NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Jó meccs lesz az biztos, meglessük. nehéz szülés lesz, de én győzelmet várok tőletek.

Steelers fan
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Nagy meccs lesz a mai, érdekes, h. ezt nem tették át későbbi idősávba és a CBS-nél az Eagles @ Packers a game of the week 😊 Rodgers-t még mindig jobban el lehet adni, mint két 8-3-as csapatot.

Henry szopatni fog, de Chubb is, én AJ Brown-tól jobban félek, mint DH-től. Ward nélkül nem lesz egyszerű és ha a futás + passz is menni fog a hazaiaknak, nem fogjuk tudni tartani a lépést. Hodge out, itt az idő, h. Harrison Bryant újra villogjon, az elmúlt hetekben nagyon eltűnt.
Garrett visszatér, érdekes lesz figyelni, h. ez egyenesen arányos-e Vernon eltűnésével. Folyamatos nyomás kell Tannehillen, vannak LT gondok a Titansnél (először Lewan, aztán a cseréje dőlt ki, most meg eltiltották az első körös pickjüket), a másik oldalon pedig a pass rush pont a Tennessee gyenge pontja, úgyhogy Bakernek papíron lesz ideje. A tuti, h. ma nem fognak olyan homály red zone passzok beleférni, mint a Jags ellen, hibátlan meccs kell tőle, ha nyerni akarunk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Kicsit nyomkodtam a PO kalkulátort, azért bőven van olyan scenario, h. a 10-6 sem lenne elég (mint ugye 2007-ben...). 11-5 viszont tuti rájátszást ér.
Joey Tribbiani
PO kalkulátor??? évekig csak jövő évi mockokat böngésztem már ilyenkor, furcsa érzés, de jó 😀
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Kicsit nyomkodtam a PO kalkulátort, azért bőven van olyan scenario, h. a 10-6 sem lenne elég (mint ugye 2007-ben...). 11-5 viszont tuti rájátszást ér.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
😊 😊 😊 😊 😊
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
The Browns claimed S Tedric Thompson.
P@trik
Baker labdáját pont ő szedte le tavaly 😀

több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
The Browns claimed S Tedric Thompson.
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 551
0-16, 1-15 után ez a 8-3 nem igazán szorul magyarázatra. 😊

Érdekes, de nekem is az volt az érzésem az utolsó öt percben, hogy ez meglesz. Nem ehhez voltam szokva. Az viszont vitán felül áll, hogy végre megvan az edzői gárda és nem csak elméletben, hanem a számok is ezt támasztják alá. Azt is meg kell hagyni, hogy jelenleg számos eleme hiányzik még a kirakósnak, kell még egy-egy posztra néhány játékos. Nem játszik jól a csapat, nagyon sok a pontatlanság de ez javítható.

Eddig az az érzésem van a szezonban, hogy vannak a rutinos, már összeállt csapatok (Chiefs, Steelers, Titans, Ravens), meg vannak az olyan csapatok mint a Browns ahol sok változás volt és nagyon hiányzik a COVID miatt felborult off- és preseason. Meg vannak a nagyon gyenge csapatok. Ami nekem észrevehető, hogy a gyenge csapatokat is szenvedős játékkal, kis különbséggel verjük, ebben várok jövőre javulást.

Stabil középcsapat lett a Browns és a középcsapatok közül is a felsőbb polcon van most. Szerintem ez jelenleg PO-t ér. A felsőházba valódi kontender csapatok elleni győzelmeken keresztül vezet az út.

Az elkövetkező öt meccsből háromszor igen jó csapatok ellen fogunk játszani, ott kellene egy meglepetés amellett hozni kell a kötelezőt.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Hasonló, sok pontos adok kapokra számítottam, de szerencsére meglett 😊 Érdekes, nem tudom éreztem-e már ilyet de nem kételkedtem a végén abban, hogy így vagy úgy de meglesz a W. Jövőhétre viszont szerintem ez kevés lesz, bár számít az is, kik azok akiket visszakaphatunk, főleg a védelembe. Mindenesetre a Chubb vs Henry kölcsönösen fájni fog 😀
Drip
Én is így voltam vele, valahogy nem volt izgulós a szoros eredmény ellenére sem. Ennyi hiányzóval a D oldalon nem lehetett többet várni, persze a hazaiaknál is bőven volt sérült.
Az LB sort szidjuk, de BJ Goodson elég jól tolja, meccsről meccsre javul a játéka, őt megtartanám jövőre is, nem hiszem, h. sokba kerülne.
Mayfield hozta a szokásosat, de az az end zone magas labda Higginsnek, ilyeneket nem lehet elhibázni, meccsek mehetnek el rajta. Ha csak minimálisan pontosabb, akkor sima TD... Tellert párszor megverték tegnap, de run blockingban megint durvát tolt fal, 200 yard a földön <3.

