Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Desmond Bryant valszeg kihagyja a szezont sérülés miatt. :/
braxa88
jól kezdődik a szezon...előtti időszak is...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Desmond Bryant valszeg kihagyja a szezont sérülés miatt. :/
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tavaly úgy volt, hogy az utolsó PS-meccs előtt pár nappal kellett 75-re menni, pár nappal utána pedig 53-ra. Gondolom, most is így lesz.

több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Az első keret szűkítés mikor lesz?
P@trik
Ha jol tevedek akkor az utso preseason meccs utan, aug vegen vmikor.
Csiriba
az az utolsó keretszűkítés időpontja, de 90 főről 75-re is majd csak az előszezon közben vágják a kereteket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Az első keret szűkítés mikor lesz?
P@trik
Ha jol tevedek akkor az utso preseason meccs utan, aug vegen vmikor.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Az első keret szűkítés mikor lesz?
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 785
The Cleveland Browns have waived QB Connor Shaw

Kár érte, kiváló ügynök volt...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Akkor már nem spoilerezek, így nyugodtan gratulálhatok! Nagy meccs volt a 7.

Beírom ide is amit a Steelers topikba írtam:

Azt kell mondjam kibaszott erős az AFC North: az NHL és az NBA bajnoka is innen való .-)
Az NFL-t februárban nyeri a Cinci (csak vicceltem) Magyarországon meg bajnok a Steelers.
Halálcsoport .-)
bcsarli
A Champions Leage gyoztese pedig a vasas lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
MLB-t meg az Orioles nyeri meg és kész is van....
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 565 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Jövőre jövünk mi 😛
Drip
Akkor már nem spoilerezek, így nyugodtan gratulálhatok! Nagy meccs volt a 7.

Beírom ide is amit a Steelers topikba írtam:

Azt kell mondjam kibaszott erős az AFC North: az NHL és az NBA bajnoka is innen való .-)
Az NFL-t februárban nyeri a Cinci (csak vicceltem) Magyarországon meg bajnok a Steelers.
Halálcsoport .-)

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Jövőre jövünk mi 😛

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Remélem a Cavs megtörte a város átkát 😀
 www.dawgsbynature.com/2016/6/20/11984636/the-infamous-cleveland-browns-qb-jersey-is-no-more-retired-after-cavaliers-championship


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
3:3-ra áll a Cavs, ez itt senkit nem érdekel?! .-)
bcsarli
ÓÓ bazdmeg 😀😀 direkt nem nézek be az NBA topicba,kerülöm a közösségi médiát stb ... erre fel ... na mindegy
Drip
Pff, bocs. Lassan 2 napja volt a meccs, többször ismételték is, jól bírod az információ zárlatot. Nálunk végig követtük a Stanley döntőt, ezért volt furcsa hogy itt 2 hete nincs egy komment sem. Mégegyszer bocs, akkor hajrá Cavs!
bcsarli
Ekkora comeback után igen szép lenne lehozni azt a döntőt, amúgy az ismétléseket én is megnézem!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
3:3-ra áll a Cavs, ez itt senkit nem érdekel?! .-)
bcsarli
ÓÓ bazdmeg 😀😀 direkt nem nézek be az NBA topicba,kerülöm a közösségi médiát stb ... erre fel ... na mindegy
Drip
Pff, bocs. Lassan 2 napja volt a meccs, többször ismételték is, jól bírod az információ zárlatot. Nálunk végig követtük a Stanley döntőt, ezért volt furcsa hogy itt 2 hete nincs egy komment sem. Mégegyszer bocs, akkor hajrá Cavs!
bcsarli
Semmi gond 😀 vizsgák mellett kell a kikapcsolódás, akkor szoktam benyomni vagy a Euro 2016-ot vagy az éppen aktuális Finals meccset, ma délután attól még megnézem Lebronékat 😀

több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 565 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
3:3-ra áll a Cavs, ez itt senkit nem érdekel?! .-)
bcsarli
ÓÓ bazdmeg 😀😀 direkt nem nézek be az NBA topicba,kerülöm a közösségi médiát stb ... erre fel ... na mindegy
Drip
Pff, bocs. Lassan 2 napja volt a meccs, többször ismételték is, jól bírod az információ zárlatot. Nálunk végig követtük a Stanley döntőt, ezért volt furcsa hogy itt 2 hete nincs egy komment sem. Mégegyszer bocs, akkor hajrá Cavs!

