Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
10 pontos favorit a kansas.
Odds 1,19 - 5,00
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 006 — Believelander
Azt gondolom, hogy Mayfiled jó játéka nem meglepő, hanem kezd egyre jobb lenni. Ezt a számok is alátámasztják.



Látni, hogy három rossz meccs (narancs színűek) elég rossz időjárás közepette kivételével a szezon második felében jól játszik. Onnantól a tegnapi meccsig a passer rating-je 108,31, de ha megengedem magamnak, hogy kiveszem a WR sor nélküli Jets elleni meccset, akkor azt látom, hogy a 114,95 a passer rating-je, ami nem hogy nem rossz, hanem kifejezetten jó.

Összehasonlítás képpen Mahomes (akit amúgy egy zseninek tartok és nagyon bírom a játékát) az utolsó négy (valamiért gyengébb) meccsén nem tudott 96-os passer rating fölé fölé menni, az utolsó nyolc meccsének átlaga 106,58, de azért így is lehozta az alapszakaszt 108,2-es rating-el.

Ezzel most nem azt mondom, hogy egyből a meccs esélyesei vagyunk, inkább azt szerettem volna érzékeltetni, hogy érezhetően lépett egyet előre Mayfield. Nagyon könnyű átsiklani afelett és valahol meglepő, de az a helyzet, hogy a szezon második felében Mayfield-nek hasonló a passer ratnig-je mint Mahomes-nak... Őszintén szólva ez nekem is csak most derült ki.
Akármi lesz is vasárnap a lényeg itt most az, hogy láthatóan összeállt a csapat magja, van mire építeni a következő szezonokban. 😊

Adatok innen:

 www.pro-football-reference.com/players/M/MayfBa00.htm
 www.pro-football-reference.com/players/M/MahoPa00.htm
ktms
A passer rating totál useless stat (régi cikk, de a lényeg nem változott,  www.dawgsbynature.com/2013/12/4/5175398/why-passer-rating-is-not-a-good-stat), de az nem kérdés, h. Baker fejlődik 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 550
Azt gondolom, hogy Mayfiled jó játéka nem meglepő, hanem kezd egyre jobb lenni. Ezt a számok is alátámasztják.



Látni, hogy három rossz meccs (narancs színűek) elég rossz időjárás közepette kivételével a szezon második felében jól játszik. Onnantól a tegnapi meccsig a passer rating-je 108,31, de ha megengedem magamnak, hogy kiveszem a WR sor nélküli Jets elleni meccset, akkor azt látom, hogy a 114,95 a passer rating-je, ami nem hogy nem rossz, hanem kifejezetten jó.

Összehasonlítás képpen Mahomes (akit amúgy egy zseninek tartok és nagyon bírom a játékát) az utolsó négy (valamiért gyengébb) meccsén nem tudott 96-os passer rating fölé fölé menni, az utolsó nyolc meccsének átlaga 106,58, de azért így is lehozta az alapszakaszt 108,2-es rating-el.

Ezzel most nem azt mondom, hogy egyből a meccs esélyesei vagyunk, inkább azt szerettem volna érzékeltetni, hogy érezhetően lépett egyet előre Mayfield. Nagyon könnyű átsiklani afelett és valahol meglepő, de az a helyzet, hogy a szezon második felében Mayfield-nek hasonló a passer ratnig-je mint Mahomes-nak... Őszintén szólva ez nekem is csak most derült ki.
Akármi lesz is vasárnap a lényeg itt most az, hogy láthatóan összeállt a csapat magja, van mire építeni a következő szezonokban. 😊

Adatok innen:

 www.pro-football-reference.com/players/M/MayfBa00.htm
 www.pro-football-reference.com/players/M/MahoPa00.htm

Szerkesztette: ktms

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gratu srácok!
Egyrészt kurva szomorú vagyok (egy kis szekunder szégyennel ötvözve), másrészt viszont örülök, hogy átléptetek végre saját árnyékotokon, és megvan a PO győzelem. El sem tudom képzelni milyen ezt átélni ennyi év után.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 006 — Believelander
Bármennyire is nincs realitása, azért durva belegondolni, h. 2 meccsre vagyunk a Super Bowltól.
Megmondom őszintén, amikor feljöttek 12-re,biztos voltam benne, h. kikapunk. Nagyon Brownsos történet lett volna, de asszem ezzel a meccsel végleg vége minden szarnak. Aztán az a drive Bakertől és a 40 yardos Chubb screen, ott éreztem először, h. ez meglesz.
Stefa (vagy Van Pelt) ezeket a screeneket a legjobbkor vette elő.
Joey Tribbiani
Én ott éreztem először, amikor felkeltem és 28:0-volt oda 😊
bcsarli
A Titans, Cowboys meccsek utàn biztos voltam benne, h. visszajöttök, egy fumbli, v. Baker INT végzetes lehetett volna, nagyot fordult a momentum a 3. negyedben. Plusz Ben PO rutinja, de szerencsére végül nem lett baj Browns szemszögből. Azért izgultam 28-0-nál is, meg kell még szokni ezt a playoff dolgot 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 558 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Bármennyire is nincs realitása, azért durva belegondolni, h. 2 meccsre vagyunk a Super Bowltól.
Megmondom őszintén, amikor feljöttek 12-re,biztos voltam benne, h. kikapunk. Nagyon Brownsos történet lett volna, de asszem ezzel a meccsel végleg vége minden szarnak. Aztán az a drive Bakertől és a 40 yardos Chubb screen, ott éreztem először, h. ez meglesz.
Stefa (vagy Van Pelt) ezeket a screeneket a legjobbkor vette elő.
Joey Tribbiani
Én ott éreztem először, amikor felkeltem és 28:0-volt oda 😊

