NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 088
Nem igazán értem ezt a Mayfield topikot, főleg most, amikor kezd összeállni a játéka. Oké, azzal lehet vitatkozni, h. 1/1-hez méltóan játszik-e, mert az 1/1-től mindenki űrteljesítményt vár. Azt nyilván nem hozza.
Én inkább onnan közelíteném meg, hogy kire cserélném el jelenleg a ligában. 3 ilyen van, Rodgers, Mahomes és Wilson. Watsonért nyugodt szívvel odaadnátok? Vagy Lamarért? Josh Allenért? Én egyikben sem vagyok biztos. Kurva nehéz épkézláb QBt találni, Baker egy Stafford szintet simán hozhat normális coachinggal, az meg elég. Szignifikánsan jobbhoz megint top3 pick kéne, az pedig remélem hosszú évekig nem lesz.
Joey Tribbiani
En peldaul Stefa-t dicsertem altala is. Mert egy fejlodik, ketto a jatekot amit jatszotok abban boven remek tud lenni. BM-nek mindegy milyen es mennyi edzoje volt az hogy olvas es dont az nem rajtuk allt ( persze rengeteg dologban hatrany volt ). Ebben is fejlodott de egy heavy dropback-en alapulo napon nem feltetlenul fogadnek ra pedig a jatszotarsak eleg jok O oldalon.
Baker M boven eleg lehet a SB-hoz attol meg nem o lesz a legfontosabb alapja a gepezetnek amennyire egy QB-t meg lehet kerulni. Ettol hozhat egy Flacco-t is most es tovabb is fog fejlodni. A KC kivetelevel senki ellen nem mentek ki eselytelenul, sot. A KC is verheto de az edzo-a jatszotarsak szinten remekek es Mahomes meg egy kulon agazat ami nem is csak a QB tulajdonsagai miatt.

Ettol fuggetlenul a kerdes visszafele is erdekes. Kellene a Texans-Ravens-Bill-nek Baker? Vagy barkinek? Ezt csak azert irtam nehogy olyan szinezete legyen hogy o a 4. legjobb QB, mert egy picit ugy hangzik. LJ peldaul a legtobb csapatban halott lenne, de a Ravens-ben is halott lenne a legtobb QB. De nalatok azert sok QB el tudna karistolni Chubb-ek mogott.

Nemsokara meg kell fizetni es teny hogy nem lehet barhol jo QB-t talalni es a keves szerencses kivetelevel a semaban kell bizni. Stefa itt jott a kepbe es az extra dicseret tolem, neki. Es nem piszkalni akartam vele BM-t ( attol meg nem hibatlan )
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Mondjuk ebbol a harombol egyik sem volt top3 pick. Ezt csak amolyan tankolasi tanulsagkent mondom.
Persze felolem hiheti, aki akarja, hogy minel elorebb kell draftolni, az mindent megold. Itt sem oldott meg semmit edzok es terv nelkul, hany evig? Ha nincs egy terved, azt draftolsz akit akarsz, nem vezet sehova.ulpianus
Persze ezt adom, de ez még inkább alátámasztja mekkora lutri az egész.
Az nem lehet terv, h. majd 1/20-on találunk egy Bakernél szignifikánsan jobb irányítot, amikor az egész ligában van 3-4 sokkal jobb, a többi pedig inkább ugyanolyan vagy rosszabb.

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Nem igazán értem ezt a Mayfield topikot, főleg most, amikor kezd összeállni a játéka. Oké, azzal lehet vitatkozni, h. 1/1-hez méltóan játszik-e, mert az 1/1-től mindenki űrteljesítményt vár. Azt nyilván nem hozza.
Én inkább onnan közelíteném meg, hogy kire cserélném el jelenleg a ligában. 3 ilyen van, Rodgers, Mahomes és Wilson. Watsonért nyugodt szívvel odaadnátok? Vagy Lamarért? Josh Allenért? Én egyikben sem vagyok biztos. Kurva nehéz épkézláb QBt találni, Baker egy Stafford szintet simán hozhat normális coachinggal, az meg elég. Szignifikánsan jobbhoz megint top3 pick kéne, az pedig remélem hosszú évekig nem lesz.
Joey Tribbiani
Mondjuk ebbol a harombol egyik sem volt top3 pick. Ezt csak amolyan tankolasi tanulsagkent mondom.
Persze felolem hiheti, aki akarja, hogy minel elorebb kell draftolni, az mindent megold. Itt sem oldott meg semmit edzok es terv nelkul, hany evig? Ha nincs egy terved, azt draftolsz akit akarsz, nem vezet sehova.


