NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 088
Igazi rangadó lett a meccsből.

Negatívum:
- Nincs védelmünk sajnos, voltak jobb meccseik de igazából ez a védelem az igazi amit láttunk :/
- Valahol megéreztem a vesztünket... Lentebb írtam hogy a dallas ellen már látszott, hogy váltott a ravens-O és elővette a tavalyi bevált Lamar receptet a sok futás kevés passz, és hát ezt se tavaly se idén nem tudtuk levédekezni.

Pozitívum:
- Két hét alatt 83 pontot rakott fel az O erős ellenfél ellen, nem hittem, hogy valaha ilyet megélek😀
- Végre van egy jó edzőnk!!
- Mayfield nekem nagyon tetszett ismét. Én vagyok az egyik nagy károgó, hogy miként lesz ebből 5. év+ szerződés ha gamemanager szerepet szánt neki Stefa. Nah hát az utóbbi 2 meccsen megmutatta, hogy ha kell erős csapat ellen is vezeti ezt a támadóegységet és megdobja amit kell. Van önbizalma látszik hogy megvan az összhang és megy neki.
- WR sor: érdekes a helyzet mert van Landry és két radar alatti kincs Higgins és DPJ akikkel jól megérti magát Mayo erre kell alapozni. OBJ? (lehet nézelődni hány db és milyen védőt kapunk érte)

Összegezve fura de nem vagyok csalódott, habár ebbe az is közrejátszik, hogy számomra a pozitív szezon mindennél többet ér így 7 év távlatába.

9-4 a mérleg, ahogy az előttem lévők is írták ebből még lehet PO, mondjuk az más kérdés hogy ezzel a védelemmel nem tudom mennyi értelme van bejutni.
Nézzük a jó oldalát legalább megtörne az átok és belekóstolunk.

1 meccs lemaradása van a ravensnek és nagyon könnyű a sorsolása. Nekünk még van vasas randink, szóval valszeg ha bejutunk akkor a csoport harmadik helyéről és szembe jöhet egy KC vagy megint a vasas.

Jön a dupla new yorki randi, nincs mese menni kell tovább és csinálni!!
GoBrowns!
P@trik
3 dologra.
1.) Be kell jutni a PO-ba es ehhez 2 gyengebb csapatot kell elverni es iden ez eddig ment. ( Hiaba ti is es mi is jobban orultunk volna a Giants meccsnek az ev elejen ) nem pedig meg lehet.

2.) a KC kivetelevel mindenki ellen van eselyetek ( ok is verhetok, de hagyjuk, egyenlore ). A Vasas-nak lassan a 2. hely van veszelybe

3.) Baker ezen a meccsen is ugyanazt mutatta meg amit eddig. Nem tudom mivel gyozott meg jobban. Az mindegy ha a sema mukodik a "jobb" csapatok ellen is.
Fejlodni fog Stefa alatt meg, de dropback-bol nem volt igazan jo ma sem. DE a lenyeg hogy amit kertek es egyszeru azt siman megoldja. Tannehill-nak van vetelytarsa a PA QB cimeert. A Titans piszok sikeres, ahogy ti is. Van ido tesztelni amig az O korulotte ilyen eros addig nem lesz baj. Tannehill is "gamemanager", de nem konnyu jobbat talalni ahogy itt egy par hsz elott beszeltuk mar es boven eleg lehet barmire.
A kerdes mit tud maganak kialkudni. Valoszinuleg kiegyeznetek egy Flacco-val. 😊
no
Ahogy kezdtük az évet h 120-150 yardjai voltak ahhoz képest ég és föld amit látunk.
P@trik
Az a statisztika kedveloknek szamit. A futok futnak es az egesz jatekotok alapja. Es pont ez a lenyeg, ha nem tudnatok futni akkor o nem lenne a legjobb QB valasztas, de Stefa ennek a mestere es a fal kivalo es a futok is es ebbol dobalgathat BM. PA-bol talan Tannehill sikeresebb. Attol meg tud dobni barmit es pl tegnap a parharcok remekul ki lettek sakkozva, de nem kellett olvasnia es nem volt nyomas alatt. Senkit nem erdekelne ha 100 yardokat dobal ha szet fut a csapat mindenkit, de ennel sokkal jobb a fal passzban es az elkapoitok is. Stefa meg mindent megtesz hogy ne kelljen dropback QB-t jatszania, ami nagyon helyes es jatszon csak mindenki erossegere. Nezd meg a ket csapat Offense kozott milyen minosegi kulonbseg van minden poszton. Jovore hasitast varok foleg ha BM tud egy szintet lepni, de iden is el lehet erni a SB-t is, hisz csak egy csapat jobb a tobbinel jelentosen, a tobbivel siman felveszitek a harcot ti is.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Igazi rangadó lett a meccsből.

Negatívum:
- Nincs védelmünk sajnos, voltak jobb meccseik de igazából ez a védelem az igazi amit láttunk :/
- Valahol megéreztem a vesztünket... Lentebb írtam hogy a dallas ellen már látszott, hogy váltott a ravens-O és elővette a tavalyi bevált Lamar receptet a sok futás kevés passz, és hát ezt se tavaly se idén nem tudtuk levédekezni.