több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Ez szép és sima győzelem volt. Nehéz lesz a következő meccs, de nektek fogok drukkolni ott. Jöjjön egy nyugodtabb hét , visszatérőkkel a csapatba. Teher nélkül játszva nem vagytok koránt sem esélytelenek.

Steelers fan
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 550
Ezt írtam:
"Reálisan nézve a Steelers egy stabil, összeszokott PO csapat akik ráadásul kulcs játékosokat pihentettek, ők az esélyesebbek. Jelenleg egy okos gameplan-el és extra játékkal van esély nyerni ellenük."

Sajnos csak este tudom megnézni a meccset, de nyilván mindent IS elolvastam, amit csak tudtam.
Nem igazán hittem benne, hogy nyerni tudunk, hiszen minden ellenünk szólt. És mégis nyertünk! Juhéjj! 😊

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 006 — Believelander
Bármennyire is nincs realitása, azért durva belegondolni, h. 2 meccsre vagyunk a Super Bowltól.
Megmondom őszintén, amikor feljöttek 12-re,biztos voltam benne, h. kikapunk. Nagyon Brownsos történet lett volna, de asszem ezzel a meccsel végleg vége minden szarnak. Aztán az a drive Bakertől és a 40 yardos Chubb screen, ott éreztem először, h. ez meglesz.
Stefa (vagy Van Pelt) ezeket a screeneket a legjobbkor vette elő.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 681 — Bears & Illinois fan
Gratula! Jó lenne, ha itt nem állnátok meg és nyugdíjaztatnátok BB-t.....😊
csi77
Na, talán sikerült. Gratulálok! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Grat srácok, ez már járt nektek!
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Na milyen érzés egy playoff meccsen szurkolni? 😀

Sok sikert a továbbiakban!
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 262 — playoffs???
Ferfimunka! Gratulalok!



több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Jajj JuJu eszem azt a csöpp kis szád..."

több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 505 — Pats fan
Well done, Great job!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 672 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Bármennyire is vártam ezt a pillanatot muszáj leszek holnap visszanézni egyszerűen nem fogom bírni az éjszakát (húzós hétvégém volt ☹️)

Aki nézi annak jó szórakozást!
Drip
Én se tudom nézni melo miatt :/ Majd hnap visszanézem.
Sajnos egy tök sima zakó várható amilyen állapotok vannak nálunk, de a remény hal meg utoljára, hogy valami izgi hollywoodi sztori legyen. #GoBrowns
P@trik
Vannak dolgok az életbe amit az ember sosem bocsát meg magának azt hiszem ez köztük lesz.
TEJÓÓÓÓISTEEEENNN ezt látnom kell.
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Grat skacok, ez valami eszmeletlen! Teher nelkul lehet jatszani a Kansas ellen.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ugyanitt Ravens bukta eseten, wagon jegyet vennek occson😀
több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Nem lehet mást mondani, csak azt, hogy ez mar kurvara kijart!! Gratulálok
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 475 — maci faszán vitézkötés
Fohajtassal kisert kalapemeles reszemrol sracok! Grat!
Well done! ✌👌👍

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Mr.Vann Houston Texans Texas Longhorns 14
Gratula a W-hez 😊 zaraskeppen egy klasszikus.

"Szerintem ez a Browns ugyanaz a csapat, amely ellen évek óta játszok. Egy rakás nevenincs szürke arc. Van pár jó játékosuk, de végtére is a Browns mégiscsak a Browns“ - mondta a héten JuJu Smith-Schuster.
KeyG
Így kell nemesen bosszút állni 🙂😃
több mint 3 éve
Mr.Vann Houston Texans Texas Longhorns 14
Hihetetlen meg van a win, azért a több sebből vérző kicsit lesajnált csapat meg mutatta, hogy van tartása. Hosszú idő után végre újra playoff win.
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 132
Gratula a W-hez 😊 zaraskeppen egy klasszikus.

"Szerintem ez a Browns ugyanaz a csapat, amely ellen évek óta játszok. Egy rakás nevenincs szürke arc. Van pár jó játékosuk, de végtére is a Browns mégiscsak a Browns“ - mondta a héten JuJu Smith-Schuster.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Gabor81 803
grat a w hez. sok sikert
több mint 3 éve
Zaborn Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 105
Még meg se voltam születve mikor utoljára PO meccset nyert a Browns 😀)