hát ne haragudj, de sztem lamarral, csabival, hunttal, egy jó gameplanenel ez a csapat, ezzel a védelemmel 60-30-ra nyerne a chiefs ellen is.
gedam
Ebben a semaban Lamar meg annyit sem tudna kihozni, mint Mayfield. Ez jol hangzik fantasyban, de a valosag mas. En aztan tamogatom LJt, sztem jo QB, de maradjon annal az egyetlen jateknal amit tud. Itt oriasi csalodas lenne a jateka.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
gedam 5 802
Nem igazán értem ezt a Mayfield topikot, főleg most, amikor kezd összeállni a játéka. Oké, azzal lehet vitatkozni, h. 1/1-hez méltóan játszik-e, mert az 1/1-től mindenki űrteljesítményt vár. Azt nyilván nem hozza.
Én inkább onnan közelíteném meg, hogy kire cserélném el jelenleg a ligában. 3 ilyen van, Rodgers, Mahomes és Wilson. Watsonért nyugodt szívvel odaadnátok? Vagy Lamarért? Josh Allenért? Én egyikben sem vagyok biztos. Kurva nehéz épkézláb QBt találni, Baker egy Stafford szintet simán hozhat normális coachinggal, az meg elég. Szignifikánsan jobbhoz megint top3 pick kéne, az pedig remélem hosszú évekig nem lesz.
Joey Tribbiani
hát ne haragudj, de sztem lamarral, csabival, hunttal, egy jó gameplanenel ez a csapat, ezzel a védelemmel 60-30-ra nyerne a chiefs ellen is.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Nem igazán értem ezt a Mayfield topikot, főleg most, amikor kezd összeállni a játéka. Oké, azzal lehet vitatkozni, h. 1/1-hez méltóan játszik-e, mert az 1/1-től mindenki űrteljesítményt vár. Azt nyilván nem hozza.
Én inkább onnan közelíteném meg, hogy kire cserélném el jelenleg a ligában. 3 ilyen van, Rodgers, Mahomes és Wilson. Watsonért nyugodt szívvel odaadnátok? Vagy Lamarért? Josh Allenért? Én egyikben sem vagyok biztos. Kurva nehéz épkézláb QBt találni, Baker egy Stafford szintet simán hozhat normális coachinggal, az meg elég. Szignifikánsan jobbhoz megint top3 pick kéne, az pedig remélem hosszú évekig nem lesz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Szomi Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 30
Ezt a kérdést ketté kell bontatni.

Egyrészt: a 9-3 Setfa érdeme. Emellett van jónéhány stabilan jó és jól is játszó játékosunk: Chubb, Hunt, Garrett, Teller, Landry, Njoku, Hooper, Higgins, Janovich, Conklin, Tretter. Szerintem Parkey is jól játszik nálunk. De: Mayfield-ben nem látom azt az átütő erőt, amitől ez egész kiszámíthatóan stabilan és jól működik. Bár egyre jobban játszik, az igaz. Ha meccsről-meccsre stabilan hozni fogja a jó mutatókat, akkor el fogom tudni hinni róla, hogy stabilizálódott a játéka és képes lesz hozni a teljesítményt.

Másrészt: ebben a szezonban előzetesen jó eredménynek könyveltünk volna ha a következő három összejön:

- pozitív szezon,
- hogyha Stefáról beigazolódik, hogy jó edző
- és ha bejutunk a playoffba.

Ebből kettő pipa. Stefának még kell a rutin, de jó edző és egyre csak jobb lesz ez már most látszik. Ha bejutunk a PO-ba, akkor a kitűzött célokat maximálisan elértük.

A múlt héten írtam, hogy a PO-hoz az kell, hogy a nagy csapatokkal és a csoport riválisokkal ki-ki meccseket játszunk és nyerjünk. Erre az első félidőben legázoltuk a Titans-t, amire abszolút nem számítottam. Azt mondom, hogy ezen héten kiderül mit tud a csapat, mert szerintem a Ravens lesz a valódi próbakő. Miután a szezon elején megsemmisítettek minket, most azért is nagy előrelépés lenne ellenük egy győzelem, mert nekik az életben maradáshoz kell a W. Szóval ez egy valódi ki-ki meccs és a Ravens egy jó csapat!

És végül válaszolva a felvetésre: szerintem egy valódi PO run reálisan inkább jövőre vagy utána tűzhető ki célként, amihez viszont két dolog kelleni fog:

- be kell foltozni a védelmet (akár OBJ trade árán is)
- stabilizálódnia kell a QB játéknak egy jó szinten
ktms
Bakernèl abbòl indulok ki valòszinüleg hibásan, amit egyetemen láttam, ott minél nagyobb volt a tèt annál jobban fel tüzelte a csapatot ès rakta mellè a teljesìtmènyt, szerintem ha Stefa adja Mayefield-nek a rendszert ő pwdig hùzza magával a csapatot mèg bármi lehet. De ha "csak PO lesz" meg, már akkor is egy büszke Browns szurkolò lehetek vègre. Csak jòl esik a lelkemnek esèlyeket latolgatni mert ilyet még nem kellett csinalnom.

Törtelyi Dévid
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 088
Ezt a kérdést ketté kell bontatni.

Egyrészt: a 9-3 Setfa érdeme. Emellett van jónéhány stabilan jó és jól is játszó játékosunk: Chubb, Hunt, Garrett, Teller, Landry, Njoku, Hooper, Higgins, Janovich, Conklin, Tretter. Szerintem Parkey is jól játszik nálunk. De: Mayfield-ben nem látom azt az átütő erőt, amitől ez egész kiszámíthatóan stabilan és jól működik. Bár egyre jobban játszik, az igaz. Ha meccsről-meccsre stabilan hozni fogja a jó mutatókat, akkor el fogom tudni hinni róla, hogy stabilizálódott a játéka és képes lesz hozni a teljesítményt.

Másrészt: ebben a szezonban előzetesen jó eredménynek könyveltünk volna ha a következő három összejön:

- pozitív szezon,
- hogyha Stefáról beigazolódik, hogy jó edző
- és ha bejutunk a playoffba.

Ebből kettő pipa. Stefának még kell a rutin, de jó edző és egyre csak jobb lesz ez már most látszik. Ha bejutunk a PO-ba, akkor a kitűzött célokat maximálisan elértük.

A múlt héten írtam, hogy a PO-hoz az kell, hogy a nagy csapatokkal és a csoport riválisokkal ki-ki meccseket játszunk és nyerjünk. Erre az első félidőben legázoltuk a Titans-t, amire abszolút nem számítottam. Azt mondom, hogy ezen héten kiderül mit tud a csapat, mert szerintem a Ravens lesz a valódi próbakő. Miután a szezon elején megsemmisítettek minket, most azért is nagy előrelépés lenne ellenük egy győzelem, mert nekik az életben maradáshoz kell a W. Szóval ez egy valódi ki-ki meccs és a Ravens egy jó csapat!

És végül válaszolva a felvetésre: szerintem egy valódi PO run reálisan inkább jövőre vagy utána tűzhető ki célként, amihez viszont két dolog kelleni fog:

- be kell foltozni a védelmet (akár OBJ trade árán is)
- stabilizálódnia kell a QB játéknak egy jó szinten
ktms
Baker M is Stefa miatt jo. Remek szerepbe rakja es azt tudja nagyon jol es jol is lehozni. Sot meg fejlodni fog alatta. Ettol BM mikor dropback-bol dolgozik tisztan akkor a dontesei/ olvasasai nem 1/1. Ettol siman lehet vele nyerni de meglepodnek ha 4-5 meccsen neki kell a hatara venni a csapatot es nyerne. De jelenleg ez nem is kerul szoba es az jo + a csapatban rengeteg minoseg van akik ki tudjak segiteni ha erre kerul a sor.

Szerintem a Browns tobb remek jatekossal rendelkezik mint a Ravens, jobb a formatok es tobbfelekeppen nyerhettek, de ez egy szorosnak tuno csoportmerkozes lesz. Remelhetoleg.
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 551
Ezt a kérdést ketté kell bontatni.

Egyrészt: a 9-3 Setfa érdeme. Emellett van jónéhány stabilan jó és jól is játszó játékosunk: Chubb, Hunt, Garrett, Teller, Landry, Njoku, Hooper, Higgins, Janovich, Conklin, Tretter. Szerintem Parkey is jól játszik nálunk. De: Mayfield-ben nem látom azt az átütő erőt, amitől ez egész kiszámíthatóan stabilan és jól működik. Bár egyre jobban játszik, az igaz. Ha meccsről-meccsre stabilan hozni fogja a jó mutatókat, akkor el fogom tudni hinni róla, hogy stabilizálódott a játéka és képes lesz hozni a teljesítményt.

