Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Anno a Packers utolsó bajnoki événél volt egy hasonló történet, hogy az alapszakasz záró Bears elleni meccsen jutottak be úgy, hogy mivel a Chicago már bye weekes volt, a Bears B-t kellett verniük. Megtették, bejutottak. Ráadásul ugye a konferencia döntőben pont őket ejtették ki Rodgersék.

Na, hányan emlékeznek erre azóta, vagy emlegetik ezt fel, hogy emiatt nem megérdemelt a cím? Na ugye.
Cowboykarcsi90
A Bearsben minden kezdő végigjátszott azon a meccsen. Nem tudom ezt a faszságot ki terjeszti, de nem kell mindennek felülni, amit mondjuk a Sport TV elmondott.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 007 — Believelander
Király sztori. Maserati 😊 Stefa érzi ezt, így kell motiválni.

 mobile.twitter.com/ejmaroun/status/1346101670032367616?s=21

Vernon viszont nagy érvágás, pont mikor feljebb kapcsolt kettővel 😕

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Anno a Packers utolsó bajnoki événél volt egy hasonló történet, hogy az alapszakasz záró Bears elleni meccsen jutottak be úgy, hogy mivel a Chicago már bye weekes volt, a Bears B-t kellett verniük. Megtették, bejutottak. Ráadásul ugye a konferencia döntőben pont őket ejtették ki Rodgersék.

Na, hányan emlékeznek erre azóta, vagy emlegetik ezt fel, hogy emiatt nem megérdemelt a cím? Na ugye.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 929
Sokszor örültünk idén, sokszor fogtunk a fejünk de sikerült a végére.

Pár hete már leírtam, hogy kínkeserves 7 évet vártam arra hogy végre ne negatív szezonunk legyen.
Nah hát ezt sikerült megfejelni egy pozitív szezonnal, majd egy 10+ győzelemmel, és ráadásként egy PO-al.
Ettől független látom ki hogy tekint erre.

Ha a kérdés az hogy:
Volt-e idén szar meccsünk? -igen volt
Volt-e idén mázlis győzelem? -igen volt
Volt-e idén fejfogás meccs miatt?-igen volt
Volt-e idén szerencsénk? -igen volt
- De véleményem szerint ez így van rendjén.
Megérdemeltük a PO? -szerintem meg!

Persze nem vagyok vak és látom a kinti meg az itthoni trollokat, hogy csak azért sikerült mert a vasas cserék játszottak, én szerintem meg amit elvett a JóIsten a coviddal a jets ellen azt most visszaadta és pont.

Történjen akármi is a következő hétvégén mi már győztünk azzal, hogy végre saját magunkat képesek voltunk túllépni!

P@trik
Vasas cserék 😀 Ez jó...
Aki szerint ebben a sportban 11 győzelmet meg kell magyarázni, az éppen annyira ért hozzá, hogy felesleges foglalkozni vele...
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 007 — Believelander
Egybk. ha nincs PO bővítés akkor is bent vagyunk, nr. 6 seed.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Sokszor örültünk idén, sokszor fogtunk a fejünk de sikerült a végére.

Pár hete már leírtam, hogy kínkeserves 7 évet vártam arra hogy végre ne negatív szezonunk legyen.
Nah hát ezt sikerült megfejelni egy pozitív szezonnal, majd egy 10+ győzelemmel, és ráadásként egy PO-al.
Ettől független látom ki hogy tekint erre.

Ha a kérdés az hogy:
Volt-e idén szar meccsünk? -igen volt
Volt-e idén mázlis győzelem? -igen volt
Volt-e idén fejfogás meccs miatt?-igen volt
Volt-e idén szerencsénk? -igen volt
- De véleményem szerint ez így van rendjén.
Megérdemeltük a PO? -szerintem meg!