8 győzelem, amiben ez a csapat nagyon jó, hogy azokat behúzza, ahol papíron esélyesebb. A Jets ellen őszintén szólva nem lehet gond, ha az megvan akkor a másik 4-ből 1 kell és PO! A Titans ellen nem adok sok esélyt, de jó lenne azért egy PO kaliber csapatot is elverni 😊 Azért jó érzés a PO kalkulátorral Decemberben játszani 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hasonló, sok pontos adok kapokra számítottam, de szerencsére meglett 😊 Érdekes, nem tudom éreztem-e már ilyet de nem kételkedtem a végén abban, hogy így vagy úgy de meglesz a W. Jövőhétre viszont szerintem ez kevés lesz, bár számít az is, kik azok akiket visszakaphatunk, főleg a védelembe. Mindenesetre a Chubb vs Henry kölcsönösen fájni fog 😀

több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
2013 augusztust írtunk amikor először leültem NFL-t nézni. Az első meccsem egy Bears-Browns előszezon meccs volt ahol győzött a Browns és én leraktam mellettük a voksom.
Azóta eltelt 7 év és a kínköves poklot megjártunk oda-vissza de ez a mai nap is eljött.
Az első olyan szezonom ahol nem lesz negatív mérlegünk.
Másoknak biztos vicces lehet de nekem ez most mindennél többet ér.
Köszönöm. #GoBrowns
P@trik
Én egy playoff meccset néznék már meg 😊
Bad 31
Jön két kemény dió de utána a két new yorki brigád ellen meglehet csinálni a 10 wint.
több mint 3 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
2013 augusztust írtunk amikor először leültem NFL-t nézni. Az első meccsem egy Bears-Browns előszezon meccs volt ahol győzött a Browns és én leraktam mellettük a voksom.
Azóta eltelt 7 év és a kínköves poklot megjártunk oda-vissza de ez a mai nap is eljött.
Az első olyan szezonom ahol nem lesz negatív mérlegünk.
Másoknak biztos vicces lehet de nekem ez most mindennél többet ér.
Köszönöm. #GoBrowns
P@trik
Én egy playoff meccset néznék már meg 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
2013 augusztust írtunk amikor először leültem NFL-t nézni. Az első meccsem egy Bears-Browns előszezon meccs volt ahol győzött a Browns és én leraktam mellettük a voksom.
Azóta eltelt 7 év és a kínköves poklot megjártunk oda-vissza de ez a mai nap is eljött.
Az első olyan szezonom ahol nem lesz negatív mérlegünk.
Másoknak biztos vicces lehet de nekem ez most mindennél többet ér.
Köszönöm. #GoBrowns
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez, idén meglesz a playoff!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Achivement unlocked!


NFL történelmet írtok.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Holnap egy pick sixre számítok tőle.


Nálunk nem lesz komolyan vehető CB/DB(óh az irónia, hogy Harrison posztján a csere cseréje játszik, aki elsősorban ST-ben jó csak...), és WR poszton is olyan vékonyak vagyunk, hogy Chad Ochocinco bejelentkezett, hogy jönne játszani.

iktriad
Mondjuk rohadjak meg vennék is egy jaguars ochocinco mezt

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Holnap egy pick sixre számítok tőle.


Nálunk nem lesz komolyan vehető CB/DB(óh az irónia, hogy Harrison posztján a csere cseréje játszik, aki elsősorban ST-ben jó csak...), és WR poszton is olyan vékonyak vagyunk, hogy Chad Ochocinco bejelentkezett, hogy jönne játszani.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
DE Porter Gustin, DE Joe Jackson, LB Sione Takitaki is covid IR-re került.
Elég para a DL helyzet.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wardra több hét kihagyás vár.
Garrett a covid miatt a jags ellen se játszhat.
P@trik
Cserébe mi kedden IR-re tettük az egyetlen komolyan vehető pass rusherünket, Josh Allen személyében, mellé még 2 kezdő DB-t. És a 2 legjobb WR-ünk nem vagy limitáltan edzett. Plusz nem lesz az idén egész jó Norwell se LG-ben.

És a tetejébe Mike "QB Zsiráfnyak" Glennon lesz a kezdő irányítónk...

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Wardra több hét kihagyás vár.
Garrett a covid miatt a jags ellen se játszhat.
több mint 3 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Tetszett ahogy Ward játszott, szinte alig kaptak el mellette labdát. Még nem egy Joe Haden a fénykorában de még lehet 😀
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Úgy néztek ki, mint egy futballcsapat 😊
Likeolom
gabokocka
Mint a Washington?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Nekem sincs különösen nagy problémám Baker játékával, a W az W, red zoneban nem dobál INT-eket, nem mennek el a hibáin meccsek, az elődeihez képest ez is nagy eredmény. Persze alacsonyan a léc és érhető, hogy egy 1/1-től többet várnak, de Stefa pont annyit kér tőle, amennyi a W-hez kell. Fel kellett újra építeni Hue és Konyhás ámokfutása után. Meglátjuk jövőre előre tud-e lépni, egy döntőhöz ez biztos kevés, de sztem van fejlődés. Elég nagy volt a kontraszt a 2016-os 1/2-vel összehasonlítva, akinek a f@szságain kb. elszálltak a sasok...

Jaxet ütni kell, aztán jön két PO-ról döntő meccs közvetlen riválisok ellen. Ha azok közül egyet behúznunk, sztem megvan.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 551
Úgy néztek ki, mint egy futballcsapat 😊
Likeolom
gabokocka
És ha az irányító úgy nézne ki mint egy franchise irányító, akkor úgy néznénk ki mint egy jó csapat. 😊

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
most már én is büszkén vállalom Browns bandwagon fanságomat 😀



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal