kellene.
dande
Nem fognak. Tartják magukat a menetrendhez. Akinek negatív tesztje van vasárnap, az játszik. Az NFL-t már csak az érdekli, hogy valahogy legyen vége, de időben.
Klaci79
Azért megnézném, ha Mahomes vagy Brady kapná el, akkor mit csinálnának...
Toto21
Valószínűleg ugyanazt mint ha Mayfield kapná el. Eddig se halasztottak semmit, itt se halasztanának. Ettől függetlenül ez már-már hihetetlen...
gyeek
Hogyne halasztottak volna, Steelers-Ravens pl rémlik?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 081 — #officialBoliever
Én nem tudom mit csinálunk a csapat székházba de ez tragédia kategória...
P@trik
Azt irjak, hogy mindenki kívülről hozta, úgyhogy szerintem pont hogy jól csináljak, mert sikerül rögtön kiszúrni a fertőzötteket.

Amúgy lehet ez is a baj, mert eddig azok a csapatok jártak jobban, ahol kidőlt a fel csapat, mert elbasztak vmit.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Most kellene halasztani bármily nehéz.
dande
Nem tehetik meg.
KeyG
De pont most lehetne. Illetve kellene. Két hét halasztás a WC körrel s, az egész idény kitolásával. Buborékba mindenkit saját helyén, addig kitisztulnak s mehet tovább. Sztem csak akarni kellene.
dande
Nem fognak. Tartják magukat a menetrendhez. Akinek negatív tesztje van vasárnap, az játszik. Az NFL-t már csak az érdekli, hogy valahogy legyen vége, de időben.
Klaci79
Azért megnézném, ha Mahomes vagy Brady kapná el, akkor mit csinálnának...
Toto21
Valószínűleg ugyanazt mint ha Mayfield kapná el. Eddig se halasztottak semmit, itt se halasztanának. Ettől függetlenül ez már-már hihetetlen...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 929
Most kellene halasztani bármily nehéz.
dande
Nem tehetik meg.
KeyG
De pont most lehetne. Illetve kellene. Két hét halasztás a WC körrel s, az egész idény kitolásával. Buborékba mindenkit saját helyén, addig kitisztulnak s mehet tovább. Sztem csak akarni kellene.
dande
Nem fognak. Tartják magukat a menetrendhez. Akinek negatív tesztje van vasárnap, az játszik. Az NFL-t már csak az érdekli, hogy valahogy legyen vége, de időben.
Klaci79
Azért megnézném, ha Mahomes vagy Brady kapná el, akkor mit csinálnának...
Toto21
Jogos...a szokásos szájalás megy az nfl-ben, aztán ők is remélik, hogy az említett urak nem lesznek covidosak.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 007 — Believelander
Most kellene halasztani bármily nehéz.
dande
Nem tehetik meg.
KeyG
De pont most lehetne. Illetve kellene. Két hét halasztás a WC körrel s, az egész idény kitolásával. Buborékba mindenkit saját helyén, addig kitisztulnak s mehet tovább. Sztem csak akarni kellene.
dande
Nem fognak. Tartják magukat a menetrendhez. Akinek negatív tesztje van vasárnap, az játszik. Az NFL-t már csak az érdekli, hogy valahogy legyen vége, de időben.
Klaci79
Itt már tényleg nem értem miért nem lehet, plusz 2 hét semmit se számít, 14 csapatot el is lehetne zárni (az kétségtelen, h. 32t lehetetlen lett volna). Aránylag jól lement az alapszakasz és azt lehet mondani nem a covid döntött, ki kerül a POba, de egyenes kiesés egészen más.

Namind1, úgysem lesz halasztás, felesleges ezen pörögni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 869
Most kellene halasztani bármily nehéz.
dande
Nem tehetik meg.
KeyG
De pont most lehetne. Illetve kellene. Két hét halasztás a WC körrel s, az egész idény kitolásával. Buborékba mindenkit saját helyén, addig kitisztulnak s mehet tovább. Sztem csak akarni kellene.
dande
Nem fognak. Tartják magukat a menetrendhez. Akinek negatív tesztje van vasárnap, az játszik. Az NFL-t már csak az érdekli, hogy valahogy legyen vége, de időben.
Klaci79
Azért megnézném, ha Mahomes vagy Brady kapná el, akkor mit csinálnának...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 929
Most kellene halasztani bármily nehéz.
dande
Nem tehetik meg.
KeyG
De pont most lehetne. Illetve kellene. Két hét halasztás a WC körrel s, az egész idény kitolásával. Buborékba mindenkit saját helyén, addig kitisztulnak s mehet tovább. Sztem csak akarni kellene.
dande
Nem fognak. Tartják magukat a menetrendhez. Akinek negatív tesztje van vasárnap, az játszik. Az NFL-t már csak az érdekli, hogy valahogy legyen vége, de időben.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Most kellene halasztani bármily nehéz.
dande
Nem tehetik meg.
KeyG
De pont most lehetne. Illetve kellene. Két hét halasztás a WC körrel s, az egész idény kitolásával. Buborékba mindenkit saját helyén, addig kitisztulnak s mehet tovább. Sztem csak akarni kellene.
dande
Pont ez a lényeg hogy akarni kéne de az NFL nem akarja. Nem lesz halasztás azt írják.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most kellene halasztani bármily nehéz.
dande
Nem tehetik meg.
KeyG
De pont most lehetne. Illetve kellene. Két hét halasztás a WC körrel s, az egész idény kitolásával. Buborékba mindenkit saját helyén, addig kitisztulnak s mehet tovább. Sztem csak akarni kellene.
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 136
Most kellene halasztani bármily nehéz.
dande
Nem tehetik meg.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most kellene halasztani bármily nehéz.

