Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Úgy fest a Steelers tartalék üzemmódban áll ki a hétvégén. Azt hiszem ennél többet nem tudnak tenni értünk.
ktms
Ne örülj ennek. Mason Rudolph kezd. Szerintem a Steelers megint el akarja tiltatni Myles Garrettet. 😊
iktriad
Én egyáltalán nem örülök ennek, ha jól emlékszem még a pereskedés sem zárult le.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy fest a Steelers tartalék üzemmódban áll ki a hétvégén. Azt hiszem ennél többet nem tudnak tenni értünk.
ktms
Ne örülj ennek. Mason Rudolph kezd. Szerintem a Steelers megint el akarja tiltatni Myles Garrettet. 😊
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 551
Úgy fest a Steelers tartalék üzemmódban áll ki a hétvégén. Azt hiszem ennél többet nem tudnak tenni értünk.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Cymbee Cleveland Browns 37
Stefa jó HC, minimális hibákat követett el egy-egy meccsen. Ha pedig Berry szerez néhány komolyabb tehetségű védőt az offseason alatt drafton vagy cserével (OBJ?), akkor ez a rész is rendben.

Mayfield egy kérdőjel. Néha nagyon jó játék máskor meg hibák sokasága. Remélem idő előtt nem hosszabbít vele a csapat, előbb jövőre bizonyítania kellene. Mondjuk azt én sem látom hogyan lehetne jobbat, mást szerezni, hacsak nem egy higgadt, pontos veterán QB jönne. Kb Stafford, Ryan kaliberű. A többiekkel maradna ugyanaz, akkor meg már minek váltani.
ktms
Én csak azt nem értem, hogy Stefa miért erőlteti Mayfield-del a Qb sneak-et, amikor tisztán látszik, hogy nem megy (főleg, hogy ott van Hunt, Chubb, Janovich). Szinte mindig fumble-lel ér véget. Szerintem ez azért elég nagy hiba.
A védelemmel kapcsolatban pedig tényleg elő kell venni Woods-ot (aki elvileg Db guru, mégis ott vannak a legnagyobb gondok), mert nem csak az emberanyag a probléma, hanem a kommunikáció is (nem tudják a játékosok, hogy kinek mi a feladata, össze-vissza rohangálnak, néha egymásnak is 😀), ami pedig a felkészités hiányosságából fakad.
Cymbee
Én kettő ilyen QB sneak-re emlékszem, a másik a Titans ellen volt. Ott is vakartam a fejem, de amikor újra így járt nekem is megfordult a fejemben, hogy ez már tendencia.
ktms
Volt jónéhány olyan helyzet is, amikor csak azért nem lett fumble, mert Mayfield szerencséjére éppen azelőtt vált halottá a játék, mielőtt elvesztette a labdát.

BIUSA"@
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 262 — playoffs???
Ez erdekes lesz....
Erdekes lesz az utolso fordulo.



több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Van olyan forgatokonyv hogy a Browns es a Ravens is bejut a PO-ba?
Kájzerszóze
persze, ha a Titans és a Colts is kikap 😀

elég csak egy Colts vereség
Löfli
kikapni se kell, ha nyer mind az 5 csapat a colts 11-5el nem jut be.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 262 — playoffs???
Van olyan forgatokonyv hogy a Browns es a Ravens is bejut a PO-ba?
Kájzerszóze
persze, ha a Titans és a Colts is kikap 😀

elég csak egy Colts vereség
Löfli
Na erre nem nagyon latok eselyt😂



több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Van olyan forgatokonyv hogy a Browns es a Ravens is bejut a PO-ba?
Kájzerszóze
persze, ha a Titans és a Colts is kikap 😀

elég csak egy Colts vereség

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 551
Nem sírom vissza GW agyatlan blitzeit, de a pass rush idén mindenféle kreativitást nélkülöz, mintha abban bíznánk, h. majd Garrett megoldja. Meg is csinálja, de sztem ebben a DL-ben több potenciál volt..
Joey Tribbiani
Ez engem is foglalkoztat, hogy mintha rosszabb lenne a DL mint ami indokolt. Komolyan mondom tavaly jobbnak tűnt.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 262 — playoffs???
Van olyan forgatokonyv hogy a Browns es a Ravens is bejut a PO-ba?



