NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Úgy néztek ki, mint egy futballcsapat 😊
Likeolom

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kifejezetten tetszett a védelem most, nyilván más offense ellen is tudni kéne ezt hozni, de jó volt látni, hogy Garrett nélkül is élt a D# fal. Baker 3 meccse nem dobott TD-t de igazából amíg nyerünk le szarom, most sem vállalta túl amit kellett megdobta. Mondjuk Bryantnek és Hoopernek is dobhatott volna TD-t egymás után, ott kurvára csóváltam a fejem. Cserébe vigasztalt a gyermekies toporzékolása Chubb kegyetlen stiff arm-os futásánál 😀
Drip
Egyetértek veled. Azon azért jót mosolyogtam hogy Vernon rájött h tavasszal nem lesz állása?! jah akkor neki kéne állni melózni.😅😂
Az utóbbi 3 meccs az ilyen kevés pontos brusztolós meccs volt. Korábbi évekbe ez borítékolt 0-3.
Viszont most ha nem is eget rengető játékkal de képesek voltunk nyerni a háromból kettőt.
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Kifejezetten tetszett a védelem most, nyilván más offense ellen is tudni kéne ezt hozni, de jó volt látni, hogy Garrett nélkül is élt a D# fal. Baker 3 meccse nem dobott TD-t de igazából amíg nyerünk le szarom, most sem vállalta túl amit kellett megdobta. Mondjuk Bryantnek és Hoopernek is dobhatott volna TD-t egymás után, ott kurvára csóváltam a fejem. Cserébe vigasztalt a gyermekies toporzékolása Chubb kegyetlen stiff arm-os futásánál 😀

több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 twitter.com/Browns/status/1330628729488470016
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
Újabb nyögvenyelős, brusztolós meccset húztunk be. WIN!!
P@trik
Stefanski: "There's no such thing as an ugly win. That was a beautiful win."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratula, ennyit számít ha végre van értelmes edzői stáb 😊
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Újabb nyögvenyelős, brusztolós meccset húztunk be. WIN!!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 930
Myles Garrett a covid listán...

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wyatt Teller visszatért és 96.4-et kapott a PFF-től. Beszarás kategória a srác 😀
P@trik
ELIT

több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
RT Jack Conklin, LS Charley Hughlett és K Cody Parkey is covid IR.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hubbard után Andy Janovich is covid IR került.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Wyatt Teller visszatért és 96.4-et kapott a PFF-től. Beszarás kategória a srác 😀
több mint 3 éve
gedam 5 802
Amugy lehet tudni miert ment ki? Mi volt a logika?
17-7 lehetett volna az eredmeny. Nem valoszinu, hogy benyeltek 10 pontot a fennmarado 50 mp-ben. 🤔
funkyparduc
Mert így 100% volt a Win mivel nem kapta vissza a labdát a texans.
P@trik
nem is értem, elég egyértelmű volt. (főleg a gurley eset után)
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Amugy lehet tudni miert ment ki? Mi volt a logika?
17-7 lehetett volna az eredmeny. Nem valoszinu, hogy benyeltek 10 pontot a fennmarado 50 mp-ben. 🤔
funkyparduc
Mert így 100% volt a Win mivel nem kapta vissza a labdát a texans.
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Amugy lehet tudni miert ment ki? Mi volt a logika?
17-7 lehetett volna az eredmeny. Nem valoszinu, hogy benyeltek 10 pontot a fennmarado 50 mp-ben. 🤔
funkyparduc
Igazából szerintem úgy volt vele, hogyha befut 99% a győzelem így meg 100%

több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 046 — Erin Elite Andrews
Amugy lehet tudni miert ment ki? Mi volt a logika?
17-7 lehetett volna az eredmeny. Nem valoszinu, hogy benyeltek 10 pontot a fennmarado 50 mp-ben. 🤔

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én amíg élek elnem felejtem Chubb futását, örökre beírta magát nálunk a legendák közé! 😊
Mondjuk a fantasy tulajok biztos ordítottak mint a vadparaszt 😀😀
P@trik
Az tuti. 😀

Alapvetően ha 3-0val nyerünk is azt mondom h ok megvan a W, lehetett volna szebb meg jobb de igazából nem volt labdavesztés és semmi hülye túlvállalás. No meg az időjárás most kedvezett.

+ mellékesen hagyom itt, hogy 1966 óta nem volt olyan, hogy két futónk is 100 yard felett zárjon.

több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én amíg élek elnem felejtem Chubb futását, örökre beírta magát nálunk a legendák közé! 😊
Mondjuk a fantasy tulajok biztos ordítottak mint a vadparaszt 😀😀
több mint 3 éve
Mr.Vann Houston Texans Texas Longhorns 14
Nem szép meccs de nem is érdekel lényeg a win. Idén legyen már meg végre a playoff.

Szerkesztette: Mr.Vann
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Ez valami borzalom volt mindkét csapattól.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
6-3!

Nem volt könnyű, de megvan. Smart win, Mayfieldtől kezdve, Chubbon át Stefáig. A meccs emberei Hunt és Teller, iszonyat mit blokkolt utóbbi Kareemnak, aki meg nemtom mit szedett, de kétszer olyan gyorsnak tűnt, mint bye előtt.

Végre a védelem is letett valamit az asztalra, mondjuk Watson annyira demotiváltnak tűnt, mintha fel se akart volna menni a pályára. De ez legyen Romeo baja (akinek köszönjük meg azt az időkérést 4&4-nél lol).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Chubb aktív!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 930
Hubbard a fertőzött, így karantén és a szoros kontaktok is...ez így gáz lesz a Texans ellen.
Viszont más nincs, visszanyitották az edzőközpontot
több mint 3 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Egy biztos, nem Sendejo a fertőzött, semmit se tud elkapni...
több mint 3 éve
gedam 5 802
Browns announced that a player’s test results have come back positive for COVID-19. The individual has self-isolated and the Browns’ facility is closed this morning while contact tracing is being conducted.
Klaci79
faszom pedig reméltem, hogy minket elkerül ez a szar
Drip
senkit nem fog. amerikában is decemberben fog tetőzni a járvány. simán el tudom képzelni, hogy akinek a kerete egészséges tud maradni rájáccira (és persze bejut) az nyeri a superbowlt.