Másrészt: ebben a szezonban előzetesen jó eredménynek könyveltünk volna ha a következő három összejön:

- pozitív szezon,
- hogyha Stefáról beigazolódik, hogy jó edző
- és ha bejutunk a playoffba.

Ebből kettő pipa. Stefának még kell a rutin, de jó edző és egyre csak jobb lesz ez már most látszik. Ha bejutunk a PO-ba, akkor a kitűzött célokat maximálisan elértük.

A múlt héten írtam, hogy a PO-hoz az kell, hogy a nagy csapatokkal és a csoport riválisokkal ki-ki meccseket játszunk és nyerjünk. Erre az első félidőben legázoltuk a Titans-t, amire abszolút nem számítottam. Azt mondom, hogy ezen héten kiderül mit tud a csapat, mert szerintem a Ravens lesz a valódi próbakő. Miután a szezon elején megsemmisítettek minket, most azért is nagy előrelépés lenne ellenük egy győzelem, mert nekik az életben maradáshoz kell a W. Szóval ez egy valódi ki-ki meccs és a Ravens egy jó csapat!

És végül válaszolva a felvetésre: szerintem egy valódi PO run reálisan inkább jövőre vagy utána tűzhető ki célként, amihez viszont két dolog kelleni fog:

- be kell foltozni a védelmet (akár OBJ trade árán is)
- stabilizálódnia kell a QB játéknak egy jó szinten

Szerkesztette: ktms

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 140
Én sem nagyon mennék bele a PO-ba, jussunk be, aztán meccsről-meccsre. Nulla elvárásom van, élvezzük ha megtörténik 😊

Verhetőnek érzem a Ravenst, az első meccsből nem indulnék ki, 3 hónapja volt, azóta jobb csapat lettünk. A Titans ellen esélytelenebbnek éreztem a dolgot, aztán mégis nyertünk. Watsont elég jól a zsebben tartottuk, Lamar ellen ugyanez kell.

Btw, Higgins-szel elkezdtünk tárgyalni a hosszabbításról. Capbe nemtom hogy fér bele Landry (14.8M) és OBJ (15.75M) mellé... rengeteg Beckham-trade pletykára számítok.
Joey Tribbiani
Szerintem nyerni fogtok , de nem azert , mert jobb csapat lett a Browns , amihez ketseg sem fer. Azert nyertek , mert a Ravens lett gyengebb. De ez lehet csak szemszog kerdese.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Én sem nagyon mennék bele a PO-ba, jussunk be, aztán meccsről-meccsre. Nulla elvárásom van, élvezzük ha megtörténik 😊

Verhetőnek érzem a Ravenst, az első meccsből nem indulnék ki, 3 hónapja volt, azóta jobb csapat lettünk. A Titans ellen esélytelenebbnek éreztem a dolgot, aztán mégis nyertünk. Watsont elég jól a zsebben tartottuk, Lamar ellen ugyanez kell.

Btw, Higgins-szel elkezdtünk tárgyalni a hosszabbításról. Capbe nemtom hogy fér bele Landry (14.8M) és OBJ (15.75M) mellé... rengeteg Beckham-trade pletykára számítok.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nem mennék ennyire előre hogy PO-ba mi lesz meg ilyenek, egyrészről még nem jutottunk be másfelől nulla PO rutin van.

Először is koncentrálnék a hollók elleni meccsre.
Érdekes amúgy, hogy naivan azt hittem hogy minket tartanak majd esélyesnek de közben nem.
A fogadóirodák a ravenst tartják esélyesebbnek, sőt az ESPN lehozott egy olyat is hogy 30% esélyt adnak a Browns győzelemre.

Tehát kvázi teljesen lényegtelen a csapat mérlege, teljesítménye továbbra se hisz a kutya se a csapatba rajtunk kívül.

Visszakanyarodva az esélylatolgatásra abból a szempontból jogos, hogy az ősszel nagyon kikaptunk + Lamar is elővette a jól beváltat a dallas ellen és mi tavaly nem tudtunk ezt levédekezni és valszeg az idei "védelem" se fogja.
Másfelől megérti azt is az ember hogy a mérlegünk is érdekes mert a gyengék ellen 7/7 de az erősek ellen 2/5.