több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 551
Stefa jó HC, minimális hibákat követett el egy-egy meccsen. Ha pedig Berry szerez néhány komolyabb tehetségű védőt az offseason alatt drafton vagy cserével (OBJ?), akkor ez a rész is rendben.

Mayfield egy kérdőjel. Néha nagyon jó játék máskor meg hibák sokasága. Remélem idő előtt nem hosszabbít vele a csapat, előbb jövőre bizonyítania kellene. Mondjuk azt én sem látom hogyan lehetne jobbat, mást szerezni, hacsak nem egy higgadt, pontos veterán QB jönne. Kb Stafford, Ryan kaliberű. A többiekkel maradna ugyanaz, akkor meg már minek váltani.
ktms
Én csak azt nem értem, hogy Stefa miért erőlteti Mayfield-del a Qb sneak-et, amikor tisztán látszik, hogy nem megy (főleg, hogy ott van Hunt, Chubb, Janovich). Szinte mindig fumble-lel ér véget. Szerintem ez azért elég nagy hiba.
A védelemmel kapcsolatban pedig tényleg elő kell venni Woods-ot (aki elvileg Db guru, mégis ott vannak a legnagyobb gondok), mert nem csak az emberanyag a probléma, hanem a kommunikáció is (nem tudják a játékosok, hogy kinek mi a feladata, össze-vissza rohangálnak, néha egymásnak is 😀), ami pedig a felkészités hiányosságából fakad.
Cymbee
Én kettő ilyen QB sneak-re emlékszem, a másik a Titans ellen volt. Ott is vakartam a fejem, de amikor újra így járt nekem is megfordult a fejemben, hogy ez már tendencia.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Stefa jó HC, minimális hibákat követett el egy-egy meccsen. Ha pedig Berry szerez néhány komolyabb tehetségű védőt az offseason alatt drafton vagy cserével (OBJ?), akkor ez a rész is rendben.

Mayfield egy kérdőjel. Néha nagyon jó játék máskor meg hibák sokasága. Remélem idő előtt nem hosszabbít vele a csapat, előbb jövőre bizonyítania kellene. Mondjuk azt én sem látom hogyan lehetne jobbat, mást szerezni, hacsak nem egy higgadt, pontos veterán QB jönne. Kb Stafford, Ryan kaliberű. A többiekkel maradna ugyanaz, akkor meg már minek váltani.
ktms
Én csak azt nem értem, hogy Stefa miért erőlteti Mayfield-del a Qb sneak-et, amikor tisztán látszik, hogy nem megy (főleg, hogy ott van Hunt, Chubb, Janovich). Szinte mindig fumble-lel ér véget. Szerintem ez azért elég nagy hiba.
A védelemmel kapcsolatban pedig tényleg elő kell venni Woods-ot (aki elvileg Db guru, mégis ott vannak a legnagyobb gondok), mert nem csak az emberanyag a probléma, hanem a kommunikáció is (nem tudják a játékosok, hogy kinek mi a feladata, össze-vissza rohangálnak, néha egymásnak is 😀), ami pedig a felkészités hiányosságából fakad.
Cymbee
Pontosan, Woods-szal kapcsolatban ugyanez az érzésem, fejetlenség van a secondaryben, minden meccsre jut egy elváltás, ami full üres elkapót eredményez, lsd Jets 2. TD.

Nem sírom vissza GW agyatlan blitzeit, de a pass rush idén mindenféle kreativitást nélkülöz, mintha abban bíznánk, h. majd Garrett megoldja. Meg is csinálja, de sztem ebben a DL-ben több potenciál volt.

