Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Szerintem
/max ha 1-2
Csapaton kívül/
az egész NFL fanság nektek szorít. 😉
ozibozi
Talán még mi is 😊
bcsarli
Ha ennél több kezdőt kihagynánk, az már bunda gyanús lenne. Ez még határeset. 😀
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Újabb edző lett pozitív. Bezárták ismét a létesítményeket.

Mindenki nekünk szurkoló de a covid nem gondolja így....
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 559 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szerintem
/max ha 1-2
Csapaton kívül/
az egész NFL fanság nektek szorít. 😉
ozibozi
Talán még mi is 😊

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 718
Szerintem
/max ha 1-2
Csapaton kívül/
az egész NFL fanság nektek szorít. 😉
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Hát srácok, rég volt ennyire város meccs, mondjuk az osztrákok elleni az EB-n utoljára 😊 Browns talán Pettine alatt, de annak is 6 éve...

Nekünk vasárnap kezdődik a PO, meg kell ragadni az esélyt, nem tudom mikor lesz megint ilyen lehetőség. Persze, elvileg jövőre még erősebb lesz a keret, de sosem lehet tudni hogy alakulnak a sérülések. Plusz a csoport sem lesz könnyebb, ha Burrow visszatér és draftolnak neki egy falat... Most 1 meccsre vagyunk, meg kell ragadni. Steelers B csapat ellen, otthon, Rudolph, nem lehet kifogás. Azt is lesz@rom ha aztán one&done, legalább megtörne az átok és a leghosszabb PO mentes időszak.

Remélem Woods egész héten (már amikor nem volt zárva az edzőközpont...) a blitzsémákat gyakoroltatta, Mason "barátunkat" őrületbe kell kergetni. Ward Covid miatt kihagyja a meccset (és sajna ha úgy alakul a wild cardot is...), egyszerű a képlet, nyomás kell, különben szét leszünk passzolva, még Rudi által is.
Watt és Heyward sem játszanak, Hadenre viszont figyelni kell. Még szerencse h az elkapóink visszatérhetnek.

Utálom, h. Dawson óta nincs normális kickerünk, remélem Parkey össze kapja magát fejben, nem számítok sok pontra, minden FG aranyat érhet. Havas eső, 0 fok az előrejelzés... Jövőre meg kell oldani ezt a posztot is.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
BÚÉK mindenkinek!

COVID-19 listára kerültek:
LB Malcolm Smith
CB Denzel Ward

Visszatértek aktív státuszba COVID-19 listáról:
WR Rashard Higgins
WR KhaDarel Hodge
WR Jarvis Landry
WR Donovan Peoples-Jones
LB Jacob Phillips
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
2 ujabb jatekos tesztje lett pozitiv.
több mint 3 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Végigfutottam a szezon Cowboys meccseit, nálam a Browns ellen játszott volt a legizgalmasabb. Sok sikert!
gyeek
Köszi, és még én azt hittem, hogy a Browns szurkolók az igazi mazochisták.... 😀 😀 😀
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Hogy legyen valami (nem covid) pozitív is:

 mobile.twitter.com/fredgreetham/status/1344326026407497728?s=21

Teller, Wills és Harrison is edzettek tegnap.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Végigfutottam a szezon Cowboys meccseit, nálam a Browns ellen játszott volt a legizgalmasabb. Sok sikert!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Ujabb jatekos es stabtag tesztje lett pozitiv.
Beki
Egy PS player és egy Assistant edző.

Eddig és ne tovább, ahogy az egyik Columbo részben is gyakran elhangzott.

Edzés és játékosok nélkül ez esélytelen. Köszi, covid.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ujabb jatekos es stabtag tesztje lett pozitiv.
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 551
Úgy fest a Steelers tartalék üzemmódban áll ki a hétvégén. Azt hiszem ennél többet nem tudnak tenni értünk.
ktms
Ne örülj ennek. Mason Rudolph kezd. Szerintem a Steelers megint el akarja tiltatni Myles Garrettet. 😊
iktriad
Én egyáltalán nem örülök ennek, ha jól emlékszem még a pereskedés sem zárult le.
P@trik
Az előző meccsen sem volt gond, most sem lesz. Ott nagyot hibázott Garrett(már a sisakos akcióra gondok, nem az izmozásra). Azóta rendeben van ha jól tudom fejben is. Jó játékos ,nagy szerződéssel, tudja hogy neki már sok hiba nem fér bele a pályafutásába.
pfefe8
Túl tette ezen magát már mindenki a Steelers-nél és a Browns-nál is szerencsére, de még egy darabig click-bait lesz minden külsősnek.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Úgy fest a Steelers tartalék üzemmódban áll ki a hétvégén. Azt hiszem ennél többet nem tudnak tenni értünk.
ktms
Ne örülj ennek. Mason Rudolph kezd. Szerintem a Steelers megint el akarja tiltatni Myles Garrettet. 😊
iktriad
Én egyáltalán nem örülök ennek, ha jól emlékszem még a pereskedés sem zárult le.
P@trik
Az előző meccsen sem volt gond, most sem lesz. Ott nagyot hibázott Garrett(már a sisakos akcióra gondok, nem az izmozásra). Azóta rendeben van ha jól tudom fejben is. Jó játékos ,nagy szerződéssel, tudja hogy neki már sok hiba nem fér bele a pályafutásába.