Pozitívum:
- Két hét alatt 83 pontot rakott fel az O erős ellenfél ellen, nem hittem, hogy valaha ilyet megélek😀
- Végre van egy jó edzőnk!!
- Mayfield nekem nagyon tetszett ismét. Én vagyok az egyik nagy károgó, hogy miként lesz ebből 5. év+ szerződés ha gamemanager szerepet szánt neki Stefa. Nah hát az utóbbi 2 meccsen megmutatta, hogy ha kell erős csapat ellen is vezeti ezt a támadóegységet és megdobja amit kell. Van önbizalma látszik hogy megvan az összhang és megy neki.
- WR sor: érdekes a helyzet mert van Landry és két radar alatti kincs Higgins és DPJ akikkel jól megérti magát Mayo erre kell alapozni. OBJ? (lehet nézelődni hány db és milyen védőt kapunk érte)

Összegezve fura de nem vagyok csalódott, habár ebbe az is közrejátszik, hogy számomra a pozitív szezon mindennél többet ér így 7 év távlatába.

9-4 a mérleg, ahogy az előttem lévők is írták ebből még lehet PO, mondjuk az más kérdés hogy ezzel a védelemmel nem tudom mennyi értelme van bejutni.
Nézzük a jó oldalát legalább megtörne az átok és belekóstolunk.

1 meccs lemaradása van a ravensnek és nagyon könnyű a sorsolása. Nekünk még van vasas randink, szóval valszeg ha bejutunk akkor a csoport harmadik helyéről és szembe jöhet egy KC vagy megint a vasas.

Jön a dupla new yorki randi, nincs mese menni kell tovább és csinálni!!
GoBrowns!
P@trik
3 dologra.
1.) Be kell jutni a PO-ba es ehhez 2 gyengebb csapatot kell elverni es iden ez eddig ment. ( Hiaba ti is es mi is jobban orultunk volna a Giants meccsnek az ev elejen ) nem pedig meg lehet.

2.) a KC kivetelevel mindenki ellen van eselyetek ( ok is verhetok, de hagyjuk, egyenlore ). A Vasas-nak lassan a 2. hely van veszelybe

3.) Baker ezen a meccsen is ugyanazt mutatta meg amit eddig. Nem tudom mivel gyozott meg jobban. Az mindegy ha a sema mukodik a "jobb" csapatok ellen is.
Fejlodni fog Stefa alatt meg, de dropback-bol nem volt igazan jo ma sem. DE a lenyeg hogy amit kertek es egyszeru azt siman megoldja. Tannehill-nak van vetelytarsa a PA QB cimeert. A Titans piszok sikeres, ahogy ti is. Van ido tesztelni amig az O korulotte ilyen eros addig nem lesz baj. Tannehill is "gamemanager", de nem konnyu jobbat talalni ahogy itt egy par hsz elott beszeltuk mar es boven eleg lehet barmire.
A kerdes mit tud maganak kialkudni. Valoszinuleg kiegyeznetek egy Flacco-val. 😊
no
Ahogy kezdtük az évet h 120-150 yardjai voltak ahhoz képest ég és föld amit látunk.

Szerkesztette: P@trik
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 088
A kerdes mit tud maganak kialkudni. Valoszinuleg kiegyeznetek egy Flacco-val. 😊
no
Az akkorival, vagy "inflációval" növelve? 😊
Snagal
A gyuru utani nagy penz kialkudasara, mert anelkul is ugy lesz, de a gyuru mindent megszepit.
több mint 3 éve
Snagal Baltimore Ravens 868
A kerdes mit tud maganak kialkudni. Valoszinuleg kiegyeznetek egy Flacco-val. 😊
no
Az akkorival, vagy "inflációval" növelve? 😊
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 088
Igazi rangadó lett a meccsből.

Negatívum:
- Nincs védelmünk sajnos, voltak jobb meccseik de igazából ez a védelem az igazi amit láttunk :/
- Valahol megéreztem a vesztünket... Lentebb írtam hogy a dallas ellen már látszott, hogy váltott a ravens-O és elővette a tavalyi bevált Lamar receptet a sok futás kevés passz, és hát ezt se tavaly se idén nem tudtuk levédekezni.

Pozitívum:
- Két hét alatt 83 pontot rakott fel az O erős ellenfél ellen, nem hittem, hogy valaha ilyet megélek😀
- Végre van egy jó edzőnk!!
- Mayfield nekem nagyon tetszett ismét. Én vagyok az egyik nagy károgó, hogy miként lesz ebből 5. év+ szerződés ha gamemanager szerepet szánt neki Stefa. Nah hát az utóbbi 2 meccsen megmutatta, hogy ha kell erős csapat ellen is vezeti ezt a támadóegységet és megdobja amit kell. Van önbizalma látszik hogy megvan az összhang és megy neki.
- WR sor: érdekes a helyzet mert van Landry és két radar alatti kincs Higgins és DPJ akikkel jól megérti magát Mayo erre kell alapozni. OBJ? (lehet nézelődni hány db és milyen védőt kapunk érte)

Összegezve fura de nem vagyok csalódott, habár ebbe az is közrejátszik, hogy számomra a pozitív szezon mindennél többet ér így 7 év távlatába.