Nem dőlök a kardomba ha marad még egy évet jobb emberanyag címszó alatt, de Stefa érdeke, h. a védelem minél előbb fejlődjön, mert nem tudom hogy fogjuk egyben tartani az offenset ha Bakernek (vagy másnak) évi 25-30 millát kell majd fizetni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Cymbee Cleveland Browns 37
Stefa jó HC, minimális hibákat követett el egy-egy meccsen. Ha pedig Berry szerez néhány komolyabb tehetségű védőt az offseason alatt drafton vagy cserével (OBJ?), akkor ez a rész is rendben.

Mayfield egy kérdőjel. Néha nagyon jó játék máskor meg hibák sokasága. Remélem idő előtt nem hosszabbít vele a csapat, előbb jövőre bizonyítania kellene. Mondjuk azt én sem látom hogyan lehetne jobbat, mást szerezni, hacsak nem egy higgadt, pontos veterán QB jönne. Kb Stafford, Ryan kaliberű. A többiekkel maradna ugyanaz, akkor meg már minek váltani.
ktms
Én csak azt nem értem, hogy Stefa miért erőlteti Mayfield-del a Qb sneak-et, amikor tisztán látszik, hogy nem megy (főleg, hogy ott van Hunt, Chubb, Janovich). Szinte mindig fumble-lel ér véget. Szerintem ez azért elég nagy hiba.
A védelemmel kapcsolatban pedig tényleg elő kell venni Woods-ot (aki elvileg Db guru, mégis ott vannak a legnagyobb gondok), mert nem csak az emberanyag a probléma, hanem a kommunikáció is (nem tudják a játékosok, hogy kinek mi a feladata, össze-vissza rohangálnak, néha egymásnak is 😀), ami pedig a felkészités hiányosságából fakad.

Szerkesztette: Cymbee

BIUSA"@
több mint 3 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Sztem Stefára se mondta senki, h. megváltó, de ahogy Bad írta, végre nem HS focicsapathoz hasonlítunk, nálunk ez már elég és hatalmas előrelépés. DC-t szarul választott, de lehet javítani a hibát januárban. Zimmer király lenne ha elküldenék.
Joey Tribbiani
Tegnap nagyon felb@szott az a TE teljesítmény, és ahogy alább is említve volt, ne feledjük Bradley teljesítményét aki legtöbbször két emberrel a nyakán csinálta meg az elkapást. Voltak neki is dropjai, de az ő helyzetében ez abszolúte érthető és el is fogadom.

A DC kérdése eléggé érdekes, mert láttam mit csinált tavaly a Ninersnél és mielőtt odakerült a Niners secondaryja az átjáró házzal vol egyenértékű, ebből csinált egy top5 védelmet. Az az emberanyag ami jelenleg van nálunk, a DL kivételével természetesen, még találn a HFL szintet se éri el. Még talán kivétel Ward, ha egészséges. HA egészséges... Szóval nem irigylem a helyzetét, de azt mondom, hogy meg kellene tartani és jövőre fókusz a védelemre a drafton és az FA piacon és akkor egy egészen pozitív jövő képünk lehet.
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 551
Stefa jó HC, minimális hibákat követett el egy-egy meccsen. Ha pedig Berry szerez néhány komolyabb tehetségű védőt az offseason alatt drafton vagy cserével (OBJ?), akkor ez a rész is rendben.