Pikáns meccs várható hétfő éjjel az biztos.
több mint 3 éve
gedam 5 802
Mekkora esèlyt láttok egy playoff Mayefield-re? Teszem azt, hogy ha bejutunk főcsoprotdöntőig elvisz minket a hátán. Az akarat meg a küzdő szellem szerintem meg van.
Szomi
sztem attól függ klappol-e minden körülötte. a kérdésedre a válasz egyértelműen nem. önmagában mayfield nem fog bevinni senkit a hátán, de ha a fal és a futás és az elkapók elit teljesítményt hoznak, akkor bakernek lesz 20 td-je meg 10000yardja és gyűrűje, meg sb mvp címe. ha ezek közül vmelyik kiesik, akkor gyorsan a bust oldalra szürkül. sőt inkább azt mondom az egész a chubb, hunt tandemen áll. mondjuk az egy elég jó alap.
több mint 3 éve
Szomi Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 30
Mekkora esèlyt láttok egy playoff Mayefield-re? Teszem azt, hogy ha bejutunk főcsoprotdöntőig elvisz minket a hátán. Az akarat meg a küzdő szellem szerintem meg van.

Törtelyi Dévid
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Gratula srácok. Idén egyértelműen a Browns a legnagyobb kellemes meglepetés! 🙂

Nem is nagyon van másik szurkoló tábor/csapat, akik ezt jobban kijárna már. 😉

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Bravo srácok, élvezzétek a napfényt! 😊

Már a bandwagon-királynő Dzsudi Battista is felszállt a szekérre, sztárcsapat lett a Browns. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Lényegében a 2. félidő volt a garbage time, nem gondoltam, hogy ilyet is látok majd. Bár ez a szezon kb erről szól. Azt se hiszem el, hogy fogok pozitív mérlegű szezont látni (2007 nem ér azt félig meddig követtem 😀 )

Igazából a védelemnek az a nagy mentsége van, hogy sikerült a meccs elején kiszedni Henryt az offense pedig tudott pontokat feltenni, így loholni kellett az eredmény után. Az engem is meglepett, hogy Chubb helyett Bakert toltuk de igazából miért ne, ha hamar elkapja a gépszíj akkor nincs vele baj.

több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Gratula! Pozitiv szezon, és innen már nagyon esélyes, hogy PO is meglesz.
Nem gondoltam, hogy ilyen hamar fel lehet állni Hue után.
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 551
Ezt a meccset eredetileg nem győzelemnek gondoltam, de az első félidőben dominálta a csapat a Titans-t, így nyert. A meccs végén az utolsó két Titans TD-ből az elsőt értettem, ami utána jött azt nem. Miért nem térdelték ki kevesebb mint 1:30-al a vége előtt? Érthetetlen.

Nade: a győzelem az győzelem! 9-3, hihetetlen!

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Jó ez őszintén a félidőben eldőlt, volt egy kis izgulás, de ha nagyon kellett volna felpakolunk több pontot is. Eszméletlen mekkorát zúzott az offense, Stefa tényleg zseninek tűnik, h. a várakozások ellenére pass heavyre ment az elején.
Mayfield sztem a legjobb meccsét tolta barnában (fehérben), a kommentátorok is többször kiemelték a lábmunkát, bravó. Ez 1/1-es performansz volt. Higgins, Landry elit, DPJ oké, de volt egy csúnya TD-t sztornózó drop.
A védelem totál Jekyll és Hyde, kétszer kb. három passzból végigmegy a Titans, aztán összeállnak mint az a bizonyos alsónemű.
9-3, innen tényleg nem lehet elbaszni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Majdnem sikerült eljinxeljem pfffu 😀 de amúgy meg egyszer az életbe megélném hogy ne kelljen a végén izgulni...
A támadó egység az elképesztő volt, a védelem elég ciklikus jó és borzalmas periódusok váltakozva de behúztuk.
POZITÍV szezonunk lesz el se hiszi az ember 😀
#9-3
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
hogy örülhetnek most minden szétvert franchise-nál Stefanski sikerének, mert erre a sztorira aztán a Jets-nél, Jaguars-nál, Lions-nál meg mindenhol máshol mutogathatnak, hogy "lám, csak egy jó főedzőre vagyunk a playofftól"

grat persze, örömteli látni azért ezt a csapatot, bár nem könnyítik meg a saját dolgukat se


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 551
Aki értette az utolsó másfél percet, az legyszíves magyarázza majd el. OMG. 🤷🏻‍♂️

Szerkesztette: ktms

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Nyertünk de azért a 4&1 QB run-ért szégyellem magam.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én a védelmünk miatt nem vagyok valami optimista.
Nagyon jó lenne egy győzelem, de a Titans jelenleg egy polccal feljebb van mint mi.