Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
Zaborn Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 105
Még meg se voltam születve mikor utoljára PO meccset nyert a Browns 😀)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vasárnap este 9-re ne csináljatok programot. Browns @ Chiefs.

Grat a W-hez!

És Mayfield a legöregebb kezdő QB a még állva maradt 4 AFC csapatból (Mahomes, Josh Allen és Lamar is fiatalabb).

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 007 — Believelander
A harmadik negyed végén azért féltem, hogy nem tudjuk megtörni a vasas lendületét, de meg lett!!! Hihetetlen, hogy nyertünk, ilyen évek után, ennyi hiányzóval, főedző nélkül, meccs közben kieső emberekkel. 94 után nyertünk újra a PO-ban, óriási gratula a csapatnak, az edzői stábnak! NYERTÜNK! Go Browns!
Na készülődök és megyek dolgozni 😀
Bad 31
Első idegenbeli PO win 1969 óta 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Bad 31 Cleveland Browns 973 — Medvedisznóember
A harmadik negyed végén azért féltem, hogy nem tudjuk megtörni a vasas lendületét, de meg lett!!! Hihetetlen, hogy nyertünk, ilyen évek után, ennyi hiányzóval, főedző nélkül, meccs közben kieső emberekkel. 94 után nyertünk újra a PO-ban, óriási gratula a csapatnak, az edzői stábnak! NYERTÜNK! Go Browns!
Na készülődök és megyek dolgozni 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Hey Juju it's a brand new Browns!
Grat és várunk titeket a jövő héten!



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
Shanny Magic Denver Broncos 181
Ezt már nagyon megérdemelte a Browns
Remélem jövő héten lesz folytatás (már Stefával és Bitonióval + Ward-dal) és elveritek a Főnököket

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 007 — Believelander
MEGVAN!

Hányszor fogjuk ezt visszanézni 😊 Ilyen előzmények után még mindig nehezen hiszem el. Bár megint rámhozták a frászt (és ha ott nekimegy a Steelers a 4&1-nek ki tudja mi lesz...), de az offense amikor kellett megint odalépett, mindezt backup LG és RT-vel.

Chiefs ellen jutalomjáték.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 558 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ha már ki kellett esni, tőletek sajnálom a legkevésbé. Grat, és hajrá a továbbiakra!

több mint 3 éve
Bad 31 Cleveland Browns 973 — Medvedisznóember
Most nagyon fontos lenne válaszolni erre a TD-re, akár góllal, csak tegyünk fel mi is pontot.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 007 — Believelander
Nagyon kíváncsi vagyok a második játékrészre, szerintem elkezd feljönni a Steelers, de bízok a csapatban. Ez a TD azért kellett a félidő végén, nem szabad beleülni az eredménybe.
Bad 31
Jaja, 28-14-nél elkezdtem volna izgulni, de azért halad az offense simán, ha kell. Titans ellen leolvadtunk majdnem a második félidőben, oda kell figyelni, de nincs benne a meccsben, bármennyire is ezt sulykolja Michaels és Colinsworth.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Bad 31 Cleveland Browns 973 — Medvedisznóember
Nagyon kíváncsi vagyok a második játékrészre, szerintem elkezd feljönni a Steelers, de bízok a csapatban. Ez a TD azért kellett a félidő végén, nem szabad beleülni az eredménybe.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 007 — Believelander
Ha továbbjutnánk, jövő hétre visszajöhetnek a covidosok?
Zaborn
10 nap után két negatív teszt kell, szal papíron igen.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Zaborn Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 105
Ha továbbjutnánk, jövő hétre visszajöhetnek a covidosok?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalosan is bezárt a Factory of Sadness!!!
 www.youtube.com/watch?v=4rT6aTNxFzg

LOL, Mike Polk.
több mint 3 éve
Bad 31 Cleveland Browns 973 — Medvedisznóember
divatfanok, aludjatok! 😀
r.baggio
Én itt vagyok, csak utálom a követőt 😀

Eszméletlen. Lehet mi toltuk a vanilla playbookot múlt héten 😊
Joey Tribbiani
Biztos mosott szar leszek reggel, de felkeltem háromkor, nem hittem el mikor megláttam az eredményt 😊 mi történt itt az első negyedben?
Bad 31
csoda haver, bár én még mindig izgulok egy kicsit 😀 Mondjuk annyira nincs semmi átütő erő a Steelersben, h. nem tudom innen fel lehet-e állni.