Mayfield egy kérdőjel. Néha nagyon jó játék máskor meg hibák sokasága. Remélem idő előtt nem hosszabbít vele a csapat, előbb jövőre bizonyítania kellene. Mondjuk azt én sem látom hogyan lehetne jobbat, mást szerezni, hacsak nem egy higgadt, pontos veterán QB jönne. Kb Stafford, Ryan kaliberű. A többiekkel maradna ugyanaz, akkor meg már minek váltani.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Bakernek ez a rookie szezonja kb, most először van normális edzői kar körülötte. A PO-ra elég a teljesítménye (ilyen supporting casttal), hogy tovább lehet-e menni vele, az jövőre kiderül. Csak azt nem látom, h. szignifikánsan jobbat hogyan találunk nála, de ezt már kitárgyaltuk korábban. Ezek a vereségek, mint a tegnapi is nagyon fontosak lehetnek és építkezhet belőlük, nekem pl. nagyon szimpi volt a tegnapi nyilatkozata, nem keresett kifogásokat.

Sztem Stefára se mondta senki, h. megváltó, de ahogy Bad írta, végre nem HS focicsapathoz hasonlítunk, nálunk ez már elég és hatalmas előrelépés. DC-t szarul választott, de lehet javítani a hibát januárban. Zimmer király lenne ha elküldenék.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ui: igazatok van, a győzelem az győzelem, azt nem kell megmagyarázni. Én egyszerüen nem látom Stefanskiban a megváltót.
Szokol
Én Bakerben nem látom ezt inkább, de ez magánvélemény. Szerintem Stefanski jó HC.
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Ui: igazatok van, a győzelem az győzelem, azt nem kell megmagyarázni. Én egyszerüen nem látom Stefanskiban a megváltót.
több mint 3 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Nem akarok senkit sem hergelni, de nem látom azt a hatalmas előrelépést. A North idén igen gyenge sorsolást kapott, ezért nyertetek ennyi meccset. Kettő pozitív mérlegű csapatot sikerült megvernetek, a Coltsot és a Titanst.

Egy átlagos szezonban ez saccra egy 8-8 környéki teljesitményre lett volna elég.
Szokol
Szezon előtt/elején azt hiszem a 8-8-al is kiegyeztünk volna amúgy, pont az az egyik amiben előrelépés tapasztalható, hogy a behúzható meccseit többnyire behúzta a csapat, az elmúlt években ez se nagyon ment. És ott van a mutatott játék, amiben aki nézte az elmúlt évek Browns meccseit legjobban látja a fejlődést, végre van valami koncepció az edzői gárda fejében, Stefában látom azt idén, hogy a játékos állomány erőségeire próbálja alapozni a taktikát. Persze biztos, most mindannyiunkban van egy jó adag “hurá optimizmus”, de végre nem úgy néz ki ha játszunk mintha egy középiskolai csapat próbálna szerencsét az NFL-ben, szóval legalább ideig óráig hagyd, hogy végre elhiggyük, hogy elindult a csapat felfelé 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nem akarok senkit sem hergelni, de nem látom azt a hatalmas előrelépést. A North idén igen gyenge sorsolást kapott, ezért nyertetek ennyi meccset. Kettő pozitív mérlegű csapatot sikerült megvernetek, a Coltsot és a Titanst.

Egy átlagos szezonban ez saccra egy 8-8 környéki teljesitményre lett volna elég.
Szokol
Magam nevében beszélek csak de szerintem a 8-8 is előrelépés nálunk 😃

több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Nem akarok senkit sem hergelni, de nem látom azt a hatalmas előrelépést. A North idén igen gyenge sorsolást kapott, ezért nyertetek ennyi meccset. Kettő pozitív mérlegű csapatot sikerült megvernetek, a Coltsot és a Titanst.

