NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Nagyon kellett az előzmények ismeretében (Colts W, Titans W, Ravens W, Phins W), szarul indult, de szerencsére a Giants HC feleslegesen volt agresszív...
A védelem megint nem volt meggyőző, azért McCoy nem egy Lamar khm, és ő is simán összehozott 3 red zone driveot.
Baker nagyon érzi az offense-t, 95 yardos driveok, nem rossz, nem rossz. Ha jövő héten nyerünk, senki sem veheti el 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
pöcsöm lehet ezt is másnap fogom visszanézni :/ Mindenesetre Colt jó csávó én bírom, de Hajrá Browns!

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Gondoljatok bele, hogy Tampa szurkolók szeptemberben születtek ès januárban pedig már PO-ban látják a csapatot!

Szerkesztette: steelwolf
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Minden tiszteletem sracok! A Bills szukoloi is nagyon jo arcok, nekik is szurkol az ember. De meg a Rams is volt nemreg elit csapat. Gyorsan elmult. De hogy soha, ez nem fair a szurkolok fele.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ezt sokunkra el lehet itt mondani 😊 Drip, Bad sem ma kezdték. 2002 Wild Card volt az utolsó.
Joey Tribbiani
Nyilvan. CSak erted a Chiefs mikor szar is volt, de Casselel is volt PO. Persze mit sem ert igazabol. Alex Smith pedig sorozatban vitte be a csapatot. Es akkor nem megye vissza az idoben.
Es vegig vartuk az iranyitot, akivel komoly csapat lehetunk. De azert PO meg a Jetsnek is becsuszott, meg szinte mindenkinek. A Jax is volt eros csapat, rovid ideig, tobbszor. Azert az, hogy soha, az kemeny. Csak ujjaepites, ujjaepites hatan.
ulpianus
Én 7 évet vártam hogy lássam az első pozitív szezont.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Ezt sokunkra el lehet itt mondani 😊 Drip, Bad sem ma kezdték. 2002 Wild Card volt az utolsó.
Joey Tribbiani
Nyilvan. CSak erted a Chiefs mikor szar is volt, de Casselel is volt PO. Persze mit sem ert igazabol. Alex Smith pedig sorozatban vitte be a csapatot. Es akkor nem megye vissza az idoben.
Es vegig vartuk az iranyitot, akivel komoly csapat lehetunk. De azert PO meg a Jetsnek is becsuszott, meg szinte mindenkinek. A Jax is volt eros csapat, rovid ideig, tobbszor. Azert az, hogy soha, az kemeny. Csak ujjaepites, ujjaepites hatan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 088
Nektek nyerni kell kettot es bejuttok. Mindegy melyiket es a Giants-Jets verni kellene, de a Vasas lehet mar pihenohetet fog tartani es amugy is lenne esely.

Persze barmi lehet a "konnyebbnek igerkezo" meccseken, de igaz a Miami/Ravens-nel is es ott mar nem is lehet hibazni.

Mondjuk az erdekes, hogy papiron a Miami-nak magasan a legnehezebb a sorsolasa, de velunk ellentetben nem jatszik senkivel akinek szamitana a meccs. Nekunk ott a Giants aki kaparni fog.

Egy gyengebb de akarja vagy erosebb de ahogy puffan ugy puffan mentalitas.
no
A Jets sztem nem fogja kockáztatni Lawrencet egy győzelemért, nekik "kötelező" tankolniuk, vagy tényleg ők lesznek az új Browns... vagy talán már ők is azok 😊 A Giants veszélyesebb, de bízom benne, h. a hétfői vereség feltüzelte annyira a srácokat, h. ne nagy arccal utazzanak New Yorkba.
Joey Tribbiani
Pontosan. A csapat kierdemelte hogy bizz bennuk, nem kell mar a Miami ellen drukkolni ( bar nekunk jobban segitene 😊)
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Nektek nyerni kell kettot es bejuttok. Mindegy melyiket es a Giants-Jets verni kellene, de a Vasas lehet mar pihenohetet fog tartani es amugy is lenne esely.

Persze barmi lehet a "konnyebbnek igerkezo" meccseken, de igaz a Miami/Ravens-nel is es ott mar nem is lehet hibazni.

Mondjuk az erdekes, hogy papiron a Miami-nak magasan a legnehezebb a sorsolasa, de velunk ellentetben nem jatszik senkivel akinek szamitana a meccs. Nekunk ott a Giants aki kaparni fog.