Szerencsénk volt a rossz snappel, de aztán büntettük is az INT-eket, Chubb és Hunt mint kés a vajon.

Sajnos csak két söröm van a hűtőben.
Joey Tribbiani
Hát igen, az ördög sose alszik, ne bízzuk el magunkat, nekem egy csomó kávém van 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 007 — Believelander
divatfanok, aludjatok! 😀
r.baggio
Én itt vagyok, csak utálom a követőt 😀

Eszméletlen. Lehet mi toltuk a vanilla playbookot múlt héten 😊
Joey Tribbiani
Biztos mosott szar leszek reggel, de felkeltem háromkor, nem hittem el mikor megláttam az eredményt 😊 mi történt itt az első negyedben?
Bad 31
csoda haver, bár én még mindig izgulok egy kicsit 😀 Mondjuk annyira nincs semmi átütő erő a Steelersben, h. nem tudom innen fel lehet-e állni.

Szerencsénk volt a rossz snappel, de aztán büntettük is az INT-eket, Chubb és Hunt mint kés a vajon.

Sajnos csak két söröm van a hűtőben.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Bad 31 Cleveland Browns 973 — Medvedisznóember
divatfanok, aludjatok! 😀
r.baggio
Én itt vagyok, csak utálom a követőt 😀

Eszméletlen. Lehet mi toltuk a vanilla playbookot múlt héten 😊
Joey Tribbiani
Biztos mosott szar leszek reggel, de felkeltem háromkor, nem hittem el mikor megláttam az eredményt 😊 mi történt itt az első negyedben?


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ilyen jó volt az 1. negyed Barna szemszögből.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 007 — Believelander
divatfanok, aludjatok! 😀
r.baggio
Én itt vagyok, csak utálom a követőt 😀

Eszméletlen. Lehet mi toltuk a vanilla playbookot múlt héten 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
divatfanok, aludjatok! 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bármennyire is vártam ezt a pillanatot muszáj leszek holnap visszanézni egyszerűen nem fogom bírni az éjszakát (húzós hétvégém volt ☹️)

Aki nézi annak jó szórakozást!
Drip
Én se tudom nézni melo miatt :/ Majd hnap visszanézem.
Sajnos egy tök sima zakó várható amilyen állapotok vannak nálunk, de a remény hal meg utoljára, hogy valami izgi hollywoodi sztori legyen. #GoBrowns
P@trik
Lehet, hogy csak pesszimista vagyok, de nálam ti vagytok az esélyesek.
A kritikus pillanatokban különösen eltudjuk balfaszkodni a dolgokat, főleg, ha egy gyengébbnek kikiáltott ellenfélről van szó.
Juju is tett róla, hogy felszívjátok magatokat.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Bármennyire is vártam ezt a pillanatot muszáj leszek holnap visszanézni egyszerűen nem fogom bírni az éjszakát (húzós hétvégém volt ☹️)

Aki nézi annak jó szórakozást!
Drip
Én se tudom nézni melo miatt :/ Majd hnap visszanézem.
Sajnos egy tök sima zakó várható amilyen állapotok vannak nálunk, de a remény hal meg utoljára, hogy valami izgi hollywoodi sztori legyen. #GoBrowns
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Bármennyire is vártam ezt a pillanatot muszáj leszek holnap visszanézni egyszerűen nem fogom bírni az éjszakát (húzós hétvégém volt ☹️)

Aki nézi annak jó szórakozást!

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 007 — Believelander
2021-et írunk és még itt tartunk



miért is nem lehet kapcsolatban legalább online valakivel? a covid az olyan, mintha valakit eltiltottak volna az edzősködéstől?
míg egyesek kommentátorok is már otthonról közvetítenek...
r.baggio
Ezt írtam pár napja... Mert az NFL szerint versenyelőny 😊 de az, h. egész héten nem edzett a csapat, az nem előny a Steelersnek...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964