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
3:3-ra áll a Cavs, ez itt senkit nem érdekel?! .-)
bcsarli
ÓÓ bazdmeg 😀😀 direkt nem nézek be az NBA topicba,kerülöm a közösségi médiát stb ... erre fel ... na mindegy

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
3:3-ra áll a Cavs, ez itt senkit nem érdekel?! .-)
bcsarli
OFF

En minden meccset lattam. Viszont lehet masok is ugy vannak vele, az ilyet a megfelelo NBA oldalakon dumaljuk meg, ahogy az amifocit pedig nem ott, hanem itt. Tobb erdemi es erdeeks valaszt is kapok(unk) ra.
Felre ne erts. Nem zavar, ha vki az itteni (vagy masik) kozosseghez jobban kotodik, es monoforumozik, csak en nem igy szoktam. Szal nezzuk a meccseket, es hajra Cavs, csak nem ide irogatunk. Ahogy peldaul minden foci EB meccset lattam, es sokat pofaztam is roluk, csak nem itt (na jo ,leginkabb haverokkal melo utan-kozben kocsmaban, meccset is nezunk. De azon kivul is). Pedig ide kotodom messze leginkabb a netes kedvenceim kozul, sok ember miatt, na mindegy.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 565 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
3:3-ra áll a Cavs, ez itt senkit nem érdekel?! .-)

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Josh Gordon pedig leszokik a mariskáról és 1600 yardos szezont tol 😀
Wyatt
Vigyázz mit kívánsz mert még megtörténhet. 😀 😀 😀
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Josh Gordon pedig leszokik a mariskáról és 1600 yardos szezont tol 😀

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Így az uborkaszezonban egy hír a csapat tájékáról, az nfl.com-ról: Hue szerint Justin Gilbert tiszta lappal kezdett és a tavalyihoz képest 180 fokos fordulat után egy kiváló játékosról beszélünk. Büszke rá, hogy Justin teljesen megváltozott, remek a hozzáállása és már az első csapattal gyakorolt az OTA-k során. Hogy mi volt a baja arra nem tértek ki, hanem közös megegyezéssel örökre titkosították. Csak előre néznek és inkább dolgoznak mint a múltat bolygassák. Semmi botrányos, semmi szenzáció, csak lett egy remek cornerünk, remélem. Úgy tűnik végre jó úton haladunk.
Csiriba
Elég idealista történetnek hangzik 😊 de legyen így, reméljük tényleg lesz belőle valami!
Bad 31
Nem en talaltam ki, az eredetije olvashato az nfl.com-on. Legalabb az elso meccsig bizzatok a csapatban!
Csiriba
Nem is mondtam, hogy te találtad ki!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Így az uborkaszezonban egy hír a csapat tájékáról, az nfl.com-ról: Hue szerint Justin Gilbert tiszta lappal kezdett és a tavalyihoz képest 180 fokos fordulat után egy kiváló játékosról beszélünk. Büszke rá, hogy Justin teljesen megváltozott, remek a hozzáállása és már az első csapattal gyakorolt az OTA-k során. Hogy mi volt a baja arra nem tértek ki, hanem közös megegyezéssel örökre titkosították. Csak előre néznek és inkább dolgoznak mint a múltat bolygassák. Semmi botrányos, semmi szenzáció, csak lett egy remek cornerünk, remélem. Úgy tűnik végre jó úton haladunk.
Csiriba
Elég idealista történetnek hangzik 😊 de legyen így, reméljük tényleg lesz belőle valami!
Bad 31
Nem en talaltam ki, az eredetije olvashato az nfl.com-on. Legalabb az elso meccsig bizzatok a csapatban!
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Így az uborkaszezonban egy hír a csapat tájékáról, az nfl.com-ról: Hue szerint Justin Gilbert tiszta lappal kezdett és a tavalyihoz képest 180 fokos fordulat után egy kiváló játékosról beszélünk. Büszke rá, hogy Justin teljesen megváltozott, remek a hozzáállása és már az első csapattal gyakorolt az OTA-k során. Hogy mi volt a baja arra nem tértek ki, hanem közös megegyezéssel örökre titkosították. Csak előre néznek és inkább dolgoznak mint a múltat bolygassák. Semmi botrányos, semmi szenzáció, csak lett egy remek cornerünk, remélem. Úgy tűnik végre jó úton haladunk.
Csiriba
Elég idealista történetnek hangzik 😊 de legyen így, reméljük tényleg lesz belőle valami!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
hiszem ha látom
Drip
már megint azok a negatív hullámok.... 😀
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
hiszem ha látom