Egy gyengebb de akarja vagy erosebb de ahogy puffan ugy puffan mentalitas.
no
A Jets sztem nem fogja kockáztatni Lawrencet egy győzelemért, nekik "kötelező" tankolniuk, vagy tényleg ők lesznek az új Browns... vagy talán már ők is azok 😊 A Giants veszélyesebb, de bízom benne, h. a hétfői vereség feltüzelte annyira a srácokat, h. ne nagy arccal utazzanak New Yorkba.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Kikapott a Raiders, ők elszálltak. Maradt a Dolphins versenyben, úgyhogy talán életemben először, de hajrá Pats hétvégén 😊
Joey Tribbiani
Miert is? 👺
(Mintha nem lettek volna mar eleget a rajatszasban.)
Ventura
A Pats már elszállt, 9W nem lesz elég a PO-hoz. A Phins és a Ravens a legnagyobb ellenfél a wild cardért, utóbbi sorsolása elég laza (Jax, NYG, @CIN), így most kénytelen vagyok ellenetek szurkolni. Nothing personal, de még sosem láttam PO-ban a Brownst. 😛
Joey Tribbiani
Sosem láttad POban a Brownst? De durva, pedig tuti több mint 10 éve szurkolsz. Egy igazi szurkoló.
ulpianus
Ezt sokunkra el lehet itt mondani 😊 Drip, Bad sem ma kezdték. 2002 Wild Card volt az utolsó.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 088
Nektek nyerni kell kettot es bejuttok. Mindegy melyiket es a Giants-Jets verni kellene, de a Vasas lehet mar pihenohetet fog tartani es amugy is lenne esely.

Persze barmi lehet a "konnyebbnek igerkezo" meccseken, de igaz a Miami/Ravens-nel is es ott mar nem is lehet hibazni.

Mondjuk az erdekes, hogy papiron a Miami-nak magasan a legnehezebb a sorsolasa, de velunk ellentetben nem jatszik senkivel akinek szamitana a meccs. Nekunk ott a Giants aki kaparni fog.

Egy gyengebb de akarja vagy erosebb de ahogy puffan ugy puffan mentalitas.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Kikapott a Raiders, ők elszálltak. Maradt a Dolphins versenyben, úgyhogy talán életemben először, de hajrá Pats hétvégén 😊
Joey Tribbiani
Miert is? 👺
(Mintha nem lettek volna mar eleget a rajatszasban.)
Ventura
A Pats már elszállt, 9W nem lesz elég a PO-hoz. A Phins és a Ravens a legnagyobb ellenfél a wild cardért, utóbbi sorsolása elég laza (Jax, NYG, @CIN), így most kénytelen vagyok ellenetek szurkolni. Nothing personal, de még sosem láttam PO-ban a Brownst. 😛
Joey Tribbiani
Sosem láttad POban a Brownst? De durva, pedig tuti több mint 10 éve szurkolsz. Egy igazi szurkoló.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Kikapott a Raiders, ők elszálltak. Maradt a Dolphins versenyben, úgyhogy talán életemben először, de hajrá Pats hétvégén 😊
Joey Tribbiani
Miert is? 👺
(Mintha nem lettek volna mar eleget a rajatszasban.)
Ventura
A Pats már elszállt, 9W nem lesz elég a PO-hoz. A Phins és a Ravens a legnagyobb ellenfél a wild cardért, utóbbi sorsolása elég laza (Jax, NYG, @CIN), így most kénytelen vagyok ellenetek szurkolni. Nothing personal, de még sosem láttam PO-ban a Brownst. 😛
Joey Tribbiani
En is 2-szer elhettem at a PO gyonyort (2008, 2016), azonban rögtön ki is hullottunk. Ebbol en azt erzem, hogy inkabb akkor jussunk PO-ba, ha egy kort tudunk menni. Nem jó rögtön kihullani, kivaltkepp, ha nagy pontkulonbseggel gyoznek le, mert akkor bizony jon a “karogas”.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Kikapott a Raiders, ők elszálltak. Maradt a Dolphins versenyben, úgyhogy talán életemben először, de hajrá Pats hétvégén 😊
Joey Tribbiani
Miert is? 👺
(Mintha nem lettek volna mar eleget a rajatszasban.)
Ventura
A Pats már elszállt, 9W nem lesz elég a PO-hoz. A Phins és a Ravens a legnagyobb ellenfél a wild cardért, utóbbi sorsolása elég laza (Jax, NYG, @CIN), így most kénytelen vagyok ellenetek szurkolni. Nothing personal, de még sosem láttam PO-ban a Brownst. 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Kikapott a Raiders, ők elszálltak. Maradt a Dolphins versenyben, úgyhogy talán életemben először, de hajrá Pats hétvégén 😊
Joey Tribbiani
Miert is? 👺
(Mintha nem lettek volna mar eleget a rajatszasban.)

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Kikapott a Raiders, ők elszálltak. Maradt a Dolphins versenyben, úgyhogy talán életemben először, de hajrá Pats hétvégén 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Ezek igazából jó hírek 😊
ozibozi
Te se néztél browns meccseket tavaly 😊
somoskovig
Sztem úgy gondolta, h. nekünk jó hírek 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Ezek igazából jó hírek 😊
ozibozi
Te se néztél browns meccseket tavaly 😊

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 719
Ezek igazából jó hírek 😊
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Tweet
Field Yates
@FieldYates
·
4h
Giants OC Jason Garrett has tested positive for COVID-19.

Freddie Kitchens will call plays for the team on Sunday.