9-4 a mérleg, ahogy az előttem lévők is írták ebből még lehet PO, mondjuk az más kérdés hogy ezzel a védelemmel nem tudom mennyi értelme van bejutni.
Nézzük a jó oldalát legalább megtörne az átok és belekóstolunk.

1 meccs lemaradása van a ravensnek és nagyon könnyű a sorsolása. Nekünk még van vasas randink, szóval valszeg ha bejutunk akkor a csoport harmadik helyéről és szembe jöhet egy KC vagy megint a vasas.

Jön a dupla new yorki randi, nincs mese menni kell tovább és csinálni!!
GoBrowns!
P@trik
3 dologra.
1.) Be kell jutni a PO-ba es ehhez 2 gyengebb csapatot kell elverni es iden ez eddig ment. ( Hiaba ti is es mi is jobban orultunk volna a Giants meccsnek az ev elejen ) nem pedig meg lehet.

2.) a KC kivetelevel mindenki ellen van eselyetek ( ok is verhetok, de hagyjuk, egyenlore ). A Vasas-nak lassan a 2. hely van veszelybe

3.) Baker ezen a meccsen is ugyanazt mutatta meg amit eddig. Nem tudom mivel gyozott meg jobban. Az mindegy ha a sema mukodik a "jobb" csapatok ellen is.
Fejlodni fog Stefa alatt meg, de dropback-bol nem volt igazan jo ma sem. DE a lenyeg hogy amit kertek es egyszeru azt siman megoldja. Tannehill-nak van vetelytarsa a PA QB cimeert. A Titans piszok sikeres, ahogy ti is. Van ido tesztelni amig az O korulotte ilyen eros addig nem lesz baj. Tannehill is "gamemanager", de nem konnyu jobbat talalni ahogy itt egy par hsz elott beszeltuk mar es boven eleg lehet barmire.
A kerdes mit tud maganak kialkudni. Valoszinuleg kiegyeznetek egy Flacco-val. 😊
több mint 3 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
A PO-ban már bármi megtörténhet, közhelyes, de tényleg így van, láttunk már éppen beeső csapatot Super Bowlt nyerni, szóval be kell jutni 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 551
Este tudom csak megnézni a meccset, (amit tudtam elolvastam róla 😊) de elöljáróban annyit mondnék, hogy nem idén kellett ezt a meccset megnyerni, hanem jövőre. Én eleve L-nek kalkuláltam és csak az utóbbi négy forduló gyengébb Ravens játéka miatt reménykedtem picit.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Igazi rangadó lett a meccsből.

Negatívum:
- Nincs védelmünk sajnos, voltak jobb meccseik de igazából ez a védelem az igazi amit láttunk :/
- Valahol megéreztem a vesztünket... Lentebb írtam hogy a dallas ellen már látszott, hogy váltott a ravens-O és elővette a tavalyi bevált Lamar receptet a sok futás kevés passz, és hát ezt se tavaly se idén nem tudtuk levédekezni.

Pozitívum:
- Két hét alatt 83 pontot rakott fel az O erős ellenfél ellen, nem hittem, hogy valaha ilyet megélek😀
- Végre van egy jó edzőnk!!
- Mayfield nekem nagyon tetszett ismét. Én vagyok az egyik nagy károgó, hogy miként lesz ebből 5. év+ szerződés ha gamemanager szerepet szánt neki Stefa. Nah hát az utóbbi 2 meccsen megmutatta, hogy ha kell erős csapat ellen is vezeti ezt a támadóegységet és megdobja amit kell. Van önbizalma látszik hogy megvan az összhang és megy neki.
- WR sor: érdekes a helyzet mert van Landry és két radar alatti kincs Higgins és DPJ akikkel jól megérti magát Mayo erre kell alapozni. OBJ? (lehet nézelődni hány db és milyen védőt kapunk érte)

Összegezve fura de nem vagyok csalódott, habár ebbe az is közrejátszik, hogy számomra a pozitív szezon mindennél többet ér így 7 év távlatába.

9-4 a mérleg, ahogy az előttem lévők is írták ebből még lehet PO, mondjuk az más kérdés hogy ezzel a védelemmel nem tudom mennyi értelme van bejutni.
Nézzük a jó oldalát legalább megtörne az átok és belekóstolunk.

1 meccs lemaradása van a ravensnek és nagyon könnyű a sorsolása. Nekünk még van vasas randink, szóval valszeg ha bejutunk akkor a csoport harmadik helyéről és szembe jöhet egy KC vagy megint a vasas.

Jön a dupla new yorki randi, nincs mese menni kell tovább és csinálni!!
GoBrowns!
P@trik
Remélem iróniának szántad a "mennyi értelme bejutni" részt :x

A KCt esélytelennek érezném (mint kb mindenki az AFCben), de a többi fogható fogható 1 meccsen. Pont ma éjjel láttuk 😊 Én se számítok nagy PO runra, de jussunk be, CSAK ez számít. Egy ilyen szezon után ha lemaradunk a POrol óriási csalódás.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Igazi rangadó lett a meccsből.

Negatívum:
- Nincs védelmünk sajnos, voltak jobb meccseik de igazából ez a védelem az igazi amit láttunk :/
- Valahol megéreztem a vesztünket... Lentebb írtam hogy a dallas ellen már látszott, hogy váltott a ravens-O és elővette a tavalyi bevált Lamar receptet a sok futás kevés passz, és hát ezt se tavaly se idén nem tudtuk levédekezni.

Pozitívum:
- Két hét alatt 83 pontot rakott fel az O erős ellenfél ellen, nem hittem, hogy valaha ilyet megélek😀
- Végre van egy jó edzőnk!!
- Mayfield nekem nagyon tetszett ismét. Én vagyok az egyik nagy károgó, hogy miként lesz ebből 5. év+ szerződés ha gamemanager szerepet szánt neki Stefa. Nah hát az utóbbi 2 meccsen megmutatta, hogy ha kell erős csapat ellen is vezeti ezt a támadóegységet és megdobja amit kell. Van önbizalma látszik hogy megvan az összhang és megy neki.
- WR sor: érdekes a helyzet mert van Landry és két radar alatti kincs Higgins és DPJ akikkel jól megérti magát Mayo erre kell alapozni. OBJ? (lehet nézelődni hány db és milyen védőt kapunk érte)

Összegezve fura de nem vagyok csalódott, habár ebbe az is közrejátszik, hogy számomra a pozitív szezon mindennél többet ér így 7 év távlatába.

9-4 a mérleg, ahogy az előttem lévők is írták ebből még lehet PO, mondjuk az más kérdés hogy ezzel a védelemmel nem tudom mennyi értelme van bejutni.
Nézzük a jó oldalát legalább megtörne az átok és belekóstolunk.

1 meccs lemaradása van a ravensnek és nagyon könnyű a sorsolása. Nekünk még van vasas randink, szóval valszeg ha bejutunk akkor a csoport harmadik helyéről és szembe jöhet egy KC vagy megint a vasas.

Jön a dupla new yorki randi, nincs mese menni kell tovább és csinálni!!
GoBrowns!
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
Fura ezt leírni de ez most a D mult. Pedig nagyon jól ment az O. Talan a vegen lassabban kellett volna a TD-t megcsinalni. De nincs ha

több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 140
Gratula a Brownsnak. Stefanski irto jo HC es O guru.

Sok oromotok lesz meg nektek ebben a csapatban.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 140
Az év meccsét játszottátok. Nagyon sok van ebben a Brownsban. Jó lenne egy 3. meccs a PO-ban. 😊
iktriad
Steelers, Chiefs, Browns az ut a Superbowlba? 😂

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Lesz PO nyugi, ez a csapat megerdemli!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az év meccsét játszottátok. Nagyon sok van ebben a Brownsban. Jó lenne egy 3. meccs a PO-ban. 😊
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Nehéz bármit írni egy ilyen után.

Egy kibaszott stop kellett volna. PO meglesz mert ilyen játékkal nincs az az Isten, h. a Jetset meg a Giantst ne verjük meg. De hogy a védelem Garrettestül egyszer ne villanjon, komolyan. Sendejo a két pontosnál mennybe mehetett volna, de még a big hitet sem tudja megcsinálni. Mindenesetre most nem érzem úgy, h. két jó játékosra van a védelem a használhatótól, persze Lamar ellen nehéz, nem sikerült lezárni a sávokat, simán futkorászhatott.

Ami bíztató, h. mínusz 15-nél sem adtuk fel, Baker amikor kellett megint odatette magát, 42 pontot nem kell magyarázni az O részéről. Stefa ász és nem fosta össze magát, hányszor láttuk, h. hátrányban egy HC megzavarodik és feladja a gameplant.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Melo miatt én se kelek fel, de reméljük a legjobbat.
Az oddsok viszont egyre durvábbak aki akar fogadni esetleg.
2,40 van ránk és 1,5 körül a hollókra.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Nem fogok tudni fel kelni, úgyhogy holnap ki kell bírni spoiler nélkül. Alapvetően nem lepne meg ha nyerne a Ravens az a szerencse, hogy abban az esetben sem kell lemondani a PO-ról, de persze kurvára örülnék, ha ez alkalommal mi győznénk 😊
Drip
Én megpróbálok felkelni, annyi szar meccsért virrasztottunk az elmúlt években, most végre egy komoly derbi 😀 azért nem ígérem haha.

Nem bírtam ki és megint nyomkodtam a PO masinát. Ha nyerünk két legyet ütünk egy csapásra, mi 99.9%ban PO-ban leszünk, a hollók meg tuti nem.
Ha ma W, akkor az utolsó 3 meccsen kb. ki is kaphatunk.
Csak abban az esetben nem lenne elég a mai győzelem, ha a Raiders hármat nyer ezután (Chargers, Dolphins, @Broncos) és a Dolphins behúzza a Raidersen kívüli másik két meccsét (Pats, @Bills).És ugye mi kikapunk a Giantstől, Jetstől és Steelerstől is. Hát ez eléggé 99.9%.

A Ravensen nagy nyomás lesz sztem, nekik tényleg élet - halál. Teller szerencsére játszhat, viszont Hooper kérdéses nyaksérülés miatt. Szeles, fagypont körüli idő lesz, ebben van már tapasztalatunk...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nem fogok tudni fel kelni, úgyhogy holnap ki kell bírni spoiler nélkül. Alapvetően nem lepne meg ha nyerne a Ravens az a szerencse, hogy abban az esetben sem kell lemondani a PO-ról, de persze kurvára örülnék, ha ez alkalommal mi győznénk 😊

több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 088
Igaz. Csak akkor Reid felmozogna a drafton valakiert, akiben hiszi, ott van ami kell. Az a skillset, amit keres.

Mert 1/1el kezdett Reid de akkor senki nem volt. Pech. Vitte Alexejt. Nyerték a csoportot, meg folyvást PO, de vártak. Tudta, Alex nem a srác, de a dolgát teszi.
Azóta egyszer látott vkit, adott két elsõ kört érte, õ volt Mahomes. Top 10-re vitte, de mindegy mine kerül.
Mindamellett, sztem a jövõ évi drafton pont van elég tehetség, ahol hozhatott volna embert. Na igen, nem olcsó, ha nem vagy elég szar. Én azt mondom, ellenben szarnak lenni önmagában nem elég. És ha megvan a top pick az sem. Bele kell találni, fel kell a srácot építeni, és egy csapatot is.
ulpianus
Mikozben nagyreszt egyetertunk, de volt egy Aaron Rodgers a kepben csak rosszul mertek fel. De egy R Fitzpatrick parades huzas volt a 7. korben.

Mahomes-t meg hiaba akarta volna ha mas is ilyen jonak ertekeli, mert akkor a vilagot elkertek volna toletek.

Ettol a csapatepites nalam is a legfontosabb es AR mindenkeppen jot epitene, de lehet hogy beleutkozne ujra egy QB-nak a plafonjaba.
no
Fitzmagic jokor volt jo helyen. Minshew szinten rajott arra, hogy o kockaztathat mindent, mert o nem sztarjatekos. Nem kell neki semmitol felni. Es ha valaki nagyot mer kockaztatni, bejohet. Akkor pedig dol a love. Mindegy, hogy ennek semmi jovoje, alapertelmezetten semelyik csapat ilyet nem keres. Neki ebbol lehet karriert epiteni. Es pont oda kerult, ahogy hagytak.

A-Rod jonak volt itelve. Kivalonak. Majdnem 1/1 lett. Kozte, es Alex Smith kozt vacillallt a frisco. Csak Alex mobilisabb volt (tobbek kozt most nem megyek bele). Es utana senkinek nem kellett iranyito. Jo draft class volt. Es mindenki a legjobb jatekost akarta. A Packers sem akart iranyitot. Azert vittek el, mert egy TOP 5os QB ha ennyit csuszik, akkor mar megeri, akarmi is tortenik. Nem azert padozott kesobb sem, mert fejlodott. Nyilvan jot tett neki.

Mahomes mas eset. O is padozott egy evet egyebkent.
Azt kell megerteni, Air Raid QB volt, agyukarral. Abbol mar sok volt akit nem birtak atkonvertalni profi stilusba. Vagyis nem kellett tul koran senkinek (Reid ugy tudta a Texansnak megis kellhet, ezert elozni akarta oket). Csakhogy Reid nem is akarta atalakitani. O inkabb kialakitotta az Air Raidet az NFLben. Nem akkor talalta ki. Kellett neki hozza egy Mahomes.

De hidd el, most jovore is van par srac, aki alkalmas lenne erre. De ahhoz kell egy Reid, es kell egy rendszer. Reid anniyban mas, hogy o tobb kulonbozo QBt tett mar sikeresse. Es azt nem ertik sokan, Pederson vagy Nagy (Reid emberei), hiaba viszik el Trubyt, Wentzet, es jatsszak a Reid rendszer egy reszet. A lenyeg pont az, hogy melyik reszet, es Reid (a megfelello QB edzo, OC) vegigvezeti-e az uton, mig magatol megy, vagy nincs ott? Utanam ar a sztar onallo eletre kel. Akkor masra kell figyelni, mindegy. Vagy rossz playbookot kap, ami nem az ove? Lemasolni barmit lehet, csak nem fog mukodni.

En hiszem, hogy ha egy J. Herbert, vagy J. Fieldset bedobok Reid kezei koze, 2 even belul elit QBt latunk. Es sokan mondanak, mekkora mazlista ez a Reid. Kell a tehetseg. De evek ota mondom, az egy dolog. Burrow is marha jo, de en meg varok, hogy lesz-e belole elit QB? Mert ha ennyi a tervuk, hogy oldja meg akarmi van, azert vettuk dragan. Az nem lesz jo.
ulpianus
Meg mindig nagyreszt egyetertunk es max aprosagokba "kotnek" bele, de nem teszem mert tenyleg egyet beszelunk
.
Azert 2 dolgot ideirok. Akarhogy is es miert a dontes egyedul az 1/1-nek volt lehetseges, rosszul dontottek es kesz, mig AR-t a mai tudassal mindenki banja ha kellett neki QB ha nem mert rosszul volt felmerve. Fitzpatrick arra lett irva hogy borzaszto jo erteken huztak egy igaz nem FR QB-t, de annyira jo kb, mint rengeteg annak huzott ficko nagyon dragan es ergo rosszul lettek felmerve, az evek soran hosszu lett a lista.