Persze nem vagyok vak és látom a kinti meg az itthoni trollokat, hogy csak azért sikerült mert a vasas cserék játszottak, én szerintem meg amit elvett a JóIsten a coviddal a jets ellen azt most visszaadta és pont.
...
P@trik
Nem is értem, miért kérdés az, hogy megérdemeltétek-e?
Ez egy tök egyszerű dolog: idén az volt a szabály, hogy aki meg tud előzni 9 csapatot, az bent lesz a PO-ban. Ti megelőztetek 10-et. Ettől kezdve nincs miről beszélni. Megcsináltátok amit kellett, bent vagytok. Akik nem tudták megcsinálni, azok meg kimaradtak.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 707
Hajrá srácok, járt már nagyon!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 668
Sokszor örültünk idén, sokszor fogtunk a fejünk de sikerült a végére.

Pár hete már leírtam, hogy kínkeserves 7 évet vártam arra hogy végre ne negatív szezonunk legyen.
Nah hát ezt sikerült megfejelni egy pozitív szezonnal, majd egy 10+ győzelemmel, és ráadásként egy PO-al.
Ettől független látom ki hogy tekint erre.

Ha a kérdés az hogy:
Volt-e idén szar meccsünk? -igen volt
Volt-e idén mázlis győzelem? -igen volt
Volt-e idén fejfogás meccs miatt?-igen volt
Volt-e idén szerencsénk? -igen volt
- De véleményem szerint ez így van rendjén.
Megérdemeltük a PO? -szerintem meg!

Persze nem vagyok vak és látom a kinti meg az itthoni trollokat, hogy csak azért sikerült mert a vasas cserék játszottak, én szerintem meg amit elvett a JóIsten a coviddal a jets ellen azt most visszaadta és pont.

Történjen akármi is a következő hétvégén mi már győztünk azzal, hogy végre saját magunkat képesek voltunk túllépni!

Azt a polót meg ha kutya kutyát baszik is beszerzem mind1 hány dollár. Egy igazi ereklye és emlék!

P@trik
Gratulálok,teljesen jogosan vagytok ott a play off -ban,aki 11 győzelmet öszehoz,annak igenis ott a helye.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Sokszor örültünk idén, sokszor fogtunk a fejünk de sikerült a végére.

Pár hete már leírtam, hogy kínkeserves 7 évet vártam arra hogy végre ne negatív szezonunk legyen.
Nah hát ezt sikerült megfejelni egy pozitív szezonnal, majd egy 10+ győzelemmel, és ráadásként egy PO-al.
Ettől független látom ki hogy tekint erre.

Ha a kérdés az hogy:
Volt-e idén szar meccsünk? -igen volt
Volt-e idén mázlis győzelem? -igen volt
Volt-e idén fejfogás meccs miatt?-igen volt
Volt-e idén szerencsénk? -igen volt
- De véleményem szerint ez így van rendjén.
Megérdemeltük a PO? -szerintem meg!

Persze nem vagyok vak és látom a kinti meg az itthoni trollokat, hogy csak azért sikerült mert a vasas cserék játszottak, én szerintem meg amit elvett a JóIsten a coviddal a jets ellen azt most visszaadta és pont.

Történjen akármi is a következő hétvégén mi már győztünk azzal, hogy végre saját magunkat képesek voltunk túllépni!

Azt a polót meg ha kutya kutyát baszik is beszerzem mind1 hány dollár. Egy igazi ereklye és emlék!
több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Grat! Itt volt az ideje, találkozzunk az AFC döntőben!



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 007 — Believelander
Vasárnap éjjel 2:15.
Reménykedtem a szombatba, de a legszarabb időpontot sikerült megnyerni.
P@trik
dettó, fogtam is a fejem, hogy hogy lesz így hétfő
Drip
Egyetlen szerencse, h. nálunk home office van egész januárban... de tényleg a legrosszabb időpont.

Annyiban jó, h. a sok Covidos kapott plusz 1 napot, persze úgy is lehet nézni, h. plusz 1 nap amikor még elkaphatják...