És lehet Colt McCoy kezd 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 551
Megnéztem a meccset. Az a véleményem, hogy ha csak kicsivel jobb lesz a védelem, akkor az ilyen meccseket meg fogjuk nyerni. A másik, hogy a végén épp Parkey két hibája jelentette a különbséget... Ezt az infót most hagyjuk egy kicsit megülni bennünk.

Mindent egybe vetve nincs gáz, jók vagyunk, és de milyen jók leszünk jövőre!!! Azonban addig is hozni kell a kötelezőt meg egy bravúrt a következő meccseken.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Lejátszottuk az év meccsét de ez hagyján mert végeredménytől függően nekem talán a kedvenc Browns meccsem lett. A támadókra egy szó nem lehet, a védelem meg sajnos ennyi, azt tudni lehetett, hogy futkározós cheat code lamarral nem fogjuk tudni tartani a lépést. Így is volt, hogy zavarba hoztuk, de ahogy az idén szokott lenni a következő játékból rögtön jött valami nagyobb. Azt a két pontost a végén nem varrnám Sendejo nyakába (fura) ő beleállt rendesen, egyszerűen Dobbinsnak nagyobb volt a fasza.
A mi kétpontosunk meg atyaég, ott éreztem azt, hogy ez a clevelandi átok mintha kezdene tényleg szertefoszlani, ezelőtt tuti, hogy védő lett volna DPJ helyett ott 😀

A következő két meccsre kell koncentrálni, de basszus de jó lett volna LJ orra alá borsot törni. Így megmarad a hollywoodi visszatérése 😀
Drip
En erzem a Browns csapatan a gyoztes mentalitast , tegnap ez eredmenyezett ilyen merkozest. Az O rendben van evekre , a D-t javitani kell.

Szerintem a Browns O-ba van annyi , hogy a KC ellen is felrakjon a tablara 35 pontot.
KeyG
csak sajna Mahomes felpakolja a dupláját 😊

@Drip, persze, Dobbins fasza nagyobb volt, de Sendejo egész évben a nagy hitre ment a tuti tackle helyett, és még a "hit" sem jött össze eddig, itt lett volna a lehetőség, h. valamit javítson, ott is a tökéletes big hit, de végül ez sem elég. lol.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 140
Lejátszottuk az év meccsét de ez hagyján mert végeredménytől függően nekem talán a kedvenc Browns meccsem lett. A támadókra egy szó nem lehet, a védelem meg sajnos ennyi, azt tudni lehetett, hogy futkározós cheat code lamarral nem fogjuk tudni tartani a lépést. Így is volt, hogy zavarba hoztuk, de ahogy az idén szokott lenni a következő játékból rögtön jött valami nagyobb. Azt a két pontost a végén nem varrnám Sendejo nyakába (fura) ő beleállt rendesen, egyszerűen Dobbinsnak nagyobb volt a fasza.
A mi kétpontosunk meg atyaég, ott éreztem azt, hogy ez a clevelandi átok mintha kezdene tényleg szertefoszlani, ezelőtt tuti, hogy védő lett volna DPJ helyett ott 😀

A következő két meccsre kell koncentrálni, de basszus de jó lett volna LJ orra alá borsot törni. Így megmarad a hollywoodi visszatérése 😀
Drip
En erzem a Browns csapatan a gyoztes mentalitast , tegnap ez eredmenyezett ilyen merkozest. Az O rendben van evekre , a D-t javitani kell.

Szerintem a Browns O-ba van annyi , hogy a KC ellen is felrakjon a tablara 35 pontot.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Lejátszottuk az év meccsét de ez hagyján mert végeredménytől függően nekem talán a kedvenc Browns meccsem lett. A támadókra egy szó nem lehet, a védelem meg sajnos ennyi, azt tudni lehetett, hogy futkározós cheat code lamarral nem fogjuk tudni tartani a lépést. Így is volt, hogy zavarba hoztuk, de ahogy az idén szokott lenni a következő játékból rögtön jött valami nagyobb. Azt a két pontost a végén nem varrnám Sendejo nyakába (fura) ő beleállt rendesen, egyszerűen Dobbinsnak nagyobb volt a fasza.
A mi kétpontosunk meg atyaég, ott éreztem azt, hogy ez a clevelandi átok mintha kezdene tényleg szertefoszlani, ezelőtt tuti, hogy védő lett volna DPJ helyett ott 😀

A következő két meccsre kell koncentrálni, de basszus de jó lett volna LJ orra alá borsot törni. Így megmarad a hollywoodi visszatérése 😀

több mint 3 éve
Szomi Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 30
Szerintetek BM et mekkora szerződèssel fogjuk megdobni? Mert valòszinüleg fog kapi 5 èv 150 misit, de szerintem ez sok szempontból jobb mint ha pl Lamar,vagy Mahomes (Mahomes azèrt kètsèges) szint volna mert nem fog 45 millát kapni, de viszont ár èrtèk arányban akár Stefával mèg jobb is lehet mint ők.

Törtelyi Dévid