Egy átlagos szezonban ez saccra egy 8-8 környéki teljesitményre lett volna elég.
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Egyszerűen kétségbe ejtő számomra, hogy Stefáról tudtuk, hogy TE mániás, volt egy erős közepes TE-nk (Njoku) mellé igazoltunk még egy friss tehetséget, elég korai körért, valamit adtunk egy gigászi summát egy jó képességűnek mondott, ligaelit TE-nek. Ez a két utóbbi játékos 22 feléjük irányuló labdából 10et kaptak el... Szerencsétlen Stefa mit tudott csinálni? felhoz egy pár WR-t mert mégis csak valakiknek fel kell állni a vonalra a CB-kel szemben és mondta ennek a két csókának, hogy akkor ma ti fogjátok kapni a labdákat, nem blokkoltok, nem futtok, csak irány az egyenes és elkapni a lasztit. Kár, hogy az utóbbit elfelejtették... Gondolom majd jön most az a lemez, hogy de ők blokkoló TE-k meg bla bla bla, és akkor mi van? Egy hibrid poszton játszó játékosnak is el kell tudni kapni egy labdát. Stefa megalkotta villámgyorsan a gameplant, amit Mayfield megpróbált megvalósítani de csodát már ő sem tehet.

Austin Hooper 15 passz, 7 elkapás
Harrison Bryant 7 passz, 3 elkapás

Egyébként meg a Ligát nem tudom emiatt a Covid miatt hibáztatni, a Denvernek is ki kellett állnia QB-k nélkül, a Niners-nek lassan saját szárnyat nyitnak a helyi kórházban, egyik oldalon a Covidosok, másikon a sérültek, mégis ki kell állniuk. De tény, hogy iszonyat szerencsétlenül jött ki a dolog.

Nincs mese, jövő héten meg kell verni a vasast és hátha az elég lesz a PO-hoz. Ha mégse, akkor viszont elégedett vagyok az idei évvel mert végre láttam pár igazán jó Browns meccset, és van fantázia ebben a csapatban.
Csiriba
A TE dolgot nagyon adom, Hooper abszolút nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket és a zsetont amit ráköltöttünk. Ez volt az a meccs, ahol megdolgozhatott volna a pénzéért néhány "wow" elkapással, amikkel kihúzza Bakert a sz@rból, de egy ilyenre sem emlékszem.
Bryantből még lehet valami, 4. körös rookieként sztem nem rossz, de tegnap ő sem tudott segíteni.

Btw, 7.5 pontos favoritok vagyunk a Steelers ellen, Vegas arra számít, h. Tomlin pihenteti a kezdőket. Nyerni kell, nincs mese. Ha kikapunk a cseréktől nincs mire fogni...
Joey Tribbiani
Részben igazat adok, mert nem láttam extrát a TE részlegtől. Azt viszont ne felejtsük el, hogy sokkal könnyebb úgy védekezni rajtuk, hogy tudni lehet, hogy :

- hiányzik a támadó fal kettő meghatározó játékosa ergo átjáróház az OL;
- feláll a két CB-vel szemben két gyakorló csapat szintű WR, akik aznap tudták meg, hogy játszani fognak ergo zéró gyakorlással ugrottak be;
- pontosan tudod, hogy a TE passzokkal várható, hogy haladni akarunk;
- vagy megpróbáljuk használni a RB-ket,
- magyarán elég fogni az utóbbi kettő játékot és pont ezt is tették.

Én a védelemről jobban vártam volna az extrát, adott esetben pontokat.
ktms
Ez szintén igaz amúgy. Viszont én kicsit kitagitanam ezt és nem erre a meccsre vonatkoztatnek hanem egész évre. Így pedig teljesen igaz a TE-k felé irányuló kritika. Hooper ennyi pénzért ne droppoljon ennyit kapja el a picit magasabb vagy alacsonyabb labdát, de ehhez képest volt meccs ahol azt se vettem észre, hogy pályán van. Bryant rookieként valóban nem rossz az útvonalakat feltűnően jól futja de nála is voltak drop problémák. Njoku meg full kérdőjel. Menni akart valószínűleg menni is fog, de azért az is sokat elmond h week1 óta 3. Számú TE. Szóval ezért is volt extra hiány a wr poszt. Mondjuk Bradley tetszett 🙂