En nagyon jonak tartom Andy R-t, de azert legalabb 20 eve HC es nyert egy SB-t es egyet jatszott meg. Termeszetesen nem az a merofok, es nagyon jol dolgozott a Sasoknal is es itt is csak hianyzott valami vagy valaki meg jobban dolgozott nala. Nalam pont AS utolso eve volt a csalodas, mert ott latszott hogy AS-bol nem lett kihozva a maximum az elozo evekben. Mahomes zsenije-szerencseje akkora pluszt ad amivel a kovetkezo 10 evben mindig ott lesztek. Sok jo edzo van aki kihozza a maximumot a QB/csapatbol, de pl Goff vagy Mahomes maximumanak a kulonbsegenek a leirasahoz uj mertekegyseget kellene bevezetni. Ettol egyetertek hogy egy "gyengebb" QB-val is rairva jo eredmenyeket erne el, de az viszonylagos.

Mahomes egy allat akirol mar biztos mindenki mindent leirt de van egy szegmens amire mondanam hogy szerencse, de ennyi ideig senkinek sincs szoval egy megoldas marad: Magia

Itt Baker egy allatorvosi lo, de az irany most mar jo
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Igaz. Csak akkor Reid felmozogna a drafton valakiert, akiben hiszi, ott van ami kell. Az a skillset, amit keres.

Mert 1/1el kezdett Reid de akkor senki nem volt. Pech. Vitte Alexejt. Nyerték a csoportot, meg folyvást PO, de vártak. Tudta, Alex nem a srác, de a dolgát teszi.
Azóta egyszer látott vkit, adott két elsõ kört érte, õ volt Mahomes. Top 10-re vitte, de mindegy mine kerül.
Mindamellett, sztem a jövõ évi drafton pont van elég tehetség, ahol hozhatott volna embert. Na igen, nem olcsó, ha nem vagy elég szar. Én azt mondom, ellenben szarnak lenni önmagában nem elég. És ha megvan a top pick az sem. Bele kell találni, fel kell a srácot építeni, és egy csapatot is.
ulpianus
Mikozben nagyreszt egyetertunk, de volt egy Aaron Rodgers a kepben csak rosszul mertek fel. De egy R Fitzpatrick parades huzas volt a 7. korben.

Mahomes-t meg hiaba akarta volna ha mas is ilyen jonak ertekeli, mert akkor a vilagot elkertek volna toletek.

Ettol a csapatepites nalam is a legfontosabb es AR mindenkeppen jot epitene, de lehet hogy beleutkozne ujra egy QB-nak a plafonjaba.
no
Fitzmagic jokor volt jo helyen. Minshew szinten rajott arra, hogy o kockaztathat mindent, mert o nem sztarjatekos. Nem kell neki semmitol felni. Es ha valaki nagyot mer kockaztatni, bejohet. Akkor pedig dol a love. Mindegy, hogy ennek semmi jovoje, alapertelmezetten semelyik csapat ilyet nem keres. Neki ebbol lehet karriert epiteni. Es pont oda kerult, ahogy hagytak.

A-Rod jonak volt itelve. Kivalonak. Majdnem 1/1 lett. Kozte, es Alex Smith kozt vacillallt a frisco. Csak Alex mobilisabb volt (tobbek kozt most nem megyek bele). Es utana senkinek nem kellett iranyito. Jo draft class volt. Es mindenki a legjobb jatekost akarta. A Packers sem akart iranyitot. Azert vittek el, mert egy TOP 5os QB ha ennyit csuszik, akkor mar megeri, akarmi is tortenik. Nem azert padozott kesobb sem, mert fejlodott. Nyilvan jot tett neki.

Mahomes mas eset. O is padozott egy evet egyebkent.
Azt kell megerteni, Air Raid QB volt, agyukarral. Abbol mar sok volt akit nem birtak atkonvertalni profi stilusba. Vagyis nem kellett tul koran senkinek (Reid ugy tudta a Texansnak megis kellhet, ezert elozni akarta oket). Csakhogy Reid nem is akarta atalakitani. O inkabb kialakitotta az Air Raidet az NFLben. Nem akkor talalta ki. Kellett neki hozza egy Mahomes.

De hidd el, most jovore is van par srac, aki alkalmas lenne erre. De ahhoz kell egy Reid, es kell egy rendszer. Reid anniyban mas, hogy o tobb kulonbozo QBt tett mar sikeresse. Es azt nem ertik sokan, Pederson vagy Nagy (Reid emberei), hiaba viszik el Trubyt, Wentzet, es jatsszak a Reid rendszer egy reszet. A lenyeg pont az, hogy melyik reszet, es Reid (a megfelello QB edzo, OC) vegigvezeti-e az uton, mig magatol megy, vagy nincs ott? Utana mar a sztar onallo eletre kel. Akkor masra kell figyelni, mindegy. Vagy rossz playbookot kap, ami nem az ove? Lemasolni barmit lehet, csak nem fog mukodni.