Steelers fan
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 929
Úgy fest a Steelers tartalék üzemmódban áll ki a hétvégén. Azt hiszem ennél többet nem tudnak tenni értünk.
ktms
Ne örülj ennek. Mason Rudolph kezd. Szerintem a Steelers megint el akarja tiltatni Myles Garrettet. 😊
iktriad
Én egyáltalán nem örülök ennek, ha jól emlékszem még a pereskedés sem zárult le.
P@trik
Azóta már volt egy találkozónk! A két csapat vezetése kerek-perec megmondta, hogy nem tűri ezt a viselkedést egyik féltől sem! És szemmel láthatóan nem volt meg egy odamondás sem. Tuti, hogy nem lesz gond. Feladni nem fogjuk a meccset, de a pihenés most fontosabb. Ti pedig szerintem nem megalázni akarjátok a Steelers B-t, csak PO-ba jutni a teljes állománnyal. Nem lesz itt semmi gond!
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
S Karl Joseph is covid lista.
9 játékos van már rajta.
P@trik
Állítólag Sendejo tuti nem játszhat, ami azt jelenti, h. ő pozitív, Joseph és Bryant viszont csak close contact voltak, ha negatív teszteket produkálnak, pályára léphetnek.

Ugyanez Goodsonnal, ő tuti kihagyja, a többiek negatív teszt esetén tolhatják.

Valahogy éljük túl ezt a hetet...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Egy apróság amit sokan elfelejtenek: ha nincs OBJ kis hapcija a visszahordásból, akkor még arról sem mehetne itt a siránkozás, hogy mennyivel nem jutunk be valahova, de szerencsére volt, így legalább lehet számolgatni. 😉 és csak nyerni kell.
ozibozi
Ez így van, és még 53 másik dolgot fellehetne sorolni ha az nincs akkor mér nem kéne már számolni.
Másfelől a ha meg mi lett volna kérdésekkel már tele a padlás itt clevelandbe.
Kedvenc példa HA nem Huet választottuk volna annó.... Ugye milyen jó? Pont ennyi értelme is van a feltételezésnek.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Egy apróság amit sokan elfelejtenek: ha nincs OBJ kis hapcija a visszahordásból, akkor még arról sem mehetne itt a siránkozás, hogy mennyivel nem jutunk be valahova, de szerencsére volt, így legalább lehet számolgatni. 😉 és csak nyerni kell.
ozibozi
Jó, ennyi erővel ha nincs Lamar kis hapcija, most megvan a PO. Felesleges egyet kiemelni, sok ilyen van és általában kiegyenlítik egymást.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
S Karl Joseph is covid lista.
9 játékos van már rajta.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 718
Egy apróság amit sokan elfelejtenek: ha nincs OBJ kis hapcija a visszahordásból, akkor még arról sem mehetne itt a siránkozás, hogy mennyivel nem jutunk be valahova, de szerencsére volt, így legalább lehet számolgatni. 😉 és csak nyerni kell.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Harrison Bryant és Andrew Sendejo is covid listára került...
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Jó azért ne is szomorkodjunk. Ha egy Steelers B-t nem verünk, akkor tényleg nincs miről beszélni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 551
Úgy fest a Steelers tartalék üzemmódban áll ki a hétvégén. Azt hiszem ennél többet nem tudnak tenni értünk.
ktms
Ne örülj ennek. Mason Rudolph kezd. Szerintem a Steelers megint el akarja tiltatni Myles Garrettet. 😊
iktriad
Én egyáltalán nem örülök ennek, ha jól emlékszem még a pereskedés sem zárult le.
P@trik
Azt nem mondtam egy szóval sem, hogy örülök.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