több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 551
Egyszerűen kétségbe ejtő számomra, hogy Stefáról tudtuk, hogy TE mániás, volt egy erős közepes TE-nk (Njoku) mellé igazoltunk még egy friss tehetséget, elég korai körért, valamit adtunk egy gigászi summát egy jó képességűnek mondott, ligaelit TE-nek. Ez a két utóbbi játékos 22 feléjük irányuló labdából 10et kaptak el... Szerencsétlen Stefa mit tudott csinálni? felhoz egy pár WR-t mert mégis csak valakiknek fel kell állni a vonalra a CB-kel szemben és mondta ennek a két csókának, hogy akkor ma ti fogjátok kapni a labdákat, nem blokkoltok, nem futtok, csak irány az egyenes és elkapni a lasztit. Kár, hogy az utóbbit elfelejtették... Gondolom majd jön most az a lemez, hogy de ők blokkoló TE-k meg bla bla bla, és akkor mi van? Egy hibrid poszton játszó játékosnak is el kell tudni kapni egy labdát. Stefa megalkotta villámgyorsan a gameplant, amit Mayfield megpróbált megvalósítani de csodát már ő sem tehet.

Austin Hooper 15 passz, 7 elkapás
Harrison Bryant 7 passz, 3 elkapás

Egyébként meg a Ligát nem tudom emiatt a Covid miatt hibáztatni, a Denvernek is ki kellett állnia QB-k nélkül, a Niners-nek lassan saját szárnyat nyitnak a helyi kórházban, egyik oldalon a Covidosok, másikon a sérültek, mégis ki kell állniuk. De tény, hogy iszonyat szerencsétlenül jött ki a dolog.

Nincs mese, jövő héten meg kell verni a vasast és hátha az elég lesz a PO-hoz. Ha mégse, akkor viszont elégedett vagyok az idei évvel mert végre láttam pár igazán jó Browns meccset, és van fantázia ebben a csapatban.
Csiriba
A TE dolgot nagyon adom, Hooper abszolút nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket és a zsetont amit ráköltöttünk. Ez volt az a meccs, ahol megdolgozhatott volna a pénzéért néhány "wow" elkapással, amikkel kihúzza Bakert a sz@rból, de egy ilyenre sem emlékszem.
Bryantből még lehet valami, 4. körös rookieként sztem nem rossz, de tegnap ő sem tudott segíteni.

Btw, 7.5 pontos favoritok vagyunk a Steelers ellen, Vegas arra számít, h. Tomlin pihenteti a kezdőket. Nyerni kell, nincs mese. Ha kikapunk a cseréktől nincs mire fogni...
Joey Tribbiani
Részben igazat adok, mert nem láttam extrát a TE részlegtől. Azt viszont ne felejtsük el, hogy sokkal könnyebb úgy védekezni rajtuk, hogy tudni lehet, hogy :

- hiányzik a támadó fal kettő meghatározó játékosa ergo átjáróház az OL;
- feláll a két CB-vel szemben két gyakorló csapat szintű WR, akik aznap tudták meg, hogy játszani fognak ergo zéró gyakorlással ugrottak be;
- pontosan tudod, hogy a TE passzokkal várható, hogy haladni akarunk;
- vagy megpróbáljuk használni a RB-ket,
- magyarán elég fogni az utóbbi kettő játékot és pont ezt is tették.

Én a védelemről jobban vártam volna az extrát, adott esetben pontokat.

Szerkesztette: ktms

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Egyszerűen kétségbe ejtő számomra, hogy Stefáról tudtuk, hogy TE mániás, volt egy erős közepes TE-nk (Njoku) mellé igazoltunk még egy friss tehetséget, elég korai körért, valamit adtunk egy gigászi summát egy jó képességűnek mondott, ligaelit TE-nek. Ez a két utóbbi játékos 22 feléjük irányuló labdából 10et kaptak el... Szerencsétlen Stefa mit tudott csinálni? felhoz egy pár WR-t mert mégis csak valakiknek fel kell állni a vonalra a CB-kel szemben és mondta ennek a két csókának, hogy akkor ma ti fogjátok kapni a labdákat, nem blokkoltok, nem futtok, csak irány az egyenes és elkapni a lasztit. Kár, hogy az utóbbit elfelejtették... Gondolom majd jön most az a lemez, hogy de ők blokkoló TE-k meg bla bla bla, és akkor mi van? Egy hibrid poszton játszó játékosnak is el kell tudni kapni egy labdát. Stefa megalkotta villámgyorsan a gameplant, amit Mayfield megpróbált megvalósítani de csodát már ő sem tehet.

Austin Hooper 15 passz, 7 elkapás
Harrison Bryant 7 passz, 3 elkapás

Egyébként meg a Ligát nem tudom emiatt a Covid miatt hibáztatni, a Denvernek is ki kellett állnia QB-k nélkül, a Niners-nek lassan saját szárnyat nyitnak a helyi kórházban, egyik oldalon a Covidosok, másikon a sérültek, mégis ki kell állniuk. De tény, hogy iszonyat szerencsétlenül jött ki a dolog.

Nincs mese, jövő héten meg kell verni a vasast és hátha az elég lesz a PO-hoz. Ha mégse, akkor viszont elégedett vagyok az idei évvel mert végre láttam pár igazán jó Browns meccset, és van fantázia ebben a csapatban.
Csiriba
A TE dolgot nagyon adom, Hooper abszolút nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket és a zsetont amit ráköltöttünk. Ez volt az a meccs, ahol megdolgozhatott volna a pénzéért néhány "wow" elkapással, amikkel kihúzza Bakert a sz@rból, de egy ilyenre sem emlékszem.
Bryantből még lehet valami, 4. körös rookieként sztem nem rossz, de tegnap ő sem tudott segíteni.

Btw, 7.5 pontos favoritok vagyunk a Steelers ellen, Vegas arra számít, h. Tomlin pihenteti a kezdőket. Nyerni kell, nincs mese. Ha kikapunk a cseréktől nincs mire fogni...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Egyszerűen kétségbe ejtő számomra, hogy Stefáról tudtuk, hogy TE mániás, volt egy erős közepes TE-nk (Njoku) mellé igazoltunk még egy friss tehetséget, elég korai körért, valamit adtunk egy gigászi summát egy jó képességűnek mondott, ligaelit TE-nek. Ez a két utóbbi játékos 22 feléjük irányuló labdából 10et kaptak el... Szerencsétlen Stefa mit tudott csinálni? felhoz egy pár WR-t mert mégis csak valakiknek fel kell állni a vonalra a CB-kel szemben és mondta ennek a két csókának, hogy akkor ma ti fogjátok kapni a labdákat, nem blokkoltok, nem futtok, csak irány az egyenes és elkapni a lasztit. Kár, hogy az utóbbit elfelejtették... Gondolom majd jön most az a lemez, hogy de ők blokkoló TE-k meg bla bla bla, és akkor mi van? Egy hibrid poszton játszó játékosnak is el kell tudni kapni egy labdát. Stefa megalkotta villámgyorsan a gameplant, amit Mayfield megpróbált megvalósítani de csodát már ő sem tehet.

Austin Hooper 15 passz, 7 elkapás
Harrison Bryant 7 passz, 3 elkapás

Egyébként meg a Ligát nem tudom emiatt a Covid miatt hibáztatni, a Denvernek is ki kellett állnia QB-k nélkül, a Niners-nek lassan saját szárnyat nyitnak a helyi kórházban, egyik oldalon a Covidosok, másikon a sérültek, mégis ki kell állniuk. De tény, hogy iszonyat szerencsétlenül jött ki a dolog.

Nincs mese, jövő héten meg kell verni a vasast és hátha az elég lesz a PO-hoz. Ha mégse, akkor viszont elégedett vagyok az idei évvel mert végre láttam pár igazán jó Browns meccset, és van fantázia ebben a csapatban.