En hiszem, hogy ha egy J. Herbert, vagy J. Fieldset bedobok Reid kezei koze, 2 even belul elit QBt latunk. Es sokan mondanak, mekkora mazlista ez a Reid. Kell a tehetseg. De evek ota mondom, az egy dolog. Burrow is marha jo, de en meg varok, hogy lesz-e belole elit QB? Mert ha ennyi a tervuk, hogy oldja meg akarmi van, azert vettuk dragan. Az nem lesz jo.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 088
Igaz. Csak akkor Reid felmozogna a drafton valakiert, akiben hiszi, ott van ami kell. Az a skillset, amit keres.

Mert 1/1el kezdett Reid de akkor senki nem volt. Pech. Vitte Alexejt. Nyerték a csoportot, meg folyvást PO, de vártak. Tudta, Alex nem a srác, de a dolgát teszi.
Azóta egyszer látott vkit, adott két elsõ kört érte, õ volt Mahomes. Top 10-re vitte, de mindegy mine kerül.
Mindamellett, sztem a jövõ évi drafton pont van elég tehetség, ahol hozhatott volna embert. Na igen, nem olcsó, ha nem vagy elég szar. Én azt mondom, ellenben szarnak lenni önmagában nem elég. És ha megvan a top pick az sem. Bele kell találni, fel kell a srácot építeni, és egy csapatot is.
ulpianus
Mikozben nagyreszt egyetertunk, de volt egy Aaron Rodgers a kepben csak rosszul mertek fel. De egy R Fitzpatrick parades huzas volt a 7. korben.

Mahomes-t meg hiaba akarta volna ha mas is ilyen jonak ertekeli, mert akkor a vilagot elkertek volna toletek.

Ettol a csapatepites nalam is a legfontosabb es AR mindenkeppen jot epitene, de lehet hogy beleutkozne ujra egy QB-nak a plafonjaba.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
no
Igaz. Csak akkor Reid felmozogna a drafton valakiert, akiben hiszi, ott van ami kell. Az a skillset, amit keres.

Mert 1/1el kezdett Reid de akkor senki nem volt. Pech. Vitte Alexejt. Nyerték a csoportot, meg folyvást PO, de vártak. Tudta, Alex nem a srác, de a dolgát teszi.
Azóta egyszer látott vkit, adott két elsõ kört érte, õ volt Mahomes. Top 10-re vitte, de mindegy mine kerül.
Mindamellett, sztem a jövõ évi drafton pont van elég tehetség, ahol hozhatott volna embert. Na igen, nem olcsó, ha nem vagy elég szar. Én azt mondom, ellenben szarnak lenni önmagában nem elég. És ha megvan a top pick az sem. Bele kell találni, fel kell a srácot építeni, és egy csapatot is.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 008 — Believelander
Nem igazán értem ezt a Mayfield topikot, főleg most, amikor kezd összeállni a játéka. Oké, azzal lehet vitatkozni, h. 1/1-hez méltóan játszik-e, mert az 1/1-től mindenki űrteljesítményt vár. Azt nyilván nem hozza.
Én inkább onnan közelíteném meg, hogy kire cserélném el jelenleg a ligában. 3 ilyen van, Rodgers, Mahomes és Wilson. Watsonért nyugodt szívvel odaadnátok? Vagy Lamarért? Josh Allenért? Én egyikben sem vagyok biztos. Kurva nehéz épkézláb QBt találni, Baker egy Stafford szintet simán hozhat normális coachinggal, az meg elég. Szignifikánsan jobbhoz megint top3 pick kéne, az pedig remélem hosszú évekig nem lesz.
Joey Tribbiani
En peldaul Stefa-t dicsertem altala is. Mert egy fejlodik, ketto a jatekot amit jatszotok abban boven remek tud lenni. BM-nek mindegy milyen es mennyi edzoje volt az hogy olvas es dont az nem rajtuk allt ( persze rengeteg dologban hatrany volt ). Ebben is fejlodott de egy heavy dropback-en alapulo napon nem feltetlenul fogadnek ra pedig a jatszotarsak eleg jok O oldalon.
Baker M boven eleg lehet a SB-hoz attol meg nem o lesz a legfontosabb alapja a gepezetnek amennyire egy QB-t meg lehet kerulni. Ettol hozhat egy Flacco-t is most es tovabb is fog fejlodni. A KC kivetelevel senki ellen nem mentek ki eselytelenul, sot. A KC is verheto de az edzo-a jatszotarsak szinten remekek es Mahomes meg egy kulon agazat ami nem is csak a QB tulajdonsagai miatt.