Mekkora király, h. január és nem a draftról vagy HC keresésről beszélgetünk? 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Akkor a POban fenn vagyok a bandwagonon. Nem is hittétek hogy egyszer nektek is lesznek bandwagon fanjeitek mi? 🙂

...amúgy is, mi lehetne kétezerhúszabb annál, ha az idei bajnokságot a Browns nyerné! 😉
Cowboykarcsi90
Az, ha a Redskins Football Team 😀
warr_b
Anniyra dúrva még 2020 se volt.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akkor a POban fenn vagyok a bandwagonon. Nem is hittétek hogy egyszer nektek is lesznek bandwagon fanjeitek mi? 🙂

...amúgy is, mi lehetne kétezerhúszabb annál, ha az idei bajnokságot a Browns nyerné! 😉
Cowboykarcsi90
Az, ha a Redskins Football Team 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Akkor a POban fenn vagyok a bandwagonon. Nem is hittétek hogy egyszer nektek is lesznek bandwagon fanjeitek mi? 🙂

...amúgy is, mi lehetne kétezerhúszabb annál, ha az idei bajnokságot a Browns nyerné! 😉

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Vasárnap éjjel 2:15.
Reménykedtem a szombatba, de a legszarabb időpontot sikerült megnyerni.
P@trik
dettó, fogtam is a fejem, hogy hogy lesz így hétfő

több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Vasárnap éjjel 2:15.
Reménykedtem a szombatba, de a legszarabb időpontot sikerült megnyerni.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 475 — maci faszán vitézkötés
Gratulalok, nagyon megerdemeltetek mar! 👍

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 929
Gratula! Jó lenne, ha itt nem állnátok meg és nyugdíjaztatnátok BB-t.....😊
csi77
BB mániás vagy? Nem is csodálom, hogy nem a GB-CHI meccset nézed inkább...az kevésbé érdekes, mert nincs ott BB 😀
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 551
Na, megvan! ✌🏻🍾

11W az 11W. Nem játszottunk jól, rengeteg mindent ki kell javítani, de ha az egész szezont egyben nézem, akkor van mire építeni, és ez a lényeg!

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 681 — Bears & Illinois fan
Gratula! Jó lenne, ha itt nem állnátok meg és nyugdíjaztatnátok BB-t.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
P@trik
Joey Tribbiani
Egy pillanatig sem akarom elrontani az örömötöket! Még egyszer: miattatok örülök, jövő héten pedig legyen jó a meccs! 😊
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Jövő héten kvázi tét nélkül lehet megfingatni Benéket Puncistól, idegenben, az lenne a slusszpoén 😊
Joey Tribbiani
Ha jövő héten nyertek, az gyakorlatilag felülírja az egész szezon - hogy is fogalmazzak - nem túl meggyőző teljesítményét. Egy PO win esélytelenebbként, idegenben, na az már igen! Akkor már senki sem kérdőjelezheti meg, hogy "jogosan" vagytok-e ott.
Szokol
Alapvetően könnyű sorsolása volt az egész AFC Northnak az afc south és a nfl roncs csoport miatt.
A jets elleni meccs volt az egyetlen kötelező amit nem hoztunk. Ítélet idő óta nem volt olyan hogy a Browns hozta a kötelező meccseit. Szal megérdemeltük és pont.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 007 — Believelander
Jövő héten kvázi tét nélkül lehet megfingatni Benéket Puncistól, idegenben, az lenne a slusszpoén 😊
Joey Tribbiani
Ha jövő héten nyertek, az gyakorlatilag felülírja az egész szezon - hogy is fogalmazzak - nem túl meggyőző teljesítményét. Egy PO win esélytelenebbként, idegenben, na az már igen! Akkor már senki sem kérdőjelezheti meg, hogy "jogosan" vagytok-e ott.
Szokol
Jogosan vagyunk ott akkor is, ha kikapunk. Kurva nagy előnnyel indultak idén az olyan csapatok, mint pl. a Steelers, ahol volt bejáratott rendszer, HC, QB, etc. Ez nem az ő hibájuk persze, de hatalmas teljesítmény ez a 11 W, akárhogy és akárkik ellen is jött össze - az előzmények ismeretében.

Rookie Browns HC sosem nyert még 10-nél többet.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964