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 929
Ha bármelyik közeli kontaktokkal lesz leültetve, az kb feleslegessé teszi az egész mérkőzést...
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én nem tudom mit csinálunk a csapat székházba de ez tragédia kategória...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Bitonio és Hodge a 2 játékos, akinek a tesztje pozitív lett.
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 551
Akkor ennyit arról a gondolatról, hogy miként állunk ki a meccsre. 😕

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres

Beki
Hát akkor ez a WC kört hamar lejátszottuk...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
A DB coach (Mesa test today) and TE coach (Mesa test today). A WR and OL (Mesa tests today).
Ennyi a többlet infó.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 551
Oké még csak kedd van, de azért milyen kedd! Hát kérem szépen Wild Card előtti kedd és tényleg nem azon kell gondolkodni, hogy akkor ez az alapszakasz akkor most WTF?

Helyette azon kell töprengeni, hogy ha ilyen szűken vertük a Steelers B-t, akkor vajon mire lehet számítani a hétvégi PLAYOFF meccsen? 😊

Először is:

- a reméltet (megtaláljuk az edzőt hosszú távra)
- a kötelezőt (pozitív szezon)
- és az extrát (PO) is hozta a csapat

azaz innentől jutalomjáték van! 😊

Az előző két hétvége előtti napokon nagyon szerencsétlenül alakult minden. Kezdve onnan, hogy a Jets elleni meccs előtt 12 órával a komplett WR alakulat COVID IR-re került, helyettük a kis híjján a strandról hívták be a gyakorló csapatos WR-eket. Így aztán beszedett a csapat egy váratlan vereséget, ami szerintem nagyon "benne maradt" mindenkiben. Utólag Stefa elmondta, hogy idő hiányában nem módosítottak gameplan-en. Meg is látszott, a Jets a logikus lépést választotta és teljesen feltöltötte a boxot így passzjáték híjján jól tudta fogni a futást és WR-ek hiányában jobban tudott ügyelni a TE játékra is.

A Steelers ellen is szenvedős volt a játék, nem segített, hogy egész héten egyetlen értelmes napot tudott a csapat gyakorolni és az sem jött jól, hogy az OL edző és az asszisztense is COVID IR-re került. Nem is hozta az OL a szokott átütő játékát.

Namármost, az a kérdés, hogy a fent említett nehézségek tényleg akkora szerepet játszottak-e az utóbbi két meccsen? A Jets meccs nálam egyértelműen a balszerencsén ment el. A tartalékos Steelers pedig komoly kihívást jelentett gyakorlás híjján.

Nagyon nehéz meccs következik viszont a kezünkre játszik, hogy három hét óta ez lehet az első hét, amikor normálisan fel tudunk készülni és nagyjából egész csapattal kiállni. Emellett a bejutás is extra energiákat adhat. Reálisan nézve a Steelers egy stabil, összeszokott PO csapat akik ráadásul kulcs játékosokat pihentettek, ők az esélyesebbek. Jelenleg egy okos gameplan-el és extra játékkal van esély nyerni ellenük.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 007 — Believelander


El tudjátok képzelni, h. Stefa dupla v. semmit játszott? Pihentette volna a legjobb O játékost már a PO-ra gondolva? 😊 Mi van ha emiatt nyer a Steelers? Gyanús.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Anno a Packers utolsó bajnoki événél volt egy hasonló történet, hogy az alapszakasz záró Bears elleni meccsen jutottak be úgy, hogy mivel a Chicago már bye weekes volt, a Bears B-t kellett verniük. Megtették, bejutottak. Ráadásul ugye a konferencia döntőben pont őket ejtették ki Rodgersék.

Na, hányan emlékeznek erre azóta, vagy emlegetik ezt fel, hogy emiatt nem megérdemelt a cím? Na ugye.
Cowboykarcsi90
A Bearsben minden kezdő végigjátszott azon a meccsen. Nem tudom ezt a faszságot ki terjeszti, de nem kell mindennek felülni, amit mondjuk a Sport TV elmondott.
tüsi91
Easy bro’.
2010 környékén nem volt olyan fán’ sporttvés Cowboys meccset nézni, ugyhogy én ezt biztos nem Ricsiéktől szedtem össze 😉 saját kútfőből néztem be valamit, azért bocs.

De nem értem miért vagy ilyen butthurt, amikor semmi rosszat nem mondtam a Bearsre. 😉

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Mr.Vann Houston Texans Texas Longhorns 14
Féltem, hogy el izguljuk, de a lényeg, hogy meg lett és végre bent vagyunk a playoffban. 😊 Alig várom a rájátszást 😊 Szezon elején nagyon húztam a szám Vernon miatt, végre kezdett bele jönni erre lesérül.