Ettol fuggetlenul a kerdes visszafele is erdekes. Kellene a Texans-Ravens-Bill-nek Baker? Vagy barkinek? Ezt csak azert irtam nehogy olyan szinezete legyen hogy o a 4. legjobb QB, mert egy picit ugy hangzik. LJ peldaul a legtobb csapatban halott lenne, de a Ravens-ben is halott lenne a legtobb QB. De nalatok azert sok QB el tudna karistolni Chubb-ek mogott.

Nemsokara meg kell fizetni es teny hogy nem lehet barhol jo QB-t talalni es a keves szerencses kivetelevel a semaban kell bizni. Stefa itt jott a kepbe es az extra dicseret tolem, neki. Es nem piszkalni akartam vele BM-t ( attol meg nem hibatlan )
no
Persze, nem nr. 4 QB, és korrekt a felvetés, hogy kinek kéne.
Meg lesz fizetve, Goff is szépen kapott.
Én abban bízom, hogy tovább tud fejlődni, lsd. TD/INT ratio idén vs tavaly és előtte.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 088
Nem igazán értem ezt a Mayfield topikot, főleg most, amikor kezd összeállni a játéka. Oké, azzal lehet vitatkozni, h. 1/1-hez méltóan játszik-e, mert az 1/1-től mindenki űrteljesítményt vár. Azt nyilván nem hozza.
Én inkább onnan közelíteném meg, hogy kire cserélném el jelenleg a ligában. 3 ilyen van, Rodgers, Mahomes és Wilson. Watsonért nyugodt szívvel odaadnátok? Vagy Lamarért? Josh Allenért? Én egyikben sem vagyok biztos. Kurva nehéz épkézláb QBt találni, Baker egy Stafford szintet simán hozhat normális coachinggal, az meg elég. Szignifikánsan jobbhoz megint top3 pick kéne, az pedig remélem hosszú évekig nem lesz.
Joey Tribbiani
Mondjuk ebbol a harombol egyik sem volt top3 pick. Ezt csak amolyan tankolasi tanulsagkent mondom.
Persze felolem hiheti, aki akarja, hogy minel elorebb kell draftolni, az mindent megold. Itt sem oldott meg semmit edzok es terv nelkul, hany evig? Ha nincs egy terved, azt draftolsz akit akarsz, nem vezet sehova.
ulpianus
Mindig szamit hogy elorebb draftolsz es mindenkinek van terve. Ezek viszont inkabb a rosszak vagy a jatekos ertekeles megy melle. Ti jok lennetek Mahomes nelkul is az edzok miatt akik a nektek juto QB-ra irnak at a jatekot es epitenek fel a csapatot. De ti sem lennetek az elkovetkezo 10 ev AFC bajnok eselyesei akarkivel.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 088
Nem igazán értem ezt a Mayfield topikot, főleg most, amikor kezd összeállni a játéka. Oké, azzal lehet vitatkozni, h. 1/1-hez méltóan játszik-e, mert az 1/1-től mindenki űrteljesítményt vár. Azt nyilván nem hozza.
Én inkább onnan közelíteném meg, hogy kire cserélném el jelenleg a ligában. 3 ilyen van, Rodgers, Mahomes és Wilson. Watsonért nyugodt szívvel odaadnátok? Vagy Lamarért? Josh Allenért? Én egyikben sem vagyok biztos. Kurva nehéz épkézláb QBt találni, Baker egy Stafford szintet simán hozhat normális coachinggal, az meg elég. Szignifikánsan jobbhoz megint top3 pick kéne, az pedig remélem hosszú évekig nem lesz.
Joey Tribbiani
En peldaul Stefa-t dicsertem altala is. Mert egy fejlodik, ketto a jatekot amit jatszotok abban boven remek tud lenni. BM-nek mindegy milyen es mennyi edzoje volt az hogy olvas es dont az nem rajtuk allt ( persze rengeteg dologban hatrany volt ). Ebben is fejlodott de egy heavy dropback-en alapulo napon nem feltetlenul fogadnek ra pedig a jatszotarsak eleg jok O oldalon.
Baker M boven eleg lehet a SB-hoz attol meg nem o lesz a legfontosabb alapja a gepezetnek amennyire egy QB-t meg lehet kerulni. Ettol hozhat egy Flacco-t is most es tovabb is fog fejlodni. A KC kivetelevel senki ellen nem mentek ki eselytelenul, sot. A KC is verheto de az edzo-a jatszotarsak szinten remekek es Mahomes meg egy kulon agazat ami nem is csak a QB tulajdonsagai miatt.

Ettol fuggetlenul a kerdes visszafele is erdekes. Kellene a Texans-Ravens-Bill-nek Baker? Vagy barkinek? Ezt csak azert irtam nehogy olyan szinezete legyen hogy o a 4. legjobb QB, mert egy picit ugy hangzik. LJ peldaul a legtobb csapatban halott lenne, de a Ravens-ben is halott lenne a legtobb QB. De nalatok azert sok QB el tudna karistolni Chubb-ek mogott.

Nemsokara meg kell fizetni es teny hogy nem lehet barhol jo QB-t talalni es a keves szerencses kivetelevel a semaban kell bizni. Stefa itt jott a kepbe es az extra dicseret tolem, neki. Es nem piszkalni akartam vele BM-t ( attol meg nem hibatlan )